Проблема Самотності. Основні причини!

  1. Внутрішні причини Самотності
  2. Проблема самотності. зовнішні причини

За статистикою, більше 80% всіх громадян на просторах СНД переживають почуття самотності За статистикою, більше 80% всіх громадян на просторах СНД переживають почуття самотності! Уявіть, людина живе в двохмільйонний місті і при цьому самотній. Парадокс! Це говорить про те, що самотність - це не тільки особистісна (психологічна), але і соціальна проблема.

Чому так відбувається?

Перше, тому що людей з дитинства не формують, як повноцінних щасливих і успішних особистостей, які здатні вибудовувати щасливі взаємини і досягати будь-які життєві цілі. Як це було в кращі часи в історії - у великій імперії і духовно-лицарських орденах. Але цю проблему ми зараз не розглядаємо, її потрібно вирішувати на державному рівні.

Друге, це особистісні психологічні і езотеричні причини, чому людина самотня. Ми розглянемо найголовніші причини самотності - внутрішні (або душевні) і зовнішні.

Внутрішні причини Самотності

Внутрішні причини Самотності

1. Закритість людини від навколишнього світу і від інших людей через страх відкритися, довіритися, показати свою душу , Пустити когось на свою територію. Основа цієї закритості і страху - наявність негативних уявлень і переконань по відношенню до світу і до людей: "Мир - небезпечний", "Люди - погані", "Нікому не можна вірити" і ін.

В цьому випадку, людина повинна перестати боятися і цуратися суспільства і людей. Він повинен перебороти свій страх, свої упередження і досягти певної невразливості, щоб можна було сміливо відкривати своє серце світу і довіряти людям, які того варті. Це вимагає роботи над собою, сивіти в норі завжди простіше, ніж побороти свій страх , Зламати огорожі, вийти і досягти успіху.

Адже людина, яка відкрито душею до цього світу і любить його - не буде відчувати себе самотнім ніколи, і в цьому випадку світ буде відповідати йому тим же.

2. Втрата зв'язку зі своєю Душею і втрата сенсу життя. Людина , Який втратив себе - завжди буде відчувати свою самотність і свою відокремленість від цього світу, від Бога і від людей теж.

Коли людина знаходить себе, вибудовує зв'язок зі своєю Душею і з Богом, навіть якщо при цьому він мало спілкується з людьми - він ніколи не буде відчувати руйнує почуття самотності і страждання. З ним завжди буде його душа, Бог і Вищі Сили.

Істинно віруюча людина з полум'яним серцем не може бути самотнім, навіть якщо він опинився у в'язниці на 50 років. А людина втратив свою душу і без Бога в серці - навіть в суспільстві люблячих його людей буде самотній і буде страждати.

3. Високий ступінь егоїзму і конфліктності (велика Гординя). Людина може бути дуже активним і діяльним, але при цьому, якщо він махровий егоїст і погано ставиться до людей - він теж ризикує залишитися самотнім (якщо не навчитися поважати людей).

Егоїстів, які використовують і не поважають інших людей - не любить ніхто, навіть їхні рідні та близькі. Конфліктних і в цілому негативних людей також не люблять.

Тому, якщо вас є така проблема - прибирайте гординю, переможете її! Вчіться любити і поважати інших людей, і навколишній світ у цілому, вчіться терпінню до недосконалості інших людей, освоюйте самоконтроль і управління своїми емоціями. Прийміть, що ви не пуп Землі і ця всесвіт не обертається навколо вашої персони. І повірте, жити вам стане на багато простіше, легше, веселіше!

Важливо розуміти, що поважає себе, не терпітиме по відношенню до себе негативного ставлення і буде намагатися тримати такого егоїста на відстані. А егоістіще, який не хоче нічого хорошого віддавати в навколишній світ, а бажає тільки брати і брати - завжди буде самотнім, нещасним і бідним в душі.

4. Ще однією причиною самотності може бути занижена самооцінка , Негативне ставлення до себе. Така людина сам себе позбавляє всього прекрасного, що є в цьому світі і що може бути в його житті. Перш за все, він позбавляє себе права на щастя, права на щастя в особистому житті в тому числі.

Щоб дати собі право на щастя і щасливі відносини - потрібно підняти свою самооцінку, сформувати повагу до себе , навчитися любити себе . Тоді і інші поважають себе люди до вас потягнуться.

А якій нормальній людині захочеться спілкуватися з невдахою, з нюней, який постійно весь у своїх стражданнях і вважає себе нікчемою?

Звичайно є й інші внутрішні причини самотності, але основне ми розглянули.

Проблема самотності. зовнішні причини

Відсоток і вплив зовнішніх причин на багато менше, ніж внутрішніх, так би мовити - "змінися сам і світ навколо тебе зміниться", але вони все ж є.

1. Не відповідний спосіб життя і місце життя людини в тому числі. Наприклад, людина народжена бути великим, а живе в селі в оточенні доярок і трактористів (нічого не маю проти відповідних людей і професій, але у кожного своє місце в цьому світі). І поки він, як Ломоносов, не покине це місце і не знайде своє місце в цьому світі - він буде відчувати самотність і страждання .

2. Не відповідне або негативний оточення людей. Таке зустрічається часто-густо. Коли в людині живуть високі пориви, він прагнути до чогось більшого, ніж просто робота-дім-телевізор-випивка, а його оточення, близькі люди - не розуміють його, засуджують, сміються над ним і тягнуть вниз: "нехай буде, як ми" і т.п.

Якщо оточення примітивно і невиправно - його потрібно міняти і знайти оточення людей, які можуть стати однодумцями. Або вбити в душі все її прагнення і піднесені пориви, що призведе до ще більших мук душі. Вибирати Вам!

Про те, як позбутися від самотності - читайте тут.

Успіхів і гідних друзів! З повагою, автор

З повагою, автор

Чому так відбувається?
А якій нормальній людині захочеться спілкуватися з невдахою, з нюней, який постійно весь у своїх стражданнях і вважає себе нікчемою?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация