Рівнодення 22 вересня 2017: зі Святом Вас! Що очікувати в цей день?

У 2017 році осіннє рівнодення припадає на 22 вересня та відбувається в 20ч.02м. за Гринвічем (22 вересня 23ч. 02м. за московським часом).

Рівнодення - це такий астрономічний період, коли центр Сонця «перетинає» небесний екватор, при цьому він повністю перпендикулярний до екватора Землі. Якщо говорити про північній півкулі, то в осіннє рівнодення, а саме 22 або 23 вересня сонце переходить з північної півкулі в південну. І в цей час день практично дорівнює ночі, завдяки чому і отримав таку назву. А ще Сонце сходить майже строго на сході і заходить прямо на заході.

Кожен народ по своєму відзначає цей день, маючи свої традиції. Наприклад, на Русі прийнято пекти капустяні або брусничні пироги, влаштовувати гуляння, вставляти для оберега горобинова кисті між віконних рам. А у кельтів це свято врожаю, свято осені і мудрості. І ритуали у них свої - вони спочатку демонструють усім найкращі дари літа, а потім з'їдають їх, що гарантує достаток їжі на весь рік.

Як визначити дату осіннього рівнодення ?
З року в рік дні осіннього рівнодення не збігаються, тому астрономічна весна і осінь наступають у різний час. Наприклад, у 2010 році це сталося 23 вересня в 7 ранку, в 2011 року о 13.00, а в 2012 взагалі на день раніше - 22 вересня о 19.00. Згідно астрономічним розрахунками до 2044 року дні осіннього рівнодення розподіляться таким чином, що в високосні роки свято буде наступати 22 вересня, а в звичайні доведеться на 23 вересня.

Історія Днів рівнодення
Питання зміни пір року, а також дні осіннього і весняного рівнодення і сонцестояння займав людство дуже давно. З настанням дня осіннього рівнодення на північній півкулі планети запановує осінь. Це означає, що сонячного світла стає все менше, а ночі збільшуються.

Офіційним приходом зими можна вважати 21 або 22 грудня, коли настає найкоротший день і найдовша ніч у році. Відразу після цього день поступово починає відвойовувати у ночі трохи часу і до кінця березня знову день і ніч стають рівними.

Цікаво, що зима в північній півкулі Землі на тиждень коротше, ніж в південній частині планети. Справа в тому, що розрив між весняними і осінніми днями рівнодення дорівнює 186 дням, а наступний проміжок, на цей раз між осіннім і весняним днями становить 179 днів. Виходить, що зимова швидкість обігу північної півкулі навколо Сонця трохи вище, ніж біля південного.

Святкування Дня осіннього рівнодення

З моменту осіннього рівнодення влада сонця з кожним днем ​​зменшується до самого зимового сонцестояння , Після якого вона знову почне зростати, наближаючи новий землеробський сезон. А поки, після тимчасового рівноваги, настає час влади темряви. Земля готується до зими: збираються в зграї перелітні птахи і починається осінній листопад.

Осіннє рівнодення для наших предків було часом вознесіння подяк богам за врожай і достаток, а також вшанування мертвих і прикраси могил. В кінці вересня ходили в ліси за грибами та цілющими рослинами, робили вино з дозрілих яблук і винограду (на півдні Європи ), А також відзначали кінець збору врожаю подячними застіллями.

У філософському плані - це час підведення підсумків, вознесіння подяк за те, що ми маємо, і завершення річних справ.

День осіннього рівнодення у міжнародних відносинах

Рівнодення - це два дні в році, коли день дорівнює ночі. Під час весняного день перемагає ніч, під час осіннього ніч стає сильнішою дня. Ці моменти дуже популярні для приурочення до них значимих дій в міжнародній політиці.

Так, наприклад, в день весняного рівнодення (20.03.2017) помер Девід Рокфеллер . Глава однойменного клану і керівник фракції Світового Уряду. За місяць до того (20.02.2017) був підло отруєний постійний представник Росії при ООН Віталій Іванович Чуркін. Він загинув на бойовому посту як справжній воїн, захищаючи Росію і Мир від остаточно втратили почуття реальності глобалістів, був нагороджений Президентом орденом Мужності, посмертно. За місяць до цієї сумної події відбулася інавгурації Дональда Трампа на посаду президента США (20.01.2017).

З огляду на популярність цифрового символізму у геополітичних гравців, можна очікувати, що й осіннє рівнодення може бути використано для будь-яких показових акцій.

Особливо ця дата може бути цікава для гризуться між собою кланів в Британії. Ви запитаєте, чому ж саме на туманному Альбіоні?

Все просто 23.07.2016 року відбувся Брексил - референдум про вихід Великобританії зі складу Європейського союзу. Цей плебісцит послужив прологом до глобальної катастрофи для глобалісткого крила Світового Уряду, приходу до влади в США ізоляціоністів Дональда Трампа. Власне, деякі теракти цього року в Британії щільно прив'язані до вказаної дати:

22.03.2017 Теракт на мосту біля британського парламенту в Лондоні

22.05.2017 Теракту на стадіоні в Манчестері

Що ж, будемо спостерігати за подіями, що відбуваються в Росії та світі.

Микола Горюшин

Ви запитаєте, чому ж саме на туманному Альбіоні?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация