Про нас

  1. «Плідна дебютна ідея» або навіщо цей блог?
  2. Про що ми пишемо?
  3. Чим «Гроші та ...» відрізняються від інших?
  4. З чого почати в вашому блозі?
  5. Політика конфіденційності
  6. Конфіденційність ваших медіафайлів
  7. кукі
  8. Хто автори Блогу?
  9. Андрій Блохін
Рекламі немає!

Вітаємо Вас, шановний читачу! Нас звати Андрій і Михайло, ми автори цього блогу.

У нас ресурс незвичайний. Ми нічого не продаємо і не купуємо. Блог живе для Вас і завдяки Вам. Страховки, квитки і готелі з'явилися тут для заохочення активних коментаторів і постійних читачів. Ви самі можете отримати знижку за статтю, коммент або посилання, якщо вони корисні іншим.

як ми писали в статті про квитки: «Нашим постійним коментаторам і авторам знижка на квитки, готелі і поліси. Вона дається за змістовні коменти про зміни тарифів, умов обслуговування і інший суспільно-корисну інформації. Плюс, бонусіруем всіх, хто знайде у нас помилку в тарифах, знижки і т.п. Просто напишіть нам і вкажіть ваш імейл в коментах, дату покупки, суму і куди вам перерахувати грошики (наша знижка у агрегатора мінус прибутковий податок, який ми сплатимо за вас). »

«Плідна дебютна ідея» або навіщо цей блог?

Ми були звичайними читачами інших блогів, «паслися» на Банки-ру, банкіри, Сировина, але швидко втомилися від реклами і нав'язливості. Тоді і виникла ідея завести свій сайт.

Діло було так…

Андрій ніс службу в рядах доблесних співробітників ОщадБанку Росії, в його штаб-квартирі на Думській в Пітері. А Михайло, після 10-ти років «оранки» в Міжнародному Московському Банку (ММБ), підвищував кваліфікацію в німецькому Ландесбанк землі Баден-Вюртемберг.

Познайомилися майбутній «закоперщика» (мало не сказав змовники 🙂) блогу на Банках-ру. А в славні пітерські «Білі ночі» продовжили спілкування особисто, в затишному шинку на Невському, за кухлем пива.

Вечір видався непростий.

Хоча пиво було відмінним, офіціантки як на підбір, настрій і зовсім прекрасне, але ... Те платежі відмовилися прийняти по карті, мовляв полетів пінпад, довелося його полагодити. Те «глюкнула» сервер банку і видав відмову. Те, нарешті, банкомат «з'їв» картку і залишив дівчаток-барвумен без чайових 🙁

Один вечір - три банківські проблеми!

Ось, і утворилася «плідна дебютна ідея» 🙂 Розповісти всім, що ми знаємо про банківські, фінансові, податкові та інші хитрощі. Дивишся, і пінпади з банкоматами перестануть ламатися, і барвумен будуть з чайовими.

«Взялися за перо» в 2012 році, коли вийшов перший пост про УЕК (Універсальної електронної карти Ощадбанку).

Про що ми пишемо?

На перших кроках, ми описували відомі нам фінансові продукти. Принцип був простий. З'явилися хороша карта або вклад у «правильного» банку, ми сповіщали читача. Став банк «неправильним», знову ж таки, інформуємо.

Наприклад, перший пост був про УЕК. Чесно описали всі її вади. Життя підтвердило, карта в народ не пішла. Зате, наслухалися критики представників Ощадбанку (ну, це їх право, та й нам корисно).

Коли статей стало багато, завели окрему сторінку «Вибір банку, вкладу, карти», як навігатор. Потім, ранжирували банки і карти по «правильності» в Рейтингу Банків і карт-скарбничок.

А, щоб на об'єктивність не впливала власна жадібність, відмовилися від банківської реклами. Ми не пишемо: купите і буде Вам щастя. Зате пишемо, що буде з Вашим гаманцем, якщо це купити. Якщо грошик «капає», то брати можна, але безкоштовно ... 🙂 Якщо немає, то нехай «йдуть лісом» ...

Не всім подобається, представники банків частенько запевняють нас в коментах, що ми не праві. Ми їх не блокуємо, але сумнівне не просувається.

В результаті, вдалося скласти чесний банківський рейтинг , Де немає жодної «купленої» позиції, все на законних місцях.

Навіть, улюблений нами Банк Авангард, до речі, лідер Народного рейтингу, побував в «жовтій» зоні через питання до балансу. Як тільки банк прояснив ситуацію, повернули в безпечну зону. За два роки свого існування Рейтинг підвів лише раз, при відкликання ліцензії Внешпромбанка, що був у нас на високих позиціях. Ввела в оману сфальсифікована звітність. На майбутнє, висновки зроблені. Цей же підхід застосовується в Рейтингу карт-скарбничок , На перших місцях лише вигідні карти. Все сумнівне знижений в рейтингу до «3» і нижче по 5-ти бальною шкалою.

У наших планах Подкасти (відкладено), Стрічка новин (наш Телеграм-канал ), Розвиток Рейтингу банків і карт, Каталогу фінансових блогів, підручник з фінграмоте (пишемо).

Чим «Гроші та ...» відрізняються від інших?

  1. Ми, принципово, не маємо замовних статей і банківської реклами.
  2. Наші Рейтинги, Таблиці та Каталоги орієнтовані широку аудиторію, як зі спеціальною підготовкою, так і без. Наприклад, Рейтинг банків зроблений за принципом світлофора. Горить зелене світло - банк надійний, на жовтому треба пригальмувати, а на червоному стояти. 🙂
  3. Про всіх продуктах ми розповідаємо з практичною метою, приносять вони гроші власнику або відбирають.

Запозичує чи блог чужі матеріали?

Намагаємося цього уникати, все пишемо самі. Деякі графіки, таблиці і т.п. взяті на інших сайтах з зазначенням джерела і прямого посилання. Якщо Ви знайшли у нас чужий матеріал, будь ласка, напишіть. За Вашим вибором, поставимо посилання або видалимо матеріал.

З чого почати в вашому блозі?

Насамперед, подивіться Вибір банку, вкладу та карти : Це Ваш НАВІГАТОР по світу банківських продуктів. Ідея така, якщо потрібно вирішити конкретну фінансову проблему, наприклад, навчитися грамотно зберігати грошики, не треба сидіти годинами, вишукуючи інформацію в море інтернету. Просто тисніть на посилання і ... все відповіді в одному місці, розкладені по поличках.

Потім, гляньте Рейтинг банків і Рейтинг карт, тут основна інформація про найбільш затребуваних продуктах і посилання на статті з подробицями. Детальні відомості можна знайти через «Пошук по сайту», на будь-якій сторінці, праворуч, внизу колонки віджетів.

Нічого не знайшли? .. тоді запитайте авторів в коментарях або імейлом (іконка з листом у верхній частині сторінки, праворуч).

Політика конфіденційності

Які персональні дані ми збираємо

З огляду на, що на сторінках сайту обговорюються особисті питання, ми повністю відмовилися від збору персональних даних, навіть для статистики. Тому, у нас немає метрик Гугла і Яндекса. В плагіні WP Statistics ми відключили збереження вашої інформації, включаючи IP-адреси і т.п. WpDiscuz, може, без нашого відома, передавати інформацію про ваших імейл і імені. Радимо використовувати псевдонім або не вказувати повні дані, обмежившись ім'ям, а також не використовувати основний імейл. Все це поширюється і на інші плагіни, наприклад відповідають за підписку на новини (Email Subscribers & Newsletters).

Примітка. За повідомленням розробників системи коментування,

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, можуть збиратися дані, введені Вами в форму коментаря, Ваш IP адреса і user-agent браузера.

Конфіденційність ваших медіафайлів

Якщо Ви завантажуєте фотографії на наш ресурс, вам слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, які можуть містити ваше місцезнаходження по GPS. Цю інформацію можуть дізнатися треті особи, скачавши зображення з сайту.

кукі

Ми не використовуємо стежать куки. але

Якщо ви залишаєте коментар на сайті, то записуються ваше ім'я, імейл і вебсайт в куки, які можуть збережуться до одного року. Ми нікому не передаємо зазначену інформацію.

Хто автори Блогу?

Михайло Алексєєв

Девіз «ДумайДевіз «Думай!» Довгі роки був правилом корпорації IBM, з чиєї легкої руки люди стали думати, а машини працювати

Банківської науці я навчався на початку 80-х, на унікальній кафедрі «Економічної кібернетики» СПБГУ, аналогів якої в країні немає. Це був час, коли в науці і техніці панував принцип IBM «Думай!». І коли через десяток років Стів Джобс кинув інший клич, «Думай інакше!», Ми підхопили його, як свій власний.

А в банківській сфері виявився в далекому 1989 році, на зорі банківської справи. Першим банком був Ощад. Він начебто Примуса (пальники майже кам'яного віку), технічно відстала, але надійний. За ним, Міжнародний Московський банк (ММБ), створений Ощад і зарубіжними банками для фінансування експортерів. А потім були загранбанки Росії в Німеччині з 1991 по 1998 роки.

Але трапився обвал 1998 року. Важкі часи. І хоча країна швидко відновилася, дуже багато банкірів потягнулися «на вихід». Прийняв і я нелегке рішення піти в АйТі в 2007, коли ММБ став Юнікредіта. Там краще зарплата, цікавіше робота, але мало живого спілкування. Мабуть тоді потягнуло в блогінг ...

Незважаючи на зміну галузі, професії економіста я ніколи не зраджував за рахунок хобі. Кожен ранок починався і починається з перегляду новин про грошово-кредіном господарстві країни, зовнішньоекономічних операціях підприємств і банків, про особистий бюджет і планування вже мовчу. А на вихідні, в походи приморським фортецям і фортів Росії , Про історію країни і предків забувати не можна.

Андрій Блохін
Андрій

Андрій заступив на «трудову вахту» в банківській галузі в 2010 році. Він представник нової генерації банкірів-фахівців, яких відрізняє творчий підхід і широта кругозору. Йому довелося попрацювати відразу в декількох великих російських банках, включаючи Відкриття, Сбербанк, Уралсиб і МДМ. Спеціаліст по фондовому ринку. За іронією долі, Андрію теж довелося змінити затишне банківське крісло на суворі будні айтішной роботи.

У професійному розрізі цікавиться провайдерським бізнесом (послуги інтернету). А особистому плані теж захоплений туризмом.

«Плідна дебютна ідея» або навіщо цей блог?
Про що ми пишемо?
» відрізняються від інших?
З чого почати в вашому блозі?
Про що ми пишемо?
» відрізняються від інших?
Запозичує чи блог чужі матеріали?
З чого почати в вашому блозі?
Нічого не знайшли?
Хто автори Блогу?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация