Іменини в серпні | Православні свята в серпні

  1. Іменини в серпні
  2. Церковні православні свята у серпні

Іменини в серпні. Все про те, як назвати дитину, хлопчика і дівчинку, народжену в серпні за православним календарем. Список серпневих імен по святцях.

Іменини в серпні

1 серпня - Варлаам, Григорій, Дмитро, Митрофан, Роман, Серафім, Степан, Тихон.

2 серпня - Афанасій, Ілля.

3 серпня - Анна, Георгій, Євген, Іван, Петро, ​​Семен, Федір.

4 серпня - Олексій, Корній, Корнилій, Марія, Михайло, Фока.

5 серпня - Анна, Андрій, Аполлон, Віталій, Трохим, Федір

6 серпня - Анатолій, Опанас, Борис, Гліб, Давид, Іван, Іларіон, Христина, Микола, Полікарп, Роман, Христина.

7 серпня - Олександр, Ганна, Іраїда, Макар, Олімпіада.

8 серпня - Мойсей, Парасковія, Федір.

9 серпня - Анфіса, Герман, Климент, Наум, Микола, Пантелеймон, Сава.

10 серпня - Анастасія, Антоніна, Василь, Олена, Юхим, Іван, Ірина, Мавра, Мойсей, Никанор, Микола, Павло, Прохор, Юліан.

11 серпня - Олексій, Кузьма, Костянтин, Михайло, Микола, Роман, Серафім, Серафіма, Феодосій.

12 серпня - Агнія, Анатолій, Ангеліна, Аполлон, Валентин, Герман, Іван, Лука, Максим, Павло.

13 серпня - Анна, Антон, Арсеній, Василь, Веніамін, Володимир, Георгій, Євдоким, Єлизавета, Іван, Йосип, Костянтин, Максим, Микола, Сергій, Степан, Юрій.

14 серпня - Олександр, Антон, Гурій, Леонтій.

15 серпня - Василь, Никодим, Степан.

16 серпня - Антон, Кузьма.

17 серпня - Антон, Денис, Євдокія, Іван, Костянтин, Максиміліан.

18 серпня - Дарина, Євдокія, Юхим, Іван, Христина, Максиміліан, Марія, Нонна, Симон, Христина.

20 серпня - Олександр, Олексій, Антон, Опанас, Василь, Дмитро, Іван, Митрофан, Нарцис, Михайло, Никанор, Петро, ​​Феодосій.

21 серпня - Герман, Григорій, Омелян, Йосип, Леонід, Мирон, Мойсей, Никодим. Микола, Сава, Федір.

22 серпня - Олексій, Антон, Григорій, Дмитро, Іван, Ірина, Леонтій, Макар, Маргарита, Марія, Матвій, Петро, ​​Самуїл, Юліан, Яків.

23 серпня - Опанас, В'ячеслав, Лавр, Лаврентій, Роман, Сава.

24 серпня - Олександр, Василь, Донат, Клавдій, Лілія, Макар, Максим, Марія, Марк, Мартін, Сусанна, Федір.

25 серпня - Олександр, Олексій, Антон, Аркадій, Варлаам, Василь, Віссаріон, В'ячеслав, Герман, Дмитро, Юхим, Іван, Ілля, Леонід, Матвій, Михайло, Микола, Петро, ​​Сава, Сергій, Степан, Федір, Фотій, Яків .

26 серпня - Олексій, Василь, Євдокія, Іван, Іполит, Костянтин, Ксенія, Максим, Микола, Серафим, Тихон, Яків.

27 серпня - Олександр, Олексій, Аркадій, Василь, Володимир, Єва, Євдокія, Матвій, Микола, Семен, Федір, Феодосій.

29 серпня - Яким, Олександр, Ганна, Лаврентій, Никодим, Ніл, Степан, Яків.

30 серпня - Олексій, Дмитро, Ілля, Мирон, Павло, Пімен, Уляна, Філіп.

31 серпня - Георгій, Григорій, Денис, Євген, Омелян, Іван, Іларіон, Іоанн, Лавр, Лев, Лука, Макар, Михайло, Софрон, Уляна, Фрол.

Церковні православні свята у серпні

Август в церковному календарі починається зі святкування пам'яті преподобного чудотворця Серафима Саровського , Одного з найбільш шанованих російських святих. У цей день в 1903 р, який співпав з днем ​​його народження, Серафим Саровський був прославлений у лику святих, а його мощі відкриті і перенесені в раку для загального поклоніння.

У цей день в 1903 р, який співпав з днем ​​його народження, Серафим Саровський був прославлений у лику святих, а його мощі відкриті і перенесені в раку для загального поклоніння

Преподобний Серафим Саровський

2 серпня церква згадує одного з найбільших пророків Старого Завіту - тішб'янина Іллю , Постника, пустельника, ревнителя віри і благочестя. За свою полум'яну ревність про славу Божу пророк Ілля був узятий живим на небо. За переказами, саме він буде предтечею другого пришестя Христа на землю і під час проповіді прийме тілесну смерть .

Ілля Ілля

4 серпня - день пам'яті мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини . До зустрічі з Господом Марія вела грішне життя. За свідченням Євангелія, Христос вигнав з неї сім бісів, після чого вона стала Його вірною послідовницею і ученицею. Вона залишалася у Хреста з Богородицею і апостолом Іоанном, була присутня при похованні Христа, а потім першою дізналася про Його Воскресіння. Разом з апостолами Марія Магдалина несла весь про Христа до самого кінця свого життя.

Рівноапостольна Марія Магдалина

5 серпня відзначається пам'ять уславленого в лику святих у 2001 р праведного воїна Феодора - знаменитого російського флотоводця, адмірала Федора Федоровича Ушакова , Який не тільки багато потрудився заради слави Вітчизни, а й був людиною високого духовного життя.

Св. Праведний Федір Ушаков

пам'ять святих страстотерпців братів Бориса і Гліба, у хрещенні Романа і Давида , Церква святкує 6 серпня. У цей день 1015 року князь Борис був убитий за наказом брата Святополка, який претендував на княжий престол. Через деякий час було вбито і молодший брат Гліб. З першої половини XI ст. святих мучеників встановлено загальне святкування.

Святі князі Борис і Гліб

9 серпня ми відзначаємо день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеймона , Искуснейшего лікаря-безмездніка. Після прийняття святого хрещення Пантелеімон присвятив своє життя стражденним і убогим, зцілюючи ім'ям Господа Христа. Святий зазнав мученицької кончини в 305 р за наказом імператора Максиміана.

Святий Пантелеймон Цілитель

14 серпня - початок Успенського посту та свято Походження (винесення) Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього . В Константинополі Древо Хреста виносили на вулиці для освячення і запобігання хворобам. На Русі це свято з'єдналося зі спогадом про Хрещення Русі в 988 р У цей день також освячується мед нового врожаю, тому свято в народі іменується Медовий Спас.

Великий двунадесятих свят Преображення Господнього церква відзначає 19 серпня. Під час молитви на горі Фавор Ісус Христос здався апостолам Петру, Івану та Якову в Світі Божественної Слави - щоб потім, побачивши розп'яття, вони не засумнівалися в Його вченні, а проповідували світу, що Христос є Син Божий. Святкування цієї події збігається зі збором врожаю, тому в цей день прийнято освячувати плоди, а свято в народі називають Яблучний Спас.

28 серпня - ще один Великий двунадесятих свят, Успіння Пресвятої Богородиці . Для прощання з Богородицею, заздалегідь повідомленої Архангелом Гаврилом про кінець Її днів, чудесним чином зібралися всі, хто в різних місцях апостоли, крім Фоми. Після молитви Богоматір зрадила Свою душу в руки Господа. Кончину Божої Матері називають Успінням тому, що смерть не торкнулася Її. Вона заснула для життя тимчасової, щоб тут же прокинутися для життя в вічності зі Своїм Сином.

Іменини в серпні

Ви прочитали статтю «Іменини у серпні | Православні свята в серпні ». Можливо, Вам будуть цікаві такі статті:

Іменини у вересні | Православні свята у вересні

Іменини в липні | Православні свята в липні

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация