Де здати використані батарейки в Києві? Утилізація батарейок.

Нова інформація від 13 квітня 2017 року
Спроби вийти на МТС, АТБ, Watsons не увінчалися успіхом, Vodafone (МТС) за останньою інформацією вивозив батарейки в Бельгію, сьогодні дізнався про нову організацію « Батарейки, здавайтеся ! »Яка працює з 2013 року, хлопці дуже активні, допоможуть з організацією пункту і є перевалочні пункти у великих містах.

про проект

сайт batareiky.in.ua

https://vk.com/batareiky

_______________________________________________

Перестав працювати пульт від телевізора, портативне радіо чомусь відмовляється включатися, на циферблаті електронного будильника завмерла секундна стрілка ... У більшості випадків їх «лагодження» обмежиться просто заміною сіла батарейки, після чого проблема буде вирішена - прилад знову запрацює. Однак, незважаючи на те, що можливість перемикати канали, слухати радіо або прокидатися вчасно з заміною елемента живлення тут же відновлюється, це одночасно стає і причиною нової неприємності, причому куди більш глобальною.

Нові місця збору батарейок:

  • від 06.04.2015 стало відомо про наявність контейнерів в відділеннях МТС і на заправках ОККО
  • Магазин Ель-Капіта Адреса: Київ, вул. Борщагівська, 133
  • Пункти прийому в Одесі
  • Мережа Watsons
  • У магазинах « подорожник »На автозаправках КЛО см карту : Це наймасовіший учасник акції - на 52 заправках, в прикасовій зоні встановлені контейнери для збору відпрацьованих батарейок.
  • Газета «День» не просто написала кілька матеріалів про цю ініціативу, а й встановили у себе в редакції на ресепшені ящик для збору. Кілька коробок варто в КПІ.
  • У Києві, Сімферополі та Луганську використані батарейки можна здавати в магазин фірми «І-МЕНІ» або кур'єру цього магазину.
  • Київ: вул Проспект Перемоги 2. 1й під'їзд. Кв 15,
  • Сімферополь: вул. Рози Люксембург д. 16 кв. 20,
  • Луганськ: квартал Сонячний, будинок 3, орієнтир - супермаркет «Абсолют».
  • Ресторан «Тарас Бульба» проспект Перемоги, 84Б
  • Утилізація батарейок в Києві (Дмитро Грамоданов) вул. Кіквідзе, 26 (095) 885-36-73 Час роботи: з 9 до 19 Саша Подвойський (067) 813-1-62
  • Кафе мережі « EcoBuffet »« - Володимирська, 69 (метро «» Площа Льва Толстого »»)
    • Московський проспект, 23Г (метро «» Петрівка »»)
    • Васильківська, 28 (метро «» Васильківська »») »
  • Приймає їх Оперативно-рятувальна служба м. Києва Її координати: 01033, г. Киев, вул. Жилянська, 26а (Вхід з Горького, 34) тел. 289-70-13 (цілодобово) тел. / Факс 289-71-24 Керівник служби Діденко Володимир Іванович Утилізація батарейок в Києві за адресою Жилянська 26-а (вхід з Горького, 34) деталі на http://www.facebook.com/battkyiv

Дивіться також пункти на: zhyvo.in.ua

Відповіді на питання по лампам і термометрам

Сайт заводу «Аргентум» (завод змінів правила прийому батерейок )

як потрапити на Жилянську 26-а (вхід з Горького, 34)

Ініціативна група «Екофан» на чолі з Ритою Оксюта організувала в столиці пункти прийому використаних батарейок.

Справа в тому, що ні утилізована належним чином батарейка або акумулятор вкрай негативно впливає на стан навколишнього середовища. Так, всього одна пальчикова батарейка, що потрапила в звичайну урну для сміття, з часом здатна забруднити до 20 м3 ґрунту або 400 л води (за даними Державного біологічного музею ім. К. А. Тімірязєва, м.Москва). Зрозуміло, ця шкода поширюється і на рослини цієї місцевості, і на тварин. Адже на горезвісних 20 метрах землі в лісі в середньому ростуть два дерева, живуть два крота, один їжачок, кілька тисяч дощових черв'яків.

Не можна недооцінювати і шкоду для людини: металеве покриття елементів живлення з часом руйнується і важкі метали, що містяться в них, потрапляють в грунт і грунтові води, а звідти - в їжу з отруєних рослин і тварин і в воду, яка тече з наших кранів або артезіанських свердловин. Важкі метали з батарейок, які раніше працювали на благо людини, тепер починають «грати» проти нього - накопичуються в організмі, вражаючи внутрішні органи (печінку, підшлункову залозу, нирки), а іноді навіть викликаючи онкологічні захворювання.

Весь масштаб проблем, пов'язаних з використаними батарейками, вже зрозуміли в багатьох країнах. Наприклад, в більшості європейських держав відпрацьовані елементи живлення можна покласти в спеціальний контейнер в супермаркеті. В Японії ж батарейки та акумулятори скрупульозно збирають і зберігають до кращих часів - коли буде знайдено оптимальний спосіб їх утилізації. А ось в Україні ситуація досить сумна: людині, яка не бажає шкодити природі, доведеться ретельно пошукати, щоб виявити пункти, в які він може привезти відпрацьовані батарейки. Причому далеко не завжди у нього погодяться їх прийняти на безкоштовній основі. Навряд чи такий стан речей може викликати у людей ентузіазм і змусити їх поставитися до цієї проблеми з належною увагою. Адже викинути старий акумулятор в урну і швидше, і простіше.

Привезти відпрацьовані батарейки та акумулятори можна в будь-який день з 9:00 до 19:00. Наш офіс знаходиться за адресою: м Київ, вул. Кіквідзе, 26. За будь-яких питань щодо цього проекту можна звертатися до його керівнику - Дмитру Грамоданову (095 885 36 73)

Взимку 2012 року в Києві було створено 14 таких пунктів і за півроку було зібрано +1500 батарейок (36 кг). Всі зібрані батарейки були відправлені на Львівське державне підприємство «Аргентум» ( сайт заводу ), Де батарейки спочатку сортують за типами, потім перемелюють і проводять сепарацію (суху або мокру), в результаті якої поділяють матеріали, що містяться всередині - цинк, літій, нікель.

Тепер активісти вирішили продовжити збір батарейок і створили новий, постійно діючий проект «ВіваБат», який передбачає не тільки організацію пунктів прийому відпрацьованих батарейок для їх подальшої утилізації, а й інформування населення про важливість правильного поводження з відпрацьованими батарейками.

З питань здачі використаних батарейок в вашому місті варто звертатися в активістам всеукраїнського проекту « Екофан »В соціальній мережі« ВКонтакте «. Акція, в принципі, розрахована міста, прініімающіе Євро-2012, але, думаємо, хлопці зможуть підказати щось корисне.

Проста порада: переходите, по можливості, на акумулятори - їх викидати доводиться набагато рідше.

PS: Вважається, що одна пальчикова батарейка забруднює важкими металами близько 20 кв.м. грунту. У лісовій зоні це територія проживання двох дерев, двох кротів, одного їжачка і декількох тисяч дощових черв'яків.

з вашого сайту.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация