Олег Бахматюк - Найцікавіше в блогах


SKELET-info П'ятниця, 12 Января 2018 р 13:57 ( посилання )


ПРОДОВЖЕННЯ. ПОЧАТОК: Олег Бахматюк: мільярдер з яйця. ЧАСТИНА 1




кинути всіх



37,9 мільярдів гривень - саме стільки Олег Бахматюк був повинен на початок 2017 року вкладникам, кредиторам, державі і бізнес-партнерам. Ця конкретна і офіційна сума боргів олігарха була названа Нацбанком після того, як лопнув і розсипався його другий банк «Фінансова ініціатива». Після того, як Нацбанк, так і не дочекавшись повернення рефінансування (10,9 мільярдів), ініціював порушення проти Бахматюка кримінальної справи «розкрадання в особливо великих розмірах» і почав шукати способи примусового погашення заборгованості за рахунок майна його корпорації «Ukrlandfarming». Це настільки вивело олігарха зі звичного байдужості, що він звернувся з відкритим листом до президента Порошенко з проханням захистити його бізнес від «спроб рейдерського захоплення з боку НБУ». В якому заодно звинуватив НБУ у банкрутстві двох своїх банків: КБ «Фінансова ініціатива» та ПАТ «VAB».





/skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Bahmatyuk_shema-277x300.jpg "target =" _blank "> https://skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Bahmatyuk_shema -277x300.jpg 277w, https://skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Bahmatyuk_shema-200x217.jpg 200w "width =" 500 "/> Історія цього мега-шахрайства настільки масштабна, що важко сказати, з чого саме все почалося - оскільки за Олегом Бахматюком тягнеться багаторічний хвіст боргів по самим різним аферам. SKELET-info призведе лише кілька найвідоміших і великих :




  • У 2006-2008 році для перебудови птахофабрики «Чорнобаївська» Бахматюк взяв кредити у інвесторів в розмірі 137 мільйонів гривень, а також отримав від держави компенсацію за відсотками на ці кредити. У 2011 році перевірка встановила, що була побудована лише частина із заявлених в проекті об'єктів.


  • У 2010 році холдинг «Авангард» розмістив на Лондонській фондовій біржі пакет єврооблігацій на суму 200 мільйонів доларів під гарантії власних акцій. Погашення цих облігацій не відбулося досі, а Бахматюк залишається власником 100% акцій «Авангарду».


  • У 2010 році належить Бахматюку ПАТ «Компанія Райз» порушило договір про постачання сировини (158 000 тон кукурудзи) компанії «Nibulon». Рішенням арбітражного суду GAFТА від 23 травня 2014 року, «Компанія Райз» була зобов'язана виплатити 22 мільйони доларів боргу і компенсацій. Ці гроші лягли в скарбничку боргу »Бахматюка.


  • У 2011 році «Ukrlandfarming» взяв п'ятирічний синдикований кредит у розмірі 600 мільйонів доларів (!) У Deutsche Bank і «Ощадбанку Росії» для будівництва нових птахофабрик. Гроші були витрачені на скупку інших сільгоспкорпораціям, а повернути їх Бахматюк так і не зміг.


  • У 2011 році Олег Бахматюк придбав у Сполучених Штатах компанію «Omtron USA». Замість ведення чесного бізнесу він впровадив в компанії якісь тіньові схеми, а потім довів її до банкрутства. Всупереч його розрахунками, американські фермери, які співпрацювали з компанією, подали на неї в суд і виграли його - а Бахматюк мав виплачувати їм компенсацію.


  • У штаті Південна Кароліна олігарх придбав компанію «Townsend», яка займалася координацією роботи безлічі фермерських птахівничих господарств. Бахматюк умовив їх взяти кредити на розширення виробництва, але потім вивів гроші за кордон і збанкрутував компанію. Після цього Олегу Романовичу заборонили в'їзд в США.


  • У 2012-2013 році «Ukrlandfarming» розмістив єврооблігації на суму майже в 500 мільйонів доларів під 11% річних (у грунтах брало участь і уряд Януковича-Азарова https://skelet-info.org/nikolaj-azarov-vyzhivshij-chast-1/ ). Замість погашення облігацій борги по ним були повішені на банки «Фінансова ініціатива» та «VAB», які потім збанкрутували.



І це не рахуючи маси екологічних проблем, створюваних його птахофабриками. Варто відзначити, що навіть в США великі птахофабрики - це, перш за все питання «куди подіти лайно?», А також померлих курей, розбиті і протухлі яйця і т.д. Про це навіть зняті фільми жахів - наприклад, «Залив» (2012 рік). Але то в Америці, де відходи виробництва акуратно складують, а потім тільки думають, що з ними робити. В Україні ж «курячий бог» Бахматюк не морочити собі голову такими проблемами: курячий послід, прострочені яйця та інші біологічно-небезпечні відходи його птахофабрики вивалювали мало не під паркан селянам! Таке відбувалося, наприклад, в селищі Макарів Київської області.



Ось таким є «найбільший український виробник курятини і яєць» і «один з найбільших роботодавців України» - яким Олег Бахматюк любить себе величати. А ще він був одним з «провідних банкірів країни», до тих пір, поки його банки не лопнули, залишивши з носом і вкладників, і Нацбанк, і кредиторів його агропромислових афер.



Першим накрився «VAB-банк», який Бахматюк буквально віджав в 2011 році у російсько-українського олігарха Сергія Максимова - того остаточно «вмовили» продати свій проблемний банк, посадивши його в СІЗО (звідки випустили відразу після угоди). Бахматюк володів банком через офшорну «Quickcom Limited». Тоді багато хто дивувався, навіщо йому ще один кептивні банки? Виявилося, він придбав його спеціально для масштабної афери. Шляхом завищення ставки по депозитах банк залучив близько 9,5 мільярдів гривень вкладників і 3,6 мільярда юридичних осіб, які потім щедро лунали пільговими довгостроковими кредитами компаніям Бахматюка. Серед них були:




  • ТОВ «Стар-Майстер» (кредит 354 млн гривень). Дана фірма через ТОВ «Гадяцький м'ясокомбінат», ТОВ «Агро Альфа» і ТОВ «АгріАльфа» належить «Ukrlandfarming».


  • ВАТ «Залізничник» (938 мільйонів гривень). Керівниками фірми були Олег Солощук, Надія Громико і Андрій Дзундза - співробітники ТОВ «Станіславська торгова компанія», яка стала правонаступником «Залізничника» після його ліквідації.


  • ТОВ «Ледер Плюс ЛТД» (438 мільйони), очолюваної менеджерами Бахматюка Олегом Василишиним і Антоном Філімоненко.


  • ТОВ «Україна-Агроінвест» (406 мільйонів), очолювана менеджерами «Ukrlandfarming» Наталією Костиркін, Ярославом Шульганом і Андрієм Стовпника.



Заодно банк повинен був здійснювати і погашення єврооблігацій. І ось влітку 2014 «VAB-банк» раптово почав вводити обмеження на зняття грошей, в жовтні перестав виплачувати гроші вкладникам, потім прострочив виплату дивідендів за євробондами - чим і запустив механізм банкрутства.



В на початку 2015 року прийшла черга банкрутувати банку «Фінансова ініціатива», створений Бахматюком в 2004 році і яким він на той час володів через ще одну йде в офшори схему. До речі, особливість Бахматюка-банкіра була в тому, що він володів своїми банками одноосібно, не беручи туди ніяких компаньйонів.



/skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Finansovaya_iniciativa-300x283.jpg "target =" _blank "> https://skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Finansovaya_iniciativa -300x283.jpg 300w, https://skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Finansovaya_iniciativa-200x189.jpg 200w "width =" 500 "/>



Безпосередньо з даними банківськими аферами була пов'язана дуже незрозуміла «реструктуризація» боргів холдингу «Авангард» по раніше проданих в Лондоні облігаціях. У 2015 році Бахматюк примудрився продовжити термін обігу цих облігацій до жовтня 2018 року, а заодно скупити раніше продані пакети акцій «Авангарду», ставши його одноосібним власником.



Чи допомогло Бахматюку відкритого листа до Порошенко , Чи знайшов він у нього захист так само, як знайшов її колись у сім'ї Януковича? Відразу слід зауважити, що ще раніше він знайшов цей захист в МВС. Саме слідчим Нацполіціі було доручено розслідувати порушену проти Бахматюка справу про розкрадання особливо великих сум рефінансування його банків. Вони «розслідували» - і закрили його ще на початку січня 2017 року, заявивши, що не знайшли доказів складу злочину. У шокованих українців тоді виник тільки одне питання: скільки ж він їм «відстебнув»? Трохи пізніше глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив про факт змови між Бахматюком і міністром Аваковим .



Про те, що відносини Бахматюка і влади залишаються дружніми і діловими, свідчило інформація, опублікована ще в січні 2017 Сергієм Лещенком. Він заявив про підготовлюваний змові між Банковою і двома агропромисловими олігархами - Бахматюком і Юрієм Косюк . Йшлося про державну допомогу «вітчизняним сільгоспвиробникам» в розмірі 4 мільярдів гривень, більшу частину якої отримали б підприємства цих двох «аграрних божків»: холдинг «Авангард» (Бахматюк) і холдинг «Миронівський хлібопродукт» (Косюк). Незважаючи на те, що інформація була опублікована і викликала деякий резонанс, Банкова не визнала за необхідне здати назад - і змова був здійснений. Зокрема, в жовтні 2017 року стало відомо, що «Миронівський» отримав 809 мільйонів гривень (половину всіх виділених аграріям дотацій), а «Авангард» 142 мільйони. Це на порядок більше, ніж був виділено іншим виробникам! І це при тому, що «Миронівський» і без того отримав в кінці 2017 року 340 мільйонів відшкодування ПДВ, а про влиті раніше в банки Бахматюка казенні гроші «забули і пробачили» - і тепер держава почала вливати фінанси в його «Авангард».



Більш того, в планах уряду на 2018 рік закладено збільшення фінансування цих холдингів! З'явилася також інформація, що на це нібито намітили пустити конфісковані ГПУ «мільярди Януковича». Тобто по суті, розділити їх між своїми. Адже в кращому випадку ці гроші пішли б на покриття боргів Бахматюка перед державою, в гіршому - їх би теж вкрали, і як всі попередні вливання в його бізнес. До речі, цими ж цілями можна пояснити і те аномальне подорожчання продукції його холдингу «Авангард» у 2017 році: або так Бахматюк рятує свій бізнес, або знову безсовісно набиває засіки купюрами. Експерти вважають, що справжні цілі Бахматюк можна дізнатися, роздобувши інформацію про його валютних операціях: якщо він зараз активно скуповує долари, то значить, буде виводити їх з України.



І ось що дуже цікаво: якщо заступництво Банкової і Кабміну «Миронівському хлібопродукту» легко пояснюється дуже давніми стосунками сімей Порошенко і Гройсмана з його власником Юрієм Косюк і особливо з його колишнім (колишнім чи?) Співвласником Олександром Домбровським, то за які такі заслуги вони надають його «авангарду» Олега Бахматюка?
ПРОДОВЖЕННЯ

SKELET-info Четвер, 11 Января 2018 р 14:32 ( посилання )


Різке зростання цін на курятину та яйця в 2017 році, ще більше опустив рівень життя малозабезпечених українців, був спровокований штучно - таким був висновок розслідування Антимонопольного комітету України. А стояли за цим агропромислові монополісти, серед яких особливо виділяється Олег Бахматюк. Але чому ж після опублікування цих висновків АМКУ так і не ввів ніяких санкцій щодо «курячого олігарха», а потім і зовсім перестав поминати його всує? Чи не тому, що Комітет є структурою, підконтрольною Банковій - під дахом якої Бахматюк знову знайшов собі захист і заступництво? Як знаходив він її там і при Януковичі, і при Ющенко ...



Молоді роки, перший «розлучення на бабки»



Люди, що стикалися з Олегом Бахматюком, що називається, вживу, відзначають одну важливу особливість його характеру. Коли він йшов до мети (а його мета - це завжди прибуток), то просто не помічав криків і збурень тих, кого тисне, кидає, оббирає і буквально топить в лайні своїх птахофабрик. Лише коли ці крики ставали настільки гучними, що змушували відреагувати органи влади, Бахматюк розверзається свої уста і ... скаржився на підлих конкурентів і тиск держапарату на «свободу бізнесу». Кажуть, що саме це і допомогло йому стати одним з найбагатших людей України. Що ж, «хуцпа» це незмінна якість багатьох вітчизняних олігархів! Однак початком своєї кар'єри «успішного бізнесмена» наш герой був в куди більшій мірі зобов'язаний родинними зв'язками.



Бахматюк Олег Романович народився 14 серпня 1974 року в Івано-Франківську, в сім'ї простих радянських інженерів, що працювали на ливарному заводі. Але просте життя була йому неприйнятна, тим більше, що дорослішання Олега довелося на епоху комерційного буму кінця 80-х початку 90-х. Чим він займався в ці роки, залишається його особистою таємницею. SKELET-info відомо лише, що в армію він не пішов, по стопах батьків-інженерів теж, але зате в 1992-му виявився в Чернівцях, де зарахувався в Український вільний інститут менеджменту і бізнесу (нині - Західноукраїнський економіко-правничий університет), один з перших комерційних вузів економічного спрямування. Зарахувався, тому що студентом Олег Бахматюк ніколи не був: свого часу він витрачав з більшою користю, займаючись бізнесом під крилом свого родича Валерія Новикова, відомого в Івано-Франківську людини.



Деякі навіть називали Новикова «кримінальним авторитетом», але це не так. Народилася в 1956 року в Будапешті в родині військових (або навіть гебешників), Новиков з юності мав досить широкими зв'язками і можливостями, які він реалізував в кінці 80-х, почавши з СП «Віра і К». За тодішнім «табелю про ранги» він був «кримінальним комерції», то мережу бізнесменом, який займався одним бізнесом з місцевими ОПГ. До речі, «дядя Валера» живий і сьогодні, він давно перебрався до Києва, і разом зі своїм земляком Тарасом виноградників (голова обласної федерації дзюдо, колишній радник заступника міністра оборони, колишній голова обласної «Самопомочі») став компаньйоном Анатолія Матвієнка (колишній перший секретар ЦК ЛКСМУ). Зокрема, Ольга Матвієнко (дружина Анатолія Матвієнка), Валерій Новіков і Тарас Виноградник спільно володіють фірмами «Маодот-I» і «DOSELI LIMITED». Сьогодні сім'я Анатолія Матвієнка (включаючи його племінника Сергія Березенко ) Це один з тіньових лобістів і покровителів Бахматюка.



/skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Bahmatyuk_doc-252x300.jpg "target =" _blank "> https://skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Bahmatyuk_doc -252x300.jpg 252w, https://skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Bahmatyuk_doc-200x238.jpg 200w "width =" 500 "/>



У 1996-му, разом з першим дипломом, Олег Бахматюк отримав роботу в фірму «КГД» - куди його прилаштував Валерій Новіков. Вона належала івано-франківські бізнесменові Остапу Дармограй і займалася реалізацією в області газу, одержуваного від корпорації «Ітера». Так як тоді далеко не всі могли розплачуватися за газ живими грошима, то завданням Бахматюка була реалізація отриманого бартеру і складні схеми взаємозаліків. За неофіційною інформацією, він також був у цій фірмі «смотрящим» від Валерія Новикова (і тих, хто за ним стояв). А від влади «дах» для фірми здійснював сам губернатор Івано-Франківської області Михайло Вишиванюк.




Відносини між Бахматюком і Дармограй розірвалися після місцевих виборів 2002 року. Тоді Дармограй балотувався в мери Івано-Франківська, а Бахматюк в депутати міськради. Їх передвиборча компанія була відзначена порушенням, зафіксованим виборчою комісією: зареєструвавши виборчий фонд за все в 850 гривень, вони витратили на агітацію десятки тисяч. При цьому Бахматюк отримав свій мандат, а ось Дармограй вибори програв - після чого вони зі скандалом посварилися. Джерела SKELET-info повідомляли, що, нібито, Бахматюк не тільки «розвів» свого шефа на солідну частину їх виборчого «общака», а й вів за його спиною свій бізнес на шкоду компанії «КГД». І це цілком ймовірно, тому що вже в 2002 році Бахматюк відкрив свою фірму «Прикарпатська фінансова корпорація», і знайшов собі нового компаньйона в особі Ігоря Єремєєва. Їхні стосунки були настільки близькими, що Бахматюка навіть називали керуючим Єремєєва.




Саме тоді Олег Бахматюк провернув свою першу велику фінансову аферу. Як повідомляли ЗМІ, завдяки тісного знайомства з главою Івано-Франківської філії банку «Аваль» Марією ЛОБОДІНО, він зумів взяти кілька великих кредитів нібито для розвитку агропідприємств. «Аваль», що належав тоді олігархові Олександру Деркачу , Який активно вкладали гроші в агробізнес (і через кредитні борги влаштовував рейдерські захоплення підприємств), з ентузіазмом пішов на угоду, не підозрюючи, що Олег Бахматюк куди більш хитрий спритник. У підсумку кредит він так і не віддав, а віддуватися за все довелося ЛОБОДІНО. Але потім Бахматюк прилаштував її в свій власний банк «Фінансова ініціатива», відкритий в 2004 році - коли Бахматюк і Єремєєв буквально гребли гроші навіть не лопатами, а бульдозерами.



Як обікрасти державу



Одним з перших спільних проектів Бахматюка і Єремєєва були схеми фіктивного експорту газового конденсату і такі ж фіктивні трансфери футболістів ФК «Волинь», за допомогою яких вони відшкодовували собі фіктивний ПДВ - обікрав державу на десятки мільйонів. Причому, джерела SKELET-info повідомляли, що цими аферами займався саме Бахматюк, оскільки Еремеееву вистачало прибутку і зі свого нафтового бізнесу. Особливо добре пішов повернення ПДВ тоді, коли Івано-Франківську ОДА очолив Віктор Рахміль. Бахматюк не залишився в боргу: після «великої чистки» 2005 року він прилаштував Рахміля головою правління ВАТ «Івано-Франківськгаз».




Ранее Бахматюк звів Єремєєва з губернатором Вишиванюком, и у Цій трійці вінікла чудова ідея Освоєння великих бюджетних коштів с помощью програми газіфікації населених пунктів Західної України. Причем, коли после первого Майдану Вишиванюка зняла з губернаторства (его потім знову призначила Янукович в 2010 році), то кмітлівій Бахматюк Пішов з цією ідеєю в «Нафтогаз» - де БУВ чинний спочатку на посаду начальника управління експертної ОЦІНКИ інвестіцій та корпоративного фінансування, а потім заступником голови корпорації Олексія Івченка. Того самого, з дивацтв якого почалася перша україно-російська «газова війна». Втім, за цими дивацтвами стояли газові схеми конкретних осіб.




Разом, крім раніше отриманих на газифікацію грошей з бюджету області, в 2005-2006 роках держава виділила компаньйонам 410 мільйонів гривень (більше 80 мільйонів доларів), які вони частково освоїли, а частково просто вкрали. Зокрема, кілька газопроводів до селищ були прокладені за рахунок грошей, незаконно зібраних з їх жителів, казенні ж кошти просто зникли. Була ініційований перевірка, справа ледь не дійшла до Генпрокуратури - але пронесло. Цьому посприяв політична криза 2006-2007 років, в ході якого Бахматюк був звільнений з «Нафтогазу»: все вдалося списати на «реванш донецьких». Але за цей час, безпосередньо зловживаючи службовим становищем, Олег Бахматюк встиг також приватизувати шість західноукраїнських облгазів, співвласником яких став! Зокрема, ЗАТ «Інвестиційна компанія Інвест-ресурс» володіла: 14,31% акцій Волиньгазу; 15,008% акцій Закарпатгазу; 10,602% акцій Львівгазу; 13,1% акцій Чернігівгазу; 14,697% акцій Чернівцігазу і 12,729% акцій Вінницягазу. У свою чергу, 91,44% акцій «Інвест-ресурс» належав ТОВ «Карпатська нафтова компанія», якою володіє Олег Бахматюк. Пізніше він з великою вигодою продав акції облгазів Дмитру Фірташу .



Продаж акцій облгазів Фірташа в 2007-2008 р.р. багато в чому сталася тому, що звільнений з «Нафтогазу» Бахматюк ... втік до Росії, де він кілька місяців переховувався від українського правосуддя, і потребу в коштах щоб відкупитися. А адже його тоді навіть оголошували в розшук, про що Бахматюк не хоче згадувати, а якщо йому і нагадують, то він тут же пояснює все «наїздами донецьких». Що ж, хоч би якою була підгрунтя того справи, але порушена вона була по факту незаконного відчуження будівлі в центрі Києва за адресою вулиця Щорса (нині - Євгена Коновальця) 7/9, до 2004 року знаходився на балансі Державної адміністрації залізничного транспорту. Але потім ФДМ передав будівлю в статутний фонд ВАТ «Укртранслізинг», глава правління якого прийняв рішення про його продаж ТОВ «Л.І.Т.Груп» за символічною ціною. Через кілька днів будівлю передали статутний фонд фірми ТОВ «Сучасні технології та інвестиції», чиїм засновником був Любомир Шершун - головний юрист Олега Бахматюка. Такі ось пироги!



/skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01/Bank_Finansovaya_Iniciativa-200x171.jpg "target =" _blank "> https://skelet-info.org/wp-content/uploads/2018/01 .. .nsovaya_Iniciativa-200x171.jpg 200w "width =" 300 "/> Дуже швидко Бахматюк відкрив в цій будівлі центрального офісу банку« Фінанси і кредит », а також кількох своїх компаній, в будинку з'явилися елітні квартири на продаж. Спроби повернути будинок державі робилися двічі. Спочатку в 2007- му році, що і змусило олігарха бігти з країни - але після повернення до Києва «проукраїнською влади», туди повернувся і Бахматюк, справа була закрита, а будівля досі знаходиться в його власності. Потім була боязка спроба Генпрокуратури в 2012 році, але тоді Бахматюк навіть не змащував свої лижі, а ср азу сховався за спиною лідера «об'єднаної опозиції» Арсенія Яценюка і знову голосно закричав про «рейдерські атаки донецьких». Крім того, він знайшов шлях до кабінету до самого Віктора Януковича (де сиділи також «Саша Стоматолог» і «Юра Енакіевкій») і зумів домовитися з ними про взаємовигідну перемир'я. І, о диво, саме з цього моменту Бахматюк зробив ривок в своєму аграрно-курячому бізнесі!



Більш того, за період 2010-2014 р.р. належать Бахматюку підприємства «Івано-Франківський м'ясокомбінат», «Івано-Франківські ковбаси», «Імперово Фудз» і «Станіславська торгова компанія» отримали з держбюджету відшкодування ПДВ на суму близько 8 мільярдів гривень! Звичайно, тут не обійшлося без прямої підтримки Віктора Рахміля, знову очолював Івано-Франківську ОДА, а й без схвалення Києва такі суми не роздавали (весь великий повернення ПДВ йшов через Юрія Іванющенка). При цьому дані підприємства здійснювали експорт продукції за завищеними цінами через офшорні фірми - що викликало підозру у фіктивному експорті. Однак справу за даним фактом було порушено лише в лютому 2015 і ... тихенько закрито через кілька тижнів.




До речі, в період 2004-2005 р.р. Бахматюк не втрачав зв'язку і зі старими знайомими. Через Тараса Виноградника він пробив в Міноборони покупку жирної нерухомості: колишнього палацу Потоцьких в Івано-Франківську, в якому майже два століття працював військовий госпіталь. Бахматюк запропонував обмін: він будує для військових 76 квартир, йому віддають палац. І обмін майже відбувся, якби в результаті військових не кинули з квартирами - і потім Міноборони роками судилося з Бахматюком.
ПРОДОВЖЕННЯ

SKELET-info Понеділок, 07 Февраля 2017 р 00:31 ( ПОСИЛАННЯ )


Пряме влучення в ТОП-3 найбільших українських боржників Олег Бахматюк заробив за допомогою свого агропромислового холдингу Укрлендфармінг. Спостерігачі жартують: "Найбільшому концерну - найбільший борг!".




SKELET-info П'ятниця, 06 Января 2017 р 13:01 ( ПОСИЛАННЯ )


У Головному слідчому управлінні Національної поліції міста Києва вважають, що в ВіЕйБі Банку Олега Бахматюка не було ніяких зловживань, повідомляє прес-служба фінустанови.


SKELET-info Понеділок, 12 Грудня 2016 р 17:28 ( ПОСИЛАННЯ )


Прес-служба НБУ повідомила про те, що цілком підтримує відкриття ГПУ кримінального провадження стосовно VAB Банк і його власника Олега Бахматюка, яке було розпочато за ознаками наявності кримінального злочину, зокрема, доведення банку до банкрутства.


SKELET-info Четвер, 01 Грудня 2016 р 13:28 ( ПОСИЛАННЯ )


НБУ подав позови в суд в яких вимагає понад 6 млрд грн від власників банків-банкрутів Олега Бахматюка і Костянтина Жеваго


SKELET-info Вівторок, 01 Ноября 2016 р 11:55 ( ПОСИЛАННЯ )


Печерський райсуд заарештував все нерухоме і рухоме майно, а також кошти в банках бізнесмена Олега Бахматюка. Таку інформацію розповсюдила прес-служба НБУ.


SKELET-info Понеділок, 18 Апреля 2016 р 12:43 ( ПОСИЛАННЯ )


Господар найбільшого в Європі агрохолдингу «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк має намір найближчим часом вийти на рівень реструктуризації в 1,2-1,3 млрд доларів. Сам Бахматюк заявив, що основна частка - це євробонди (700 млн доларів).



SKELET-info Середа, 13 Января 2016 р 17:29 ( ПОСИЛАННЯ )


Київську птахофабрику, яка раніше належала екс-прем'єру Миколі Азарову та екс-міністру фінансів Федору Ярошенку, придбав бізнесмен Олег Бахматюк.




ЧИТАТИ ДАЛІ

SKELET-info Середа, 21 Жовтня 2015 р 16:30 ( ПОСИЛАННЯ )


Господарський суд Києва виніс постанову, згідно якого ФГВФО заборонено приймати рішення про ліквідацію банку Фінансова ініціатива. Про це повідомляє УН, посилаючись на постанову суду від 15 жовтня 2015 року.

ЧИТАТИ ДАЛІ

SKELET-info Четвер, 24 Сентября 2015 р 18:17 ( ПОСИЛАННЯ )


Минулого тижня шоу Савіка Шустера зняли з ефіру телеканалу 1 + 1. Проте, вже через лічені хвилини він вийшов на телеканалі 112. Невже цей канал не боїться ні президента, ні Коломойського, який напевно подасть тепер на нього в суд? Хто ж стоїть за самим зухвалим каналом в країні. Ясна річ, що його номінальний господар, прізвище якого Подщіпков - це скоріше зіц-голова.

ЧИТАТИ ДАЛІ

SKELET-info Понеділок, 13 Января 2015 р 1:26 ( ПОСИЛАННЯ )




Швейцарська торговельна компанія Nibulon SA через суди намагається повернути борг з українського ПАТ «Компанія« Райз »17,5 млн доларів за невиконані договірні зобов'язання на поставку кукурудзи в 2010 році.



ЧИТАТИ

bzpnetua Вівторок, 25 Июня 2013 р 17:33 ( ПОСИЛАННЯ ) bzp.net.ua/news/3883/ Агрохолдинг «Укрлендфармінг» планує направити частину коштів, отриманих від емісії акцій дочірньої компанії «Райз», на розширення елеваторних потужностей.
«Ми вже вклали близько $ 700 млн у будівництво елеваторних потужностей, закупівлю техніки, модернізацію насіннєвих заводів. Ще близько 3,5-4 млрд грн плануємо вкласти в найближчі два роки для збільшення елеваторного потужностей на 2,1 млн тонн одноразового зберігання », - цитує прес-служба власника« Укрлендфармінга »Олега Бахматюка.
Як зазначив Бахматюк, збільшення статутного капіталу «Райза» на 9,2 млрд грн не спричинить за собою змін в структурі його власників. Навпаки, «Укрленфармінг», що володіє 99,72% акцій цієї компанії, поліпшить оперативне управління бізнесом.
«Випуск акцій є закритим і буде викуплений іншими компаніями групи», - додав Бахматюк.

Детальніше на bzp.net.ua bzpnetua Понеділок, 01 Апреля 2013 р 16:22 ( ПОСИЛАННЯ ) bzp.net.ua/news/3082/ Власник найбільшого в країні за розміром земельного банку агрохолдингу, компанії Ukrlandfarming, Олег Бахматюк визнав невдалим договір з придбання в 2011 році Townsends Inc, американського переробника курятини. Компанія витратила на цей бізнес більш $ 55 млн, але так і не зуміла зробити його прибутковим, пише Коммерсант-Україна в статті Олег Бахматюк продає американську мрію.
Олег Бахматюк розшукує покупця для своїх американських активів, розповів в п'ятницю підприємець.
Йдеться про що знаходиться в Північній Кароліні підприємстві з переробки курячого м'яса, заводі з виробництва кормів для птиці та інкубаторі, який раніше належав збанкрутілої компанії Townsends Inc. У 2011 році філія Townsends в Північній Кароліні купила Omtron, що входить зараз в Ukrlandfarming. Детальніше на bzp.net.ua
Варто відзначити, що навіть в США великі птахофабрики - це, перш за все питання «куди подіти лайно?
Тоді багато хто дивувався, навіщо йому ще один кептивні банки?
У шокованих українців тоді виник тільки одне питання: скільки ж він їм «відстебнув»?
Але чому ж після опублікування цих висновків АМКУ так і не ввів ніяких санкцій щодо «курячого олігарха», а потім і зовсім перестав поминати його всує?
Чи не тому, що Комітет є структурою, підконтрольною Банковій - під дахом якої Бахматюк знову знайшов собі захист і заступництво?
112. Невже цей канал не боїться ні президента, ні Коломойського, який напевно подасть тепер на нього в суд?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация