Як правильно вести бухгалтерський облік?

Якщо ви зважилися працювати в сфері бухгалтерії та працювати професійно - запасайтесь терпінням і старанністю. Необхідно постійно навчатися, знаходити постійно час щоб не тільки ознайомитися теорією бухгалтерського обліку, а й з великим об'ємом нормативних документів, необхідних для роботи в сфері бухгалтерії.

Необхідно постійно навчатися, знаходити постійно час щоб не тільки ознайомитися теорією бухгалтерського обліку, а й з великим об'ємом нормативних документів, необхідних для роботи в сфері бухгалтерії

Кілька порад, які допоможуть уникнути грубих помилок на початковому етапі перетворення вас в професійного бухгалтера:

  • Ніколи не намагайтеся охопити весь масив інформації про бухоблік відразу. Намагайтеся більше уваги приділити скоєного вивчення саме вашої сфери діяльності. В першу чергу вивчайте нормативи і закони, які вам необхідні в даний момент у вашій роботі + трохи цікавтеся суміжними сферами бухобліку.
  • Добре знати і постійно вивчати основні закони і документи бухгалтера, які є кістяком правильного ведення бухгалтерського обліку:

Добре знати і постійно вивчати основні закони і документи бухгалтера, які є кістяком правильного ведення бухгалтерського обліку:

  • Уважно вивчати старі і стежити за появою нових нормативних документів, пов'язаних з веденням податкового обліку. Прийнятий у 2011 році Податковий кодекс є зборами всіх необхідних документів, які необхідні для ознайомлення з веденням податкового обліку. З цим документом потрібно ознайомитися якомога докладніше, не уникайте вивчення всіх нюансів. Зверніть увагу, що для забезпечення повного дотримання своїх прав, треба ознайомитися з документами, які діяли до прийняття Податкового кодексу.
  • Потрібно ознайомитися з нормативними документами, які описують схеми нарахування заробітної плати і стягнення з неї відповідних податків:
    • Закон України «Про оплату праці»;
    • Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Потрібно ознайомитися з нормативними документами, які описують схеми нарахування заробітної плати і стягнення з неї відповідних податків:   Закон України «Про оплату праці»;   Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

  • Зареєструйтеся та підпишіться в спеціальних електронних інформаційно-правових системах і довідниках. У них Ви можете завжди знайти масу корисної та необхідної для ведення бухгалтерського обліку довідкової інформації, зокрема: індекси інфляції; облікова ставка НБУ; розміри мінімальної заробітної плати; неоподатковуваного мінімуму доходів громадян і прожиткового мінімуму; максимальний розмір заробітної плати, з якої сплачуються внески.
  • Будьте сучасні. Орієнтуйтеся (освоюйте і практикуйте) електронний спосіб ведення бухгалтерського обліку - (за допомогою електронних бухгалтерських програм: «1С: Бухгалтерія», «1С: Підприємство», ін.). Багатотомні бухгалтерські звіти (ручний спосіб ведення бухгалтерії) пішли в минуле - зараз століття електроніки та інтернету.
  • Завжди пам'ятайте - тільки досвід може навчити «Як правильно вести бухгалтерський облік» - більше працюйте і тоді успіх Вам гарантований.

Але якщо у вас немає часу на придбання свого бухгалтерського досвіду, а вам необхідно зараз вже якісне ведення бухобліку, не забувайте, що бухгалтери компанії «ПрофАспект» завжди допоможуть Вам, якщо у вас виникли труднощі з веденням бухгалтерського або податкового обліку.

Ми маємо величезний досвід роботи й практику в сфері професійного бухобліку і на ділі знаємо «Як правильно вести бухгалтерський облік». Звертайтеся до нас!

Звертайтеся до нас

Можливо, Вам буде цікаво:

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация