калорійність вареників

  1. Користь і калорійність вареників
  2. склад вареників
  3. «Ледачі» вареники з сиру
  4. Інгредієнти з розрахунку калорійності вареників:

Таке блюдо, як вареники, відносять до традиційних слов`янських ласощів

Таке блюдо, як вареники, відносять до традиційних слов`янських ласощів. Відомо, що найбільше їх люблять і варять на Україні. Вареники є «братами» пельменів, поширених у Східній Росії та Сибіру, ​​і чаклунів (Західна Росія), а також багатьох страв китайської класичної кухні.

Користь і калорійність вареників

Про користь вареників для людського здоров'я можна говорити в тому випадку, якщо їх приготували в домашніх умовах, або це високоякісний продукт промислового виробництва. У цього блюда корисні якості обумовлюються, в першу чергу, складом. У ньому є велика кількість речовин, життєво важливих для людини.

Корисні властивості вареників з начинкою з фруктів полягають в тому, що в них багато вітамінів, пектинів і мінеральних речовин. Якщо вони начинені м'ясом, ця складова послужить джерелом цінного білка, фосфору, калію і заліза. Класична сирна начинка містить багато кальцію, який необхідний для кісток і зубів, а також фосфору, поряд з кальцієм бере активну участь у формуванні кісткових тканин.

Між іншим, корисно знати, що вареники, які готують на пару, зберігають набагато більше корисних речовин, і вони можуть засвоїтися набагато легше, ніж якби це були відварені вареники. Калорійність вареників різна, і залежить від начинки.

Калорійність вареників з сиром, наприклад, становить 248 Ккал на 100 г, а з картоплею - 150-170 Ккал.

склад вареників

склад вареників

Якщо говорити про склад вареників, то він досить простий - тісто з пшеничного борошна і будь-яка начинка. Тісто для виготовлення вареників може бути на воді, на кефірі (кисляку) або навіть дріжджовим. Воно розкочується в тонкий шар, і з нього вирізаються гуртки, або квадратні (косокутні) заготовки, а потім в них загортають начинку. Краї тесту після цього ретельно защипують, а вареники кидають в окріп і варять до спливання з води.

Щоб заощадити час, сучасні жінки винайшли особливий вид вареників, під назвою «ліниві». Їх зазвичай подають з солодкою підливою. Для цієї страви сир відразу додають в тісто, тому відпадає необхідність загортати начинку. Потрібно відзначити, що види вареників залежать і від їх форми: напівкруглі, трикутні і навіть чотирикутні.

«Ледачі» вареники з сиру

Користь сиру для організму серед дієтологів вважається дуже великий Користь сиру для організму серед дієтологів вважається дуже великий. Натуральний сир і страви з нього впорядковують обмін речовин. У його складі є незамінні мінеральні речовини, службовці для зміцнення кісток. Вони також покращують роботу нервової системи. У сирі міститься велика кількість білків, а також молочні жири. Є солі фосфору і кальцію, завдяки яким білки сиру перетравлюються краще, ніж інші, і ліпотропні речовини, що розчиняють в клітинах жир.

Якщо ви вибрали здоровий спосіб життя, виключно важливим буде споживання сиру. Організм має можливість насититися сиром, завдяки повноцінних білків і малій кількості жирів. Наприклад, в знежиреному сирі міститься жиру 0,6% і близько 18% білка.

Ледачі вареники представляють собою чудовий - швидкий, здоровий і смачний сніданок . Приготування ледачих вареників займе не набагато більше часу, ніж приготування омлету.

Інгредієнти з розрахунку калорійності вареників:

  • Яйця курячі добірні - 2 шт.
  • Сир 2,0% жирності - 180 р
  • Манна крупа - 65 м

Приготування вареників:

Пачку сиру, пару яєць, 3 ст. ложки манної крупи перемішати і покласти на ніч в холодильник. А якщо «тісто» замісили вранці, то відправте хвилин на 20-25 в морозилку.

Після цього посипте стіл манкою і зробіть з отриманої сирної маси «ковбаску», розріжте її на маленькі шматочки і киньте в киплячу воду. Варити ліниві вареники треба 5 хвилин після закипання. Можете полити їх медом, варенням, сиропом.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация