Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу

  1. Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу Що таке негатив...
  2. Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою
  3. Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу
  4. Техніки практик мантр
  5. Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу
  6. Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою
  7. Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу
  8. Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу
  9. Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою
  10. Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу
  11. Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу
  12. Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою
  13. Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу
  14. Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу
  15. Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою
  16. Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу
  17. Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу
  18. Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою
  19. Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу
  20. Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу
  21. Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою
  22. Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу
  23. Техніки практик мантр

Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу

Що таке негатив і звідки він береться?

Ч то ми маємо на увазі під негативом? Звичайно ж, наші емоції, стан нашого розуму. Зовнішні обставини по-різному впливають на всіх людей: хтось від однієї події засмучується, а хтось не переймається зовсім. Однак, незалежно від того, як хто реагує на життєві обставини, всі ми часто відчуваємо роздратування і гнів, досаду і образу. Негативні емоції здатні отруїти не один день життя, викликати не тільки занепад духу, але і фізичні захворювання, і з цим не слід миритися.

Джерела негативу можуть бути найрізноманітнішими, можна виділити кілька основних:

  • інформаційний потік ззовні (ЗМІ, Інтернет, спілкування в соціумі і сім'ї і т. п.);
  • невміння відпочивати, психологічні перевантаження, недолік сну;
  • дратівливі дрібниці (звуки, світло, відволікаючі моменти, погана погода і т. п.);
  • завищені очікування і розчарування;
  • внутрішній діалог, накручування;
  • недолік особистого часу і можливості самоти.

Звичайно, боротися з негативом можна різними способами - розвивати незворушність, позитивний погляд на події, практикувати різні медитації і застосовувати аутотренінг. Одним з чудових способів побороти неприємні емоції і повернути фарби життя є практика мантр. Мантри - потужний засіб по гармонізації енергії і позбавлення від негативу.

Давно відомо, що світ наповнений всілякими вібраціями: звуковими, польовими, енергетичними і уявними. «Лихо з розуму» - дуже точне висловлювання. Насправді весь негатив, який нас гризе, ми створюємо самі своїм розумом, своїми думками. Якщо людина сповнений надій та оптимізму, то вібрації його думок будуть високими - вони не тільки додадуть сил, здоров'я, впевненості, а й створять щит від негативних емоцій оточуючих. Така людина притягує подібних собі людей - позитивних і усміхнених. Інший же, повний смутку і образи, породжує низькі вібрації, від чого завжди засмучений, пригнічений, частіше хворіє і не вірить в позитивний результат своїх справ. Такій людині всі навколишні будуть здаватися заздрісникам, ворогами і байдужими негідниками. Щоб переналаштувати свій розум на позитив, можна не тільки проектувати позитивні емоції, вчитися не сумувати, бачити у всьому плюси, ніколи не втрачати надії, стоїчно і мудро переносити невдачі, не допускати образ і спалахів гніву, а й залучати собі на допомогу перевірені інструменти стародавніх технік: йогу, медитації та спів мантр. Практикуючи мантри, людина має можливість безпосередньо впливати на навколишню дійсність і власний стан. Негативні емоції - це теж вібрації, вібрації нашого розуму, тому, щоб їх усунути, потрібно повернути розуму спокій, а мантри справляються з цим чудово.

Цілюща сила звуку - вже давно не секрет. Люди навчилися використовувати звукові коливання не тільки для втіхи слуху, але і в медицині, проте звукові вібрації здатні оздоровлювати не тільки окремі органи, а й безпосередньо впливати на свідомість. Дослідження в цій області показали, що чиста музика без слів стимулює діяльність правої півкулі мозку, тоді як в звичайному житті домінує ліва півкуля. У середньостатистичної людини ліва півкуля відповідає за логіку і мова, а праве переробляє інформацію про парадоксальному, незвичайному. Якщо ліва півкуля керує навчаються і пам'яттю, то права півкуля відповідає за творчість і осяяння.

При стимулюванні правої півкулі у людини починаються змінені стани свідомості. На основі цих досліджень зародилася нова наука - Психоакустика, а також її практичний аспект - звукотерапія, де людей зцілюють за допомогою звучання дзвонів, дудука і тибетських співаючих чаш. Вчені встановили, що кожен орган в тілі відгукується на певні вібрації. Так печінку і жовчний міхур входять в резонанс зі звучанням дерев'яних духових інструментів; флейта і фортепіано заспокоюють нервову систему і оздоровлюють нирки; струнні допомагають оздоровити серцево-судинну систему; саксофон - сечостатеву систему; легкі реагують на звуки труби і тромбона. Селезінка одужує при прослуховуванні класичного співу. Орган викликає підйом енергії і робить позитивний вплив на хребет. Баян і акордеон резонують з органами черевної порожнини. Також встановили, що верхня частота ноти «фа» здатна активізувати виведення токсинів з організму. Але повернемося до мантрам.

Наш розум влаштований так, що, вийшовши з рівноваги, він втрачає своє цінна якість - ясність. Роздратований людина, що знаходиться в гніві, або наляканий людина не може адекватно сприймати реальність, не може приймати вірні зважені рішення, він втрачає усвідомленість і діє як в бреду - під керуванням тих емоцій, що порушили його спокій. Далеко не всі здатні в екстремальні моменти зберегти внутрішній баланс і не піддатися почуттям. Більшість людей переживають негативні емоції не тільки в момент події, а й довго після нього, згадуючи раз по раз те, що сталося і продовжуючи власні страждання, накручуючи себе. Такий «хвіст» нехороших емоційних опадів може розтягнутися на дуже довгий час.

Природно, не слід такого допускати - наше життя не вічна, щоб витрачати час на поганий настрій і злість. Мантри як спосіб позбавлення від негативу - дуже привабливий метод, так як не вимагає особливих навичок, особливого місця, вкладення будь-яких засобів або спеціальної освіти. Займатися практикою мантр може будь-яка людина, навіть якщо він німий від народження. Практикувати мантри можна беззвучно, вимовляючи їх подумки, можна прослуховувати аудіозаписи, можна повторювати мантри пошепки - всі способи мають свій ефект. Навіть люди, позбавлені слуху, можуть практикувати мантри, відчуваючи їх благотворні вібрації за допомогою дотику. Череп - це кісткова мембрана, через яку звук йде прямо до мозку. Доктор медичних наук Сергій Шушарджан, лікар і професійний співак, в своїх дослідженнях встановив, що навіть шкіра є провідником звуків. Звук, маючи хвильову природу, передається через віброрецептори в шкірі, що сприймають звукові хвилі в широкому діапазоні. При впливі на ці рецептори хвилями певної частоти в тілі запускається той чи інший механізм відповідної реакції. Мозок реагує на музику обома півкулями. Ліва півкуля відчуває ритм, а праве - тональність і мелодію.

медитація

Основна сила мантри в тому, що вона допомагає повернути розуму рівновагу, зібрати його, сконцентрувати на конкретному об'єкті, синхронізувати з певними коливаннями, які додадуть йому ті чи інші якості. Мантри позбавлення від негативу не є якоюсь окремою частиною практики, так як всі мантри в силу своєї природи очищають простір і благотворно, гармонійно впливають на навколишні вібрації.

Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою

Наш розум влаштований так, що не може бути в двох місцях одночасно. Твердження про те, що деякі люди здатні робити кілька справ одразу помилково, так як розум просто скаче з одного об'єкта на інший, причому дуже швидко, від чого таке враження і створюється. Якщо розум зайнятий чимось, то все інше для нього поза фокусом. Багато хто помічав, що, заглибившись в якесь заняття, вони переставали помічати світ навколо, навіть час починало йти по-іншому. Піти від негативних переживань можна переключивши фокус розуму на іншу дію. Мантри, особливо повторювані вголос, захоплюють фокус і не дають йому зісковзнути, будь то мантра очищення від негативу або будь-яка інша. Повторюючи мантру тривалий час, практик концентрує розум на вимовному звуці, не тільки не даючи йому відволіктися, але і дисциплінуючи, вправляючи його в зосередженні. Розум, як і м'язи, потребує тренуванні. Пам'ять, концентрація, виконання будь-яких завдань - все можна натренувати. А мантри гарні ще й тим, що самі володіють позитивними вібраціями, вони не тільки ведуть думки від заподіює біль об'єкта, а й «накладають бальзам на рану», заспокоюють, повертають умиротворення і надають певні духовні сили. Особливо дієві мантри для людей віруючих в того чи іншого Бога, відданих гуру або святому. Повторення мантр для таких людей - не просто засіб концентрації і заспокоєння, а й момент єднання зі своїм ідеалом.

Крім іншого мантри допомагають синхронізувати і рітмітізіровать дихання, а це дуже важливо. Частота дихання безпосередньо пов'язана зі станом розуму - чим спокійніше і зосередженіше розум, тим спокійніше, ритмічніше дихання. Ритм дуже важливий. Він має прямий вплив на підсвідомість. Так, наприклад, звук частот 15-30 Гц з ритмом, рівним півтора ударам в секунду, викликає у людини стан екстазу. При ритмі в два удари в секунду людина впадає в транс, схоже на наркотичний. Промовляючи певну фразу, ви входите в ритм, розум і тіло налаштовуються на певний режим вдихів і видихів. Досвідчені практики можуть впливати на розхитаний розум за допомогою технік пранаями, контролю дихання, але для цього потрібно мати певну підготовку і вчителя. Мантри ж більш доступні і прості в застосуванні.

Співоча чаша

Самі по собі мантри мають позитивний ефект, але він багаторазово посилюється, якщо практикуючий усвідомлює сенс вимовлених звуків. Мантри, спрямовані до божествам, Буддам, святим, гуру і т. П., Зрозумілі навіть без перекладу з давніх мов, але багато мантри містять всього лише звук: Ом, Ям, Рам. Однак навіть у цих звуків є сенс і «область впливу». Багато практики поєднують мантри і візуалізації - уявлення образу бога або гуру, а також потоків енергії, поточних синхронно з вимовою тих чи інших звуків. Як знаряддя для концентрації, або, як її ще називають, пратьяхари - односпрямованість думки - чи дхіяни - зосередженні на єдиному об'єкті - мантри є найбільш дієвими. Вібрації звуків, вимовлених силою власного голосу, як би масажують наше фізичне тіло, тому багато рекомендують практикувати горловий вимова. Ця техніка благотворно впливає на серце і органи грудної клітини. На більш тонкому рівні звук досягає певних частин тіла і впливає як на весь організм, так і на конкретні місця на польовому рівні. Наприклад, при сильних емоціях, пов'язаних з тугою, ревнощами, почуттям самотності і т. П., Слід «масажувати» серцеву чакру Анахату і область серця. Для цього є спеціальна мантра серцевої чакри. Якщо ж вас турбують страх або гнів, то впливати потрібно на нижню чакру муладхарі. При відчутті почуття залежності і страху бідності - на пупкову чакру Маніпуру.

Ось приблизна таблиця точок впливу певних биджа-мантр на ті чи інші емоційні центри:

Чакра Емоції Біджа-мантра Муладхара. Исток Гнів, агресія, страхи, роздратування, нетерпіння, невпевненість в майбутньому, страх змін, безпорадність. Лам Свадхістана. Зарод Жага всіляких чуттєвих фізичних задоволень, бажання всім подобатися, невдоволення зовнішністю, сором'язливість, недовіру. Вам Манипура. Живіт Заздрість до матеріального багатства, накопичення і жадібність, прагнення до авторитету і домінування, відчуття неоцінених. Ущемлене почуття власної важливості. Рам Анахата. Персі Туга, ревнощі, самотність, докори совісті, нерозділене кохання, фатальна любов, образи. Ям Вішудха Суперництво, гординя, переконаність у власній геніальності, бездуховна раціоналізм і практичність, пріоритет логіки над мораллю, бунтарство, фанатизм, ворожість критики, невміння висловити свої думки словами. Хам Аджна Фатальна захопленість будь-якою діяльністю без оглядки на наслідки, бажання перекроїти весь світ під себе, масштабні перетворення навколишньої дійсності заради особистої вигоди або просто заради задоволення сліпого інтересу. Ом Чакри

Практика мантр сама по собі стимулює горлову чакру вішудху. Якщо у людини є проблеми з публічними виступами: у нього встає клубок у горлі, починає дерти і пропадає голос, то практика мантр може зняти цей блок і усунути виникає стрес. Особливо корисно практикувати в групі, так людина навчитися не соромитися звуку власного голосу. Будь-яка мантра, не тільки спеціально очищає від негативу, стає дуже потужною, якщо немає затиснутого в області голосових зв'язок або серйозних проблем з диханням в загальному. Спів мантр прекрасно розвиває дихальні шляхи, розробляє легені і, як наслідок, благотворно впливає на постачання мозку киснем.

Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу

Відчуваючи ті чи інші негативні емоції і породжуючи негатив, людина втрачає енергію, сили його покидають. Чим грубіше і інтенсивніше емоція, тим більше спустошення потім відчувають люди. На жаль, багатьом такий стан речей на руку, тому що вони є енерговампіром. За законами фізики, енергія нікуди не зникає, і те, що один втратив, інший може прибрати до рук. Енерговампіри відрізняються тим, що не чекають, поки хтось почне витрачати енергію, а самі провокують вас на це в своїх інтересах.

Енергетичний вампіризм - дуже поширене явище. Багато людей, які не в змозі самі продукувати енергію і наповнювати себе силами в результаті тих чи інших кармічних причин, крадуть її у суспільства, рідних, знайомих. Через обставини. Багато хто робить це несвідомо і потроху, а інші, повністю усвідомлюючи свої дії, ведуть справжнє полювання за «жертвами». Найчастіше вампірами стають хворі ослаблені люди: старі, інваліди, а також ті, у кого є серйозні проблеми з кореневою чакрою, відповідальної за життєзабезпечення як тонкого, так і фізичного тіла. Таким людям патологічно не вистачає сил, вони відчувають енергетичний вакуум, який прагнуть заповнити.

Агресивні енерговампіри харчуються грубої енергією нижніх чакр, при витоках її зливається відразу багато. Вони розводять своїх жертв на такі емоції, як гнів, страх і хіть. Вони провокують лайливі сварки і насильство, люблять залякувати і злити, розпалювати сліпу неконтрольовану пристрасть. Обстановка навколо таких людей завжди тяжка і напружена.

Інший тип вампіризму - пасивний, розпізнати його складніше. Такі співрозмовники намагаються викликати у людей почуття вищого порядку, але теж негативні, наприклад сором, образу, провину, заздрість, невпевненість в собі, почуття самотності і т. П. Через вищі чакри енергія не зливається таким бурхливим потоком, тому вампір зціджує її терпляче і довго, входячи в роль покровителя, потішив, поблажливого кредитора, перебуваючи з жертвою тривалий час. Зазвичай цим страждають люди похилого віку, що викликають своїми сльозами і словами почуття провини у родичів.

Якщо людина по життю є енергетичним вампіром, то у нього немає тісних довірчих відносин з ким би то не було, так як його присутність завжди згубно для компанії. Навіть рідні і знайомі обтяжене його присутністю, так як страждають в першу чергу. Такі люди вносять розлад у суспільство і погіршують атмосферу.

гармонія

Захиститися від подібних людей можна тільки одним способом - не дозволяти вивести свій розум з рівноваги, не скотитися в безодню емоцій. Важко утримати свідомо під контролем свій гнів; подужати страх; не зазнати провини і сорому, коли тебе докоряють в чомусь; не дратуватися, коли хтось бурчить або стомлює дурними питаннями; не вступати в гарячу суперечку, коли хтось звинувачує вас в некомпетентності або брехні. Не завжди у нас виходить діяти усвідомлено і зберігати цю усвідомленість, однак, можна скористатися допоміжними засобами захисту. Щоб утримати розум в рівновазі хтось зосереджується на диханні або вважає від одного до десяти, інший читає молитву, а хтось використовує мантри. Останні способи найбільш дієві. Молитви підходять для людей релігійних, мантри ж можуть використовувати як люди віруючі в конкретного Бога, так і всі інші, що довіряють цьому інструменту.

Будь-яка негативна емоція має своє джерело и причину. З'явилася вона результатом ваших особістом умовіводів або вас спровокувалі, в будь-якому випадка вітік ставити. Мантри, Які очіщають від негативних енергій, допомагають НЕ только усунуті вітік зсередини, а й захістіті від впліву ззовні. При начітуванні мантри ваш розум приходити в спокійний стан и відтік сил пріпіняється. Если практікуваті Сейчас метод захисту Постійно и навчітіся протістояті провокаціям, то енерговампіром НЕ залиша Нічого Іншого, як просто Залишити вас у спокої. Крім того, мантра, володіючи певною вібрацією, створить навколо практикуючого потужну ауру, дасть додатковий захист, пробити яку буде складно не тільки енергетичним вампірам, але і іншим сутностей, що паразитує на людських емоціях, таким як, наприклад, лярви.

Позбутися від негативу допомагають мантри, звернені до конкретних божествам або святим. Якщо людина не практикує культ певного бога або гуру, то він може скористатися будь-який мантрою, яку вважатиме прийнятною і зручною для себе.

універсальної мантрою , Очищає від негативу, можна назвати усім відому мантру ОМ, або АУМ. Будучи початковим звуком Всесвіту, ця мантра є не тільки найпоширенішою, але і як там не є універсальною. Вона використовується не тільки для очищення простору, а й для концентрації, медитації, відновлення здоров'я, поліпшення самопочуття і т. Д. Сила цієї мантри в тому, що, будучи биджа-мантрою, тобто містить звук-насіння, вона впливає на весь простір , починаючи від самих грубих і закінчуючи найтоншими шарами. АУМ використовують для єднання з енергією Всесвіту, для злиття зі світовим енергетичним потоком. Біджа-мантри відомі тим, що створюють певне захисне поле, як би відсікаючи все сторонні вібрації, призводять все коливання до конкретного виду. АУМ - це універсальний звук, тому впливає він на будь-які негативні тенденції, тому вважається, що АУМ - мантра від негативу найсильніша.

медітація

Є кілька тлумачень звуків цієї мантри, зазвичай описують звуки А, У і М. Так, деякі зараховують звук А до витоку життя, зародженню буття, звук У - до реальності даного моменту, а М - до завершення буття. Інші трактують звук А як матеріальний Всесвіт, звук У - як світ думок і тонких енергій, а звук М - як стан Абсолюту. В індуїзмі АУМ пов'язують з трьома Відами: Рігведи, Яджурведи і Самведой. Шанувальники Шиви пов'язують ОМ з Шива-лінгамом - потоком висхідній в нескінченність вселенської енергії. Вайшнави, шанувальники Вішну, уособлюють АУМ як триєдність бога Вішну, його дружини і земного шанувальника. Кришнаїти розглядають АУМ як Крішну, його енергію і всіх живих істот, нагодована цією енергією. В буддизмі АУМ іноді пов'язують з тілом, промовою і розумом Будди, іноді з трьома коштовностями: Буддою, Дхарми (вченням, законом) і сангхи (святими і практиками). Хто б як не трактував звуки цієї мантри, всі єдині в думці, що вона універсальна і охоплює всі області світобудови. Як позбавлення від неспокою розуму, негативних думок і настроїв ОМ - найпоширеніша мантра і одна з найпотужніших.

Мантра ХУМ також відноситься до биджа-мантрам. Ця захисна мантра, що очищає від негативу, застосовується для захисту тіла, розуму і душі від згубних впливів. Усуває негативні вібрації на всіх рівнях.

Хауме - звук, що розсіює вібрації ліні, сонливості, пригніченості, мобілізує енергію, робить розум активним. Підсилює волю і впевненість.

АІМ - розсіює смуток і невігластво. Це биджа-мантра Сарасваті, богині вчення, мудрості, мистецтва і музики. Мантра допомагає впоратися з психічними розладами, гармонізує і утихомирює, призводить нерви в порядок.

ГАМІР - біджа- мантра Ганеші . Розсіює смуток, усуває пасивність і апатію, допомагає побороти лінь. Розпалює енергію розуму, роблячи його швидким, проникливим, кмітливим, заповзятливим.

КШРАУМ - захисна мантра, присвячена Нарасімха (человеколев). Практика цієї мантри допомагає побороти страхи, фобії, роздратування, знайти свій внутрішній стрижень.

чотки

Ще дві захисні мантри Нарасімха, що допомагають впорається з поганими снами, псування і пристріту, психологічним тиском, нервової перевантаженням, ментальними атаками, також допомагають побороти страх і захищають в дорозі:

Хрім КШРАУМ Хрім

АУМ КШРАУМ АУМ

І ще одна захисна биджа-мантра від негативу, яка охороняла від ворогів і кривдників, має чоловічий активний характер:

Пхат Пхат Пхат

Це були биджа-мантри, які короткі і прості в вимові, але є ще багато мантр, звернених до захисникам і захисникам. Деякі з них дуже довгі і важкі у вимові, але також є багато широко відомих і поширених, яке може здійснюватися всіма, незалежно від знання мови.

Якщо людина практикує культ якогось конкретного бога або богині, то для нього найкращим способом позбутися від негативних вібрацій буде звернення до своїх богів. Поширений на сході культ Бхакти (шанування божества) наказує своїм прихильникам культивувати почуття абсолютної любові, відданості і повної довіри до Бога, що саме по собі є потужним захисним засобом. Мантри таких практиків будуть подвійно дієві, так як підкріплені усвідомленням вимовлених слів і довірою і любов'ю до того, до кого звертаються за підтримкою. Для безлічі практиків мантра від негативу найсильніша буде та, що вимовляється з почуттям любові і довіри - якщо немає довіри до інструменту і тому, чиїм ім'ям цей інструмент діє, ефект не буде істотним.

джняна йога

Одна з найпотужніших захисних мантр від негативних вібрацій - Гаятри мантра . Вона присвячена богу САВІТАР (божество досвітнього світла, що символізує енергію Творця) і має віршований розмір Гаятри. Слова мантри взяті з Рігведи. Звучить вона так:

ОМ | БХУР Бхувах сваха | ТАТ САВІТУР варені | БХАРГО Девас ДХІМАХІ | ДХІЙО ЙО НАХ | ПРАЧОДАЯТ

Читати її слід з паузами після вертикальної риски, але в різних традиціях цю мантру ділять то ні три частини, то на шість, то на дев'ять. Буквальний послівний переклад Гаятри мантри такий:

«ОМ! О, Земля, Повітря, Небеса! Про те САВІТАР, найкращому, сяючому Божество, побач. Думки ті наші він так надихне! »

Таким чином, звертаючись до енергії Творця, людина отримує захист і сили для подолання негативу. Гаятри мантра дуже шанована в індуїзмі, вона використовується в багатьох обрядах і вважається однією з найпотужніших.

Позбутися від негативу також можна за допомогою мантр, звернених до святих, наприклад, до богині Тарі. Зелена Тара дуже шанована на сході як богиня-рятівниця, заступниця і помічниця. До неї звертаються з усіх життєвих питань. Мантра її звучить так :

ОМ ТАРЕ ТАРЕ ТУТАРЕ ТУРІ СОХА

Якщо інші форми Тари дарують підтримку в чомусь конкретно, то Зелена Тара допомагає впоратися з будь-якими перешкодами на життєвому шляху, в тому числі і з негативними емоціями, сумом, прикрістю і розладом. Ця мантра наповнює умиротворенням, м'якістю, допомагає не втрачати надію на успіх у справах.

Сильної захисної мантрою, що надає стійкість і сили, є звернення до Рамі - древньому царевичу, інкарнації бога Вішну. Рама був національним героєм, який переміг злого демона, якого не могли знищити навіть боги. Мантра має активний чоловічий характер і звучить так:

ОМ ШРІ РАМА, Джай РАМА, Джай Джай РАМА

Мудрі при медитації

Ця мантра дарує добро, досконалість, виліковує зневіру, заспокоює розум, допомагає подолати труднощі. Також інша мантра до Рамі:

ОМ ШРІ Рамайях намах дарує духовну силу.

Однією з найпотужніших мантр щодо усунення негативу і для захисту є мантра богу Шиві - великому заступнику і вчителю. Його мантра від негативу теж найсильніша. Шива дуже почитаємо індуїстами як божество-еталон самовдосконалення і постійного самопізнання. Він зміг перемогти три основні перешкоди до просвітління: тягу до багатства, хіть і власництва. Мантра дуже добре усуває негативні впливи, приносить гармонію, безстрашність, упевненість в силах, витривалість, допомагає тримати розум під контролем і позбавляє від злих впливів. Досить поширена мантра. Звучить вона так:

ОМ намах Шівайя

Мантра богині-войовниці Дурге - захисна мантра. Вона оберігає від темних сил, розвіює негативні впливи, руйнує апатію, допомагає подолати перешкоди. Дає можливість впливати на обставини.

ОМ ШРІ ДУРГАЙАІ намах

Мантра від негативу також найсильніша - мантра бодхісатву співчуття Авалокетішваре (Ченрезі), яка допомагає розвинути духовну силу, внутрішню стійкість, співчуття. Вона оберігає від внутрішньої злості, гніву, агресії. Теж досить відома:

Ом Мані Падме Хум

Її ще називають шестіслоговой мантрою.

Мантра-звернення до Сарасваті . Сарасваті - богиня мудрості, знання, освіти, мистецтв і творчості. Мантра допоможе підбадьоритися, наповнитися ентузіазмом, підвищити впевненість в своїх силах:

ОМ РАМ ШРІМ АІМ САРВАДЙАЙІ СВАХА

медітація

Ще одна універсальна мантра, що направляє на вірний шлях і дарує заступництво, - мантра Праджняпарамита. Вона робить людину невразливою до негативних впливів і застерігає від неприємностей:

Гате гате ПАРА гате ПАРА СОМ гате бодхи СОХА

Перекласти її можна приблизно так: «Іди, іди, далі йди, далі, за межу безмежного іди до пробудження». Ця мантра допомагає позбавиться від ілюзій і осягнути досконалу мудрість.

Мантра войовничої богині Калі - руйнівницею всякого зла. Калі - це гнівна іпостась подружжя Шиви, Парваті, і руйнівна сила Шакті. Вона уособлює захист від темних сил і дбайливе материнське начало. Калі - прояв божественного гніву, яка рятує від невігластва. Мантра Калі звучить так:

ОМ ШРІ КАЛІ намах

Однією з найбільш складних мантр захисту від негативу є мантра Ваджрасаттви (Алмазна душа), символу непорушного стану свідомості. Її ще називають стослоговой мантрою. В буддизмі вважається, що ця мантра лікує багато хронічних захворювань, а також позбавляє від таких якостей, як злість, заздрість і ненависть. Вона використовується для підготовки розуму до більш просунутим практикам. Звучить вона так:

ОМ
БЕН ДЗА / СА ТО СА МА Я / МА НУ ПА ЛА Я /
БЕН ДЗА СА ТО ТЕ АЛЕ ПА
ТИ ТХА ДРИ ДГЗ МО БХА ВА
СУ ТО КХА Е МЕ БА ВА
СУ ПО КХА Е МЕ БХА ВА
А НУ РАГ ТО МО БА ВА
САР ВА СІ ДДХІ МЕМ ТА Я ЦА
САР ВА КАР МА СУ ЦА МО
ЦІ ТАМ Шрі Я КУ РУ Хунг
ХА ХА ХА ХА ХВ / БХА ГА ВАН САР ВА ТА ТХА ГА ТА
Бендза МА МО Мюн ЦА Бендза БХА ВА
МА ХА СА МА Я СА ТО АХ

Перекласти її можна приблизно так:

«Ваджрасаттва, захисти мої зобов'язання,
Ваджрасаттва, підтримуй мене,
Прошу, залишайся міцно зі мною.
Зроби так, щоб ти був мною задоволений.
Завжди будь до мене відкрито.
Будь до мене прихильний.
Даруй мені здійснення всіх досягнень.
Зроби так, щоб всі мої дії були хорошими.
Будь ласка, зроби так, щоб мій розум був завжди доброчесна.
Просвітлений Переможець, Що досяг такого,
Ваджрасаттва, що не кидай мене -
Має великі зобов'язання ».

дзвіночки

Мантра очищення від негативу може бути як складної, що вихваляє якесь божество, так і найпростішою біджа - виберіть те, що підійде саме вам. Якщо вимовляти довгі вірші на санскриті вам складно, то можна прослуховувати спів іншого практика або просто включити аудіозапис. Звичайно, мантра, яку казали власним голосом, має велику силу, але і просте програвання мантри матиме позитивний ефект для навколишнього простору. У Мережі зараз є безліч записів мантр, виконаних досвідченими практиками. Крім живого і аудіовиконанні мантри також мають силу в написаному вигляді. При вході в буддійські храми є низка барабанів з гравіруванням, обертаючи які, парафіяни як би пожвавлюють написане. Звичайно, живий звук куди більш ефективніше написаного слова, але в якості оберега можна носити з собою кулон або брелок з мантрою, написаної на санскриті.

Техніки практик мантр

Практикувати мантри найкраще на самоті. Сприятливим часом вказують ранній ранок за півтори години до сходу сонця. І найкраще на природі. Але не всі можуть дозволити собі щодня виїжджати за місто або виділити годину на заняття собою. Однак, для практики все ж підійде якийсь певний місце, окрема кімната або навіть кут за ширмою, головне - щоб вас ніхто не турбував. Бажано, щоб місце було тихе, щоб сторонні шуми не відволікали. Практикувати краще сидячи, спина і шия повинні бути прямими. Що стосується напряму, тобто такі рекомендації, в залежності від того, яку мантру ви збираєтеся практикувати:

  • схід відповідає богам, дів;
  • північ - бачить, мудрецям-прабатькам, ріші, гуру;
  • захід - асурам;
  • південь - духам предків.

Мантра очищення від негативу у кожного буде своя: чи дав її вам гуру, чи використовують її в вашому роду або громаді, чи вибрали ви її самі. Краще практикувати грунтовно одну мантру, віддаючи їй всю свою духовну силу, ніж намагатися «набрати арсенал» з безлічі інструментів, які ви всі не зможете пропрацювати якісно.

Вимовляти мантру можна вголос, пошепки і про себе. Вважається, що уявне читання мантри дає найбільш сильний ефект. Також можна читати різними темпами. Є мантри швидкі, є ті, що читаються монотонно і співуче. Повільний темп допомагає заспокоїтися, налаштуватися на споглядання, він зручний при одиночній практиці. Але занадто повільний темп може викликати стан глибокого зречення. Занадто швидкий темп розбурхає розум і при постійній практиці в такому ритмі навіть може викликати хворобу. Фахівці радять дотримуватися середнього темпу.

медітація

Перед початком можна зробити дихальні вправи або просто кілька разів глибоко вдихнути і видихнути. Приміщення повинно добре провітрюватися, щоб не викликати перепочинок або запаморочення. Під час практики найкраще прикривати очі, голова не повинна бути покрита. Можна користуватися чотками. Чотки допомагають зберігати темп, зосередженість і відраховувати потрібну кількість повторень, якщо практика це має на увазі. Стандартно мантру читають півгодини-годину. Іноді на число повторів - 108 разів, 10000 раз, 100000 раз. При користуванні чотками теж є кілька правил:

  • не варто розмахувати чотками,
  • не варто торкатися чотками статі,
  • перебирати намистини слід правою рукою і краще робити це в напрямку від себе.

Практика повинна бути регулярною, це відмінна профілактика боротьби з негативними емоціями. Регулярна практика напрацьовує захисне поле і тренує розум до стресостійкості. Також вона сама по собі дисциплінує, допомагає дотримуватися режиму дня.

Однак, якщо ви опинилися в екстремальній ситуації і вам терміново потрібна підтримка, то читати захисну мантру краще про себе. Головне - не дати хвилі емоцій захлеснути вас. Якщо є можливість, відчуйте їх ненадовго, покиньте напружене місце. Якщо ви на роботі - зайдіть в порожній кабінет або вийдіть на вулицю. Якщо ж такої можливості немає (наприклад, йде нарада у директора, де стався запекла суперечка між колегами), то уявіть, що відбувається як би огородилося від вас товстим склом. Побудьте в тиші кілька миттєвостей і прочитайте про себе мантру від 3-х разів. Якщо вийде більше, то добре. Ваше завдання - перевести увагу з негативних емоцій на читання мантри, зосередити розум на проголошенні складів, а не на неприємних переживаннях. Відновіть дихання і рівновагу розуму, усвідомте, що те, що відбувається зовні не впливає на ваш внутрішній світ. Заповніть його звуками мантри, а не лайкою і криками. І далі просто усвідомлюйте ситуацію. Штурм спав, і ви в змозі себе контролювати. Продовжуйте утримувати спокійне дихання в ритмі практикується вами мантри. Якщо у вас вже є досвід роботи з мантрами, то переключитися від зовнішнього негативу на внутрішнє зосередження буде легше.

Якщо днем ​​була подібна ситуація, якщо був сильний емоційний сплеск, то добре почитати мантру перед сном. Уві сні людина вбирає інформацію, отриману під час неспання, вона записується на підсвідомість. Якщо є якісь залишки негативу, неприємний осад, то мантри допомагають усунути його, не допустити емоційний отрута всередину. Для вечірньої практики можна скористатися такими заспокійливими прийомами, як запалена в напівтемряві свічка, пахощі, звуки тибетських чаш або музика вітру, будь-яка заспокійлива музика. Лягаючи спати в стані спокою та внутрішньої гармонії, ви не відчуєте проблем зі сном, добре відпочинете і перенесете спокій, рівновагу і усвідомленість на наступний день. Практикуйте на здоров'я. Ом.

Ом

Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу

Що таке негатив і звідки він береться?

Ч то ми маємо на увазі під негативом? Звичайно ж, наші емоції, стан нашого розуму. Зовнішні обставини по-різному впливають на всіх людей: хтось від однієї події засмучується, а хтось не переймається зовсім. Однак, незалежно від того, як хто реагує на життєві обставини, всі ми часто відчуваємо роздратування і гнів, досаду і образу. Негативні емоції здатні отруїти не один день життя, викликати не тільки занепад духу, але і фізичні захворювання, і з цим не слід миритися.

Джерела негативу можуть бути найрізноманітнішими, можна виділити кілька основних:

  • інформаційний потік ззовні (ЗМІ, Інтернет, спілкування в соціумі і сім'ї і т. п.);
  • невміння відпочивати, психологічні перевантаження, недолік сну;
  • дратівливі дрібниці (звуки, світло, відволікаючі моменти, погана погода і т. п.);
  • завищені очікування і розчарування;
  • внутрішній діалог, накручування;
  • недолік особистого часу і можливості самоти.

Звичайно, боротися з негативом можна різними способами - розвивати незворушність, позитивний погляд на події, практикувати різні медитації і застосовувати аутотренінг. Одним з чудових способів побороти неприємні емоції і повернути фарби життя є практика мантр. Мантри - потужний засіб по гармонізації енергії і позбавлення від негативу.

Давно відомо, що світ наповнений всілякими вібраціями: звуковими, польовими, енергетичними і уявними. «Лихо з розуму» - дуже точне висловлювання. Насправді весь негатив, який нас гризе, ми створюємо самі своїм розумом, своїми думками. Якщо людина сповнений надій та оптимізму, то вібрації його думок будуть високими - вони не тільки додадуть сил, здоров'я, впевненості, а й створять щит від негативних емоцій оточуючих. Така людина притягує подібних собі людей - позитивних і усміхнених. Інший же, повний смутку і образи, породжує низькі вібрації, від чого завжди засмучений, пригнічений, частіше хворіє і не вірить в позитивний результат своїх справ. Такій людині всі навколишні будуть здаватися заздрісникам, ворогами і байдужими негідниками. Щоб переналаштувати свій розум на позитив, можна не тільки проектувати позитивні емоції, вчитися не сумувати, бачити у всьому плюси, ніколи не втрачати надії, стоїчно і мудро переносити невдачі, не допускати образ і спалахів гніву, а й залучати собі на допомогу перевірені інструменти стародавніх технік: йогу, медитації та спів мантр. Практикуючи мантри, людина має можливість безпосередньо впливати на навколишню дійсність і власний стан. Негативні емоції - це теж вібрації, вібрації нашого розуму, тому, щоб їх усунути, потрібно повернути розуму спокій, а мантри справляються з цим чудово.

Цілюща сила звуку - вже давно не секрет. Люди навчилися використовувати звукові коливання не тільки для втіхи слуху, але і в медицині, проте звукові вібрації здатні оздоровлювати не тільки окремі органи, а й безпосередньо впливати на свідомість. Дослідження в цій області показали, що чиста музика без слів стимулює діяльність правої півкулі мозку, тоді як в звичайному житті домінує ліва півкуля. У середньостатистичної людини ліва півкуля відповідає за логіку і мова, а праве переробляє інформацію про парадоксальному, незвичайному. Якщо ліва півкуля керує навчаються і пам'яттю, то права півкуля відповідає за творчість і осяяння.

При стимулюванні правої півкулі у людини починаються змінені стани свідомості. На основі цих досліджень зародилася нова наука - Психоакустика, а також її практичний аспект - звукотерапія, де людей зцілюють за допомогою звучання дзвонів, дудука і тибетських співаючих чаш. Вчені встановили, що кожен орган в тілі відгукується на певні вібрації. Так печінку і жовчний міхур входять в резонанс зі звучанням дерев'яних духових інструментів; флейта і фортепіано заспокоюють нервову систему і оздоровлюють нирки; струнні допомагають оздоровити серцево-судинну систему; саксофон - сечостатеву систему; легкі реагують на звуки труби і тромбона. Селезінка одужує при прослуховуванні класичного співу. Орган викликає підйом енергії і робить позитивний вплив на хребет. Баян і акордеон резонують з органами черевної порожнини. Також встановили, що верхня частота ноти «фа» здатна активізувати виведення токсинів з організму. Але повернемося до мантрам.

Наш розум влаштований так, що, вийшовши з рівноваги, він втрачає своє цінна якість - ясність. Роздратований людина, що знаходиться в гніві, або наляканий людина не може адекватно сприймати реальність, не може приймати вірні зважені рішення, він втрачає усвідомленість і діє як в бреду - під керуванням тих емоцій, що порушили його спокій. Далеко не всі здатні в екстремальні моменти зберегти внутрішній баланс і не піддатися почуттям. Більшість людей переживають негативні емоції не тільки в момент події, а й довго після нього, згадуючи раз по раз те, що сталося і продовжуючи власні страждання, накручуючи себе. Такий «хвіст» нехороших емоційних опадів може розтягнутися на дуже довгий час.

Природно, не слід такого допускати - наше життя не вічна, щоб витрачати час на поганий настрій і злість. Мантри як спосіб позбавлення від негативу - дуже привабливий метод, так як не вимагає особливих навичок, особливого місця, вкладення будь-яких засобів або спеціальної освіти. Займатися практикою мантр може будь-яка людина, навіть якщо він німий від народження. Практикувати мантри можна беззвучно, вимовляючи їх подумки, можна прослуховувати аудіозаписи, можна повторювати мантри пошепки - всі способи мають свій ефект. Навіть люди, позбавлені слуху, можуть практикувати мантри, відчуваючи їх благотворні вібрації за допомогою дотику. Череп - це кісткова мембрана, через яку звук йде прямо до мозку. Доктор медичних наук Сергій Шушарджан, лікар і професійний співак, в своїх дослідженнях встановив, що навіть шкіра є провідником звуків. Звук, маючи хвильову природу, передається через віброрецептори в шкірі, що сприймають звукові хвилі в широкому діапазоні. При впливі на ці рецептори хвилями певної частоти в тілі запускається той чи інший механізм відповідної реакції. Мозок реагує на музику обома півкулями. Ліва півкуля відчуває ритм, а праве - тональність і мелодію.

медитація

Основна сила мантри в тому, що вона допомагає повернути розуму рівновагу, зібрати його, сконцентрувати на конкретному об'єкті, синхронізувати з певними коливаннями, які додадуть йому ті чи інші якості. Мантри позбавлення від негативу не є якоюсь окремою частиною практики, так як всі мантри в силу своєї природи очищають простір і благотворно, гармонійно впливають на навколишні вібрації.

Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою

Наш розум влаштований так, що не може бути в двох місцях одночасно. Твердження про те, що деякі люди здатні робити кілька справ одразу помилково, так як розум просто скаче з одного об'єкта на інший, причому дуже швидко, від чого таке враження і створюється. Якщо розум зайнятий чимось, то все інше для нього поза фокусом. Багато хто помічав, що, заглибившись в якесь заняття, вони переставали помічати світ навколо, навіть час починало йти по-іншому. Піти від негативних переживань можна переключивши фокус розуму на іншу дію. Мантри, особливо повторювані вголос, захоплюють фокус і не дають йому зісковзнути, будь то мантра очищення від негативу або будь-яка інша. Повторюючи мантру тривалий час, практик концентрує розум на вимовному звуці, не тільки не даючи йому відволіктися, але і дисциплінуючи, вправляючи його в зосередженні. Розум, як і м'язи, потребує тренуванні. Пам'ять, концентрація, виконання будь-яких завдань - все можна натренувати. А мантри гарні ще й тим, що самі володіють позитивними вібраціями, вони не тільки ведуть думки від заподіює біль об'єкта, а й «накладають бальзам на рану», заспокоюють, повертають умиротворення і надають певні духовні сили. Особливо дієві мантри для людей віруючих в того чи іншого Бога, відданих гуру або святому. Повторення мантр для таких людей - не просто засіб концентрації і заспокоєння, а й момент єднання зі своїм ідеалом.

Крім іншого мантри допомагають синхронізувати і рітмітізіровать дихання, а це дуже важливо. Частота дихання безпосередньо пов'язана зі станом розуму - чим спокійніше і зосередженіше розум, тим спокійніше, ритмічніше дихання. Ритм дуже важливий. Він має прямий вплив на підсвідомість. Так, наприклад, звук частот 15-30 Гц з ритмом, рівним півтора ударам в секунду, викликає у людини стан екстазу. При ритмі в два удари в секунду людина впадає в транс, схоже на наркотичний. Промовляючи певну фразу, ви входите в ритм, розум і тіло налаштовуються на певний режим вдихів і видихів. Досвідчені практики можуть впливати на розхитаний розум за допомогою технік пранаями, контролю дихання, але для цього потрібно мати певну підготовку і вчителя. Мантри ж більш доступні і прості в застосуванні.

Співоча чаша

Самі по собі мантри мають позитивний ефект, але він багаторазово посилюється, якщо практикуючий усвідомлює сенс вимовлених звуків. Мантри, спрямовані до божествам, Буддам, святим, гуру і т. П., Зрозумілі навіть без перекладу з давніх мов, але багато мантри містять всього лише звук: Ом, Ям, Рам. Однак навіть у цих звуків є сенс і «область впливу». Багато практики поєднують мантри і візуалізації - уявлення образу бога або гуру, а також потоків енергії, поточних синхронно з вимовою тих чи інших звуків. Як знаряддя для концентрації, або, як її ще називають, пратьяхари - односпрямованість думки - чи дхіяни - зосередженні на єдиному об'єкті - мантри є найбільш дієвими. Вібрації звуків, вимовлених силою власного голосу, як би масажують наше фізичне тіло, тому багато рекомендують практикувати горловий вимова. Ця техніка благотворно впливає на серце і органи грудної клітини. На більш тонкому рівні звук досягає певних частин тіла і впливає як на весь організм, так і на конкретні місця на польовому рівні. Наприклад, при сильних емоціях, пов'язаних з тугою, ревнощами, почуттям самотності і т. П., Слід «масажувати» серцеву чакру Анахату і область серця. Для цього є спеціальна мантра серцевої чакри. Якщо ж вас турбують страх або гнів, то впливати потрібно на нижню чакру муладхарі. При відчутті почуття залежності і страху бідності - на пупкову чакру Маніпуру.

Ось приблизна таблиця точок впливу певних биджа-мантр на ті чи інші емоційні центри:

Чакра Емоції Біджа-мантра Муладхара. Исток Гнів, агресія, страхи, роздратування, нетерпіння, невпевненість в майбутньому, страх змін, безпорадність. Лам Свадхістана. Зарод Жага всіляких чуттєвих фізичних задоволень, бажання всім подобатися, невдоволення зовнішністю, сором'язливість, недовіру. Вам Манипура. Живіт Заздрість до матеріального багатства, накопичення і жадібність, прагнення до авторитету і домінування, відчуття неоцінених. Ущемлене почуття власної важливості. Рам Анахата. Персі Туга, ревнощі, самотність, докори совісті, нерозділене кохання, фатальна любов, образи. Ям Вішудха Суперництво, гординя, переконаність у власній геніальності, бездуховна раціоналізм і практичність, пріоритет логіки над мораллю, бунтарство, фанатизм, ворожість критики, невміння висловити свої думки словами. Хам Аджна Фатальна захопленість будь-якою діяльністю без оглядки на наслідки, бажання перекроїти весь світ під себе, масштабні перетворення навколишньої дійсності заради особистої вигоди або просто заради задоволення сліпого інтересу. Ом Чакри

Практика мантр сама по собі стимулює горлову чакру вішудху. Якщо у людини є проблеми з публічними виступами: у нього встає клубок у горлі, починає дерти і пропадає голос, то практика мантр може зняти цей блок і усунути виникає стрес. Особливо корисно практикувати в групі, так людина навчитися не соромитися звуку власного голосу. Будь-яка мантра, не тільки спеціально очищає від негативу, стає дуже потужною, якщо немає затиснутого в області голосових зв'язок або серйозних проблем з диханням в загальному. Спів мантр прекрасно розвиває дихальні шляхи, розробляє легені і, як наслідок, благотворно впливає на постачання мозку киснем.

Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу

Відчуваючи ті чи інші негативні емоції і породжуючи негатив, людина втрачає енергію, сили його покидають. Чим грубіше і інтенсивніше емоція, тим більше спустошення потім відчувають люди. На жаль, багатьом такий стан речей на руку, тому що вони є енерговампіром. За законами фізики, енергія нікуди не зникає, і те, що один втратив, інший може прибрати до рук. Енерговампіри відрізняються тим, що не чекають, поки хтось почне витрачати енергію, а самі провокують вас на це в своїх інтересах.

Енергетичний вампіризм - дуже поширене явище. Багато людей, які не в змозі самі продукувати енергію і наповнювати себе силами в результаті тих чи інших кармічних причин, крадуть її у суспільства, рідних, знайомих. Через обставини. Багато хто робить це несвідомо і потроху, а інші, повністю усвідомлюючи свої дії, ведуть справжнє полювання за «жертвами». Найчастіше вампірами стають хворі ослаблені люди: старі, інваліди, а також ті, у кого є серйозні проблеми з кореневою чакрою, відповідальної за життєзабезпечення як тонкого, так і фізичного тіла. Таким людям патологічно не вистачає сил, вони відчувають енергетичний вакуум, який прагнуть заповнити.

Агресивні енерговампіри харчуються грубої енергією нижніх чакр, при витоках її зливається відразу багато. Вони розводять своїх жертв на такі емоції, як гнів, страх і хіть. Вони провокують лайливі сварки і насильство, люблять залякувати і злити, розпалювати сліпу неконтрольовану пристрасть. Обстановка навколо таких людей завжди тяжка і напружена.

Інший тип вампіризму - пасивний, розпізнати його складніше. Такі співрозмовники намагаються викликати у людей почуття вищого порядку, але теж негативні, наприклад сором, образу, провину, заздрість, невпевненість в собі, почуття самотності і т. П. Через вищі чакри енергія не зливається таким бурхливим потоком, тому вампір зціджує її терпляче і довго, входячи в роль покровителя, потішив, поблажливого кредитора, перебуваючи з жертвою тривалий час. Зазвичай цим страждають люди похилого віку, що викликають своїми сльозами і словами почуття провини у родичів.

Якщо людина по життю є енергетичним вампіром, то у нього немає тісних довірчих відносин з ким би то не було, так як його присутність завжди згубно для компанії. Навіть рідні і знайомі обтяжене його присутністю, так як страждають в першу чергу. Такі люди вносять розлад у суспільство і погіршують атмосферу.

гармонія

Захиститися від подібних людей можна тільки одним способом - не дозволяти вивести свій розум з рівноваги, не скотитися в безодню емоцій. Важко утримати свідомо під контролем свій гнів; подужати страх; не зазнати провини і сорому, коли тебе докоряють в чомусь; не дратуватися, коли хтось бурчить або стомлює дурними питаннями; не вступати в гарячу суперечку, коли хтось звинувачує вас в некомпетентності або брехні. Не завжди у нас виходить діяти усвідомлено і зберігати цю усвідомленість, однак, можна скористатися допоміжними засобами захисту. Щоб утримати розум в рівновазі хтось зосереджується на диханні або вважає від одного до десяти, інший читає молитву, а хтось використовує мантри. Останні способи найбільш дієві. Молитви підходять для людей релігійних, мантри ж можуть використовувати як люди віруючі в конкретного Бога, так і всі інші, що довіряють цьому інструменту.

Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу

Що таке негатив і звідки він береться?

Ч то ми маємо на увазі під негативом? Звичайно ж, наші емоції, стан нашого розуму. Зовнішні обставини по-різному впливають на всіх людей: хтось від однієї події засмучується, а хтось не переймається зовсім. Однак, незалежно від того, як хто реагує на життєві обставини, всі ми часто відчуваємо роздратування і гнів, досаду і образу. Негативні емоції здатні отруїти не один день життя, викликати не тільки занепад духу, але і фізичні захворювання, і з цим не слід миритися.

Джерела негативу можуть бути найрізноманітнішими, можна виділити кілька основних:

  • інформаційний потік ззовні (ЗМІ, Інтернет, спілкування в соціумі і сім'ї і т. п.);
  • невміння відпочивати, психологічні перевантаження, недолік сну;
  • дратівливі дрібниці (звуки, світло, відволікаючі моменти, погана погода і т. п.);
  • завищені очікування і розчарування;
  • внутрішній діалог, накручування;
  • недолік особистого часу і можливості самоти.

Звичайно, боротися з негативом можна різними способами - розвивати незворушність, позитивний погляд на події, практикувати різні медитації і застосовувати аутотренінг. Одним з чудових способів побороти неприємні емоції і повернути фарби життя є практика мантр. Мантри - потужний засіб по гармонізації енергії і позбавлення від негативу.

Давно відомо, що світ наповнений всілякими вібраціями: звуковими, польовими, енергетичними і уявними. «Лихо з розуму» - дуже точне висловлювання. Насправді весь негатив, який нас гризе, ми створюємо самі своїм розумом, своїми думками. Якщо людина сповнений надій та оптимізму, то вібрації його думок будуть високими - вони не тільки додадуть сил, здоров'я, впевненості, а й створять щит від негативних емоцій оточуючих. Така людина притягує подібних собі людей - позитивних і усміхнених. Інший же, повний смутку і образи, породжує низькі вібрації, від чого завжди засмучений, пригнічений, частіше хворіє і не вірить в позитивний результат своїх справ. Такій людині всі навколишні будуть здаватися заздрісникам, ворогами і байдужими негідниками. Щоб переналаштувати свій розум на позитив, можна не тільки проектувати позитивні емоції, вчитися не сумувати, бачити у всьому плюси, ніколи не втрачати надії, стоїчно і мудро переносити невдачі, не допускати образ і спалахів гніву, а й залучати собі на допомогу перевірені інструменти стародавніх технік: йогу, медитації та спів мантр. Практикуючи мантри, людина має можливість безпосередньо впливати на навколишню дійсність і власний стан. Негативні емоції - це теж вібрації, вібрації нашого розуму, тому, щоб їх усунути, потрібно повернути розуму спокій, а мантри справляються з цим чудово.

Цілюща сила звуку - вже давно не секрет. Люди навчилися використовувати звукові коливання не тільки для втіхи слуху, але і в медицині, проте звукові вібрації здатні оздоровлювати не тільки окремі органи, а й безпосередньо впливати на свідомість. Дослідження в цій області показали, що чиста музика без слів стимулює діяльність правої півкулі мозку, тоді як в звичайному житті домінує ліва півкуля. У середньостатистичної людини ліва півкуля відповідає за логіку і мова, а праве переробляє інформацію про парадоксальному, незвичайному. Якщо ліва півкуля керує навчаються і пам'яттю, то права півкуля відповідає за творчість і осяяння.

При стимулюванні правої півкулі у людини починаються змінені стани свідомості. На основі цих досліджень зародилася нова наука - Психоакустика, а також її практичний аспект - звукотерапія, де людей зцілюють за допомогою звучання дзвонів, дудука і тибетських співаючих чаш. Вчені встановили, що кожен орган в тілі відгукується на певні вібрації. Так печінку і жовчний міхур входять в резонанс зі звучанням дерев'яних духових інструментів; флейта і фортепіано заспокоюють нервову систему і оздоровлюють нирки; струнні допомагають оздоровити серцево-судинну систему; саксофон - сечостатеву систему; легкі реагують на звуки труби і тромбона. Селезінка одужує при прослуховуванні класичного співу. Орган викликає підйом енергії і робить позитивний вплив на хребет. Баян і акордеон резонують з органами черевної порожнини. Також встановили, що верхня частота ноти «фа» здатна активізувати виведення токсинів з організму. Але повернемося до мантрам.

Наш розум влаштований так, що, вийшовши з рівноваги, він втрачає своє цінна якість - ясність. Роздратований людина, що знаходиться в гніві, або наляканий людина не може адекватно сприймати реальність, не може приймати вірні зважені рішення, він втрачає усвідомленість і діє як в бреду - під керуванням тих емоцій, що порушили його спокій. Далеко не всі здатні в екстремальні моменти зберегти внутрішній баланс і не піддатися почуттям. Більшість людей переживають негативні емоції не тільки в момент події, а й довго після нього, згадуючи раз по раз те, що сталося і продовжуючи власні страждання, накручуючи себе. Такий «хвіст» нехороших емоційних опадів може розтягнутися на дуже довгий час.

Природно, не слід такого допускати - наше життя не вічна, щоб витрачати час на поганий настрій і злість. Мантри як спосіб позбавлення від негативу - дуже привабливий метод, так як не вимагає особливих навичок, особливого місця, вкладення будь-яких засобів або спеціальної освіти. Займатися практикою мантр може будь-яка людина, навіть якщо він німий від народження. Практикувати мантри можна беззвучно, вимовляючи їх подумки, можна прослуховувати аудіозаписи, можна повторювати мантри пошепки - всі способи мають свій ефект. Навіть люди, позбавлені слуху, можуть практикувати мантри, відчуваючи їх благотворні вібрації за допомогою дотику. Череп - це кісткова мембрана, через яку звук йде прямо до мозку. Доктор медичних наук Сергій Шушарджан, лікар і професійний співак, в своїх дослідженнях встановив, що навіть шкіра є провідником звуків. Звук, маючи хвильову природу, передається через віброрецептори в шкірі, що сприймають звукові хвилі в широкому діапазоні. При впливі на ці рецептори хвилями певної частоти в тілі запускається той чи інший механізм відповідної реакції. Мозок реагує на музику обома півкулями. Ліва півкуля відчуває ритм, а праве - тональність і мелодію.

медитація

Основна сила мантри в тому, що вона допомагає повернути розуму рівновагу, зібрати його, сконцентрувати на конкретному об'єкті, синхронізувати з певними коливаннями, які додадуть йому ті чи інші якості. Мантри позбавлення від негативу не є якоюсь окремою частиною практики, так як всі мантри в силу своєї природи очищають простір і благотворно, гармонійно впливають на навколишні вібрації.

Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою

Наш розум влаштований так, що не може бути в двох місцях одночасно. Твердження про те, що деякі люди здатні робити кілька справ одразу помилково, так як розум просто скаче з одного об'єкта на інший, причому дуже швидко, від чого таке враження і створюється. Якщо розум зайнятий чимось, то все інше для нього поза фокусом. Багато хто помічав, що, заглибившись в якесь заняття, вони переставали помічати світ навколо, навіть час починало йти по-іншому. Піти від негативних переживань можна переключивши фокус розуму на іншу дію. Мантри, особливо повторювані вголос, захоплюють фокус і не дають йому зісковзнути, будь то мантра очищення від негативу або будь-яка інша. Повторюючи мантру тривалий час, практик концентрує розум на вимовному звуці, не тільки не даючи йому відволіктися, але і дисциплінуючи, вправляючи його в зосередженні. Розум, як і м'язи, потребує тренуванні. Пам'ять, концентрація, виконання будь-яких завдань - все можна натренувати. А мантри гарні ще й тим, що самі володіють позитивними вібраціями, вони не тільки ведуть думки від заподіює біль об'єкта, а й «накладають бальзам на рану», заспокоюють, повертають умиротворення і надають певні духовні сили. Особливо дієві мантри для людей віруючих в того чи іншого Бога, відданих гуру або святому. Повторення мантр для таких людей - не просто засіб концентрації і заспокоєння, а й момент єднання зі своїм ідеалом.

Крім іншого мантри допомагають синхронізувати і рітмітізіровать дихання, а це дуже важливо. Частота дихання безпосередньо пов'язана зі станом розуму - чим спокійніше і зосередженіше розум, тим спокійніше, ритмічніше дихання. Ритм дуже важливий. Він має прямий вплив на підсвідомість. Так, наприклад, звук частот 15-30 Гц з ритмом, рівним півтора ударам в секунду, викликає у людини стан екстазу. При ритмі в два удари в секунду людина впадає в транс, схоже на наркотичний. Промовляючи певну фразу, ви входите в ритм, розум і тіло налаштовуються на певний режим вдихів і видихів. Досвідчені практики можуть впливати на розхитаний розум за допомогою технік пранаями, контролю дихання, але для цього потрібно мати певну підготовку і вчителя. Мантри ж більш доступні і прості в застосуванні.

Співоча чаша

Самі по собі мантри мають позитивний ефект, але він багаторазово посилюється, якщо практикуючий усвідомлює сенс вимовлених звуків. Мантри, спрямовані до божествам, Буддам, святим, гуру і т. П., Зрозумілі навіть без перекладу з давніх мов, але багато мантри містять всього лише звук: Ом, Ям, Рам. Однак навіть у цих звуків є сенс і «область впливу». Багато практики поєднують мантри і візуалізації - уявлення образу бога або гуру, а також потоків енергії, поточних синхронно з вимовою тих чи інших звуків. Як знаряддя для концентрації, або, як її ще називають, пратьяхари - односпрямованість думки - чи дхіяни - зосередженні на єдиному об'єкті - мантри є найбільш дієвими. Вібрації звуків, вимовлених силою власного голосу, як би масажують наше фізичне тіло, тому багато рекомендують практикувати горловий вимова. Ця техніка благотворно впливає на серце і органи грудної клітини. На більш тонкому рівні звук досягає певних частин тіла і впливає як на весь організм, так і на конкретні місця на польовому рівні. Наприклад, при сильних емоціях, пов'язаних з тугою, ревнощами, почуттям самотності і т. П., Слід «масажувати» серцеву чакру Анахату і область серця. Для цього є спеціальна мантра серцевої чакри. Якщо ж вас турбують страх або гнів, то впливати потрібно на нижню чакру муладхарі. При відчутті почуття залежності і страху бідності - на пупкову чакру Маніпуру.

Ось приблизна таблиця точок впливу певних биджа-мантр на ті чи інші емоційні центри:

Чакра Емоції Біджа-мантра Муладхара. Исток Гнів, агресія, страхи, роздратування, нетерпіння, невпевненість в майбутньому, страх змін, безпорадність. Лам Свадхістана. Зарод Жага всіляких чуттєвих фізичних задоволень, бажання всім подобатися, невдоволення зовнішністю, сором'язливість, недовіру. Вам Манипура. Живіт Заздрість до матеріального багатства, накопичення і жадібність, прагнення до авторитету і домінування, відчуття неоцінених. Ущемлене почуття власної важливості. Рам Анахата. Персі Туга, ревнощі, самотність, докори совісті, нерозділене кохання, фатальна любов, образи. Ям Вішудха Суперництво, гординя, переконаність у власній геніальності, бездуховна раціоналізм і практичність, пріоритет логіки над мораллю, бунтарство, фанатизм, ворожість критики, невміння висловити свої думки словами. Хам Аджна Фатальна захопленість будь-якою діяльністю без оглядки на наслідки, бажання перекроїти весь світ під себе, масштабні перетворення навколишньої дійсності заради особистої вигоди або просто заради задоволення сліпого інтересу. Ом Чакри

Практика мантр сама по собі стимулює горлову чакру вішудху. Якщо у людини є проблеми з публічними виступами: у нього встає клубок у горлі, починає дерти і пропадає голос, то практика мантр може зняти цей блок і усунути виникає стрес. Особливо корисно практикувати в групі, так людина навчитися не соромитися звуку власного голосу. Будь-яка мантра, не тільки спеціально очищає від негативу, стає дуже потужною, якщо немає затиснутого в області голосових зв'язок або серйозних проблем з диханням в загальному. Спів мантр прекрасно розвиває дихальні шляхи, розробляє легені і, як наслідок, благотворно впливає на постачання мозку киснем.

Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу

Відчуваючи ті чи інші негативні емоції і породжуючи негатив, людина втрачає енергію, сили його покидають. Чим грубіше і інтенсивніше емоція, тим більше спустошення потім відчувають люди. На жаль, багатьом такий стан речей на руку, тому що вони є енерговампіром. За законами фізики, енергія нікуди не зникає, і те, що один втратив, інший може прибрати до рук. Енерговампіри відрізняються тим, що не чекають, поки хтось почне витрачати енергію, а самі провокують вас на це в своїх інтересах.

Енергетичний вампіризм - дуже поширене явище. Багато людей, які не в змозі самі продукувати енергію і наповнювати себе силами в результаті тих чи інших кармічних причин, крадуть її у суспільства, рідних, знайомих. Через обставини. Багато хто робить це несвідомо і потроху, а інші, повністю усвідомлюючи свої дії, ведуть справжнє полювання за «жертвами». Найчастіше вампірами стають хворі ослаблені люди: старі, інваліди, а також ті, у кого є серйозні проблеми з кореневою чакрою, відповідальної за життєзабезпечення як тонкого, так і фізичного тіла. Таким людям патологічно не вистачає сил, вони відчувають енергетичний вакуум, який прагнуть заповнити.

Агресивні енерговампіри харчуються грубої енергією нижніх чакр, при витоках її зливається відразу багато. Вони розводять своїх жертв на такі емоції, як гнів, страх і хіть. Вони провокують лайливі сварки і насильство, люблять залякувати і злити, розпалювати сліпу неконтрольовану пристрасть. Обстановка навколо таких людей завжди тяжка і напружена.

Інший тип вампіризму - пасивний, розпізнати його складніше. Такі співрозмовники намагаються викликати у людей почуття вищого порядку, але теж негативні, наприклад сором, образу, провину, заздрість, невпевненість в собі, почуття самотності і т. П. Через вищі чакри енергія не зливається таким бурхливим потоком, тому вампір зціджує її терпляче і довго, входячи в роль покровителя, потішив, поблажливого кредитора, перебуваючи з жертвою тривалий час. Зазвичай цим страждають люди похилого віку, що викликають своїми сльозами і словами почуття провини у родичів.

Якщо людина по життю є енергетичним вампіром, то у нього немає тісних довірчих відносин з ким би то не було, так як його присутність завжди згубно для компанії. Навіть рідні і знайомі обтяжене його присутністю, так як страждають в першу чергу. Такі люди вносять розлад у суспільство і погіршують атмосферу.

гармонія

Захиститися від подібних людей можна тільки одним способом - не дозволяти вивести свій розум з рівноваги, не скотитися в безодню емоцій. Важко утримати свідомо під контролем свій гнів; подужати страх; не зазнати провини і сорому, коли тебе докоряють в чомусь; не дратуватися, коли хтось бурчить або стомлює дурними питаннями; не вступати в гарячу суперечку, коли хтось звинувачує вас в некомпетентності або брехні. Не завжди у нас виходить діяти усвідомлено і зберігати цю усвідомленість, однак, можна скористатися допоміжними засобами захисту. Щоб утримати розум в рівновазі хтось зосереджується на диханні або вважає від одного до десяти, інший читає молитву, а хтось використовує мантри. Останні способи найбільш дієві. Молитви підходять для людей релігійних, мантри ж можуть використовувати як люди віруючі в конкретного Бога, так і всі інші, що довіряють цьому інструменту.

Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу

Що таке негатив і звідки він береться?

Ч то ми маємо на увазі під негативом? Звичайно ж, наші емоції, стан нашого розуму. Зовнішні обставини по-різному впливають на всіх людей: хтось від однієї події засмучується, а хтось не переймається зовсім. Однак, незалежно від того, як хто реагує на життєві обставини, всі ми часто відчуваємо роздратування і гнів, досаду і образу. Негативні емоції здатні отруїти не один день життя, викликати не тільки занепад духу, але і фізичні захворювання, і з цим не слід миритися.

Джерела негативу можуть бути найрізноманітнішими, можна виділити кілька основних:

  • інформаційний потік ззовні (ЗМІ, Інтернет, спілкування в соціумі і сім'ї і т. п.);
  • невміння відпочивати, психологічні перевантаження, недолік сну;
  • дратівливі дрібниці (звуки, світло, відволікаючі моменти, погана погода і т. п.);
  • завищені очікування і розчарування;
  • внутрішній діалог, накручування;
  • недолік особистого часу і можливості самоти.

Звичайно, боротися з негативом можна різними способами - розвивати незворушність, позитивний погляд на події, практикувати різні медитації і застосовувати аутотренінг. Одним з чудових способів побороти неприємні емоції і повернути фарби життя є практика мантр. Мантри - потужний засіб по гармонізації енергії і позбавлення від негативу.

Давно відомо, що світ наповнений всілякими вібраціями: звуковими, польовими, енергетичними і уявними. «Лихо з розуму» - дуже точне висловлювання. Насправді весь негатив, який нас гризе, ми створюємо самі своїм розумом, своїми думками. Якщо людина сповнений надій та оптимізму, то вібрації його думок будуть високими - вони не тільки додадуть сил, здоров'я, впевненості, а й створять щит від негативних емоцій оточуючих. Така людина притягує подібних собі людей - позитивних і усміхнених. Інший же, повний смутку і образи, породжує низькі вібрації, від чого завжди засмучений, пригнічений, частіше хворіє і не вірить в позитивний результат своїх справ. Такій людині всі навколишні будуть здаватися заздрісникам, ворогами і байдужими негідниками. Щоб переналаштувати свій розум на позитив, можна не тільки проектувати позитивні емоції, вчитися не сумувати, бачити у всьому плюси, ніколи не втрачати надії, стоїчно і мудро переносити невдачі, не допускати образ і спалахів гніву, а й залучати собі на допомогу перевірені інструменти стародавніх технік: йогу, медитації та спів мантр. Практикуючи мантри, людина має можливість безпосередньо впливати на навколишню дійсність і власний стан. Негативні емоції - це теж вібрації, вібрації нашого розуму, тому, щоб їх усунути, потрібно повернути розуму спокій, а мантри справляються з цим чудово.

Цілюща сила звуку - вже давно не секрет. Люди навчилися використовувати звукові коливання не тільки для втіхи слуху, але і в медицині, проте звукові вібрації здатні оздоровлювати не тільки окремі органи, а й безпосередньо впливати на свідомість. Дослідження в цій області показали, що чиста музика без слів стимулює діяльність правої півкулі мозку, тоді як в звичайному житті домінує ліва півкуля. У середньостатистичної людини ліва півкуля відповідає за логіку і мова, а праве переробляє інформацію про парадоксальному, незвичайному. Якщо ліва півкуля керує навчаються і пам'яттю, то права півкуля відповідає за творчість і осяяння.

При стимулюванні правої півкулі у людини починаються змінені стани свідомості. На основі цих досліджень зародилася нова наука - Психоакустика, а також її практичний аспект - звукотерапія, де людей зцілюють за допомогою звучання дзвонів, дудука і тибетських співаючих чаш. Вчені встановили, що кожен орган в тілі відгукується на певні вібрації. Так печінку і жовчний міхур входять в резонанс зі звучанням дерев'яних духових інструментів; флейта і фортепіано заспокоюють нервову систему і оздоровлюють нирки; струнні допомагають оздоровити серцево-судинну систему; саксофон - сечостатеву систему; легкі реагують на звуки труби і тромбона. Селезінка одужує при прослуховуванні класичного співу. Орган викликає підйом енергії і робить позитивний вплив на хребет. Баян і акордеон резонують з органами черевної порожнини. Також встановили, що верхня частота ноти «фа» здатна активізувати виведення токсинів з організму. Але повернемося до мантрам.

Наш розум влаштований так, що, вийшовши з рівноваги, він втрачає своє цінна якість - ясність. Роздратований людина, що знаходиться в гніві, або наляканий людина не може адекватно сприймати реальність, не може приймати вірні зважені рішення, він втрачає усвідомленість і діє як в бреду - під керуванням тих емоцій, що порушили його спокій. Далеко не всі здатні в екстремальні моменти зберегти внутрішній баланс і не піддатися почуттям. Більшість людей переживають негативні емоції не тільки в момент події, а й довго після нього, згадуючи раз по раз те, що сталося і продовжуючи власні страждання, накручуючи себе. Такий «хвіст» нехороших емоційних опадів може розтягнутися на дуже довгий час.

Природно, не слід такого допускати - наше життя не вічна, щоб витрачати час на поганий настрій і злість. Мантри як спосіб позбавлення від негативу - дуже привабливий метод, так як не вимагає особливих навичок, особливого місця, вкладення будь-яких засобів або спеціальної освіти. Займатися практикою мантр може будь-яка людина, навіть якщо він німий від народження. Практикувати мантри можна беззвучно, вимовляючи їх подумки, можна прослуховувати аудіозаписи, можна повторювати мантри пошепки - всі способи мають свій ефект. Навіть люди, позбавлені слуху, можуть практикувати мантри, відчуваючи їх благотворні вібрації за допомогою дотику. Череп - це кісткова мембрана, через яку звук йде прямо до мозку. Доктор медичних наук Сергій Шушарджан, лікар і професійний співак, в своїх дослідженнях встановив, що навіть шкіра є провідником звуків. Звук, маючи хвильову природу, передається через віброрецептори в шкірі, що сприймають звукові хвилі в широкому діапазоні. При впливі на ці рецептори хвилями певної частоти в тілі запускається той чи інший механізм відповідної реакції. Мозок реагує на музику обома півкулями. Ліва півкуля відчуває ритм, а праве - тональність і мелодію.

медитація

Основна сила мантри в тому, що вона допомагає повернути розуму рівновагу, зібрати його, сконцентрувати на конкретному об'єкті, синхронізувати з певними коливаннями, які додадуть йому ті чи інші якості. Мантри позбавлення від негативу не є якоюсь окремою частиною практики, так як всі мантри в силу своєї природи очищають простір і благотворно, гармонійно впливають на навколишні вібрації.

Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою

Наш розум влаштований так, що не може бути в двох місцях одночасно. Твердження про те, що деякі люди здатні робити кілька справ одразу помилково, так як розум просто скаче з одного об'єкта на інший, причому дуже швидко, від чого таке враження і створюється. Якщо розум зайнятий чимось, то все інше для нього поза фокусом. Багато хто помічав, що, заглибившись в якесь заняття, вони переставали помічати світ навколо, навіть час починало йти по-іншому. Піти від негативних переживань можна переключивши фокус розуму на іншу дію. Мантри, особливо повторювані вголос, захоплюють фокус і не дають йому зісковзнути, будь то мантра очищення від негативу або будь-яка інша. Повторюючи мантру тривалий час, практик концентрує розум на вимовному звуці, не тільки не даючи йому відволіктися, але і дисциплінуючи, вправляючи його в зосередженні. Розум, як і м'язи, потребує тренуванні. Пам'ять, концентрація, виконання будь-яких завдань - все можна натренувати. А мантри гарні ще й тим, що самі володіють позитивними вібраціями, вони не тільки ведуть думки від заподіює біль об'єкта, а й «накладають бальзам на рану», заспокоюють, повертають умиротворення і надають певні духовні сили. Особливо дієві мантри для людей віруючих в того чи іншого Бога, відданих гуру або святому. Повторення мантр для таких людей - не просто засіб концентрації і заспокоєння, а й момент єднання зі своїм ідеалом.

Крім іншого мантри допомагають синхронізувати і рітмітізіровать дихання, а це дуже важливо. Частота дихання безпосередньо пов'язана зі станом розуму - чим спокійніше і зосередженіше розум, тим спокійніше, ритмічніше дихання. Ритм дуже важливий. Він має прямий вплив на підсвідомість. Так, наприклад, звук частот 15-30 Гц з ритмом, рівним півтора ударам в секунду, викликає у людини стан екстазу. При ритмі в два удари в секунду людина впадає в транс, схоже на наркотичний. Промовляючи певну фразу, ви входите в ритм, розум і тіло налаштовуються на певний режим вдихів і видихів. Досвідчені практики можуть впливати на розхитаний розум за допомогою технік пранаями, контролю дихання, але для цього потрібно мати певну підготовку і вчителя. Мантри ж більш доступні і прості в застосуванні.

Співоча чаша

Самі по собі мантри мають позитивний ефект, але він багаторазово посилюється, якщо практикуючий усвідомлює сенс вимовлених звуків. Мантри, спрямовані до божествам, Буддам, святим, гуру і т. П., Зрозумілі навіть без перекладу з давніх мов, але багато мантри містять всього лише звук: Ом, Ям, Рам. Однак навіть у цих звуків є сенс і «область впливу». Багато практики поєднують мантри і візуалізації - уявлення образу бога або гуру, а також потоків енергії, поточних синхронно з вимовою тих чи інших звуків. Як знаряддя для концентрації, або, як її ще називають, пратьяхари - односпрямованість думки - чи дхіяни - зосередженні на єдиному об'єкті - мантри є найбільш дієвими. Вібрації звуків, вимовлених силою власного голосу, як би масажують наше фізичне тіло, тому багато рекомендують практикувати горловий вимова. Ця техніка благотворно впливає на серце і органи грудної клітини. На більш тонкому рівні звук досягає певних частин тіла і впливає як на весь організм, так і на конкретні місця на польовому рівні. Наприклад, при сильних емоціях, пов'язаних з тугою, ревнощами, почуттям самотності і т. П., Слід «масажувати» серцеву чакру Анахату і область серця. Для цього є спеціальна мантра серцевої чакри. Якщо ж вас турбують страх або гнів, то впливати потрібно на нижню чакру муладхарі. При відчутті почуття залежності і страху бідності - на пупкову чакру Маніпуру.

Ось приблизна таблиця точок впливу певних биджа-мантр на ті чи інші емоційні центри:

Чакра Емоції Біджа-мантра Муладхара. Исток Гнів, агресія, страхи, роздратування, нетерпіння, невпевненість в майбутньому, страх змін, безпорадність. Лам Свадхістана. Зарод Жага всіляких чуттєвих фізичних задоволень, бажання всім подобатися, невдоволення зовнішністю, сором'язливість, недовіру. Вам Манипура. Живіт Заздрість до матеріального багатства, накопичення і жадібність, прагнення до авторитету і домінування, відчуття неоцінених. Ущемлене почуття власної важливості. Рам Анахата. Персі Туга, ревнощі, самотність, докори совісті, нерозділене кохання, фатальна любов, образи. Ям Вішудха Суперництво, гординя, переконаність у власній геніальності, бездуховна раціоналізм і практичність, пріоритет логіки над мораллю, бунтарство, фанатизм, ворожість критики, невміння висловити свої думки словами. Хам Аджна Фатальна захопленість будь-якою діяльністю без оглядки на наслідки, бажання перекроїти весь світ під себе, масштабні перетворення навколишньої дійсності заради особистої вигоди або просто заради задоволення сліпого інтересу. Ом Чакри

Практика мантр сама по собі стимулює горлову чакру вішудху. Якщо у людини є проблеми з публічними виступами: у нього встає клубок у горлі, починає дерти і пропадає голос, то практика мантр може зняти цей блок і усунути виникає стрес. Особливо корисно практикувати в групі, так людина навчитися не соромитися звуку власного голосу. Будь-яка мантра, не тільки спеціально очищає від негативу, стає дуже потужною, якщо немає затиснутого в області голосових зв'язок або серйозних проблем з диханням в загальному. Спів мантр прекрасно розвиває дихальні шляхи, розробляє легені і, як наслідок, благотворно впливає на постачання мозку киснем.

Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу

Відчуваючи ті чи інші негативні емоції і породжуючи негатив, людина втрачає енергію, сили його покидають. Чим грубіше і інтенсивніше емоція, тим більше спустошення потім відчувають люди. На жаль, багатьом такий стан речей на руку, тому що вони є енерговампіром. За законами фізики, енергія нікуди не зникає, і те, що один втратив, інший може прибрати до рук. Енерговампіри відрізняються тим, що не чекають, поки хтось почне витрачати енергію, а самі провокують вас на це в своїх інтересах.

Енергетичний вампіризм - дуже поширене явище. Багато людей, які не в змозі самі продукувати енергію і наповнювати себе силами в результаті тих чи інших кармічних причин, крадуть її у суспільства, рідних, знайомих. Через обставини. Багато хто робить це несвідомо і потроху, а інші, повністю усвідомлюючи свої дії, ведуть справжнє полювання за «жертвами». Найчастіше вампірами стають хворі ослаблені люди: старі, інваліди, а також ті, у кого є серйозні проблеми з кореневою чакрою, відповідальної за життєзабезпечення як тонкого, так і фізичного тіла. Таким людям патологічно не вистачає сил, вони відчувають енергетичний вакуум, який прагнуть заповнити.

Агресивні енерговампіри харчуються грубої енергією нижніх чакр, при витоках її зливається відразу багато. Вони розводять своїх жертв на такі емоції, як гнів, страх і хіть. Вони провокують лайливі сварки і насильство, люблять залякувати і злити, розпалювати сліпу неконтрольовану пристрасть. Обстановка навколо таких людей завжди тяжка і напружена.

Інший тип вампіризму - пасивний, розпізнати його складніше. Такі співрозмовники намагаються викликати у людей почуття вищого порядку, але теж негативні, наприклад сором, образу, провину, заздрість, невпевненість в собі, почуття самотності і т. П. Через вищі чакри енергія не зливається таким бурхливим потоком, тому вампір зціджує її терпляче і довго, входячи в роль покровителя, потішив, поблажливого кредитора, перебуваючи з жертвою тривалий час. Зазвичай цим страждають люди похилого віку, що викликають своїми сльозами і словами почуття провини у родичів.

Якщо людина по життю є енергетичним вампіром, то у нього немає тісних довірчих відносин з ким би то не було, так як його присутність завжди згубно для компанії. Навіть рідні і знайомі обтяжене його присутністю, так як страждають в першу чергу. Такі люди вносять розлад у суспільство і погіршують атмосферу.

гармонія

Захиститися від подібних людей можна тільки одним способом - не дозволяти вивести свій розум з рівноваги, не скотитися в безодню емоцій. Важко утримати свідомо під контролем свій гнів; подужати страх; не зазнати провини і сорому, коли тебе докоряють в чомусь; не дратуватися, коли хтось бурчить або стомлює дурними питаннями; не вступати в гарячу суперечку, коли хтось звинувачує вас в некомпетентності або брехні. Не завжди у нас виходить діяти усвідомлено і зберігати цю усвідомленість, однак, можна скористатися допоміжними засобами захисту. Щоб утримати розум в рівновазі хтось зосереджується на диханні або вважає від одного до десяти, інший читає молитву, а хтось використовує мантри. Останні способи найбільш дієві. Молитви підходять для людей релігійних, мантри ж можуть використовувати як люди віруючі в конкретного Бога, так і всі інші, що довіряють цьому інструменту.

Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу

Що таке негатив і звідки він береться?

Ч то ми маємо на увазі під негативом? Звичайно ж, наші емоції, стан нашого розуму. Зовнішні обставини по-різному впливають на всіх людей: хтось від однієї події засмучується, а хтось не переймається зовсім. Однак, незалежно від того, як хто реагує на життєві обставини, всі ми часто відчуваємо роздратування і гнів, досаду і образу. Негативні емоції здатні отруїти не один день життя, викликати не тільки занепад духу, але і фізичні захворювання, і з цим не слід миритися.

Джерела негативу можуть бути найрізноманітнішими, можна виділити кілька основних:

  • інформаційний потік ззовні (ЗМІ, Інтернет, спілкування в соціумі і сім'ї і т. п.);
  • невміння відпочивати, психологічні перевантаження, недолік сну;
  • дратівливі дрібниці (звуки, світло, відволікаючі моменти, погана погода і т. п.);
  • завищені очікування і розчарування;
  • внутрішній діалог, накручування;
  • недолік особистого часу і можливості самоти.

Звичайно, боротися з негативом можна різними способами - розвивати незворушність, позитивний погляд на події, практикувати різні медитації і застосовувати аутотренінг. Одним з чудових способів побороти неприємні емоції і повернути фарби життя є практика мантр. Мантри - потужний засіб по гармонізації енергії і позбавлення від негативу.

Давно відомо, що світ наповнений всілякими вібраціями: звуковими, польовими, енергетичними і уявними. «Лихо з розуму» - дуже точне висловлювання. Насправді весь негатив, який нас гризе, ми створюємо самі своїм розумом, своїми думками. Якщо людина сповнений надій та оптимізму, то вібрації його думок будуть високими - вони не тільки додадуть сил, здоров'я, впевненості, а й створять щит від негативних емоцій оточуючих. Така людина притягує подібних собі людей - позитивних і усміхнених. Інший же, повний смутку і образи, породжує низькі вібрації, від чого завжди засмучений, пригнічений, частіше хворіє і не вірить в позитивний результат своїх справ. Такій людині всі навколишні будуть здаватися заздрісникам, ворогами і байдужими негідниками. Щоб переналаштувати свій розум на позитив, можна не тільки проектувати позитивні емоції, вчитися не сумувати, бачити у всьому плюси, ніколи не втрачати надії, стоїчно і мудро переносити невдачі, не допускати образ і спалахів гніву, а й залучати собі на допомогу перевірені інструменти стародавніх технік: йогу, медитації та спів мантр. Практикуючи мантри, людина має можливість безпосередньо впливати на навколишню дійсність і власний стан. Негативні емоції - це теж вібрації, вібрації нашого розуму, тому, щоб їх усунути, потрібно повернути розуму спокій, а мантри справляються з цим чудово.

Цілюща сила звуку - вже давно не секрет. Люди навчилися використовувати звукові коливання не тільки для втіхи слуху, але і в медицині, проте звукові вібрації здатні оздоровлювати не тільки окремі органи, а й безпосередньо впливати на свідомість. Дослідження в цій області показали, що чиста музика без слів стимулює діяльність правої півкулі мозку, тоді як в звичайному житті домінує ліва півкуля. У середньостатистичної людини ліва півкуля відповідає за логіку і мова, а праве переробляє інформацію про парадоксальному, незвичайному. Якщо ліва півкуля керує навчаються і пам'яттю, то права півкуля відповідає за творчість і осяяння.

При стимулюванні правої півкулі у людини починаються змінені стани свідомості. На основі цих досліджень зародилася нова наука - Психоакустика, а також її практичний аспект - звукотерапія, де людей зцілюють за допомогою звучання дзвонів, дудука і тибетських співаючих чаш. Вчені встановили, що кожен орган в тілі відгукується на певні вібрації. Так печінку і жовчний міхур входять в резонанс зі звучанням дерев'яних духових інструментів; флейта і фортепіано заспокоюють нервову систему і оздоровлюють нирки; струнні допомагають оздоровити серцево-судинну систему; саксофон - сечостатеву систему; легкі реагують на звуки труби і тромбона. Селезінка одужує при прослуховуванні класичного співу. Орган викликає підйом енергії і робить позитивний вплив на хребет. Баян і акордеон резонують з органами черевної порожнини. Також встановили, що верхня частота ноти «фа» здатна активізувати виведення токсинів з організму. Але повернемося до мантрам.

Наш розум влаштований так, що, вийшовши з рівноваги, він втрачає своє цінна якість - ясність. Роздратований людина, що знаходиться в гніві, або наляканий людина не може адекватно сприймати реальність, не може приймати вірні зважені рішення, він втрачає усвідомленість і діє як в бреду - під керуванням тих емоцій, що порушили його спокій. Далеко не всі здатні в екстремальні моменти зберегти внутрішній баланс і не піддатися почуттям. Більшість людей переживають негативні емоції не тільки в момент події, а й довго після нього, згадуючи раз по раз те, що сталося і продовжуючи власні страждання, накручуючи себе. Такий «хвіст» нехороших емоційних опадів може розтягнутися на дуже довгий час.

Природно, не слід такого допускати - наше життя не вічна, щоб витрачати час на поганий настрій і злість. Мантри як спосіб позбавлення від негативу - дуже привабливий метод, так як не вимагає особливих навичок, особливого місця, вкладення будь-яких засобів або спеціальної освіти. Займатися практикою мантр може будь-яка людина, навіть якщо він німий від народження. Практикувати мантри можна беззвучно, вимовляючи їх подумки, можна прослуховувати аудіозаписи, можна повторювати мантри пошепки - всі способи мають свій ефект. Навіть люди, позбавлені слуху, можуть практикувати мантри, відчуваючи їх благотворні вібрації за допомогою дотику. Череп - це кісткова мембрана, через яку звук йде прямо до мозку. Доктор медичних наук Сергій Шушарджан, лікар і професійний співак, в своїх дослідженнях встановив, що навіть шкіра є провідником звуків. Звук, маючи хвильову природу, передається через віброрецептори в шкірі, що сприймають звукові хвилі в широкому діапазоні. При впливі на ці рецептори хвилями певної частоти в тілі запускається той чи інший механізм відповідної реакції. Мозок реагує на музику обома півкулями. Ліва півкуля відчуває ритм, а праве - тональність і мелодію.

медитація

Основна сила мантри в тому, що вона допомагає повернути розуму рівновагу, зібрати його, сконцентрувати на конкретному об'єкті, синхронізувати з певними коливаннями, які додадуть йому ті чи інші якості. Мантри позбавлення від негативу не є якоюсь окремою частиною практики, так як всі мантри в силу своєї природи очищають простір і благотворно, гармонійно впливають на навколишні вібрації.

Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою

Наш розум влаштований так, що не може бути в двох місцях одночасно. Твердження про те, що деякі люди здатні робити кілька справ одразу помилково, так як розум просто скаче з одного об'єкта на інший, причому дуже швидко, від чого таке враження і створюється. Якщо розум зайнятий чимось, то все інше для нього поза фокусом. Багато хто помічав, що, заглибившись в якесь заняття, вони переставали помічати світ навколо, навіть час починало йти по-іншому. Піти від негативних переживань можна переключивши фокус розуму на іншу дію. Мантри, особливо повторювані вголос, захоплюють фокус і не дають йому зісковзнути, будь то мантра очищення від негативу або будь-яка інша. Повторюючи мантру тривалий час, практик концентрує розум на вимовному звуці, не тільки не даючи йому відволіктися, але і дисциплінуючи, вправляючи його в зосередженні. Розум, як і м'язи, потребує тренуванні. Пам'ять, концентрація, виконання будь-яких завдань - все можна натренувати. А мантри гарні ще й тим, що самі володіють позитивними вібраціями, вони не тільки ведуть думки від заподіює біль об'єкта, а й «накладають бальзам на рану», заспокоюють, повертають умиротворення і надають певні духовні сили. Особливо дієві мантри для людей віруючих в того чи іншого Бога, відданих гуру або святому. Повторення мантр для таких людей - не просто засіб концентрації і заспокоєння, а й момент єднання зі своїм ідеалом.

Крім іншого мантри допомагають синхронізувати і рітмітізіровать дихання, а це дуже важливо. Частота дихання безпосередньо пов'язана зі станом розуму - чим спокійніше і зосередженіше розум, тим спокійніше, ритмічніше дихання. Ритм дуже важливий. Він має прямий вплив на підсвідомість. Так, наприклад, звук частот 15-30 Гц з ритмом, рівним півтора ударам в секунду, викликає у людини стан екстазу. При ритмі в два удари в секунду людина впадає в транс, схоже на наркотичний. Промовляючи певну фразу, ви входите в ритм, розум і тіло налаштовуються на певний режим вдихів і видихів. Досвідчені практики можуть впливати на розхитаний розум за допомогою технік пранаями, контролю дихання, але для цього потрібно мати певну підготовку і вчителя. Мантри ж більш доступні і прості в застосуванні.

Співоча чаша

Самі по собі мантри мають позитивний ефект, але він багаторазово посилюється, якщо практикуючий усвідомлює сенс вимовлених звуків. Мантри, спрямовані до божествам, Буддам, святим, гуру і т. П., Зрозумілі навіть без перекладу з давніх мов, але багато мантри містять всього лише звук: Ом, Ям, Рам. Однак навіть у цих звуків є сенс і «область впливу». Багато практики поєднують мантри і візуалізації - уявлення образу бога або гуру, а також потоків енергії, поточних синхронно з вимовою тих чи інших звуків. Як знаряддя для концентрації, або, як її ще називають, пратьяхари - односпрямованість думки - чи дхіяни - зосередженні на єдиному об'єкті - мантри є найбільш дієвими. Вібрації звуків, вимовлених силою власного голосу, як би масажують наше фізичне тіло, тому багато рекомендують практикувати горловий вимова. Ця техніка благотворно впливає на серце і органи грудної клітини. На більш тонкому рівні звук досягає певних частин тіла і впливає як на весь організм, так і на конкретні місця на польовому рівні. Наприклад, при сильних емоціях, пов'язаних з тугою, ревнощами, почуттям самотності і т. П., Слід «масажувати» серцеву чакру Анахату і область серця. Для цього є спеціальна мантра серцевої чакри. Якщо ж вас турбують страх або гнів, то впливати потрібно на нижню чакру муладхарі. При відчутті почуття залежності і страху бідності - на пупкову чакру Маніпуру.

Ось приблизна таблиця точок впливу певних биджа-мантр на ті чи інші емоційні центри:

Чакра Емоції Біджа-мантра Муладхара. Исток Гнів, агресія, страхи, роздратування, нетерпіння, невпевненість в майбутньому, страх змін, безпорадність. Лам Свадхістана. Зарод Жага всіляких чуттєвих фізичних задоволень, бажання всім подобатися, невдоволення зовнішністю, сором'язливість, недовіру. Вам Манипура. Живіт Заздрість до матеріального багатства, накопичення і жадібність, прагнення до авторитету і домінування, відчуття неоцінених. Ущемлене почуття власної важливості. Рам Анахата. Персі Туга, ревнощі, самотність, докори совісті, нерозділене кохання, фатальна любов, образи. Ям Вішудха Суперництво, гординя, переконаність у власній геніальності, бездуховна раціоналізм і практичність, пріоритет логіки над мораллю, бунтарство, фанатизм, ворожість критики, невміння висловити свої думки словами. Хам Аджна Фатальна захопленість будь-якою діяльністю без оглядки на наслідки, бажання перекроїти весь світ під себе, масштабні перетворення навколишньої дійсності заради особистої вигоди або просто заради задоволення сліпого інтересу. Ом Чакри

Практика мантр сама по собі стимулює горлову чакру вішудху. Якщо у людини є проблеми з публічними виступами: у нього встає клубок у горлі, починає дерти і пропадає голос, то практика мантр може зняти цей блок і усунути виникає стрес. Особливо корисно практикувати в групі, так людина навчитися не соромитися звуку власного голосу. Будь-яка мантра, не тільки спеціально очищає від негативу, стає дуже потужною, якщо немає затиснутого в області голосових зв'язок або серйозних проблем з диханням в загальному. Спів мантр прекрасно розвиває дихальні шляхи, розробляє легені і, як наслідок, благотворно впливає на постачання мозку киснем.

Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу

Відчуваючи ті чи інші негативні емоції і породжуючи негатив, людина втрачає енергію, сили його покидають. Чим грубіше і інтенсивніше емоція, тим більше спустошення потім відчувають люди. На жаль, багатьом такий стан речей на руку, тому що вони є енерговампіром. За законами фізики, енергія нікуди не зникає, і те, що один втратив, інший може прибрати до рук. Енерговампіри відрізняються тим, що не чекають, поки хтось почне витрачати енергію, а самі провокують вас на це в своїх інтересах.

Енергетичний вампіризм - дуже поширене явище. Багато людей, які не в змозі самі продукувати енергію і наповнювати себе силами в результаті тих чи інших кармічних причин, крадуть її у суспільства, рідних, знайомих. Через обставини. Багато хто робить це несвідомо і потроху, а інші, повністю усвідомлюючи свої дії, ведуть справжнє полювання за «жертвами». Найчастіше вампірами стають хворі ослаблені люди: старі, інваліди, а також ті, у кого є серйозні проблеми з кореневою чакрою, відповідальної за життєзабезпечення як тонкого, так і фізичного тіла. Таким людям патологічно не вистачає сил, вони відчувають енергетичний вакуум, який прагнуть заповнити.

Агресивні енерговампіри харчуються грубої енергією нижніх чакр, при витоках її зливається відразу багато. Вони розводять своїх жертв на такі емоції, як гнів, страх і хіть. Вони провокують лайливі сварки і насильство, люблять залякувати і злити, розпалювати сліпу неконтрольовану пристрасть. Обстановка навколо таких людей завжди тяжка і напружена.

Інший тип вампіризму - пасивний, розпізнати його складніше. Такі співрозмовники намагаються викликати у людей почуття вищого порядку, але теж негативні, наприклад сором, образу, провину, заздрість, невпевненість в собі, почуття самотності і т. П. Через вищі чакри енергія не зливається таким бурхливим потоком, тому вампір зціджує її терпляче і довго, входячи в роль покровителя, потішив, поблажливого кредитора, перебуваючи з жертвою тривалий час. Зазвичай цим страждають люди похилого віку, що викликають своїми сльозами і словами почуття провини у родичів.

Якщо людина по життю є енергетичним вампіром, то у нього немає тісних довірчих відносин з ким би то не було, так як його присутність завжди згубно для компанії. Навіть рідні і знайомі обтяжене його присутністю, так як страждають в першу чергу. Такі люди вносять розлад у суспільство і погіршують атмосферу.

гармонія

Захиститися від подібних людей можна тільки одним способом - не дозволяти вивести свій розум з рівноваги, не скотитися в безодню емоцій. Важко утримати свідомо під контролем свій гнів; подужати страх; не зазнати провини і сорому, коли тебе докоряють в чомусь; не дратуватися, коли хтось бурчить або стомлює дурними питаннями; не вступати в гарячу суперечку, коли хтось звинувачує вас в некомпетентності або брехні. Не завжди у нас виходить діяти усвідомлено і зберігати цю усвідомленість, однак, можна скористатися допоміжними засобами захисту. Щоб утримати розум в рівновазі хтось зосереджується на диханні або вважає від одного до десяти, інший читає молитву, а хтось використовує мантри. Останні способи найбільш дієві. Молитви підходять для людей релігійних, мантри ж можуть використовувати як люди віруючі в конкретного Бога, так і всі інші, що довіряють цьому інструменту.

Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу

Що таке негатив і звідки він береться?

Ч то ми маємо на увазі під негативом? Звичайно ж, наші емоції, стан нашого розуму. Зовнішні обставини по-різному впливають на всіх людей: хтось від однієї події засмучується, а хтось не переймається зовсім. Однак, незалежно від того, як хто реагує на життєві обставини, всі ми часто відчуваємо роздратування і гнів, досаду і образу. Негативні емоції здатні отруїти не один день життя, викликати не тільки занепад духу, але і фізичні захворювання, і з цим не слід миритися.

Джерела негативу можуть бути найрізноманітнішими, можна виділити кілька основних:

  • інформаційний потік ззовні (ЗМІ, Інтернет, спілкування в соціумі і сім'ї і т. п.);
  • невміння відпочивати, психологічні перевантаження, недолік сну;
  • дратівливі дрібниці (звуки, світло, відволікаючі моменти, погана погода і т. п.);
  • завищені очікування і розчарування;
  • внутрішній діалог, накручування;
  • недолік особистого часу і можливості самоти.

Звичайно, боротися з негативом можна різними способами - розвивати незворушність, позитивний погляд на події, практикувати різні медитації і застосовувати аутотренінг. Одним з чудових способів побороти неприємні емоції і повернути фарби життя є практика мантр. Мантри - потужний засіб по гармонізації енергії і позбавлення від негативу.

Давно відомо, що світ наповнений всілякими вібраціями: звуковими, польовими, енергетичними і уявними. «Лихо з розуму» - дуже точне висловлювання. Насправді весь негатив, який нас гризе, ми створюємо самі своїм розумом, своїми думками. Якщо людина сповнений надій та оптимізму, то вібрації його думок будуть високими - вони не тільки додадуть сил, здоров'я, впевненості, а й створять щит від негативних емоцій оточуючих. Така людина притягує подібних собі людей - позитивних і усміхнених. Інший же, повний смутку і образи, породжує низькі вібрації, від чого завжди засмучений, пригнічений, частіше хворіє і не вірить в позитивний результат своїх справ. Такій людині всі навколишні будуть здаватися заздрісникам, ворогами і байдужими негідниками. Щоб переналаштувати свій розум на позитив, можна не тільки проектувати позитивні емоції, вчитися не сумувати, бачити у всьому плюси, ніколи не втрачати надії, стоїчно і мудро переносити невдачі, не допускати образ і спалахів гніву, а й залучати собі на допомогу перевірені інструменти стародавніх технік: йогу, медитації та спів мантр. Практикуючи мантри, людина має можливість безпосередньо впливати на навколишню дійсність і власний стан. Негативні емоції - це теж вібрації, вібрації нашого розуму, тому, щоб їх усунути, потрібно повернути розуму спокій, а мантри справляються з цим чудово.

Цілюща сила звуку - вже давно не секрет. Люди навчилися використовувати звукові коливання не тільки для втіхи слуху, але і в медицині, проте звукові вібрації здатні оздоровлювати не тільки окремі органи, а й безпосередньо впливати на свідомість. Дослідження в цій області показали, що чиста музика без слів стимулює діяльність правої півкулі мозку, тоді як в звичайному житті домінує ліва півкуля. У середньостатистичної людини ліва півкуля відповідає за логіку і мова, а праве переробляє інформацію про парадоксальному, незвичайному. Якщо ліва півкуля керує навчаються і пам'яттю, то права півкуля відповідає за творчість і осяяння.

При стимулюванні правої півкулі у людини починаються змінені стани свідомості. На основі цих досліджень зародилася нова наука - Психоакустика, а також її практичний аспект - звукотерапія, де людей зцілюють за допомогою звучання дзвонів, дудука і тибетських співаючих чаш. Вчені встановили, що кожен орган в тілі відгукується на певні вібрації. Так печінку і жовчний міхур входять в резонанс зі звучанням дерев'яних духових інструментів; флейта і фортепіано заспокоюють нервову систему і оздоровлюють нирки; струнні допомагають оздоровити серцево-судинну систему; саксофон - сечостатеву систему; легкі реагують на звуки труби і тромбона. Селезінка одужує при прослуховуванні класичного співу. Орган викликає підйом енергії і робить позитивний вплив на хребет. Баян і акордеон резонують з органами черевної порожнини. Також встановили, що верхня частота ноти «фа» здатна активізувати виведення токсинів з організму. Але повернемося до мантрам.

Наш розум влаштований так, що, вийшовши з рівноваги, він втрачає своє цінна якість - ясність. Роздратований людина, що знаходиться в гніві, або наляканий людина не може адекватно сприймати реальність, не може приймати вірні зважені рішення, він втрачає усвідомленість і діє як в бреду - під керуванням тих емоцій, що порушили його спокій. Далеко не всі здатні в екстремальні моменти зберегти внутрішній баланс і не піддатися почуттям. Більшість людей переживають негативні емоції не тільки в момент події, а й довго після нього, згадуючи раз по раз те, що сталося і продовжуючи власні страждання, накручуючи себе. Такий «хвіст» нехороших емоційних опадів може розтягнутися на дуже довгий час.

Природно, не слід такого допускати - наше життя не вічна, щоб витрачати час на поганий настрій і злість. Мантри як спосіб позбавлення від негативу - дуже привабливий метод, так як не вимагає особливих навичок, особливого місця, вкладення будь-яких засобів або спеціальної освіти. Займатися практикою мантр може будь-яка людина, навіть якщо він німий від народження. Практикувати мантри можна беззвучно, вимовляючи їх подумки, можна прослуховувати аудіозаписи, можна повторювати мантри пошепки - всі способи мають свій ефект. Навіть люди, позбавлені слуху, можуть практикувати мантри, відчуваючи їх благотворні вібрації за допомогою дотику. Череп - це кісткова мембрана, через яку звук йде прямо до мозку. Доктор медичних наук Сергій Шушарджан, лікар і професійний співак, в своїх дослідженнях встановив, що навіть шкіра є провідником звуків. Звук, маючи хвильову природу, передається через віброрецептори в шкірі, що сприймають звукові хвилі в широкому діапазоні. При впливі на ці рецептори хвилями певної частоти в тілі запускається той чи інший механізм відповідної реакції. Мозок реагує на музику обома півкулями. Ліва півкуля відчуває ритм, а праве - тональність і мелодію.

медитація

Основна сила мантри в тому, що вона допомагає повернути розуму рівновагу, зібрати його, сконцентрувати на конкретному об'єкті, синхронізувати з певними коливаннями, які додадуть йому ті чи інші якості. Мантри позбавлення від негативу не є якоюсь окремою частиною практики, так як всі мантри в силу своєї природи очищають простір і благотворно, гармонійно впливають на навколишні вібрації.

Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою

Наш розум влаштований так, що не може бути в двох місцях одночасно. Твердження про те, що деякі люди здатні робити кілька справ одразу помилково, так як розум просто скаче з одного об'єкта на інший, причому дуже швидко, від чого таке враження і створюється. Якщо розум зайнятий чимось, то все інше для нього поза фокусом. Багато хто помічав, що, заглибившись в якесь заняття, вони переставали помічати світ навколо, навіть час починало йти по-іншому. Піти від негативних переживань можна переключивши фокус розуму на іншу дію. Мантри, особливо повторювані вголос, захоплюють фокус і не дають йому зісковзнути, будь то мантра очищення від негативу або будь-яка інша. Повторюючи мантру тривалий час, практик концентрує розум на вимовному звуці, не тільки не даючи йому відволіктися, але і дисциплінуючи, вправляючи його в зосередженні. Розум, як і м'язи, потребує тренуванні. Пам'ять, концентрація, виконання будь-яких завдань - все можна натренувати. А мантри гарні ще й тим, що самі володіють позитивними вібраціями, вони не тільки ведуть думки від заподіює біль об'єкта, а й «накладають бальзам на рану», заспокоюють, повертають умиротворення і надають певні духовні сили. Особливо дієві мантри для людей віруючих в того чи іншого Бога, відданих гуру або святому. Повторення мантр для таких людей - не просто засіб концентрації і заспокоєння, а й момент єднання зі своїм ідеалом.

Крім іншого мантри допомагають синхронізувати і рітмітізіровать дихання, а це дуже важливо. Частота дихання безпосередньо пов'язана зі станом розуму - чим спокійніше і зосередженіше розум, тим спокійніше, ритмічніше дихання. Ритм дуже важливий. Він має прямий вплив на підсвідомість. Так, наприклад, звук частот 15-30 Гц з ритмом, рівним півтора ударам в секунду, викликає у людини стан екстазу. При ритмі в два удари в секунду людина впадає в транс, схоже на наркотичний. Промовляючи певну фразу, ви входите в ритм, розум і тіло налаштовуються на певний режим вдихів і видихів. Досвідчені практики можуть впливати на розхитаний розум за допомогою технік пранаями, контролю дихання, але для цього потрібно мати певну підготовку і вчителя. Мантри ж більш доступні і прості в застосуванні.

Співоча чаша

Самі по собі мантри мають позитивний ефект, але він багаторазово посилюється, якщо практикуючий усвідомлює сенс вимовлених звуків. Мантри, спрямовані до божествам, Буддам, святим, гуру і т. П., Зрозумілі навіть без перекладу з давніх мов, але багато мантри містять всього лише звук: Ом, Ям, Рам. Однак навіть у цих звуків є сенс і «область впливу». Багато практики поєднують мантри і візуалізації - уявлення образу бога або гуру, а також потоків енергії, поточних синхронно з вимовою тих чи інших звуків. Як знаряддя для концентрації, або, як її ще називають, пратьяхари - односпрямованість думки - чи дхіяни - зосередженні на єдиному об'єкті - мантри є найбільш дієвими. Вібрації звуків, вимовлених силою власного голосу, як би масажують наше фізичне тіло, тому багато рекомендують практикувати горловий вимова. Ця техніка благотворно впливає на серце і органи грудної клітини. На більш тонкому рівні звук досягає певних частин тіла і впливає як на весь організм, так і на конкретні місця на польовому рівні. Наприклад, при сильних емоціях, пов'язаних з тугою, ревнощами, почуттям самотності і т. П., Слід «масажувати» серцеву чакру Анахату і область серця. Для цього є спеціальна мантра серцевої чакри. Якщо ж вас турбують страх або гнів, то впливати потрібно на нижню чакру муладхарі. При відчутті почуття залежності і страху бідності - на пупкову чакру Маніпуру.

Ось приблизна таблиця точок впливу певних биджа-мантр на ті чи інші емоційні центри:

Чакра Емоції Біджа-мантра Муладхара. Исток Гнів, агресія, страхи, роздратування, нетерпіння, невпевненість в майбутньому, страх змін, безпорадність. Лам Свадхістана. Зарод Жага всіляких чуттєвих фізичних задоволень, бажання всім подобатися, невдоволення зовнішністю, сором'язливість, недовіру. Вам Манипура. Живіт Заздрість до матеріального багатства, накопичення і жадібність, прагнення до авторитету і домінування, відчуття неоцінених. Ущемлене почуття власної важливості. Рам Анахата. Персі Туга, ревнощі, самотність, докори совісті, нерозділене кохання, фатальна любов, образи. Ям Вішудха Суперництво, гординя, переконаність у власній геніальності, бездуховна раціоналізм і практичність, пріоритет логіки над мораллю, бунтарство, фанатизм, ворожість критики, невміння висловити свої думки словами. Хам Аджна Фатальна захопленість будь-якою діяльністю без оглядки на наслідки, бажання перекроїти весь світ під себе, масштабні перетворення навколишньої дійсності заради особистої вигоди або просто заради задоволення сліпого інтересу. Ом Чакри

Практика мантр сама по собі стимулює горлову чакру вішудху. Якщо у людини є проблеми з публічними виступами: у нього встає клубок у горлі, починає дерти і пропадає голос, то практика мантр може зняти цей блок і усунути виникає стрес. Особливо корисно практикувати в групі, так людина навчитися не соромитися звуку власного голосу. Будь-яка мантра, не тільки спеціально очищає від негативу, стає дуже потужною, якщо немає затиснутого в області голосових зв'язок або серйозних проблем з диханням в загальному. Спів мантр прекрасно розвиває дихальні шляхи, розробляє легені і, як наслідок, благотворно впливає на постачання мозку киснем.

Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу

Відчуваючи ті чи інші негативні емоції і породжуючи негатив, людина втрачає енергію, сили його покидають. Чим грубіше і інтенсивніше емоція, тим більше спустошення потім відчувають люди. На жаль, багатьом такий стан речей на руку, тому що вони є енерговампіром. За законами фізики, енергія нікуди не зникає, і те, що один втратив, інший може прибрати до рук. Енерговампіри відрізняються тим, що не чекають, поки хтось почне витрачати енергію, а самі провокують вас на це в своїх інтересах.

Енергетичний вампіризм - дуже поширене явище. Багато людей, які не в змозі самі продукувати енергію і наповнювати себе силами в результаті тих чи інших кармічних причин, крадуть її у суспільства, рідних, знайомих. Через обставини. Багато хто робить це несвідомо і потроху, а інші, повністю усвідомлюючи свої дії, ведуть справжнє полювання за «жертвами». Найчастіше вампірами стають хворі ослаблені люди: старі, інваліди, а також ті, у кого є серйозні проблеми з кореневою чакрою, відповідальної за життєзабезпечення як тонкого, так і фізичного тіла. Таким людям патологічно не вистачає сил, вони відчувають енергетичний вакуум, який прагнуть заповнити.

Агресивні енерговампіри харчуються грубої енергією нижніх чакр, при витоках її зливається відразу багато. Вони розводять своїх жертв на такі емоції, як гнів, страх і хіть. Вони провокують лайливі сварки і насильство, люблять залякувати і злити, розпалювати сліпу неконтрольовану пристрасть. Обстановка навколо таких людей завжди тяжка і напружена.

Інший тип вампіризму - пасивний, розпізнати його складніше. Такі співрозмовники намагаються викликати у людей почуття вищого порядку, але теж негативні, наприклад сором, образу, провину, заздрість, невпевненість в собі, почуття самотності і т. П. Через вищі чакри енергія не зливається таким бурхливим потоком, тому вампір зціджує її терпляче і довго, входячи в роль покровителя, потішив, поблажливого кредитора, перебуваючи з жертвою тривалий час. Зазвичай цим страждають люди похилого віку, що викликають своїми сльозами і словами почуття провини у родичів.

Якщо людина по життю є енергетичним вампіром, то у нього немає тісних довірчих відносин з ким би то не було, так як його присутність завжди згубно для компанії. Навіть рідні і знайомі обтяжене його присутністю, так як страждають в першу чергу. Такі люди вносять розлад у суспільство і погіршують атмосферу.

гармонія

Захиститися від подібних людей можна тільки одним способом - не дозволяти вивести свій розум з рівноваги, не скотитися в безодню емоцій. Важко утримати свідомо під контролем свій гнів; подужати страх; не зазнати провини і сорому, коли тебе докоряють в чомусь; не дратуватися, коли хтось бурчить або стомлює дурними питаннями; не вступати в гарячу суперечку, коли хтось звинувачує вас в некомпетентності або брехні. Не завжди у нас виходить діяти усвідомлено і зберігати цю усвідомленість, однак, можна скористатися допоміжними засобами захисту. Щоб утримати розум в рівновазі хтось зосереджується на диханні або вважає від одного до десяти, інший читає молитву, а хтось використовує мантри. Останні способи найбільш дієві. Молитви підходять для людей релігійних, мантри ж можуть використовувати як люди віруючі в конкретного Бога, так і всі інші, що довіряють цьому інструменту.

Мантра від негативу найсильніша, мантра очищення від негативу. Мантра від негативу

Що таке негатив і звідки він береться?

Ч то ми маємо на увазі під негативом? Звичайно ж, наші емоції, стан нашого розуму. Зовнішні обставини по-різному впливають на всіх людей: хтось від однієї події засмучується, а хтось не переймається зовсім. Однак, незалежно від того, як хто реагує на життєві обставини, всі ми часто відчуваємо роздратування і гнів, досаду і образу. Негативні емоції здатні отруїти не один день життя, викликати не тільки занепад духу, але і фізичні захворювання, і з цим не слід миритися.

Джерела негативу можуть бути найрізноманітнішими, можна виділити кілька основних:

  • інформаційний потік ззовні (ЗМІ, Інтернет, спілкування в соціумі і сім'ї і т. п.);
  • невміння відпочивати, психологічні перевантаження, недолік сну;
  • дратівливі дрібниці (звуки, світло, відволікаючі моменти, погана погода і т. п.);
  • завищені очікування і розчарування;
  • внутрішній діалог, накручування;
  • недолік особистого часу і можливості самоти.

Звичайно, боротися з негативом можна різними способами - розвивати незворушність, позитивний погляд на події, практикувати різні медитації і застосовувати аутотренінг. Одним з чудових способів побороти неприємні емоції і повернути фарби життя є практика мантр. Мантри - потужний засіб по гармонізації енергії і позбавлення від негативу.

Давно відомо, що світ наповнений всілякими вібраціями: звуковими, польовими, енергетичними і уявними. «Лихо з розуму» - дуже точне висловлювання. Насправді весь негатив, який нас гризе, ми створюємо самі своїм розумом, своїми думками. Якщо людина сповнений надій та оптимізму, то вібрації його думок будуть високими - вони не тільки додадуть сил, здоров'я, впевненості, а й створять щит від негативних емоцій оточуючих. Така людина притягує подібних собі людей - позитивних і усміхнених. Інший же, повний смутку і образи, породжує низькі вібрації, від чого завжди засмучений, пригнічений, частіше хворіє і не вірить в позитивний результат своїх справ. Такій людині всі навколишні будуть здаватися заздрісникам, ворогами і байдужими негідниками. Щоб переналаштувати свій розум на позитив, можна не тільки проектувати позитивні емоції, вчитися не сумувати, бачити у всьому плюси, ніколи не втрачати надії, стоїчно і мудро переносити невдачі, не допускати образ і спалахів гніву, а й залучати собі на допомогу перевірені інструменти стародавніх технік: йогу, медитації та спів мантр. Практикуючи мантри, людина має можливість безпосередньо впливати на навколишню дійсність і власний стан. Негативні емоції - це теж вібрації, вібрації нашого розуму, тому, щоб їх усунути, потрібно повернути розуму спокій, а мантри справляються з цим чудово.

Цілюща сила звуку - вже давно не секрет. Люди навчилися використовувати звукові коливання не тільки для втіхи слуху, але і в медицині, проте звукові вібрації здатні оздоровлювати не тільки окремі органи, а й безпосередньо впливати на свідомість. Дослідження в цій області показали, що чиста музика без слів стимулює діяльність правої півкулі мозку, тоді як в звичайному житті домінує ліва півкуля. У середньостатистичної людини ліва півкуля відповідає за логіку і мова, а праве переробляє інформацію про парадоксальному, незвичайному. Якщо ліва півкуля керує навчаються і пам'яттю, то права півкуля відповідає за творчість і осяяння.

При стимулюванні правої півкулі у людини починаються змінені стани свідомості. На основі цих досліджень зародилася нова наука - Психоакустика, а також її практичний аспект - звукотерапія, де людей зцілюють за допомогою звучання дзвонів, дудука і тибетських співаючих чаш. Вчені встановили, що кожен орган в тілі відгукується на певні вібрації. Так печінку і жовчний міхур входять в резонанс зі звучанням дерев'яних духових інструментів; флейта і фортепіано заспокоюють нервову систему і оздоровлюють нирки; струнні допомагають оздоровити серцево-судинну систему; саксофон - сечостатеву систему; легкі реагують на звуки труби і тромбона. Селезінка одужує при прослуховуванні класичного співу. Орган викликає підйом енергії і робить позитивний вплив на хребет. Баян і акордеон резонують з органами черевної порожнини. Також встановили, що верхня частота ноти «фа» здатна активізувати виведення токсинів з організму. Але повернемося до мантрам.

Наш розум влаштований так, що, вийшовши з рівноваги, він втрачає своє цінна якість - ясність. Роздратований людина, що знаходиться в гніві, або наляканий людина не може адекватно сприймати реальність, не може приймати вірні зважені рішення, він втрачає усвідомленість і діє як в бреду - під керуванням тих емоцій, що порушили його спокій. Далеко не всі здатні в екстремальні моменти зберегти внутрішній баланс і не піддатися почуттям. Більшість людей переживають негативні емоції не тільки в момент події, а й довго після нього, згадуючи раз по раз те, що сталося і продовжуючи власні страждання, накручуючи себе. Такий «хвіст» нехороших емоційних опадів може розтягнутися на дуже довгий час.

Природно, не слід такого допускати - наше життя не вічна, щоб витрачати час на поганий настрій і злість. Мантри як спосіб позбавлення від негативу - дуже привабливий метод, так як не вимагає особливих навичок, особливого місця, вкладення будь-яких засобів або спеціальної освіти. Займатися практикою мантр може будь-яка людина, навіть якщо він німий від народження. Практикувати мантри можна беззвучно, вимовляючи їх подумки, можна прослуховувати аудіозаписи, можна повторювати мантри пошепки - всі способи мають свій ефект. Навіть люди, позбавлені слуху, можуть практикувати мантри, відчуваючи їх благотворні вібрації за допомогою дотику. Череп - це кісткова мембрана, через яку звук йде прямо до мозку. Доктор медичних наук Сергій Шушарджан, лікар і професійний співак, в своїх дослідженнях встановив, що навіть шкіра є провідником звуків. Звук, маючи хвильову природу, передається через віброрецептори в шкірі, що сприймають звукові хвилі в широкому діапазоні. При впливі на ці рецептори хвилями певної частоти в тілі запускається той чи інший механізм відповідної реакції. Мозок реагує на музику обома півкулями. Ліва півкуля відчуває ритм, а праве - тональність і мелодію.

медитація

Основна сила мантри в тому, що вона допомагає повернути розуму рівновагу, зібрати його, сконцентрувати на конкретному об'єкті, синхронізувати з певними коливаннями, які додадуть йому ті чи інші якості. Мантри позбавлення від негативу не є якоюсь окремою частиною практики, так як всі мантри в силу своєї природи очищають простір і благотворно, гармонійно впливають на навколишні вібрації.

Мантра як засіб концентрації і відновлення спокою

Наш розум влаштований так, що не може бути в двох місцях одночасно. Твердження про те, що деякі люди здатні робити кілька справ одразу помилково, так як розум просто скаче з одного об'єкта на інший, причому дуже швидко, від чого таке враження і створюється. Якщо розум зайнятий чимось, то все інше для нього поза фокусом. Багато хто помічав, що, заглибившись в якесь заняття, вони переставали помічати світ навколо, навіть час починало йти по-іншому. Піти від негативних переживань можна переключивши фокус розуму на іншу дію. Мантри, особливо повторювані вголос, захоплюють фокус і не дають йому зісковзнути, будь то мантра очищення від негативу або будь-яка інша. Повторюючи мантру тривалий час, практик концентрує розум на вимовному звуці, не тільки не даючи йому відволіктися, але і дисциплінуючи, вправляючи його в зосередженні. Розум, як і м'язи, потребує тренуванні. Пам'ять, концентрація, виконання будь-яких завдань - все можна натренувати. А мантри гарні ще й тим, що самі володіють позитивними вібраціями, вони не тільки ведуть думки від заподіює біль об'єкта, а й «накладають бальзам на рану», заспокоюють, повертають умиротворення і надають певні духовні сили. Особливо дієві мантри для людей віруючих в того чи іншого Бога, відданих гуру або святому. Повторення мантр для таких людей - не просто засіб концентрації і заспокоєння, а й момент єднання зі своїм ідеалом.

Крім іншого мантри допомагають синхронізувати і рітмітізіровать дихання, а це дуже важливо. Частота дихання безпосередньо пов'язана зі станом розуму - чим спокійніше і зосередженіше розум, тим спокійніше, ритмічніше дихання. Ритм дуже важливий. Він має прямий вплив на підсвідомість. Так, наприклад, звук частот 15-30 Гц з ритмом, рівним півтора ударам в секунду, викликає у людини стан екстазу. При ритмі в два удари в секунду людина впадає в транс, схоже на наркотичний. Промовляючи певну фразу, ви входите в ритм, розум і тіло налаштовуються на певний режим вдихів і видихів. Досвідчені практики можуть впливати на розхитаний розум за допомогою технік пранаями, контролю дихання, але для цього потрібно мати певну підготовку і вчителя. Мантри ж більш доступні і прості в застосуванні.

Співоча чаша

Самі по собі мантри мають позитивний ефект, але він багаторазово посилюється, якщо практикуючий усвідомлює сенс вимовлених звуків. Мантри, спрямовані до божествам, Буддам, святим, гуру і т. П., Зрозумілі навіть без перекладу з давніх мов, але багато мантри містять всього лише звук: Ом, Ям, Рам. Однак навіть у цих звуків є сенс і «область впливу». Багато практики поєднують мантри і візуалізації - уявлення образу бога або гуру, а також потоків енергії, поточних синхронно з вимовою тих чи інших звуків. Як знаряддя для концентрації, або, як її ще називають, пратьяхари - односпрямованість думки - чи дхіяни - зосередженні на єдиному об'єкті - мантри є найбільш дієвими. Вібрації звуків, вимовлених силою власного голосу, як би масажують наше фізичне тіло, тому багато рекомендують практикувати горловий вимова. Ця техніка благотворно впливає на серце і органи грудної клітини. На більш тонкому рівні звук досягає певних частин тіла і впливає як на весь організм, так і на конкретні місця на польовому рівні. Наприклад, при сильних емоціях, пов'язаних з тугою, ревнощами, почуттям самотності і т. П., Слід «масажувати» серцеву чакру Анахату і область серця. Для цього є спеціальна мантра серцевої чакри. Якщо ж вас турбують страх або гнів, то впливати потрібно на нижню чакру муладхарі. При відчутті почуття залежності і страху бідності - на пупкову чакру Маніпуру.

Ось приблизна таблиця точок впливу певних биджа-мантр на ті чи інші емоційні центри:

Чакра Емоції Біджа-мантра Муладхара. Исток Гнів, агресія, страхи, роздратування, нетерпіння, невпевненість в майбутньому, страх змін, безпорадність. Лам Свадхістана. Зарод Жага всіляких чуттєвих фізичних задоволень, бажання всім подобатися, невдоволення зовнішністю, сором'язливість, недовіру. Вам Манипура. Живіт Заздрість до матеріального багатства, накопичення і жадібність, прагнення до авторитету і домінування, відчуття неоцінених. Ущемлене почуття власної важливості. Рам Анахата. Персі Туга, ревнощі, самотність, докори совісті, нерозділене кохання, фатальна любов, образи. Ям Вішудха Суперництво, гординя, переконаність у власній геніальності, бездуховна раціоналізм і практичність, пріоритет логіки над мораллю, бунтарство, фанатизм, ворожість критики, невміння висловити свої думки словами. Хам Аджна Фатальна захопленість будь-якою діяльністю без оглядки на наслідки, бажання перекроїти весь світ під себе, масштабні перетворення навколишньої дійсності заради особистої вигоди або просто заради задоволення сліпого інтересу. Ом Чакри

Практика мантр сама по собі стимулює горлову чакру вішудху. Якщо у людини є проблеми з публічними виступами: у нього встає клубок у горлі, починає дерти і пропадає голос, то практика мантр може зняти цей блок і усунути виникає стрес. Особливо корисно практикувати в групі, так людина навчитися не соромитися звуку власного голосу. Будь-яка мантра, не тільки спеціально очищає від негативу, стає дуже потужною, якщо немає затиснутого в області голосових зв'язок або серйозних проблем з диханням в загальному. Спів мантр прекрасно розвиває дихальні шляхи, розробляє легені і, як наслідок, благотворно впливає на постачання мозку киснем.

Енергетичний вампіризм - одна з причин негативу

Відчуваючи ті чи інші негативні емоції і породжуючи негатив, людина втрачає енергію, сили його покидають. Чим грубіше і інтенсивніше емоція, тим більше спустошення потім відчувають люди. На жаль, багатьом такий стан речей на руку, тому що вони є енерговампіром. За законами фізики, енергія нікуди не зникає, і те, що один втратив, інший може прибрати до рук. Енерговампіри відрізняються тим, що не чекають, поки хтось почне витрачати енергію, а самі провокують вас на це в своїх інтересах.

Енергетичний вампіризм - дуже поширене явище. Багато людей, які не в змозі самі продукувати енергію і наповнювати себе силами в результаті тих чи інших кармічних причин, крадуть її у суспільства, рідних, знайомих. Через обставини. Багато хто робить це несвідомо і потроху, а інші, повністю усвідомлюючи свої дії, ведуть справжнє полювання за «жертвами». Найчастіше вампірами стають хворі ослаблені люди: старі, інваліди, а також ті, у кого є серйозні проблеми з кореневою чакрою, відповідальної за життєзабезпечення як тонкого, так і фізичного тіла. Таким людям патологічно не вистачає сил, вони відчувають енергетичний вакуум, який прагнуть заповнити.

Агресивні енерговампіри харчуються грубої енергією нижніх чакр, при витоках її зливається відразу багато. Вони розводять своїх жертв на такі емоції, як гнів, страх і хіть. Вони провокують лайливі сварки і насильство, люблять залякувати і злити, розпалювати сліпу неконтрольовану пристрасть. Обстановка навколо таких людей завжди тяжка і напружена.

Інший тип вампіризму - пасивний, розпізнати його складніше. Такі співрозмовники намагаються викликати у людей почуття вищого порядку, але теж негативні, наприклад сором, образу, провину, заздрість, невпевненість в собі, почуття самотності і т. П. Через вищі чакри енергія не зливається таким бурхливим потоком, тому вампір зціджує її терпляче і довго, входячи в роль покровителя, потішив, поблажливого кредитора, перебуваючи з жертвою тривалий час. Зазвичай цим страждають люди похилого віку, що викликають своїми сльозами і словами почуття провини у родичів.

Якщо людина по життю є енергетичним вампіром, то у нього немає тісних довірчих відносин з ким би то не було, так як його присутність завжди згубно для компанії. Навіть рідні і знайомі обтяжене його присутністю, так як страждають в першу чергу. Такі люди вносять розлад у суспільство і погіршують атмосферу.

гармонія

Захиститися від подібних людей можна тільки одним способом - не дозволяти вивести свій розум з рівноваги, не скотитися в безодню емоцій. Важко утримати свідомо під контролем свій гнів; подужати страх; не зазнати провини і сорому, коли тебе докоряють в чомусь; не дратуватися, коли хтось бурчить або стомлює дурними питаннями; не вступати в гарячу суперечку, коли хтось звинувачує вас в некомпетентності або брехні. Не завжди у нас виходить діяти усвідомлено і зберігати цю усвідомленість, однак, можна скористатися допоміжними засобами захисту. Щоб утримати розум в рівновазі хтось зосереджується на диханні або вважає від одного до десяти, інший читає молитву, а хтось використовує мантри. Останні способи найбільш дієві. Молитви підходять для людей релігійних, мантри ж можуть використовувати як люди віруючі в конкретного Бога, так і всі інші, що довіряють цьому інструменту.

Будь-яка негативна емоція має своє джерело и причину. З'явилася вона результатом ваших особістом умовіводів або вас спровокувалі, в будь-якому випадка вітік ставити. Мантри, Які очіщають від негативних енергій, допомагають НЕ только усунуті вітік зсередини, а й захістіті від впліву ззовні. При начітуванні мантри ваш розум приходити в спокійний стан и відтік сил пріпіняється. Если практікуваті Сейчас метод захисту Постійно и навчітіся протістояті провокаціям, то енерговампіром НЕ залиша Нічого Іншого, як просто Залишити вас у спокої. Крім того, мантра, володіючи певною вібрацією, створить навколо практикуючого потужну ауру, дасть додатковий захист, пробити яку буде складно не тільки енергетичним вампірам, але і іншим сутностей, що паразитує на людських емоціях, таким як, наприклад, лярви.

Позбутися від негативу допомагають мантри, звернені до конкретних божествам або святим. Якщо людина не практикує культ певного бога або гуру, то він може скористатися будь-який мантрою, яку вважатиме прийнятною і зручною для себе.

універсальної мантрою , Очищає від негативу, можна назвати усім відому мантру ОМ, або АУМ. Будучи початковим звуком Всесвіту, ця мантра є не тільки найпоширенішою, але і як там не є універсальною. Вона використовується не тільки для очищення простору, а й для концентрації, медитації, відновлення здоров'я, поліпшення самопочуття і т. Д. Сила цієї мантри в тому, що, будучи биджа-мантрою, тобто містить звук-насіння, вона впливає на весь простір , починаючи від самих грубих і закінчуючи найтоншими шарами. АУМ використовують для єднання з енергією Всесвіту, для злиття зі світовим енергетичним потоком. Біджа-мантри відомі тим, що створюють певне захисне поле, як би відсікаючи все сторонні вібрації, призводять все коливання до конкретного виду. АУМ - це універсальний звук, тому впливає він на будь-які негативні тенденції, тому вважається, що АУМ - мантра від негативу найсильніша.

медітація

Є кілька тлумачень звуків цієї мантри, зазвичай описують звуки А, У і М. Так, деякі зараховують звук А до витоку життя, зародженню буття, звук У - до реальності даного моменту, а М - до завершення буття. Інші трактують звук А як матеріальний Всесвіт, звук У - як світ думок і тонких енергій, а звук М - як стан Абсолюту. В індуїзмі АУМ пов'язують з трьома Відами: Рігведи, Яджурведи і Самведой. Шанувальники Шиви пов'язують ОМ з Шива-лінгамом - потоком висхідній в нескінченність вселенської енергії. Вайшнави, шанувальники Вішну, уособлюють АУМ як триєдність бога Вішну, його дружини і земного шанувальника. Кришнаїти розглядають АУМ як Крішну, його енергію і всіх живих істот, нагодована цією енергією. В буддизмі АУМ іноді пов'язують з тілом, промовою і розумом Будди, іноді з трьома коштовностями: Буддою, Дхарми (вченням, законом) і сангхи (святими і практиками). Хто б як не трактував звуки цієї мантри, всі єдині в думці, що вона універсальна і охоплює всі області світобудови. Як позбавлення від неспокою розуму, негативних думок і настроїв ОМ - найпоширеніша мантра і одна з найпотужніших.

Мантра ХУМ також відноситься до биджа-мантрам. Ця захисна мантра, що очищає від негативу, застосовується для захисту тіла, розуму і душі від згубних впливів. Усуває негативні вібрації на всіх рівнях.

Хауме - звук, що розсіює вібрації ліні, сонливості, пригніченості, мобілізує енергію, робить розум активним. Підсилює волю і впевненість.

АІМ - розсіює смуток і невігластво. Це биджа-мантра Сарасваті, богині вчення, мудрості, мистецтва і музики. Мантра допомагає впоратися з психічними розладами, гармонізує і утихомирює, призводить нерви в порядок.

ГАМІР - біджа- мантра Ганеші . Розсіює смуток, усуває пасивність і апатію, допомагає побороти лінь. Розпалює енергію розуму, роблячи його швидким, проникливим, кмітливим, заповзятливим.

КШРАУМ - захисна мантра, присвячена Нарасімха (человеколев). Практика цієї мантри допомагає побороти страхи, фобії, роздратування, знайти свій внутрішній стрижень.

чотки

Ще дві захисні мантри Нарасімха, що допомагають впорається з поганими снами, псування і пристріту, психологічним тиском, нервової перевантаженням, ментальними атаками, також допомагають побороти страх і захищають в дорозі:

Хрім КШРАУМ Хрім

АУМ КШРАУМ АУМ

І ще одна захисна биджа-мантра від негативу, яка охороняла від ворогів і кривдників, має чоловічий активний характер:

Пхат Пхат Пхат

Це були биджа-мантри, які короткі і прості в вимові, але є ще багато мантр, звернених до захисникам і захисникам. Деякі з них дуже довгі і важкі у вимові, але також є багато широко відомих і поширених, яке може здійснюватися всіма, незалежно від знання мови.

Якщо людина практикує культ якогось конкретного бога або богині, то для нього найкращим способом позбутися від негативних вібрацій буде звернення до своїх богів. Поширений на сході культ Бхакти (шанування божества) наказує своїм прихильникам культивувати почуття абсолютної любові, відданості і повної довіри до Бога, що саме по собі є потужним захисним засобом. Мантри таких практиків будуть подвійно дієві, так як підкріплені усвідомленням вимовлених слів і довірою і любов'ю до того, до кого звертаються за підтримкою. Для безлічі практиків мантра від негативу найсильніша буде та, що вимовляється з почуттям любові і довіри - якщо немає довіри до інструменту і тому, чиїм ім'ям цей інструмент діє, ефект не буде істотним.

джняна йога

Одна з найпотужніших захисних мантр від негативних вібрацій - Гаятри мантра . Вона присвячена богу САВІТАР (божество досвітнього світла, що символізує енергію Творця) і має віршований розмір Гаятри. Слова мантри взяті з Рігведи. Звучить вона так:

ОМ | БХУР Бхувах сваха | ТАТ САВІТУР варені | БХАРГО Девас ДХІМАХІ | ДХІЙО ЙО НАХ | ПРАЧОДАЯТ

Читати її слід з паузами після вертикальної риски, але в різних традиціях цю мантру ділять то ні три частини, то на шість, то на дев'ять. Буквальний послівний переклад Гаятри мантри такий:

«ОМ! О, Земля, Повітря, Небеса! Про те САВІТАР, найкращому, сяючому Божество, побач. Думки ті наші він так надихне! »

Таким чином, звертаючись до енергії Творця, людина отримує захист і сили для подолання негативу. Гаятри мантра дуже шанована в індуїзмі, вона використовується в багатьох обрядах і вважається однією з найпотужніших.

Позбутися від негативу також можна за допомогою мантр, звернених до святих, наприклад, до богині Тарі. Зелена Тара дуже шанована на сході як богиня-рятівниця, заступниця і помічниця. До неї звертаються з усіх життєвих питань. Мантра її звучить так :

ОМ ТАРЕ ТАРЕ ТУТАРЕ ТУРІ СОХА

Якщо інші форми Тари дарують підтримку в чомусь конкретно, то Зелена Тара допомагає впоратися з будь-якими перешкодами на життєвому шляху, в тому числі і з негативними емоціями, сумом, прикрістю і розладом. Ця мантра наповнює умиротворенням, м'якістю, допомагає не втрачати надію на успіх у справах.

Сильної захисної мантрою, що надає стійкість і сили, є звернення до Рамі - древньому царевичу, інкарнації бога Вішну. Рама був національним героєм, який переміг злого демона, якого не могли знищити навіть боги. Мантра має активний чоловічий характер і звучить так:

ОМ ШРІ РАМА, Джай РАМА, Джай Джай РАМА

Мудрі при медитації

Ця мантра дарує добро, досконалість, виліковує зневіру, заспокоює розум, допомагає подолати труднощі. Також інша мантра до Рамі:

ОМ ШРІ Рамайях намах дарує духовну силу.

Однією з найпотужніших мантр щодо усунення негативу і для захисту є мантра богу Шиві - великому заступнику і вчителю. Його мантра від негативу теж найсильніша. Шива дуже почитаємо індуїстами як божество-еталон самовдосконалення і постійного самопізнання. Він зміг перемогти три основні перешкоди до просвітління: тягу до багатства, хіть і власництва. Мантра дуже добре усуває негативні впливи, приносить гармонію, безстрашність, упевненість в силах, витривалість, допомагає тримати розум під контролем і позбавляє від злих впливів. Досить поширена мантра. Звучить вона так:

ОМ намах Шівайя

Мантра богині-войовниці Дурге - захисна мантра. Вона оберігає від темних сил, розвіює негативні впливи, руйнує апатію, допомагає подолати перешкоди. Дає можливість впливати на обставини.

ОМ ШРІ ДУРГАЙАІ намах

Мантра від негативу також найсильніша - мантра бодхісатву співчуття Авалокетішваре (Ченрезі), яка допомагає розвинути духовну силу, внутрішню стійкість, співчуття. Вона оберігає від внутрішньої злості, гніву, агресії. Теж досить відома:

Ом Мані Падме Хум

Її ще називають шестіслоговой мантрою.

Мантра-звернення до Сарасваті . Сарасваті - богиня мудрості, знання, освіти, мистецтв і творчості. Мантра допоможе підбадьоритися, наповнитися ентузіазмом, підвищити впевненість в своїх силах:

ОМ РАМ ШРІМ АІМ САРВАДЙАЙІ СВАХА

медітація

Ще одна універсальна мантра, що направляє на вірний шлях і дарує заступництво, - мантра Праджняпарамита. Вона робить людину невразливою до негативних впливів і застерігає від неприємностей:

Гате гате ПАРА гате ПАРА СОМ гате бодхи СОХА

Перекласти її можна приблизно так: «Іди, іди, далі йди, далі, за межу безмежного іди до пробудження». Ця мантра допомагає позбавиться від ілюзій і осягнути досконалу мудрість.

Мантра войовничої богині Калі - руйнівницею всякого зла. Калі - це гнівна іпостась подружжя Шиви, Парваті, і руйнівна сила Шакті. Вона уособлює захист від темних сил і дбайливе материнське начало. Калі - прояв божественного гніву, яка рятує від невігластва. Мантра Калі звучить так:

ОМ ШРІ КАЛІ намах

Однією з найбільш складних мантр захисту від негативу є мантра Ваджрасаттви (Алмазна душа), символу непорушного стану свідомості. Її ще називають стослоговой мантрою. В буддизмі вважається, що ця мантра лікує багато хронічних захворювань, а також позбавляє від таких якостей, як злість, заздрість і ненависть. Вона використовується для підготовки розуму до більш просунутим практикам. Звучить вона так:

ОМ
БЕН ДЗА / СА ТО СА МА Я / МА НУ ПА ЛА Я /
БЕН ДЗА СА ТО ТЕ АЛЕ ПА
ТИ ТХА ДРИ ДГЗ МО БХА ВА
СУ ТО КХА Е МЕ БА ВА
СУ ПО КХА Е МЕ БХА ВА
А НУ РАГ ТО МО БА ВА
САР ВА СІ ДДХІ МЕМ ТА Я ЦА
САР ВА КАР МА СУ ЦА МО
ЦІ ТАМ Шрі Я КУ РУ Хунг
ХА ХА ХА ХА ХВ / БХА ГА ВАН САР ВА ТА ТХА ГА ТА
Бендза МА МО Мюн ЦА Бендза БХА ВА
МА ХА СА МА Я СА ТО АХ

Перекласти її можна приблизно так:

«Ваджрасаттва, захисти мої зобов'язання,
Ваджрасаттва, підтримуй мене,
Прошу, залишайся міцно зі мною.
Зроби так, щоб ти був мною задоволений.
Завжди будь до мене відкрито.
Будь до мене прихильний.
Даруй мені здійснення всіх досягнень.
Зроби так, щоб всі мої дії були хорошими.
Будь ласка, зроби так, щоб мій розум був завжди доброчесна.
Просвітлений Переможець, Що досяг такого,
Ваджрасаттва, що не кидай мене -
Має великі зобов'язання ».

дзвіночки

Мантра очищення від негативу може бути як складної, що вихваляє якесь божество, так і найпростішою біджа - виберіть те, що підійде саме вам. Якщо вимовляти довгі вірші на санскриті вам складно, то можна прослуховувати спів іншого практика або просто включити аудіозапис. Звичайно, мантра, яку казали власним голосом, має велику силу, але і просте програвання мантри матиме позитивний ефект для навколишнього простору. У Мережі зараз є безліч записів мантр, виконаних досвідченими практиками. Крім живого і аудіовиконанні мантри також мають силу в написаному вигляді. При вході в буддійські храми є низка барабанів з гравіруванням, обертаючи які, парафіяни як би пожвавлюють написане. Звичайно, живий звук куди більш ефективніше написаного слова, але в якості оберега можна носити з собою кулон або брелок з мантрою, написаної на санскриті.

Техніки практик мантр

Практикувати мантри найкраще на самоті. Сприятливим часом вказують ранній ранок за півтори години до сходу сонця. І найкраще на природі. Але не всі можуть дозволити собі щодня виїжджати за місто або виділити годину на заняття собою. Однак, для практики все ж підійде якийсь певний місце, окрема кімната або навіть кут за ширмою, головне - щоб вас ніхто не турбував. Бажано, щоб місце було тихе, щоб сторонні шуми не відволікали. Практикувати краще сидячи, спина і шия повинні бути прямими. Що стосується напряму, тобто такі рекомендації, в залежності від того, яку мантру ви збираєтеся практикувати:

  • схід відповідає богам, дів;
  • північ - бачить, мудрецям-прабатькам, ріші, гуру;
  • захід - асурам;
  • південь - духам предків.

Мантра очищення від негативу у кожного буде своя: чи дав її вам гуру, чи використовують її в вашому роду або громаді, чи вибрали ви її самі. Краще практикувати грунтовно одну мантру, віддаючи їй всю свою духовну силу, ніж намагатися «набрати арсенал» з безлічі інструментів, які ви всі не зможете пропрацювати якісно.

Вимовляти мантру можна вголос, пошепки і про себе. Вважається, що уявне читання мантри дає найбільш сильний ефект. Також можна читати різними темпами. Є мантри швидкі, є ті, що читаються монотонно і співуче. Повільний темп допомагає заспокоїтися, налаштуватися на споглядання, він зручний при одиночній практиці. Але занадто повільний темп може викликати стан глибокого зречення. Занадто швидкий темп розбурхає розум і при постійній практиці в такому ритмі навіть може викликати хворобу. Фахівці радять дотримуватися середнього темпу.

медітація

Перед початком можна зробити дихальні вправи або просто кілька разів глибоко вдихнути і видихнути. Приміщення повинно добре провітрюватися, щоб не викликати перепочинок або запаморочення. Під час практики найкраще прикривати очі, голова не повинна бути покрита. Можна користуватися чотками. Чотки допомагають зберігати темп, зосередженість і відраховувати потрібну кількість повторень, якщо практика це має на увазі. Стандартно мантру читають півгодини-годину. Іноді на число повторів - 108 разів, 10000 раз, 100000 раз. При користуванні чотками теж є кілька правил:

  • не варто розмахувати чотками,
  • не варто торкатися чотками статі,
  • перебирати намистини слід правою рукою і краще робити це в напрямку від себе.

Практика повинна бути регулярною, це відмінна профілактика боротьби з негативними емоціями. Регулярна практика напрацьовує захисне поле і тренує розум до стресостійкості. Також вона сама по собі дисциплінує, допомагає дотримуватися режиму дня.

Однак, якщо ви опинилися в екстремальній ситуації і вам терміново потрібна підтримка, то читати захисну мантру краще про себе. Головне - не дати хвилі емоцій захлеснути вас. Якщо є можливість, відчуйте їх ненадовго, покиньте напружене місце. Якщо ви на роботі - зайдіть в порожній кабінет або вийдіть на вулицю. Якщо ж такої можливості немає (наприклад, йде нарада у директора, де стався запекла суперечка між колегами), то уявіть, що відбувається як би огородилося від вас товстим склом. Побудьте в тиші кілька миттєвостей і прочитайте про себе мантру від 3-х разів. Якщо вийде більше, то добре. Ваше завдання - перевести увагу з негативних емоцій на читання мантри, зосередити розум на проголошенні складів, а не на неприємних переживаннях. Відновіть дихання і рівновагу розуму, усвідомте, що те, що відбувається зовні не впливає на ваш внутрішній світ. Заповніть його звуками мантри, а не лайкою і криками. І далі просто усвідомлюйте ситуацію. Штурм спав, і ви в змозі себе контролювати. Продовжуйте утримувати спокійне дихання в ритмі практикується вами мантри. Якщо у вас вже є досвід роботи з мантрами, то переключитися від зовнішнього негативу на внутрішнє зосередження буде легше.

Якщо днем ​​була подібна ситуація, якщо був сильний емоційний сплеск, то добре почитати мантру перед сном. Уві сні людина вбирає інформацію, отриману під час неспання, вона записується на підсвідомість. Якщо є якісь залишки негативу, неприємний осад, то мантри допомагають усунути його, не допустити емоційний отрута всередину. Для вечірньої практики можна скористатися такими заспокійливими прийомами, як запалена в напівтемряві свічка, пахощі, звуки тибетських чаш або музика вітру, будь-яка заспокійлива музика. Лягаючи спати в стані спокою та внутрішньої гармонії, ви не відчуєте проблем зі сном, добре відпочинете і перенесете спокій, рівновагу і усвідомленість на наступний день. Практикуйте на здоров'я. Ом.

Ч то ми маємо на увазі під негативом?
Ч то ми маємо на увазі під негативом?
Ч то ми маємо на увазі під негативом?
Ч то ми маємо на увазі під негативом?
Ч то ми маємо на увазі під негативом?
Ч то ми маємо на увазі під негативом?
Ч то ми маємо на увазі під негативом?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация