Де народжуються ідеї для бізнесу?

  1. Генератор ідей
  2. Покращена ідея
  3. готова основа
  4. Бізнес у спадок
  5. Головне почати

Напевно, кожен з нас дивився фільми і читав інтерв'ю зі знаменитими мільйонерами, думаючи при цьому - як вони прийшли до своєї бізнес-ідеї, такою гарною і в той же час приносить прибуток? Насправді є навіть кілька способів, як почати бізнес.

Генератор ідей

Щастить тим, хто є природженим генератором ідей. Але не всі можуть бути начальниками. Тому багато заробляють тим, що продають свої бізнес-ідеї. Якщо ви - один з таких генераторів, і кожне ваше ранок починається з записування думок і ідей, але при цьому ви не хочете створювати підприємство, то знайте, що ідеї можна успішно продавати іншим. Між іншим, одним з найвідоміших генераторів ідей, людиною, якого вважали фантазером, був президент фірми Polaroid Едвін Ленд.

Покращена ідея

Якщо все-таки ідеї не сиплються, як з рогу достатку, можливо, ви той, хто завжди бачить, як можна поліпшити те, що вже є! Можна ретельно вивчити те, що відбувається на існуючому ринку і знайти щось, що можна зробити краще. Не завжди треба винаходити новий велосипед. Як відмінних прикладів можна згадати кави на винос і стікери.

готова основа

Якщо ж немає ні ідеї для чогось нового, ні натхнення, щоб поліпшити наявне, тобто можливість використовувати вже готовий бізнес. Це називається франшиза. Фундамент вже буде, залишиться тільки вдало побудувати свій палац. Ви станете самостійним комерсантом, який укладе договір з власником торгової марки про так званої оренді бізнесу. Будете продавати відповідний продукт або послугу згідно чітко сформульованим і вже перевіреним бізнес-правилами. Найвідомішими в Латвії франчайзинговими мережами є магазини Narvesen, Elvi, Double Coffee. У світі - аукціонний дім Sotheby's. Ті, хто багато подорожує, точно знають мережу кафе Starbucks!

Бізнес у спадок

Насправді, може трапитися і так, що бізнес-ідея з самого вашого народження знаходиться у вас перед носом. Продовжувати дідове ремесло, розвивати батьківський бізнес удвох, пліч-о-пліч - бізнес можна успадкувати і продовжувати розпочате з покоління в покоління, створюючи династію. Згідно з дослідженнями Lursoft, в тисячах латвійських компаній власників і керівників пов'язують родинні стосунки. У створеному журналом Forbes топ-15 найуспішніших латвійських сімейних бізнесів постійним лідером рейтингу є сім'я Пашкаускасов, успішно здійснює сільськогосподарську діяльність. За нею йде династія Пєшков з банківським бізнесом. Найпростішим, але і більш ніж успішним прикладом продовження справи, розпочатої предками, є також наш земляк Том Еренпрейсс, правнук брата Густава Еренпрейсса, виробника популярних велосипедів Erenpreiss, який продовжує справу, розпочату в далекому 1922 році.

Головне почати

Уолт Еліас Дісней сказав: «Я сподіваюся, що ми не забудемо про те, що все почалося з однієї мишки». Якщо вас осяяла ідея, яка не дає спокою, то є сенс її розвивати. Як говориться у відомому вислові - потрібно тільки копати!

Лієне Віксна

  • Початківцям підприємцям - 17.01.2018

    10 порад по створенню гарного бізнес-плану

    Намагатися реалізувати ідею без бізнес-плану - це приблизно те ж саме, що відправитися в далеку подорож без GPS або карти. Покладаючись виключно на досвід, інтуїцію і почуті в шляху поради, ви майже гарантовано заблукаєте.

    Детальніше

  • Початківцям підприємцям - 15.01.2018

    7 причин почати свій бізнес

    Про своєму бізнесі мріють багато, але створюють компанії - одиниці. У той же час причин зайнятися бізнесом багато: від змін в економічному середовищі до особистих мотивів. Але іноді це в прямому сенсі слова - єдина можливість проявити свій професіоналізм у справі.

    Детальніше

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация