Главная Новости

Як повернути надміру сплачені податки

Опубликовано: 25.10.2018

видео Як повернути надміру сплачені податки

Шляхи погашення податкового боргу

ГУ ДФС у Миколаївській області повідомило, що надміру сплачені грошові зобов’язання — суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов’язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.



Помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу .

Обов’язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов’язання є подання платником податків заяви про таке повернення протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.


ДФС ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Платник податків подає заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені у довільній формі, у якій зазначає напрям перерахування коштів:

на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов’язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на ДФС, незалежно від виду бюджету; повернення у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку.

Контролюючий орган не пізніше ніж за п’ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.


Про строки подання річної декларації з податку на прибуток

На підставі отриманого висновку Держказначейство протягом п’яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені платникам податків.

Корисна стаття:

У разі повернення надміру сплачених податкових зобов’язань з ПДВ , зарахованих до бюджету з рахунка платника податків у системі електронного адміністрування ПДВ, такі кошти підлягають поверненню виключно на рахунок платника у системі електронного адміністрування ПДВ , а у разі його відсутності — шляхом перерахування на поточний рахунок платника податків в установі банку.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация
rss