Книга Самопізнання, 978-5-458-03457-9, купити, ціна

зазирнути всередину



Микола Олександрович Бердяєв

паперова книга

0 (0 голосів)

Це книга на папері. А ще можна

  • ISBN: 978-5-458-03457-9
  • 232 сторінки
  • червень 2011
  • Фенікс
  • 374 г
видавництво: Фенікс Дата виходу: червень 2011 ISBN: 978-5-458-03457-9 Обсяг: 232 сторінок Маса: 374 г Розміри (висота, ширина, товщина), см: 23 x 16 x 2 Обкладинка: м'яка

З 2000 року книга «Самопізнання» перевидавалася 15 разів. Дата першого видання «Самопізнання»: листопад 2000 року, останнє, 15-е видання вийшло в листопаді 2011 року.

До цієї збірки увійшли два ключових твори видатного представника російської релігійної філософії Миколи Бердяєва - першого в нашій країні представника школи релігійного екзистенціалізму.
"Самопізнання" - робота, в якій автобіографічні риси переплелися з філософськими - являє собою унікальну спробу переосмислити життя і духовне становлення людської особистості через події часу, що переживається великим філософом як входження його особистого, мікрокосмічна початку ...

До цієї збірки увійшли два ключових твори видатного представника російської релігійної філософії Миколи Бердяєва - першого в нашій країні представника школи релігійного екзистенціалізму.
"Самопізнання" - робота, в якій автобіографічні риси переплелися з філософськими - являє собою унікальну спробу переосмислити життя і духовне становлення людської особистості через події часу, що переживається великим філософом як входження його особистого, мікрокосмічна початку в макрокосмічних. "Те, що сталося зі світом є те, що сталося зі мною" - такими є головні слова цієї роботи.
"Російська ідея" - твір більш спірне з ідеологічної точки зору, але ще більш цікаве з боку філософської. У ньому Бердяєв переосмислює ідею російської православної релігійності як єдиною екзистенціальної сили російського духу - сили ідеалістичної, ірраціональної, проте здатною вплинути і на раціональне сприйняття нашими співвітчизниками їх місця в навколишньому світі ...

Видатний російський філософ і публіцист, Микола Олександрович Бердяєв належав до знатного військово-дворянського роду. Участь в соціал-демократичному русі стало причиною арешту Бердяєва і виключення з університету. Марксистський період в його біографії виявився порівняно коротким. Від марксизму він перейшов до філософії особистості і свободи в дусі релігійного екзистенціалізму і персоналізму. На початку 1918 року написав книгу "Філософія нерівності", в якій відкидав демократію і соціалізм ...

Видатний російський філософ і публіцист, Микола Олександрович Бердяєв належав до знатного військово-дворянського роду. Участь в соціал-демократичному русі стало причиною арешту Бердяєва і виключення з університету. Марксистський період в його біографії виявився порівняно коротким. Від марксизму він перейшов до філософії особистості і свободи в дусі релігійного екзистенціалізму і персоналізму. На початку 1918 року написав книгу "Філософія нерівності", в якій відкидав демократію і соціалізм як "примусову чеснота і примусове братство". У 1922 році Бердяєв був висланий з Радянської Росії. У Франції видавав релігійно-філософський журнал "Шлях".
Публикуемая в даному виданні книга "Самопізнання" була написана Бердяєвим під час Другої світової війни. Це одне з останніх творів автора, своєрідний підсумок його філософської спадщини. Робота над рукописом тривала фактично до останнього року життя філософа.

Жанр своєї кращої і останньої - книги "Самопізнання - Бердяєв визначив як" Досвід філософської автобіографії. У ній багато яскравих портретів сучасників представників російського "срібного століття" (А. Білий, Д .. Мережковський, З. Гіппіус, Вяч. Іванов та ін.), Французьких письменників А. Жида, А. Мальро ... І все ж більше автор зосереджений на собі - саме для самопізнання, а не задля самомилування. Він вибрав себе предметом для дослідження з подвійною метою: щоб розгадати таємницю своєї особистості (ніщо ...

Жанр своєї кращої і останньої - книги "Самопізнання - Бердяєв визначив як" Досвід філософської автобіографії. У ній багато яскравих портретів сучасників представників російського "срібного століття" (А. Білий, Д .. Мережковський, З. Гіппіус, Вяч. Іванов та ін.), Французьких письменників А. Жида, А. Мальро ... І все ж більше автор зосереджений на собі - саме для самопізнання, а не задля самомилування. Він вибрав себе предметом для дослідження з подвійною метою: щоб розгадати таємницю своєї особистості (ніщо є природа людини взагалі, а що є його, Миколи Бердяєва, особиста природа) і щоб, виходячи з цього знання, зрозуміти витоки своєї творчості ( "пояснити зв'язок мого типу філософського світогляду з типом моєї душевної і духовної структури "). Особистість і час, особистість і епоха, особистість і її внутрішня свобода такі основні теми цієї книги.

«... Книга ця мною давно задумана. Задум книги мені представляється своєрідним. Книги, написані про себе, дуже егоцентричні. В літературі "спогадів" це часто дратує. Автор згадує про інших людей і події і каже найбільше про себе. Є кілька типів книг, написаних про себе і свого життя. <...> Моя книга не належить цілком до жодного з цих типів. Я ніколи не писав щоденника. Я не збираюся публічно каятися. Я не хочу писати спогадів про події життя моєї епохи, ні ...

«... Книга ця мною давно задумана. Задум книги мені представляється своєрідним. Книги, написані про себе, дуже егоцентричні. В літературі "спогадів" це часто дратує. Автор згадує про інших людей і події і каже найбільше про себе. Є кілька типів книг, написаних про себе і свого життя. <...> Моя книга не належить цілком до жодного з цих типів. Я ніколи не писав щоденника. Я не збираюся публічно каятися. Я не хочу писати спогадів про події життя моєї епохи, він не такий моя головна мета. Це не буде і автобіографією в звичайному сенсі слова, що розповідає про моє життя в хронологічному порядку. Якщо це і буде автобіографією, то автобіографією філософської, історією духу і самосвідомості. ... »

Микола Олександрович Бердяєв - російський філософ-ідеаліст, ще за життя став одним з найбільш популярних російських мислителів, широко відомим не тільки в Росії, але і в Західній Європі. У простій і зрозумілій формі він висловив головні тенденції російської філософії, що зародилися в творчості Чаадаєва, слов'янофілів і Достоєвського. У роботах Миколи Бердяєва отримало найбільш адекватне і повне вираження своєрідність російської філософської традиції.
Дане видання не є оригінальним. Книга друкується за технологією принт-он-деманд після отримання замовлення.

Ім'я Миколи Олександровича Бердяєва - видатного російського мислителя, проповідника філософії особистості і свободи в дусі релігійного екзистенціалізму і персоналізму - вписано в історію не тільки російської, а й світової культури. "Самопізнання" - одне з останніх творів Бердяєва своєрідний підсумок його філософської спадщини.
«Досвід філософської автобіографії» - так Бердяєв визначив жанр своєї книги, основними темами якої є особистість і час, особистість і епоха, особистість і її внутрішня свобода.

Російський філософ і публіцист Микола Бердяєв за своє життя написав понад 400 робіт, які переведені на 20 мов світу. Він створив свою філософію історії, філософію культури, філософію релігії, філософію людини. Він писав публіцистично, жваво, емоційно, навмисно "зрозуміло", звертаючись безпосередньо до читача, до його "розумному серця".
До книги увійшли основоположні твори Бердяєва - "Самопізнання" і "Російська ідея".

Читання афоризмів, подобранньк за тематичним принципом, - незвичайно захоплююче заняття. Адже дотепні і цілісні думки мудрих представників людства допоможуть краще розібратися в самих злободенних проблемах людського життя: від потаємно-інтимних до політико-економічних.

До книги увійшло: основні проблеми російської думки XIX і початку ХХ століття; світ філософського пізнання, філософські витоки; російський культурний ренесанс початку ХХ століття; про самопізнання і його межах.

самопізнання
  • Книга буде поміщена на книжкову полицю і ви зможете продати її

  • Додати в список бажань.

  • Повідомити про появу книги в продажу

  • Додати на книжкову полицю книгу, яка у вас вже є

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация