CAMИЕ яpкие ЗBEЗДИ, BІДІМИЕ C ЗEMЛІ - Сіріус, Венера. Обговорення на LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Цитата повідомлення мадамлада CAMИЕ яpкие ЗBEЗДИ, BІДІМИЕ C ЗEMЛІ - Сіріус, Венера

CAMИЕ яpкие ЗBEЗДИ, BІДІМИЕ C ЗEMЛІ

Багато, дивлячись небо після заходу Сонця, замислюються, що за яскрава біла зірка з'являється біля Місяця, так ось я схильна вважати, що це ВЕНЕРА. Вона видно і вранці о 6 годині, коли я поспішаю на роботу. Але все ж для порівняння зібрала матеріал.

Сіріус, як ми бачимо по Вікпедіі, видно ДО заходу. Знаючи точні координати Сіріуса на небі, його можна побачити і вдень неозброєним оком. Для найкращого спостереження небо повинно бути дуже чистим, а Сонце - перебувати низько над горизонтом.

Юпітер може досягати видимої зоряної величини в -2.8, це робить його третім найяскравішим об'єктом на нічному небі після Місяця і Венери. Однак Юпітер ще називають Велика Червона пляма. Однак в певні моменти

Марс може ненадовго перевищувати по яскравості Юпітер. Марс називають «Червона планета» через червонуватого відтінку поверхні, придаваемого їй оксидом заліза. Значить, ніяк не біла, що й треба було довести.

А ось Венера, навіть на фото астрономів, знаходиться ТАМ, під місяцем, де бачу її я і інші любителі ...

Cіpіyc

- (aльфa coзвeздія Бoльшoгo Пca) нaxoдітcя oт нac нa paccтoяніі 8,64 cвeтoвиx лгг і являeтcя caмoй яpкoй звeздoй, відімoй в нoчнoм нeбe. Cвeтoвoй гoд - цe paccтoяніe, кoтopoe cвeт пpoxoдіт зa oдин гoд, oнo cocтaвляeт oкoлo 9,5 тpлн км. Paccтoяніe oт Зeмлі дo Cіpіyca paвняeтcя пpіблізітeльнo 80 тpлн км. Macca Cіpіyca в 2,14 paз бoльшe мaccи Coлнцa, a Яскравість - в 24 paзa. Oн тaкжe майже в 2 paзa гopячee: тeмпepaтypa нa eгo пoвepxнocті cocтaвляeт oкoлo 100000 C.Сіріус - зірка Південного півкулі неба .У середніх широтах Росії Сіріус спостерігається в південній частині неба восени (під ранок), взимку (від сходу і до заходу) і навесні (видно деякий час після заходу Сонця) .Сіріус - шостий за яскравістю об'єкт на земному небі. Найяскравіше нього тільки сонце , місяць , А також планети Венера , Юпітер і Марс в період найкращої видимості (див. також: Список найяскравіших зірок ). Якийсь час Сіріус вважався однією із зірок так званої рухається групи Великої Ведмедиці . Це група налічує 220 зірок, яких об'єднує один вік і схоже рух в просторі. Спочатку група представляла собою розсіяне скупчення , Проте в даний час скупчення як такого не існує - воно розпалося і стало гравітаційно непов'язаним. [28] Так, до цього скупчення належать більшість зірок астеризму великий Ківш у Великій Ведмедиці. Однак згодом вчені прийшли до висновку, що це не так - Сіріус значно молодше, ніж це скупчення, і не може бути його представником.

Венера


- друга внутрішня планета сонячної системи з періодом обертання в 224,7 Земних дня. Планета отримала свою назву на честь Венери , богині любові з римського пантеону божеств.

Венера - найяскравіший об'єкт на нічному небі за винятком місяця , І досягає видимої зоряної величини в -4,6. Оскільки Венера ближче до Сонця ніж земля , Вона ніколи не здається занадто віддаленої від Сонця: максимальний кут між нею і Сонцем становить 47.8 °. Своєї максимальної яскравості Венера досягає незадовго до сходу або через деякий час після заходу Сонця, що дало привід називати її також Вечірня зірка або Ранкова зірка.

Вид з Землі

Венеру легко розпізнати, тому що за блиском вона набагато перевершує найяскравіші з зірок. Відмітною ознакою планети є її рівний білий колір.

Відмітною ознакою планети є її рівний білий колір


Спостереження Венери.

Кращий час для спостережень Венери незадовго до сходу сонця (деякий час після його сходу при ранкової видимості).

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация