Млинці, берестяні ляльки і каліграфія: чим зайнятися на фестивалі «Наш продукт»

  1. Азбука ремесел і театральні ляльки майданчик «Азбука ремесел» (Манежна площа) фестивалю «Наш...
  2. Секрети давньоруських господинь

Азбука ремесел і театральні ляльки

майданчик «Азбука ремесел» (Манежна площа) фестивалю «Наш продукт» присвячена традиційним російським ремеслам. Тут можна відвідати майстер-класи з виготовлення традиційних російських іграшок з берести, соломи і дерева, з розпису сувенірів і по давньоруської каліграфії.

На майданчику розіграють сертифікати на безкоштовне відвідування одного з фермерських ресторанів міста, а також квитки на найбільший музичний фестиваль «Нашестя 2016».

А відвідувачі парку Перемоги 18 і 19 червня зможуть взяти участь у майстер-класах «Справжні ляльки» і зробити ляльковий театр на свій смак. На заняттях діти дізнаються, якими бувають театральні ляльки, з чого їх можна робити, навчаться «оживляти» іграшкових артистів і управляти ними. Режисер Театру музики і поезії під керівництвом Олени Камбурової Олена Трещинська розповість про особливості сценічного руху й мови, а також допоможе спланувати міні-спектакль.

Заняття починаються о 14:00 і 15:00 на майданчику фестивалю «Наш продукт» за адресою: вулиця Генерала Єрмолова, володіння 4.

Цінителі моди і декору можуть відвідати майданчик «Візерунки Росії», де можна буде придбати товари для творчості, печворку, домашній декор з текстилю. Тут пройдуть майстер-класи з клаптиків шиттю, домовому творчості, бісероплетіння та ткацтва.

У дні фестивалю «Наш продукт» Нікольська вулиця перетворилася в гончарну слободу з далекого минулого. В анімаційному шале гостей фестивалю чекають інтерактивні лекції про історію гончарного ремесла на Русі і різноманітні майстер-класи зі створення та декорування керамічного посуду і глиняних іграшок.

В анімаційному шале гостей фестивалю чекають інтерактивні лекції про історію гончарного ремесла на Русі і різноманітні майстер-класи зі створення та декорування керамічного посуду і глиняних іграшок

Подорож в минуле

Переміститися в Давню Русь гості фестивалю «Наш продукт» зможуть, відвідавши майданчик «Богатирі від сохи» , Де оселилися герої російських билин. Тут стоять повнорозмірні копії давньоруських дерев'яних будівель - комори, хати і стодоли. Як і в справжньому селі, тут гуляють гуси і кури, пасуться вівці і набирається сил богатирський кінь. А ще є майданчики для рухливих давньоруських командних ігор.

Але головне - тут можна познайомитися з ремеслами і забавами Стародавньої Русі часів створення билинного епосу. Наприклад, на виставці «Хліб - від зерна до короваю» гості побачать середньовічні сільськогосподарський реманент і начиння для випічки хліба, в тому числі справжню піч. У кузні «Кожем'якіна робота» покажуть, як за старих часів виробляли шкіру і шили з неї взуття.

На майданчику «Богатирська застава» гості зможуть взяти участь у богатирських забавах і сфотографуватися з озброєнням і обладунками. А діти повчаться фехтувати на м'яких мечах під керівництвом досвідченого воїна.

майданчик «Калинов мост» присвятили вічній боротьбі добра зі злом, адже билинний Калинов мост - останній бастіон між світом живих і світом мертвих. З нечистю тут воюють хоробрі російські богатирі, і добро обов'язково переможе.

Всі гості майданчика можуть заглянути в богатирський намет або поспостерігати за битвою трьох богатирів і Тугарина Змія. У наметі відьом гостей навчать майструвати ляльок і воскові свічки. Майстер-класи розраховані на дорослих відвідувачів фестивалю. Найменших запрошують в подорож «З Новгорода до Смоленська» - пограти в гігантську гру-бродилку з кубиком.

Городяни зможуть побувати і в «Княжому таборі» (Площа Революції, біля пам'ятника Карлу Марксу). Тут можна взяти урок по давньослов'янської писемності та каліграфії у княжого писаря, сфотографуватися на княжому троні або поспостерігати за іграми скоморохів.

Крім того, на майданчиках фестивалю проходить захоплююча гра під назвою «Алатир-квест». Її суть проста: гостям потрібно знайти стилізовані шляхові камені з «древніми» письменами. На кожному з шести каменів зашифровано одне слово. Розгадавши всі слова, учасники зможуть скласти з них відому билинну фразу. За півтора дня, що проводиться квест, його вже успішно пройшли більше 150 чоловік.

Колійні камені, письмена на яких розгадують учасники «Алатир-квесту», встановлені на шести майданчиках фестивалю «Наш продукт», де проводиться акція «Знай наших» (площа Революції і московські бульвари).

Колійні камені, письмена на яких розгадують учасники «Алатир-квесту», встановлені на шести майданчиках фестивалю «Наш продукт», де проводиться акція «Знай наших» (площа Революції і московські бульвари)

Секрети давньоруських господинь

Особливе місце на фестивалі «Наш продукт» відведено майстер-класами, на яких усіх бажаючих навчать кулінарним секретам наших прапрабабусь.

Секрети і тонкощі приготування традиційних російських страв 17 червня відкриють гостям фестивального майданчика «М'ясний ряд» на площі Революції.

Тут з 15:00 до 19:00 буде працювати кулінарна школа «Російська трапезна». Майстер-класи з приготування російських страв будуть присвячені ситної каші і солодким тонким млинців з різними начинками, які підійдуть для щільного сніданку.

Всіх любителів солодкого чекають і в кулінарному шале майданчики «М'ясний ряд» фестивалю «Наш продукт» . фахівці «Музею російського десерту» проведуть на площі Революції майстер-класи з приготування солодощів за старовинним російським рецептам.

18 червня з 17:00 до 19:00 гості фестивалю зможуть приготувати Коломенському пастилу за рецептом XIX століття. Відвідувачі навчаться робити солодке блюдо з ягід і фруктів, а також дізнаються про історію пастили і про те, як відроджуються забуті аромати і смаки російського десерту.

Відвідувачі навчаться робити солодке блюдо з ягід і фруктів, а також дізнаються про історію пастили і про те, як відроджуються забуті аромати і смаки російського десерту

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация