Як зняти гроші з польської карти в Україні та Білорусі в банкоматі без комісій

  1. Що потрібно знати при знятті грошей з іноземною карти?
  2. Як вигідніше перевести в готівку гроші з польської карти?
  3. Як зняти гроші з картки ПриватБанку в Польщі?
  4. Що робити, якщо гроші зняти не вийшло?

Більшість трудових мігрантів, які виїхали на роботу в Польщу і працюють офіційно, отримують заробітну плату на банківську карту. З 2018 року, після змін в трудовому законодавстві , Кількість нелегальних працівників буде скорочуватися і практично всі іноземці будуть отримувати розрахунок таким способом. Це схема зручна як для роботодавця, так і для самого працівника. Обслуговування карткового рахунку для власника картки в Польщі безкоштовно, та й за зняття готівки в банкоматі не стягується комісія.

Однак, як бути, якщо ви приїхали з картою польського банку на батьківщину? Як вигідніше зняти гроші з польської карти в Україні, Росії чи Білорусі, заплатити за це мінімальну комісію і не втратити на конвертації валют?

Як вигідніше зняти гроші з польської карти в Україні, Росії чи Білорусі, заплатити за це мінімальну комісію і не втратити на конвертації валют

Як недорого зняти гроші з польської карти в країнах СНД?

Що потрібно знати при знятті грошей з іноземною карти?

Зняти гроші з польської карти можна практично в будь-якому банкоматі або відділенні банку в Україні або РФ. Але є кілька нюансів, які слід врахувати:

  • За кожну операцію зі зняття готівки банк емітент (той який видав карту) і банк, чий банкомат використовується для зняття, можуть знімати комісію. Наприклад, при знятті в банкоматі ПриватБанку в Україні - комісія складає 4% від суми. Польські банки, як правило не беруть комісій при знятті за кордоном
  • Незалежно від того в якій валюті у вас рахунок (PLN, EUR, USD), зняти гроші ви зможете тільки в національній валюті. При цьому конвертація буде відбуватися за комерційним курсом банку, який не такий вигідний, як в обмінниках
  • Не факт, що маючи карту польського банку у якого є філії (представництва) у вашій країні, ви зможете знімати гроші без комісій в банкоматах представництв
  • На картах може бути встановлений ліміт на зняття коштів в добу за кордоном
  • У банкоматах деяких банків може бути встановлений ліміт на зняття з карт іноземних банків (наприклад, при знятті в банкоматі Ощадбанку в Україні - ліміт 200 грн за одну операцію)

Як вигідніше перевести в готівку гроші з польської карти?

Якщо ви ще перебуваєте в Польщі, то найвигіднішим буде зняти готівку з карти в польському банкоматі, ввезти їх «в кишені» і вже на батьківщині обміняти злоті на національну валюту . Але це справедливо тільки, якщо:

  • ви ввозите суму менше 10 000 в еквіваленті - це ліміт для ввезення готівки для резидентів
  • ви не побоюєтеся за свою безпеку перевозячи великі суми

Варіант №2, який актуальний тільки для громадян України. Якщо у вас відкритий рахунок в польському банку, а також є рахунок в Приватбанку, ви можете скористатися сервісом міжнародних грошових переказів TransferGo. За допомогою цього сервісу всього за 30 хвилин можна вивести кошти з польської карти на карту Приватбанку за внутрішнім курсом платіжної системи Mastercard або Visa (який набагато вигідніше обмінних курсів в банках) і зняти гроші без комісій в банкоматі ПриватБанку.

Плюси системи:

  • вартість виведення грошей незалежно від суми - 9 PLN
  • немає обмежень по максимальній сумі переказу
  • можна вивести як гривню, так і USD або EUR
  • можна перевести гроші перебуваючи в Польщі або за її межами
  • немає комісії на зарахування коштів на карту Приватбанку

І тільки для читачів нашого блогу - спеціальний бонус. Якщо ви входите в системі TransferGO по запрошувальній посиланням наведеної нижче, ви додатково отримуєте:

  • перший переклад - БЕЗКОШТОВНО
  • БОНУС від сайту napolshu.com - в розмірі 10 фунтів стерлінгів

Детальніше про те, як зареєструватися в системі та вивести гроші з польської карти на українську тут

Варіант 3. Підійде для тих, у кого відкрито картковий рахунок в польському банку PKO BP, так як у цього банку є українська філія, який працює під назвою KredoBank. Суть способу:

  • Ви відкриваєте в відділенні Кредобанку в Україні картковий рахунок в польських злотих під назвою «Zlotowka» (Злотувка). Вартість відкриття рахунку - 10 грн. Користуватися цим рахунком можна і на території Польщі, але за кожну операцію по зняттю або поповненню в банкоматі з вас буде стягуватися комісія в розмірі 2,5 PLN
  • На даний рахунок ви зможете виконати переказ зі свого карткового рахунку в PKO BP через інтернет-банкінг. Комісія за переказ - 10 PLN для сум до 5000 PLN
  • Уже з карти Кредобанку, ви можете знімати гроші в банкоматі без комісій або в касі банку

Знімаємо гроші в банкоматі з іноземною карти без втрат

Якщо вищеописаними варіантами ви не можете скористатися з будь-якої з причин або ви вже повернулися додому і зіткнулися з необхідністю зняти гроші з карти, то доведеться скористатися послугами місцевих банків. Національну валюту зняти можна в будь-якому банкоматі або в касі відділення банку.

Знімаємо гроші в Україні

В ідеалі, краще розплачуватися в польській картою по терміналу в магазинах, так як конвертуватися валюта буде за вигідним курсом системи MasterCard або Visa і не буде зніматися додаткової комісії. Якщо ж виникла потреба в готівці, треба не забувати про одну «особливості» деяких українських банків, які встановлюють так званий "крос-курс» - тобто спочатку злоті обмінюються на євро або долари, а потім на гривню. Так ось перший етап обміну може проходити не по курсу MasterCard (Visa), а за встановленим комерційним курсом банку.

Щоб цього не допустити і перший і другий етап проходили по вигідному для вас курсу, коли при знятті коштів на екрані банкомату виникне питання «Виконати конвертацію в USD (EUR) за курсом ...... .Банка? «, Завжди натискайте кнопку« відмовитися »або« ні ».

Крім конвертації, українські банки можуть також встановлювати одноразову комісію за кожну операцію. Комісія може бути як фіксованою сумою, так і у вигляді% від знятої суми грошей.

Серед українських банків, які надають можливість зняття коштів за картками іноземних банків, найвигідніші тарифи пропонують:

Банк Комісія при знятті 1000 грн Ліміт на зняття за одну операцію Ощадбанк - (0%) 200 грн Укрсиббанк - (0%) 1000 грн ПриватБанк 40 грн (4%) немає ліміту CreditAgricole - (0%) немає ліміту АльфаБанк 40 грн (4 %) немає ліміту

Знімаємо гроші в Білорусі і РФ

Перебуваючи в Білорусі ви також не повинні зіткнутися з проблемою переведення в готівку коштів з карт польських банків, однак можливість зняти кошти абсолютно без комісій (як це можливо в Україні) вам навряд чи буде забезпечено. Карти систем Mastercard і Visa приймаються банкоматами всіх Білоруських банків.

Відсоток за обслуговування картки іноземного банку складе:

  • Альфабанк, БТА Банк, Банк Москва Мінськ - 1%
  • Ідея Банк, Беларусбанк, Банк Бел Веб - 3%
  • БПС Сбербанк - 2,5%

У банках РФ ситуація практично нічим не відрізняється від Республіки Білорусь і комісії при знятті коштів з іноземної карти варіюються від 1 до 4% від суми зняття.

Як зняти гроші з картки ПриватБанку в Польщі?

Розглянемо зворотну ситуацію, з якої часто стикаються наші співвітчизники - якщо виникла необхідність зняти гроші з карти, випущеної Приватбанком в Польщі. Проблема в тому, що в даному випадку комісія може бути списана з двох сторін:

  • ПриватБанк при знятті грошей в банкоматах за кордоном бере комісію від 2 до 3% в залежності від типу і класу карти
  • Що стосується комісій польських банків, то в мережі часто побутує думка, що найвигіднішим буде зняття коштів в мережі банкоматів банку Millenium, комісія при знятті в яких - 2% від суми. Насправді це не зовсім так. При знятті грошей в мережі EURONET з карт українських банків (в тому числі і з карт Приватбанку), комісія не стягувалася.

Також як і банківські установи в Україні, польські банки, які використовують подвійну конвертацію, при знятті коштів будуть вам пропонувати обміняти гривню в Євро за комерційним курсом банку - сміливо відмовляйтесь від цієї пропозиції (пункт «BEZ PRZELICZENIA») дивіться картинку нижче

Деякі банкомати мережі Euronet пропонують можливість перевести в готівку або злоті або Євро. Часто зняти з карти суму в Євро і надалі обміняти її в Кантора на злоті вигідніше, ніж знімати відразу злоті.

Що робити, якщо гроші зняти не вийшло?

Незважаючи на все вищесказане, з ситуацією відмови банкомату видавати кошти з польської карти зустрічалися багато читачів нашого блогу в різних країнах СНД. Допомогти в цій проблемі може виключно звернення службу підтримки банку, в банкоматі якого ви намагаєтеся зняти гроші. Якщо з їх боку ніяких обмежень на видачу коштів немає, то доведеться звернутися в підтримку банку, що випустив карту. Часто банки встановлюють обмеження або ліміти на зняття коштів у третій країні. Бажано перед виїздом уточнювати такі деталі.

Якщо у вас залишилися питання щодо зняття грошей з польської карти в Україні, Білорусі або РФ, задавайте їх у коментарях нижче. Якщо ж ви знаєте інший, більш вигідний спосіб переведення в готівку коштів, прохання також поділитися ним з нашими читачами.

Що потрібно знати при знятті грошей з іноземною карти?
Як вигідніше перевести в готівку гроші з польської карти?
Як зняти гроші з картки ПриватБанку в Польщі?
Що робити, якщо гроші зняти не вийшло?
Однак, як бути, якщо ви приїхали з картою польського банку на батьківщину?
Як вигідніше зняти гроші з польської карти в Україні, Росії чи Білорусі, заплатити за це мінімальну комісію і не втратити на конвертації валют?
Як недорого зняти гроші з польської карти в країнах СНД?
Що потрібно знати при знятті грошей з іноземною карти?
Банка?
Як зняти гроші з картки ПриватБанку в Польщі?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация