Поповнення на «миротворців»: український композитор і російські барди

Український композитор Володимир Бистряков потрапив в базу скандального сайту «Миротворець»

Український композитор Володимир Бистряков потрапив в базу скандального сайту «Миротворець».

Недремне команда сайту звинуватила композитора в «антиукраїнській пропаганді». Приводом для розміщення даних автора улюбленої мільйонами музики (більш ніж до 20 фільмів і майже 40 мультфільмів, серед яких «Аліса в Задзеркаллі», «По дорозі з хмарами», «Острів скарбів» та ін., А також безлічі пісень) в «чистилище »послужило його інтерв'ю телеканалу 112 Україна.

Композитор порівняв владу в Україні з інквізицією і поділився думкою, що практика «чорних списків» вбиває культуру.

Він заявив, що російських військ на Донбасі немає, а на стороні ВСУ воює безліч іноземних громадян.

«Я не знаю, вводив Путін раніше війська в Донецьк або Луганськ, але на даний момент там немає. Це воюють люди, які там живуть. Так звані ополченці. А на стороні ВСУ воюють канадці, австралійці, поляки і чехи ... Хто хочеш воює. Ну і що? »- сказав Бистряков.

Відправивши 4 січня в «чистилище» українського композитора, вже через два дні, 6 січня, на «миротворців» поповнили базу цілою командою російських бардів - учасників фестивалю авторської пісні «Зустріч з юністю», який проходив в Алушті в Криму.

Компанію Бистрякову і ще тисячам відомих людей склали Анатолій Кірєєв, Євген Чулков, Раїса Нурмухаметова (псевдонім Раїса Нур), В'ячеслав Ковальов, Лариса Брохман, Михайло Башаков і Тетяна Візбор.

Пояснюється, що всі вони внесені в базу даних за «свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення» в Крим і за «участь у пропагандистських заходах».

Нагадаємо, в 2016 р на миротворців »був розміщений список журналістів, нібито акредитованих на території самопроголошених ДНР і ЛНР.

ця публікація викликала бурхливу реакцію в суспільстві і звинувачення в наступі на свободу преси . Країни «Великої сімки» закликали українську владу захистити ЗМІ від зазіхань скандального сайту; посли держав, що входять в G7, оприлюднили заяву .

Послідувала реакція прокуратури Києва, яка відкрила кримінальне провадження за статтею «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Ну і що?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация