Східно-зодіакальний гороскоп: Собака - Водолій

Векторний гороскоп Григорія Кваші - http://xsp.ru/sh/

Східно-зодіакальний - Ваш зодіакальний знак наділяє Вас певним набором характеристик, але і річний Східний знак теж наділяє Вас певними якостями, а взаємодіючи між собою ці знаки можуть давати третій характер, і наділяти Вас, так званим, характером поєднання. Крім того, знаки можуть перебувати в гармонії, а можуть і дисонувати один з одним.


Якщо Ви народжені в січні або лютому, то точно дізнатися свій знак Ви можете зайшовши на сторінку Східно-стихійного гороскопу . Адже наступ нового року за китайським календарем не збігається з настанням нашого нового року 1 січня, а залежить від місячного циклу.


СОБАКА - ВОДОЛІЙ

Для досить метушливої ​​Собаки зафіксувати себе в зовнішньо пасивному образі Короля дуже складно. Собака покликана діяти активно і швидко, говорити багато слів, міркувати без перерви. А тут - Король, фігура бездіяльності, символ магічного владного присутності. І все ж, якщо позбутися від зайвої метушні, Собака може стати відмінним Королем, бо в допомогу їй вольова атрибутика, майже настільки ж могутня як у двох головних владних знаків (Кінь, Тигр). Зрештою, головне в королівському образі - це універсалізм, уміння постати в будь-якому з образів, крім векторного. Король повинен бути і Блазнем, і Вождем, і Аристократом і Професором. Тільки оволодівши усіма образами і всіма вміннями можна бути до людей. Тільки багатоликим, як божество може бути істинний Король. Не досягнувши ж цієї стадії, чи варто взагалі затівати гру.

Пол Скофілд (21.1.1922). Дебютує в кіно в 33 роки в ролі короля Філіпа II, ще через 15 років - король Лір в однойменному фільмі. Персонажі Скофілда - особистості неабиякі, дія завжди розгортається навколо них. Особливо вражає в його виконанні Томас Мор, земна людина, позбавлений фанатизму, але повний гідності, готовий відстоювати свої переконання перед лицем смерті.

Алла Тарасова (6.2.1898). Головна удача - роль Катерини I в фільмі "Петро I". Секрет успіху - справжню велич, яке дуже важко зіграти.


ГОЛОВНЕ - ЦЕ ГОРДІСТЬ


ГОЛОВНЕ - ЦЕ ГОРДІСТЬ

Багатий чи бідний, розумний або дурний, гарний або потворний, Король зобов'язаний продемонструвати свою велич, проявити свою нескінченну внутрішню гордість.

Виникає питання: а чому власне так вже пишається Король? Якби ми говорили про реальні королях, то там було б все зрозуміло - богопомазанності, обраність, те та се. А ось віртуальному Королю, чим пишається? Виявляється, є чим. У гороскопі Короля захована найбільша гармонія, потенційно Король міг би бути будь-яким знаком ( "все можуть королі"). Він міг би бути гарний і любимо народом (як Аристократ), міг би стати прекрасним оратором або вченим (як Професор). Гідність і благородство у Короля від Лицаря зачаровує, гіпнотичний дар впливу на людей від Вождя. Але більш за все Король схожий на Шута, бо спрага жартувати і сміятися над підданими (усіма людьми), а також блазнівська нелюбов до авторитетних людей у ​​Короля буквально в крові. Лише одного не може Король - це стати Вектором. Саме тому наше життя завжди протистояння Короля і Вектора.

Однак універсалізм Короля обертається для нього, якщо не трагедією, то величезною трудністю. Король зобов'язаний освоїти всі п'ять образів, освоїти досконало і встигнути з'єднати їх воєдино, причому так, щоб жоден образ не мав переваги.

І тоді виникне та сама гордість, яку не треба демонструвати. Немає потреби демонструвати тонкість манер (Аристократ), не треба випинати розум (Професор), немає потреби кричати (Вождь) або приймати пози (Лицар), варто злегка посміхнутися (Шут) і увійти в зал. І тоді все встане (або ляжуть?) І схилять перед Королем голови. Тому що гордість перетворилася в велич.


відлюдництво КОРОЛЯ


Складнощі Короля в створенні повноцінного способу змушують його жити по гаслу "все або нічого!". Оскільки досягти всього й одразу дуже складно, то Королю потрібно тривалий час для підготовки свого образу. В результаті доводиться елементарно ховатися, перетворюючись на відлюдника.


Мова не тільки про ходінні в пустелю або життя в глухому лісі, відлюдником можна бути і в натовпі. Причому саме Королю дозволено створювати нульовий образ, не примітний нічим. Це не так вже й легко, у кожної людини є прикмети. По суті, мова йде про створення образу людини-невидимки, міміка, жести, зовнішній вигляд якого настільки гармонійні і спокійні, що погляд будь-якої людини ковзає уздовж Короля і не затримується ні на одній деталі.

З отшельничеством пов'язана надзвичайна скромність Короля. Самий великий володар в історії людства римський імператор Август Октавіан ( кінь , ваги ), Творець моделі одноосібної влади римського імператора над усім світом , Вражав сучасників неймовірною скромністю і мінімальними потребами.

Іншим поясненням королівської скромності можна визнати гармонійність образу. У Короля спочатку все є, всі стихії компенсовані, він як інертний газ не має ніякої валентності, нічого не шукає, а тому не страждає комплексом неповноцінності, що не жадає самоствердження. Причому ні в одному напрямку.

Скромність, умиротворення, неможливість швидкої кар'єри робить Короля настільки пасивним, що він, по суті, повністю загальмовується і йде в кар'єрний резерв , Перебуваючи в ньому дуже довго або залишаючись назавжди. І потрібні великі зусилля, щоб активізувати Короля, закликати його на царство. Байками про призов на царство сповнене будь-яка національна історія. Те Іллю Муромця закликали рятувати Русь, то Олександра Невського усім світом звали. Знову ж рятувати Русь. Останній випадок - це футбольний провал, а потім чудесне відродження створене Георгієм Ярцева (Щур, Овен). При цьому вражаюча деталь, на момент призову "рятувати Росію" Георгій Ярцев взагалі нікого не тренував, будучи класичним відлюдником.

Відлюдництво, реальний відрив від маси народжує в Королеві те, чого не здобудеш ніякими технічними прийомами - незвичайне внутрішню гідність, гордість і великодушність. Король і простий, і недосяжний одночасно, і тільки тоді він Король насправді.


ВЛАДА ЯК ПРИЗНАЧЕННЯ


Король повинен панувати. Чи не боротися за владу, а просто панувати ... Тут підходить скоріше порівняння зі становищем англійської королеви, - панує, але з править. Втім, у виняткових випадках Королі і Королеви можуть і правити, все, що потрібно для вищої влади, у них є. І все ж мова не стільки про політичну владу, скільки про владу духовної чи що. Велич Короля таке, що погони, лампаси і інші атрибути йому просто ні до чого.

Сам факт існування Короля, нехай в лісі або пустелі, вже доброчинний для людства, заражає людей спокоєм, упевненістю, дає мудрість і розуміння сенсу буття.


Владарювання Короля базується на нескінченно розширеному авторитеті. Авторитет Короля тисне на людей, вони починають довіряти Королю, від чого його авторитет збільшується, після чого довіру людей зростає ще сильніше. Такий механізм резонансного зростання королівської влади.


Величезним плюсом у владі Короля є відсутність у оного кар'єризму і амбіцій. Короля ще доводиться умовляти прийняти правління. Також і з відходом, Король за владу не тримається, стало бути, не страждає манією переслідування, не приймає для захисту своєї влади ніяких екстрених заходів. Інша справа, що його влада настільки безпомилкова, що їй мало що загрожує.

При всій нечисленності Королів і відсутності у них кар'єрних амбіцій, час від часу королівська кар'єра все ж трапляється. Скажімо, Володимир Крамник (Кот, Рак) НЕ погребував стати шаховим королем. А Микола Патрушев (Кот, Рак) НЕ погребував очолити ФСБ. Королем розвідки був визнаний Рудольф Абель (Кот, Рак), королем космонавтики - Джон Янг (Кінь, Терези). Коронували першим режисера кіно - Сергія Ейзенштейна (Собака, Водолій), а королем мультиплікації Юрія Норштейна (Змія, Діва). Королем комп'ютерного світу визнаний Білл Гейтс (Коза, Скорпіон).

І все ж одного гороскопу мало. Якщо покопатися в біографіях цих людей, то завжди спливуть дві обставини. Перше: завжди поруч хтось, хто розгальмовує занадто пасивного Короля. І друге: майже завжди існували обставини, які гальмували кар'єру, які не давали реалізуватися занадто рано.


А ОСЬ ЦЬОГО НЕ МОЖНА


Для Короля майже немає заборон, можна перебувати у всіх образах, крім векторного. А тому саме те, що добре для Вектора, не годиться Королю. Вони справжні антиподи.

Отже: Король не повинен бути метушливим, не повинен миготіти, не повинен шукати дружби з ким попало. Ніякого панібратства, ніякої грубості. Образ спокусника і авантюриста також протипоказаний Королю.

А ще Королю ніяк не можна розраховувати на кар'єру швидку, на успіхи швидкі, не можна жити коротко. Ну а оскільки всі хвороби від нервів, то не можна нервувати. Та й взагалі хворіти не рекомендується. Тільки довгоживучих Королю, Королю-універсалу світить домогтися якихось кар'єрних успіхів.


КОРОЛЬ НА СЛУЖБІ І В ШЛЮБ


Беручи на службу Короля, завжди ризикуєш отримати напівсонного нероби. Тому відразу треба продумати механізм його пробудження.

А ось хороший Король там, де потрібно панорамне мислення, погляд на справу з великої висоти, універсальний підхід. Зазвичай мова йде про сфери, в яких сплітаються різні інтереси, різні стихії.

Ще складніша ситуація з браком. Спокійний урівноважений і красива людина є приманкою для дуже багатьох. На жаль, їх чекає розчарування, Король занадто збалансований і тому не потребує пошуках відсутньої "половинки". Може бути порятунок в т.зв. королівських шлюбах , Коли обоє Королі. Багато років разом режисер Юрій Норштейн (Змія, Діва) і актриса Людмила Касаткіна (Бик, Телець).



король

| професор | лицар | Шут | аристократ | вектор | вождь

Виникає питання: а чому власне так вже пишається Король?
А ось віртуальному Королю, чим пишається?
Або ляжуть?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация