Главная Новости

Мед натщесерце вранці: чим корисний, в чистому вигляді і з водою

Опубликовано: 29.10.2018

У деяких ранок починається з чашки кави, у інших - з повноцінного сніданку. Лікарі стверджують, що найкращим стартом для вдалого дня стане мед вранці натщесерце. Чим корисний такий ранній перекус, в якому вигляді і в яких кількостях його слід вживати - читайте далі в статті.

Чому краще їсти мед натщесерце вранці?

Мед натщесерце робить за Ваш організм перший крок на шляху до пробудження: за рахунок легкозасвоюваних вуглеводів він моментально заряджає енергією, активізує роботу мозку, покращує концентрацію. З його допомогою можна замінити навіть чашку міцного еспресо.

Чим ще корисний мед вранці натщесерце?

знижує кислотність шлунку стимулює зростання корисних кишкових бактерій, покращує мікрофлору готує шлунок і кишечник до переробки їжі є профілактикою запорів, здуття і колік покращує роботу печінки сприяє схудненню знижує рівень холестерину нормалізує баланс цукру в крові покращує стан шкіри, волосся, нігтів, зубів нормалізує емоційний фон зміцнює імунітет

Ще одна вражаюча властивість бджолопродукту - протидія похміллю. Всього одна ложка меду натщесерце діє як природний антиоксидант. Через деякий час Ви відчуєте значне полегшення: піде нудота і головний біль.

Стаття в тему : Мед знімає похмілля: вражаючий факт або вигадка?

Натуральний продукт також може стати щасливим позбавленням від токсикозу. Чим корисний мед натщесерце вранці: він допоможе швидко вгамувати нудоту, а також зарядить необхідною кількістю вітамінів і мінералів.

В якому вигляді вживати мед вранці?

Існує кілька варіантів вживання натуральних солодощів. Перший - їсти продукт бджільництва в чистому вигляді. Досить 1 чайної ложки меду натщесерце вранці, щоб "запустити" організм: підбадьоритися, активізувати працездатність і зробити внесок в імунітет. Проте, дієтологи стверджують, що мед в чистому вигляді має властивість подразнювати слизову оболонку шлунка, тому краще вживати його у вигляді напою.

Рецепт №1: вода з медом.

Класичний рецепт - медова вода. Такий напій дозволить отримати максимум з переліку корисних властивостей продуктів бджільництва. Регулярний прийом забезпечить бездоганну роботу шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, статевої системи у чоловіків і жінок, нервової системи. Крім того, зміцнить імунітет, стане профілактикою ГРЗ, поліпшить стан шкіри, волосся і зубів.

У склянці дистильованої або кип'яченої води розчинити 1-2 чайних ложки меду. Якщо у Вас немає протипоказань до цього, можна додати до напою кілька крапель лимонного соку і дрібку кориці.

Цікавий факт : якщо Ви хочете знизити рівень кислотності в шлунку - розчиніть бджолопродукт в теплій воді. У разі, якщо Ви хочете домогтися зворотного результату - використовуйте холодну воду.

Стаття в тему : Медова вода - універсальний рецепт здоров'я

Рецепт №2: зелений чай з медом.

Зелений чай з медом - це прекрасна альтернатива кави. Він бадьорить, заряджає енергією, покращує пам'ять і концентрацію. А ще - це ідеальний шлях до схуднення для ласунів.

Заваріть зелений чай за смаком. Дочекайтеся, коли він охолоне - після цього додайте 1-2 чайних ложки натурального бджолопродукту. При бажанні, можна додати дрібку кориці, кілька крапель лимонного соку і 1 чайну ложку тертого кореня імбиру. Присутність трьох останніх інгредієнтів сприяє зниженню рівня холестерину і спалюванню жирових клітин.

Цікавий факт : мед не можна нагрівати до температури понад +40 градусів. В іншому випадку, його корисні властивості швидко руйнуються. Тому перш, ніж додавати його в чай, переконайтеся, що напій достатньо охолов.

Стаття в тему : Зелений чай з медом - смачний шлях до стрункості

Рецепт №3: молоко з медом.

Молоко в поєднанні з натуральним медом особливо корисний для спортсменів, оскільки дозволяє нарощувати м'язову масу і зміцнює кістки. Крім того, напій здійснює заспокійливу дію на шлунок, знижує кислотність і нейтралізує печію. А ще - він стане відмінним засобом для профілактики і лікування ГРЗ.

У склянці теплого молока розчинити 1-2 чайних ложки меду. Якщо Ви любитель оригінальних напоїв - до рецепту можна додати невелику кількість обраних приправ (кардамону, гвоздики, фенхелю, куркуми, шафрану, кориці, мускатного горіха).

У деяких випадках молоко з медом вранці натщесерце замінюють на вечірній прийом. Якщо Ви страждаєте на безсоння або інші розлади нервової системи - випивайте по склянці перед сном. Напій надасть седативну дію на організм.

Стаття в тему : Молоко з медом: прощавай, кашель!

Мед зранку натщесерце: правила вживання

Щоб мед з народних ліків не перетворився на небезпечний продукт, вживати його необхідно правильно. Як це робити - читайте далі.

Який сорт обрати?

Вибір сорту залежить від того, якого цілющого ефекту Ви хочете добитися:

акацієвий мед - найбільш "дієтичний" сорт, в якому переважає фруктоза, а не сахароза і глюкоза. Ідеально підійде для тих, хто прагне схуднути, а також діабетиків. гречаний мед - рекордсмен за вмістом мінеральних солей при відсутності лугу, що робить його актуальним для людей із підвищеною кислотністю шлунка або іншими захворюваннями шлунково-кишкового тракту. липовий мед - популярний борець проти запалення. Це робить його актуальним як при ГРЗ, так і при гастриті. квітковий мед - "універсальний" сорт, корисні властивості якого залежать від точного складу медоносів. соняшниковий мед - найпоживніший і найкалорійніший з усіх сортів. Дуже добре підходить для відновлення після перенесених травм, поліпшення апетиту і позбавлення від синдрому хронічної втоми.

А ось ріпаковий мед вранці натщесерце не підійде для приготування напою. Даний сорт майже не розчиняється у воді, тому його Ви зможете їсти тільки в чистому вигляді.

Стаття в тему : Як обрати мед?

Скільки з'їдати?

Добова норма дорослої людини - 1 столова ложка. Але її рекомендується розбивати на кілька прийомів. Якщо говорити про користь меду з ранку натщесерце, то 2 чайних ложок на стакан напою буде більш, ніж достатньо.

Дітям до 1 року бджолопродукт не рекомендується давати, оскільки Ви не завжди зможете вчасно виявити ознаки алергії. У віці до 3-х років можна дозволити малюкові по ½-1 чайній ложці. До 12 років норму можна поступово підвищувати до 2 чайних ложок.

Якщо Ви прагнете схуднути, то не варто з'їдати більше 1 чайної ложки на день.

Як часто вживати?

У регулярності вживання - запорука ефективності меду. Чим корисний подібний ранковий перекус, ми вже знаємо. Але як часто варто випивати напій? Дієтологи стверджують, що 1 склянка на день вранці - оптимально для профілактики ГРЗ і різних захворювань.

У разі, якщо Ви хочете домогтися конкретного ефекту - схуднути, позбутися від кишкових кольок, знизити рівень холестерину - краще вживати напій двічі в день. Перший раз - вранці, другий - за 40 хвилин до вечері.

Стаття в тему : ТОП-5 правил вживання меду

Якщо їсти мед після прийому їжі?

Чим корисний мед натщесерце вранці - тим, що він готує шлунок і кишечник до прийому їжі, спрощуючи її подальшу переробку. З'їдений після сніданку, бджолопродукт створює зайве навантаження на органи шлунково-кишкового тракту. В результаті - організм витратить більшу кількість енергії і Ви можете відчути сонливість після прийому їжі.

Ложка меду вранці натщесерце: користь чи шкода?

Чи може мед для шлунка натщесерце принести не користь, а шкоду? Це можливо в тому випадку, якщо Ви порушили правила вживання натурального продукту. Ось перелік основних табу:

не купувати мед у неперевірених продавців не нагрівати понад +40 градусів не вживати після прийому їжі неправильно зберігати мед не додержуватися списку протипоказань

Стаття в тему : Як правильно зберігати мед?

Прямих протипоказань у меду немає, окрім індивідуальної алергії на продукцію бджільництва. У деяких випадках, лікарі забороняють вживати продукт тим, хто страждає на ожиріння, бронхіальну астму, шкірні захворювання, цукровий діабет, а також вагітним жінкам і жінкам в період лактації. Все індивідуально, тому перед застосуванням рекомендуємо проконсультуватися з лікарем.

Джерело

Вікіпедія : Пчелиный мед

Відео "Чим корисний мед вранці?"

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация
rss