Чим харчуватися аллергику: їжа без алергенів

Травень і червень - найважчі місяці для алергіків: мало того, що квітучі рослини майже позбавляють їх нюху і наполовину - зору, так ще й в «молодих овочах і фруктах» міститься чимало алергенів Травень і червень - найважчі місяці для алергіків: мало того, що квітучі рослини майже позбавляють їх нюху і наполовину - зору, так ще й в «молодих овочах і фруктах» міститься чимало алергенів. Що є, щоб пережити початок літа з мінімальними проблемами?

Перш за все, алергологи радять збільшити вдвічі (!) Обсяг випивається щоденної простої чистої води. Це найпростіший спосіб знизити концентрацію алергенів в крові. Другий крок - подбати про достатньому надходженні в організм білка. Це - найскладніше. Справа в тому, що саме білкова складова багатьох продуктів і містить алергени. Однак знайти «свій продукт» - життєво необхідно. Не дуже важливо, тваринного або рослинного походження будуть ці білки, важливіше, щоб у вас не було на них ніякої нездорової реакції. З'ясувати це краще, зробивши достовірний аналіз крові в хорошій клініці.

В цілому, за статистикою, накопиченої алергологами за три останніх десятиліття, до найменш алергенним джерел тваринного білка можна віднести конину, біле м'ясо індички, м'ясо перепела, кролятину, багато видів дичини - зайчатину, кабанятину, м'ясо косулі. Найпоширеніші «м'ясні» алергени - курятина, немолода яловичина і баранина.
Серед різних сортів риби найрідше алергію викликає минтай, пікша, хек, судак. Найчастіше - лососеві, камбала, осетер.
Молочні білки володіють високим алергенним потенціалом, проте в основному у дітей до одного року. Крім того, вершкове масло, кисломолочні продукти і натуральні сири викликають алергію майже в двадцять разів рідше, ніж просте прісне молоко. Однак лідерами по гипоаллергенности можна вважати кавказькі молочні напої - айран, мацоні і кумис. Алергічна реакція на них виникає вкрай рідко.

Курячі яйця містять дуже агресивні алергени. Втім, є вони і в перепелиних, і в качиних ...

Перемикаючись на перші фрукти, овочі і зелень нового врожаю, не починайте з полуниці і редиски! Нехай меню складається їх огірків, молодих кабачків і капусти, зеленої цибулі і кропу. А ось від петрушки, кінзи, черешні та аличі краще поки відмовитися.

Що стосується борошняних продуктів і круп, то головний небезпека, як не дивно представляють корисні цільнозернові хлібці. На другому місці - білий пшеничний хліб. Якщо є можливість, перейдіть хоча б тимчасово на ячмінний, вівсяний або кукурудзяний хліб - як правило, ці злаки викликають алергію набагато рідше.

Також на перший місяць літа варто відмовитися від розчинної кави - він не викликає алергію, але погіршує стан слизових оболонок горла і в підсумку вони стають більш вразливими для алергенів, що підвищує ризик розвитку важкого і небезпечного набряку Квінке.

Що є, щоб пережити початок літа з мінімальними проблемами?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация