Електричка Москва-Балашиха.

Security: Subject: Електричка Москва-Балашиха. Time: 2:05 am

Довелося в кінці цього року кілька разів їздити по лінії Реутов-Балашиха. Найнеприємніше в ній, звичайно, це те, що гілка є одноколлейной. Розклад вкрай незручно, електрички ходять раз в 40 хвилин по цілком зрозумілих причин. Але більше мене здивувало не це. Як відомо, до Балашисі ведуть 1 залізниці гілка і 2 завантажених шосе - Горьковское, пробка на якому вже стала притчею во язицех, і Щелківське.
Чому ж при таких рідкісних відправленнях електрички з міста з більш ніж 250 тисячами жителів вона залишається напівпорожній? Довелося якось їхати додому в суботу в 21.37 з Балашихи. У вагон заскочив буквально перед самим відправленням, вже в ньому виявив, що є єдиним пасажиром. На платформі теж не було ні душі, як і в 2 сусідніх вагонах. Аж до Реутова я не бачив жодного пасажира, ні в поїзді, ні на 2 станціях - Будівництво, Горенках. Досить вільно в вагонах і коли поїзд їде з Москви ввечері. Чи можуть уродженці Балашихи або просто часто їздять до цього міста у справах пояснити причину цього?

коментарі: Залишити коментар коментарі:   Залишити коментар   Як тимчасово проживав в місті Балашисі розповім
Як тимчасово проживав в місті Балашисі розповім.
У вечірній час пік (0,5 - 3 години після закінчення робочого дня) і ранковий час пік 6,30-8 ранку швидше за все потрапити на електричці тому на основних магістралях пробки і подорож замість 20 хвилин може зайняти все два і навіть два з половиною години.
В інший час маршрутки швидше і зручніше електрички.
Недоліки електрички до Балашихи.
* Три станції електрички на які можна пересесьтоь з метро з яких дві більш-менш зручних Курська і Серп і Молот.
Причому якщо врахувати майже вільні магістралі і відсутність очікування електрички і маршрутки, то від Новогирєєво виходить швидше на маршрутці, від Серпа приблизно однаковий час, від Курської швидше на електричці. Але ..
* Балашиха, не маленький місто і складається з понад 5 віддалених на деяку відстань районів, електричка приходить в деяку порожнечу між цих районів. Тобто по приїзду потрібно або здійснити прогулянку близько 30 хвилин до будинку або сідати на маршрутку (sic!). А маршрутки від станцій метро мають досить распространненость мережу, щоб сісти одразу на маршрутку до свого будинку.
* Низька швидкість на перегоні до Реутова
* Великі перерви між електричками. ( Відповісти ) ( Thread )
Цікаво. А ось що відбувається на станціях Горенка і Будівництво? Навколо другий я взагалі не бачу навіть на карті житла як мінімум в радіусі кілометра, Горенка знаходяться в лісосмузі і там до житлового кварталу йти та йти. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
Стійка - станція з абсолютно незрозумілих пасажиропотоків. Звідки беруться 2 людини на електричку - не відомо.
Горенка - якщо йти через ліс можна потрапити в один зі старих райнов міста. Вранці сюди приїжджають на маршрутках ті, кому до неї швидше.
ІМХО - жд треба зняти а на її місці побудувати швидкісний трамвай від Новогирєєво. Два кільцевих маршрути Новогирєєво - Балашиха (за годинниковою), Новогирєєво - Балашиха (проти годинникової).
І ще одну таку ж трамвайну траси від Клацання, разом з реконструкцією Щелковського шосе. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
Ще б в Люберці, Жулебіно, Косино і Кожухова такої б трамвай продовжили. Калінінська ж гілка малозавантажені, порівняно з Таганско- Краснопресненській. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
> І ще одну таку ж трамвайну траси від Клацання
Де там трамвай прокладати? І так пробки безперервні. Краще б метро продовжили від Черкизовской уздовж Щелковського шосе хоча б до селища Східного. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
З метро від Клацання все незрозуміло. А ось трамвай цілком можна, поряд з шосе, місця там цілком вистачає. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
На будівництвах прямо поруч зі станцією стоїть житловий будинок. Плюс там зараз чогось будують, житлове ніби. Але взагалі на цій станції завжди було мало народу - там промзона кругом. Наявність цього окремо стоїть житлового будинку мене завжди інтригувало - навіщо він там ...
Від Горенок до житлового кварталу йти хвилин 10-15 - але через ліс ... ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
Спасибі, цікаво. Просто я там завжди тільки після 5 їздив, а справа була взимку - погано було видно. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
(Anonymous) Link: ( Link ) Time: 2008-05-29 11:42 pm Причина саме в цих 40 хвилинах (чому 40, до речі? Звіртеся з http://www.tutu.ru/station.php?nnst=57008 на добу дванадцять пар, мінімальний проміжок - 47, в середньому по відчуттях-1: 20, якщо запізнився випадково на 5 хвилин - чекай ще годину)
Навіть в пробках, маршрутка більше години не їде, що дає електричці перевага в 25 хвилин, але це при ідеально хороших умовах в РЖД і ідеально поганих на дорогах, на практиці ж виходить:


  • Останній рік через будівництво (за чутками Супутника в Залізничний, хотілося б вірити) їх регулярно або скасовують або затримують, природно ти про це дізнаєшся, тільки по прибуттю на станцію. Пасажирів поменшало тепер, все плюнули, плюс-мінус два години тільки нероби можуть собі дозволити.

  • Маршрутка зупиняється в п'яти хвилинах ходьби від будинку, станція же знаходиться в промрайонів, де рівно десять житлових будинків. Влітку без різниці, а взимку або в дощ це має значення.

  • Місцеві жителі знають хитрості пробок на шосе, наприклад що вранці в москву треба їхати по горьковской, а повертатися з клацанням, що дозволяє, знаючи "ритми" пробки добиратися швидше.

  • "Магазин на дивані": - "Шановні пасажири, бажаю вам приємного шляху хочу запропонувати вам .." чергується з "Самі ми не місцеві ...": ні книгу не почитати, ні просто в тиші не відпочити після трудового дня.

  • Простому робітникові людині на якийсь електричці можна їхати на роботу до дев'яти? Єдина нормальна 7:45 битком, можна і не влізти.

  • Маршруток-тісних газелей з кожним днем ​​все-менше і менше. В основному тепер це нові Mercedes і Hundai, з м'якими кріслами, кондиціонером і т.п, а в РЖД коли останній раз рухомий склад змінювався? Я вже починаю думати що пора переходити на європейську колію, тому що деміховци нічого не можуть народити вже двадцять років, мабуть безпліддя.

  • Маршрутка на 20 рублів дешевше. Хто-небудь логічно мені роз'яснить чому?

  • Увечері в порожній електричці реально страшно. У маршрутці народ буває теж не фонтан, але я щось не пригадую історію що когось побили в маршрутці. На нічних електричках можна цілком не доїхати до будинку (ніколи), якщо не пощастить з компанією в порожньому вагоні на сусідній лавці. Якщо не віриш - з'їзд на 23:12 з Москви кілька разів, вагон краще вибери в середині або в хвості, в одному з них тобі точно "пощастить".

  • Краще б закрили її нахрен, їй богу, якщо не можуть зробити по людськи.

( Відповісти ) ( Thread )
Створили б ЖЖ, дуже добре пишіть. По пунктам:
1) Так, затримують і відміняють, подруга з Залізничного скаржиться, що поїзди часто на Казанський відправляють. І в минулому році скасовували, через що я і сам був змушений добиратися на сайті Автолайн до станції.
7) А навіщо платити, якщо турнікети тоді були тільки на Курськом? Можна було на Серп начебто виходити, я взагалі на Чухлнке вискакував, мені так зручніше було в свій район в ЮВАО добиратися.
8) Так, їхати там ввечері реально страшно.
З рештою згоден. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
Краще б закрили її нахрен, їй богу, якщо не можуть зробити по людськи.
Електропоїзди скасувати - та хоч завтра. Саму лінію природно закривати ніхто не буде - там є, що возити по ній. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
До речі, ст. Балашиха - це ж не кінець залізниці гілки? Вона на якийсь завод йде або як? ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
Так, від станції Балашиха - є куди ще їздити.
А взагалі -починаючи від станції Будівництво - НВО Машинобудування, бази МТО МВС і ФСБ, Нафтобаза, Східна водопровідна станція і тд і тп ... ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
(Anonymous) Link: ( Link ) Time: 2010-09-19 3:41 am Там колись була гілка в військову частину, замість якої (частина) зараз будують новий мікрорайон, з відомих причин гілку розібрали. Зараз там заново прокладають шлях, вже 300 метрів проклали, можливо туди будуть продовжувати електрички. Так от якщо на тій кінцевій зроблять два прийомних шляху (аналог Фрязіно-пас і Захарово в Ногінську) і ще електрифікують все колії станції Балашиха і роз'їзди в Горенках і будівництвах, то можливе збільшення парності, частина з яких можуть служити човниковими Реутово - Балашиха. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
коли у мене є можливість почекати або розклад дуже підходить, їжу на електричці. А так простіше сісти на маршрутку від Новогирєєво, тому що електрички ходять і правда рідко. ( Відповісти ) ( Thread )
Станція далеко знаходиться від густонаселеній частині міста (Ж.д. йде в пром зону)
Всього 12 поїздів у бік столиці
Виходить на маршрутці реально швидше, але звідси такі моторошні пробки починаючи від в'їзду в місто з боку куповану ...
( Відповісти ) ( Thread )
Балашиха велика. В принципі, Нікольське, салтиковський і навіть Зоря - це теж тепер райони Балашихи. ( Відповісти ) ( Thread )
Ні, це населені пункти Балашихинского району, як і Реутов, наприклад. Районами самої Балашихи вони не є. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
Ви помиляєтесь. Балашихинского району в природі не існує вже років зо три як мінімум. ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
Сперечатися не буду, може просто повз мене це об'єднання пройшло ... ( Відповісти ) ( Parent ) ( Thread )
(Anonymous) Link: ( Link ) Time: 2010-07-22 7:49 am Лол їжджу на електричці о котрій хочу включаючи останню ... ні разу не на каво не наражаються ... а головне в ній мало народу !!! можна хоч разлечься хоч покурити сходити і головне в ній прохолодно! ( Відповісти ) ( Thread )

Чому ж при таких рідкісних відправленнях електрички з міста з більш ніж 250 тисячами жителів вона залишається напівпорожній?
Чи можуть уродженці Балашихи або просто часто їздять до цього міста у справах пояснити причину цього?
А ось що відбувається на станціях Горенка і Будівництво?
Ому 40, до речі?
Php?
Простому робітникові людині на якийсь електричці можна їхати на роботу до дев'яти?
П, а в РЖД коли останній раз рухомий склад змінювався?
Хто-небудь логічно мені роз'яснить чому?
А навіщо платити, якщо турнікети тоді були тільки на Курськом?
Балашиха - це ж не кінець залізниці гілки?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация