NEWSru.com :: Рубль продовжив зниження на тлі введення санкцій США проти російських олігархів, близьких до Путіна. Він пробив позначку в 58 руб. за долар

Рубль продовжив зниження на тлі новин про введення санкцій США проти російських олігархів, близьких до Путіна

Рубль другий день поспіль продовжує зниження по відношенню до долара і євро на тлі новин про введення адміністрацією США нових санкцій .

напередодні курс долара США виріс і склав 57,71 рубля, що на 26,5 копійки вище за рівень закриття попередніх торгів. При цьому євро піднявся всього на 0,3 копійки - до 70,56 рубля. Вартість бівалютного кошика зросла на 14,69 копійки - до 63,49 рубля.

У п'ятницю вранці рубль продовжив слабшати до долара і євро. як повідомляє "Інтерфакс" , Перші угоди по долару США пройшли в діапазоні 57,78-57,87 рубля за долар, за підсумками першої хвилини торгів курс склав 57,87 рубля (+16 копійок до рівня попереднього закриття). Євро виріс до 70,76 рубля (+14 копійок). Таким чином, долар виявився майже на 30 копійок вище за рівень діючого офіційного курсу.

До вечора седневзвешенний курс долара склав 57,8364 рубля. Однак його коливання до 18:00 мск досягли психологічної позначки в 58 рублів за долар і перевищили її.

На думку експертів, рубль продовжить своє зниження і на наступному тижні, коли пройде перший шок після оголошення санкційних списків.

На думку експертів, впоратися з новими санкціями Росії буде набагато складніше, ніж в 2014 році. Як вважає директор інституту стратегічного аналізу компанії "Фінансові та бухгалтерські консультанти" Ігор Ніколаєв, новий список санкцій період стане складним етапом для РФ через низькі цін на нафту і вже витраченого Резервного фонду.

"Це фактично наступний етап санкцій, який якісно більш широкий, і треба враховувати, що персоналії, які з'явилися, - я маю на увазі з бізнесу - це не тільки персоналії. За цими людьми стоять і компанії, так що це ризики і для компаній" , - сказав Миколаїв РІА Новини" .

"Це зажадає пристосування до цього нового якісного етапу санкцій. Той етап, який у нас був з літа 2014 року, економіка більш-менш пристосувалася: зростаючі ціни на нафту допомогли. Але, відверто кажучи, і шість трильйонів рублів з Резервного фонду було витрачено, і він припинив своє існування. Зараз резервів уже значно менше, і ось настає новий етап цих санкцій ", - говорить економіст.

"Тому ризики виросли, резервів менше. Ситуація об'єктивно важча", - уклав Миколаїв.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация