День Незалежності України - що за 20 років змінилося на краще | СЬОГОДНІ

  1. День Незалежності України - що за 20 років змінилося на краще
  2. Шість думок про успіхи України за 27 років
  3. "Найбільший прорив України - формування нації"
  4. Андрій Курков
  5. "В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність"
  6. "Іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн"
  7. Денис малюська
  8. Яника Мірило
  9. АВТОР:
  10. Орфографічна помилка в тексті:
  11. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  12. Шість думок про успіхи України за 27 років
  13. "Найбільший прорив України - формування нації"
  14. Андрій Курков
  15. "В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність"
  16. "Іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн"
  17. Денис малюська
  18. Яника Мірило
  19. АВТОР:
  20. Орфографічна помилка в тексті:
  21. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  22. Шість думок про успіхи України за 27 років
  23. "Найбільший прорив України - формування нації"
  24. Андрій Курков
  25. "В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність"
  26. "Іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн"
  27. Денис малюська
  28. Яника Мірило
  29. АВТОР:
  30. Орфографічна помилка в тексті:

День Незалежності України - що за 20 років змінилося на краще

24 серпня 2018, 7:58 Переглядів:

Шість думок про успіхи України за 27 років

Фото: pixabay.com.

24 серпня Україна відзначає День Незалежності. Сайт "Сегодня" перед святом опитав вітчизняних діячів з різних галузей - культури, політики, бізнесу - про успіхи, яких досягла Україна за 27 років і про головних прориви нашої країни.

"Найбільший прорив України - формування нації"

Ірина Бекешкіна

соціолог і Директор фонду Демократичні ініціативи

Зараз українці цінують Незалежність більше, ніж в усі попередні роки. І при цьому це дорого коштує. Одна справа - голосування в 1991 році, коли були ілюзії, сподівання і надії. Я дуже добре пам'ятаю лейтмотив агітаційних кампаній: "Хто з'їв наше сало". Тобто, вважалося, що якщо ми будемо їсти своє сало, то будемо жити прекрасно. Зовсім інша справа, що ми пройшли і що переживаємо зараз - лихі 90-е, війна. При цьому українці цінують Незалежність. Зараз особливо інтенсивно відбувається формування української нації. За соціологічними показниками зростає українська ідентифікація громадян. Ростуть гордість за громадянство і почуття патріотизму. З позитивних змін можна назвати зростання активності громадянського суспільства і те, що українці визначилися зі своїми зовнішньополітичними орієнтаціями. Ми йдемо в Європу. Так, є і ті, хто підтримує східний вектор руху, але він після агресії Росії не співвідносимо із західним. Ще істотно змінилося ставлення до НАТО, тому що всі ці роки більшість українців вважали, що Україна повинна бути нейтральною - зараз такого немає. Найбільший прорив України - формування нації і визначеність із зовнішньополітичною орієнтацією.

"Мені подобається, що молоде покоління вже не розуміє, що таке радянська життя"

Андрій Курков

письменник

Україна за роки незалежності зробила два прориву: відродження армії і безвізовий режим. Це дає Україні шанс стати по-справжньому незалежною європейською державою, щоб не обертатися на східного сусіда і не боятися удару в спину.

Мені подобається, що молоде покоління вже взагалі не розуміє, що таке радянська життя і що таке так звані радянські принципи і правила моралі. Мені подобається, що Україна стала більш відкритою до Європи і що тепер можна подорожувати без віз. І те, що демократія вулиці виявилася міцнішою, сильніше і динамічніше, ніж демократія влади. Тепер в принципі вулиця, народ змушує владу прискорити крок, щоб швидше розвиватися в напрямку європеїзації, боротьби з корупцією, розвитку економіки та інших сфер.

"В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність"

Дмитро Лівч

проектний менеджер Easy Business

Насправді, напрямків, в яких Україна зробила прорив, досить багато. Одне з них - реформа державних закупівель ProZorro. Україна є одним з лідерів реформ в цьому напрямку. Серед важливих реформ і валютна лібералізація, яка відкриває нові можливості для бізнесу. Україна зробила багато в напрямку дерегуляції та децентралізації. Якщо порівнювати Україну з балтійськими країнами, то ми просуваємося дуже повільно, якщо порівнювати з Білоруссю, Росією і Молдовою, то Україна просунулася далі. Дуже важливим був вибір європейського вектора. Приєднання до зони вільної торгівлі відкрило для українських компаній ринок країн ЄС. В інвестиційному кліматі також є конкурентні переваги перед іншими пострадянськими країнами. У України значний потенціал. За останні роки у нас виділилися сектори, які є драйверами для економіки. Це агросектор, який створює близько 15% ВВП, це ІТ і електронна комерція. Українські ІТ-фахівці зараз одні з найбільш конкурентоспроможних у світі. Також це сектор відновлюваної енергетики, який теж розвивається. Це позитивні зміни в напрямку державного і приватного партнерства в інфраструктурних проектах. В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність. Але, знову ж таки, потрібно прагнути до кращого в економічному розвитку. Україні потрібні структурні реформи, які дозволять економіці зростати на 7-10% в рік. Драйвером такого зростання можуть стати реформи зі створення земельного ринку.

"Іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн"

Володимир Царук

директор "Центру розвитку туризму в Україні"

Наш великий прорив - це безвіз. За час незалежності України стала більш впізнаваною в світі, тоді як на початку 90-х іноземці не розрізняли, де Росія, де Україна, Білорусь чи Казахстан - ці країни сприймалися як "десь в Радянському Союзі". Зараз іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн. До нас їздить більше іноземних туристів, в країну увійшли лоукост, що дуже важливо. Розвивається інфраструктура, стало більше прямих зв'язків з іншими країнами через авіа- і залізничне сполучення. Українці стали мобильней і можуть дістатися в будь-яку точку Європи або Азії.

"Тепер до нас все частіше заглядають пристойні західні компанії, які дорожать своєю репутацією"

Денис малюська

заступник голови Офісу ефективного регулювання BRDO / World Bank Group

За час незалежності головним досягненням в регулюванні бізнесу стало те, що практично будь-яку підприємницьку діяльність в Україні вже можна вести "по білому" - без хабарів, з отриманням всіх дозволів і з дотриманням всіх вимог закону. Тепер кожен бізнесмен вирішує самостійно: вести бізнес по-чесному (хоча це і буде дорожче), або грати не за правилами. Ті, хто грає не за правилами, як і раніше отримують короткострокове конкурентну перевагу (за хабарі на їх беспредельнічанье можуть закрити очі), але при цьому несуть великі ризики (коли очі все-таки не закривають). Як наслідок - "сірий" бізнес програє в довгостроковій перспективі. Тому якщо раніше в Україні з іноземних інвесторів могли зайти лише бізнеси, які мають досвід роботи в джунглях пост-совка з його обов'язковими "відкатами" і "вирішенням питань", то тепер до нас все частіше заглядають пристойні західні компанії, які дорожать своєю репутацією. Або інша ілюстрація - візьмемо рейтинг Doing Business, який вимірює бізнес-клімат в 190 країнах. За даними Групи Світового банку, що становить рейтинг, починаючи з 2009 року за швидкістю зростання показників, ми - другі в світі, а це дуже непоганий результат.

"Ми не можемо дозволити собі втрачати час"

Яника Мірило

радник міністра інфраструктури, заступник мера Дніпра

Найбільше досягнення - це свою незалежну державу і неймовірна сила наших людей, від Майдану до волонтерських рухів. Звичайно, завжди будуть ті, хто не бачить змін, але після Майдану Україна значно просунулася вперед. Наша країна за кілька років під час війни створила сильну армію і проводить комплексні реформи: поліції, системи освіти і медицини. Хоча війну використовують як привід не проводити деякі реформи. Також реально відчутні зміни - це децентралізація та створення фундаменту для відкритості держави завдяки ProZorro, Е-data, відкритим бюджетам і даними. А в сфері електронного уряду навіть президент Естонії ставила Україну в приклад. Початок покладено, багато роботи попереду, але я щиро вірю, що разом у нас все вийде. Важливо цілеспрямовано і систематично йти далі, не відволікаючись на вибори, а далі працюючи. Ми не можемо дозволити собі втрачати час.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" підготував великий спецпроект, поспілкувавшись з українцями, які живуть за кордоном і шлють привітання своїй Батьківщині.

Також ми розповідали про те, які вулиці в Києві перекриють у зв'язку зі святкуванням Дня Незалежності і як буде працювати столичне метро.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Відродження армії, євроінтеграція, безвіз і ProZorro: головні прориви незалежної України". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Віталій Андроник

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

День Незалежності України - що за 20 років змінилося на краще

24 серпня 2018, 7:58 Переглядів:

Шість думок про успіхи України за 27 років

Фото: pixabay.com.

24 серпня Україна відзначає День Незалежності. Сайт "Сегодня" перед святом опитав вітчизняних діячів з різних галузей - культури, політики, бізнесу - про успіхи, яких досягла Україна за 27 років і про головних прориви нашої країни.

"Найбільший прорив України - формування нації"

Ірина Бекешкіна

соціолог і Директор фонду Демократичні ініціативи

Зараз українці цінують Незалежність більше, ніж в усі попередні роки. І при цьому це дорого коштує. Одна справа - голосування в 1991 році, коли були ілюзії, сподівання і надії. Я дуже добре пам'ятаю лейтмотив агітаційних кампаній: "Хто з'їв наше сало". Тобто, вважалося, що якщо ми будемо їсти своє сало, то будемо жити прекрасно. Зовсім інша справа, що ми пройшли і що переживаємо зараз - лихі 90-е, війна. При цьому українці цінують Незалежність. Зараз особливо інтенсивно відбувається формування української нації. За соціологічними показниками зростає українська ідентифікація громадян. Ростуть гордість за громадянство і почуття патріотизму. З позитивних змін можна назвати зростання активності громадянського суспільства і те, що українці визначилися зі своїми зовнішньополітичними орієнтаціями. Ми йдемо в Європу. Так, є і ті, хто підтримує східний вектор руху, але він після агресії Росії не співвідносимо із західним. Ще істотно змінилося ставлення до НАТО, тому що всі ці роки більшість українців вважали, що Україна повинна бути нейтральною - зараз такого немає. Найбільший прорив України - формування нації і визначеність із зовнішньополітичною орієнтацією.

"Мені подобається, що молоде покоління вже не розуміє, що таке радянська життя"

Андрій Курков

письменник

Україна за роки незалежності зробила два прориву: відродження армії і безвізовий режим. Це дає Україні шанс стати по-справжньому незалежною європейською державою, щоб не обертатися на східного сусіда і не боятися удару в спину.

Мені подобається, що молоде покоління вже взагалі не розуміє, що таке радянська життя і що таке так звані радянські принципи і правила моралі. Мені подобається, що Україна стала більш відкритою до Європи і що тепер можна подорожувати без віз. І те, що демократія вулиці виявилася міцнішою, сильніше і динамічніше, ніж демократія влади. Тепер в принципі вулиця, народ змушує владу прискорити крок, щоб швидше розвиватися в напрямку європеїзації, боротьби з корупцією, розвитку економіки та інших сфер.

"В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність"

Дмитро Лівч

проектний менеджер Easy Business

Насправді, напрямків, в яких Україна зробила прорив, досить багато. Одне з них - реформа державних закупівель ProZorro. Україна є одним з лідерів реформ в цьому напрямку. Серед важливих реформ і валютна лібералізація, яка відкриває нові можливості для бізнесу. Україна зробила багато в напрямку дерегуляції та децентралізації. Якщо порівнювати Україну з балтійськими країнами, то ми просуваємося дуже повільно, якщо порівнювати з Білоруссю, Росією і Молдовою, то Україна просунулася далі. Дуже важливим був вибір європейського вектора. Приєднання до зони вільної торгівлі відкрило для українських компаній ринок країн ЄС. В інвестиційному кліматі також є конкурентні переваги перед іншими пострадянськими країнами. У України значний потенціал. За останні роки у нас виділилися сектори, які є драйверами для економіки. Це агросектор, який створює близько 15% ВВП, це ІТ і електронна комерція. Українські ІТ-фахівці зараз одні з найбільш конкурентоспроможних у світі. Також це сектор відновлюваної енергетики, який теж розвивається. Це позитивні зміни в напрямку державного і приватного партнерства в інфраструктурних проектах. В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність. Але, знову ж таки, потрібно прагнути до кращого в економічному розвитку. Україні потрібні структурні реформи, які дозволять економіці зростати на 7-10% в рік. Драйвером такого зростання можуть стати реформи зі створення земельного ринку.

"Іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн"

Володимир Царук

директор "Центру розвитку туризму в Україні"

Наш великий прорив - це безвіз. За час незалежності України стала більш впізнаваною в світі, тоді як на початку 90-х іноземці не розрізняли, де Росія, де Україна, Білорусь чи Казахстан - ці країни сприймалися як "десь в Радянському Союзі". Зараз іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн. До нас їздить більше іноземних туристів, в країну увійшли лоукост, що дуже важливо. Розвивається інфраструктура, стало більше прямих зв'язків з іншими країнами через авіа- і залізничне сполучення. Українці стали мобильней і можуть дістатися в будь-яку точку Європи або Азії.

"Тепер до нас все частіше заглядають пристойні західні компанії, які дорожать своєю репутацією"

Денис малюська

заступник голови Офісу ефективного регулювання BRDO / World Bank Group

За час незалежності головним досягненням в регулюванні бізнесу стало те, що практично будь-яку підприємницьку діяльність в Україні вже можна вести "по білому" - без хабарів, з отриманням всіх дозволів і з дотриманням всіх вимог закону. Тепер кожен бізнесмен вирішує самостійно: вести бізнес по-чесному (хоча це і буде дорожче), або грати не за правилами. Ті, хто грає не за правилами, як і раніше отримують короткострокове конкурентну перевагу (за хабарі на їх беспредельнічанье можуть закрити очі), але при цьому несуть великі ризики (коли очі все-таки не закривають). Як наслідок - "сірий" бізнес програє в довгостроковій перспективі. Тому якщо раніше в Україні з іноземних інвесторів могли зайти лише бізнеси, які мають досвід роботи в джунглях пост-совка з його обов'язковими "відкатами" і "вирішенням питань", то тепер до нас все частіше заглядають пристойні західні компанії, які дорожать своєю репутацією. Або інша ілюстрація - візьмемо рейтинг Doing Business, який вимірює бізнес-клімат в 190 країнах. За даними Групи Світового банку, що становить рейтинг, починаючи з 2009 року за швидкістю зростання показників, ми - другі в світі, а це дуже непоганий результат.

"Ми не можемо дозволити собі втрачати час"

Яника Мірило

радник міністра інфраструктури, заступник мера Дніпра

Найбільше досягнення - це свою незалежну державу і неймовірна сила наших людей, від Майдану до волонтерських рухів. Звичайно, завжди будуть ті, хто не бачить змін, але після Майдану Україна значно просунулася вперед. Наша країна за кілька років під час війни створила сильну армію і проводить комплексні реформи: поліції, системи освіти і медицини. Хоча війну використовують як привід не проводити деякі реформи. Також реально відчутні зміни - це децентралізація та створення фундаменту для відкритості держави завдяки ProZorro, Е-data, відкритим бюджетам і даними. А в сфері електронного уряду навіть президент Естонії ставила Україну в приклад. Початок покладено, багато роботи попереду, але я щиро вірю, що разом у нас все вийде. Важливо цілеспрямовано і систематично йти далі, не відволікаючись на вибори, а далі працюючи. Ми не можемо дозволити собі втрачати час.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" підготував великий спецпроект, поспілкувавшись з українцями, які живуть за кордоном і шлють привітання своїй Батьківщині.

Також ми розповідали про те, які вулиці в Києві перекриють у зв'язку зі святкуванням Дня Незалежності і як буде працювати столичне метро.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Відродження армії, євроінтеграція, безвіз і ProZorro: головні прориви незалежної України". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Віталій Андроник

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

День Незалежності України - що за 20 років змінилося на краще

24 серпня 2018, 7:58 Переглядів:

Шість думок про успіхи України за 27 років

Фото: pixabay.com.

24 серпня Україна відзначає День Незалежності. Сайт "Сегодня" перед святом опитав вітчизняних діячів з різних галузей - культури, політики, бізнесу - про успіхи, яких досягла Україна за 27 років і про головних прориви нашої країни.

"Найбільший прорив України - формування нації"

Ірина Бекешкіна

соціолог і Директор фонду Демократичні ініціативи

Зараз українці цінують Незалежність більше, ніж в усі попередні роки. І при цьому це дорого коштує. Одна справа - голосування в 1991 році, коли були ілюзії, сподівання і надії. Я дуже добре пам'ятаю лейтмотив агітаційних кампаній: "Хто з'їв наше сало". Тобто, вважалося, що якщо ми будемо їсти своє сало, то будемо жити прекрасно. Зовсім інша справа, що ми пройшли і що переживаємо зараз - лихі 90-е, війна. При цьому українці цінують Незалежність. Зараз особливо інтенсивно відбувається формування української нації. За соціологічними показниками зростає українська ідентифікація громадян. Ростуть гордість за громадянство і почуття патріотизму. З позитивних змін можна назвати зростання активності громадянського суспільства і те, що українці визначилися зі своїми зовнішньополітичними орієнтаціями. Ми йдемо в Європу. Так, є і ті, хто підтримує східний вектор руху, але він після агресії Росії не співвідносимо із західним. Ще істотно змінилося ставлення до НАТО, тому що всі ці роки більшість українців вважали, що Україна повинна бути нейтральною - зараз такого немає. Найбільший прорив України - формування нації і визначеність із зовнішньополітичною орієнтацією.

"Мені подобається, що молоде покоління вже не розуміє, що таке радянська життя"

Андрій Курков

письменник

Україна за роки незалежності зробила два прориву: відродження армії і безвізовий режим. Це дає Україні шанс стати по-справжньому незалежною європейською державою, щоб не обертатися на східного сусіда і не боятися удару в спину.

Мені подобається, що молоде покоління вже взагалі не розуміє, що таке радянська життя і що таке так звані радянські принципи і правила моралі. Мені подобається, що Україна стала більш відкритою до Європи і що тепер можна подорожувати без віз. І те, що демократія вулиці виявилася міцнішою, сильніше і динамічніше, ніж демократія влади. Тепер в принципі вулиця, народ змушує владу прискорити крок, щоб швидше розвиватися в напрямку європеїзації, боротьби з корупцією, розвитку економіки та інших сфер.

"В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність"

Дмитро Лівч

проектний менеджер Easy Business

Насправді, напрямків, в яких Україна зробила прорив, досить багато. Одне з них - реформа державних закупівель ProZorro. Україна є одним з лідерів реформ в цьому напрямку. Серед важливих реформ і валютна лібералізація, яка відкриває нові можливості для бізнесу. Україна зробила багато в напрямку дерегуляції та децентралізації. Якщо порівнювати Україну з балтійськими країнами, то ми просуваємося дуже повільно, якщо порівнювати з Білоруссю, Росією і Молдовою, то Україна просунулася далі. Дуже важливим був вибір європейського вектора. Приєднання до зони вільної торгівлі відкрило для українських компаній ринок країн ЄС. В інвестиційному кліматі також є конкурентні переваги перед іншими пострадянськими країнами. У України значний потенціал. За останні роки у нас виділилися сектори, які є драйверами для економіки. Це агросектор, який створює близько 15% ВВП, це ІТ і електронна комерція. Українські ІТ-фахівці зараз одні з найбільш конкурентоспроможних у світі. Також це сектор відновлюваної енергетики, який теж розвивається. Це позитивні зміни в напрямку державного і приватного партнерства в інфраструктурних проектах. В Україні є величезний потенціал, який починає втілюватися в реальність. Але, знову ж таки, потрібно прагнути до кращого в економічному розвитку. Україні потрібні структурні реформи, які дозволять економіці зростати на 7-10% в рік. Драйвером такого зростання можуть стати реформи зі створення земельного ринку.

"Іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн"

Володимир Царук

директор "Центру розвитку туризму в Україні"

Наш великий прорив - це безвіз. За час незалежності України стала більш впізнаваною в світі, тоді як на початку 90-х іноземці не розрізняли, де Росія, де Україна, Білорусь чи Казахстан - ці країни сприймалися як "десь в Радянському Союзі". Зараз іноземці чітко відрізняють Україну від інших пострадянських країн. До нас їздить більше іноземних туристів, в країну увійшли лоукост, що дуже важливо. Розвивається інфраструктура, стало більше прямих зв'язків з іншими країнами через авіа- і залізничне сполучення. Українці стали мобильней і можуть дістатися в будь-яку точку Європи або Азії.

"Тепер до нас все частіше заглядають пристойні західні компанії, які дорожать своєю репутацією"

Денис малюська

заступник голови Офісу ефективного регулювання BRDO / World Bank Group

За час незалежності головним досягненням в регулюванні бізнесу стало те, що практично будь-яку підприємницьку діяльність в Україні вже можна вести "по білому" - без хабарів, з отриманням всіх дозволів і з дотриманням всіх вимог закону. Тепер кожен бізнесмен вирішує самостійно: вести бізнес по-чесному (хоча це і буде дорожче), або грати не за правилами. Ті, хто грає не за правилами, як і раніше отримують короткострокове конкурентну перевагу (за хабарі на їх беспредельнічанье можуть закрити очі), але при цьому несуть великі ризики (коли очі все-таки не закривають). Як наслідок - "сірий" бізнес програє в довгостроковій перспективі. Тому якщо раніше в Україні з іноземних інвесторів могли зайти лише бізнеси, які мають досвід роботи в джунглях пост-совка з його обов'язковими "відкатами" і "вирішенням питань", то тепер до нас все частіше заглядають пристойні західні компанії, які дорожать своєю репутацією. Або інша ілюстрація - візьмемо рейтинг Doing Business, який вимірює бізнес-клімат в 190 країнах. За даними Групи Світового банку, що становить рейтинг, починаючи з 2009 року за швидкістю зростання показників, ми - другі в світі, а це дуже непоганий результат.

"Ми не можемо дозволити собі втрачати час"

Яника Мірило

радник міністра інфраструктури, заступник мера Дніпра

Найбільше досягнення - це свою незалежну державу і неймовірна сила наших людей, від Майдану до волонтерських рухів. Звичайно, завжди будуть ті, хто не бачить змін, але після Майдану Україна значно просунулася вперед. Наша країна за кілька років під час війни створила сильну армію і проводить комплексні реформи: поліції, системи освіти і медицини. Хоча війну використовують як привід не проводити деякі реформи. Також реально відчутні зміни - це децентралізація та створення фундаменту для відкритості держави завдяки ProZorro, Е-data, відкритим бюджетам і даними. А в сфері електронного уряду навіть президент Естонії ставила Україну в приклад. Початок покладено, багато роботи попереду, але я щиро вірю, що разом у нас все вийде. Важливо цілеспрямовано і систематично йти далі, не відволікаючись на вибори, а далі працюючи. Ми не можемо дозволити собі втрачати час.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" підготував великий спецпроект, поспілкувавшись з українцями, які живуть за кордоном і шлють привітання своїй Батьківщині.

Також ми розповідали про те, які вулиці в Києві перекриють у зв'язку зі святкуванням Дня Незалежності і як буде працювати столичне метро.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Відродження армії, євроінтеграція, безвіз і ProZorro: головні прориви незалежної України". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Віталій Андроник

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация