Розклад хвороб. Як користуватися.

  1. 1. Для початку давайте відкриємо Розклад хвороб.
  2. 2. Графи розкладу хвороб.
  3. 3. Категорія придатності статті Розкладу хвороб.
  4. 4. Вимоги до стану здоров'я.
  5. 5. Як шукати захворювання в Розкладі хвороб.
  6. Висновок.

завантажити Розклад хвороб (Найновіше) (Додаток до Положення про військово-лікарську експертизу).

Розклад хвороб - це документ, відповідно до якого визначається придатність громадянина при проведенні медичного огляду.

Список хвороб, які звільняють від призову в армію міститься в Розкладі хвороб.

Як показує наш досвід - більше 97% призовників мають непризовного захворювання і при цьому вважають себе абсолютно здоровими.


Ми розуміємо як складно розібратися в лікарській термінології, що міститься в розкладі. Тому Ви можете скористатися нашим медичним форумом призовників і задати своє питання.

Також на нашому ресурсі розроблений сервіс - зручний пошук захворювань за розкладом хвороб (і в нашій власній базі).

Інструкція по користуванню Планом хвороб.

1. Для початку давайте відкриємо Розклад хвороб.

Відкрийте його тут .

Спустіть бігунок у вікні нижче, поки не виявите таблиці.

У таблиці є своя структура і логіка, яку ми з Вами і розберемо

В першу чергу нас цікавить список хвороб, відповідно до якого визначається придатність призовника до армії. Даний перелік хвороб представлений у вигляді статей Розкладу хвороб. У свою чергу кожна стаття оформлена у вигляді таблиці.

Всього в Розкладі хвороб представлені 88 статей, що відповідає приблизно 2000 хвороб в тому чи іншому формулюванні.

Давайте розберемося зі структурою таблиці.

2. Графи розкладу хвороб.

Як ми можемо бачити в таблиці є 3 графи. Кожна графа призначена для певної категорії громадян. Перша графа найпопулярніша - вона призначена для призовників і допризовників. Давайте розшифруємо кожну графу Розкладу хвороб:

I графа - громадяни при початкової постановки на військовий облік, призові на військову службу, громадяни, які не пройшли військову службу або пройшли військову службу за призовом (за винятком громадян, зазначених в графі III), що надходять на військову службу за контрактом на військові посади, що заміщаються солдатами, матросами, сержантами і старшинами, в мобілізаційний людський резерв, в військові професійні освітні організації і військові освітні організації вищої освіти (далі - військово-навчальні заклади), військовослужбовці, п роходящіе військову службу за призовом і надходять у військово-навчальні заклади або на військову службу за контрактом на військові посади, що заміщаються солдатами, матросами, сержантами і старшинами, громадяни, які перебувають у запасі Збройних Сил Російської Федерації і які не пройшли військову службу (пройшли військову службу за призовом), при призові їх на військові збори, що проводяться в Збройних Силах Російської Федерації, інших військах і військових формуваннях, на військові посади, що заміщаються солдатами, матросами, сержантами і старшинами (за ис винятком громадян, які перебувають в мобілізаційному людському резерві);

II графа - військовослужбовці, які не мають військового звання офіцера, які відбуваються чи минулі військову службу за призовом (за винятком військовослужбовців, зазначених у графі I), громадяни, які перебувають у запасі Збройних Сил Російської Федерації і які не пройшли військову службу або пройшли військову службу за призовом ( за винятком громадян, які перебувають в мобілізаційному людському резерві), при огляді їх в облікових цілях і в період проходження військових зборів, що проводяться в Збройних Силах Російської Федерації, інших військах і військових фор ювання, на військових посадах, що займаються солдатами, матросами, сержантами і старшинами;

III графа - громадяни, які відбуваються чи минулі військову службу за контрактом, офіцери запасу Збройних Сил Російської Федерації, які не проходили військову службу за контрактом, при вступі їх на військову службу за контрактом, вступу до мобілізаційний людський резерв, громадяни, які перебувають в мобілізаційному людському резерві. ";

3. Категорія придатності статті Розкладу хвороб.

Ми визначилися з тим, який саме графа Розкладу хвороб нам підходить. Тепер давайте визначимося з тим, що означають ці букви «Д», «В» (ще бувають «А», «Б», «Г»). Це категорія придатності, тобто то, на що може розраховувати громадянин при наявності у нього захворювання. Давайте визначимося з тим, які категорії придатності бувають:

А - придатний до військової служби; (Заклику підлягає)

Б - придатний до військової служби з незначними обмеженнями; (Заклику підлягає)

В - обмежено придатний до військової служби; (Звільнення від призову)

Г - тимчасово не придатний до військової служби; (Відстрочка від призову на 6-12мес.)

Д - не придатний до військової служби. (Звільнення від призову)

Спустимося трохи нижче таблиці ..

4. Вимоги до стану здоров'я.

Як правило кожна стаття Розкладу хвороб поділяється на підпункти відповідно до ступеня порушення функцій. Адже ми з Вами знаємо, що кожне захворювання може бути проявлено в більшій чи меншій мірі. Залежно від ступеня прояву того чи іншого захворювання громадянин може розраховувати на різні категорії придатності. Давайте розберемо це по-докладніше.

Внизу кожної таблиці розкладу хвороб, як правило, є пояснення до статті. Дані пояснення відіграють велику роль у визначенні категорії придатності і класифікації того чи іншого захворювання. Тому поясненням слід приділити особливу увагу при вивченні таблиць розкладу хвороб і при зіставленні наявного захворювання з таблицею.

5. Як шукати захворювання в Розкладі хвороб.

Рекомендуємо скористатися нашим сервісом для пошуку хвороб (Він досить зручний).

Якщо ж з якоїсь причини Ви не бажаєте користуватися нашим сервісом, то можете скористатися вбудованим пошуком в редакторі текстів, яким Ви відкрили Розклад хвороб (просто вводите потрібний діагноз і шукаєте). Слід розуміти, що у кожного захворювання існує ціла безліч синонімів, з цієї причини не турбуйтеся, якщо захворювання раптом виявилося не знайденим.


6. Співвідношення росту і маси тіла (таблиця 2).

Вимоги до зростання і масі тіла при визначенні категорії придатності зазначені в статті 13 Розкладу хвороб.

Для оцінки стану харчування використовується індекс маси тіла (ІМТ), який визначається за формулою: ІМТ = [маса тіла (кг)] / [квадрат величини росту (м)].

Порахувати який у Вас ІМТ і дізнатися чи дає він Вам право на відстрочку від призову Ви можете в нашому сервісі Індекс маси тіла .

Висновок.

Якщо у Вас не виходить знайти законні підстави для звільнення за станом здоров'я - не впадайте у відчай. Як показує наш досвід, непризовного захворювання є у більш, ніж 97% призовників. Можливо справа в тому, що Ви неправильно сформулювали запит пошуку, або не настільки ретельно провели медичне обстеження організму. Ми завжди готові прийти Вам на допомогу.

У нас діють:

  • Безкоштовні консультації на форумі ;
  • Зручний сервіс пошуку медичних захворювань ;
  • Ми надаємо послуги з організації незалежного медичного обстеження та юридичного супроводу призовника (повний пакет);

І пам'ятайте, вихід є з будь-якої життєвої ситуації - завжди.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация