Така ось Німеччина Воскресенье в Німеччині

  1. Неділю в Німеччині: де і що купити?
  2. Не шуміти!
  3. Воскресіння і німці

У неділю німецьке місто вимирає. Особливо вранці: на вулиці тихо-претихий ... А взимку взагалі здається що потрапив у фільм жахів: нікого немає і ти бродиш по центру міста на самоті, в повній тиші. Дуже незвично. Раніше - в своїй донемецкой життя - я часто витрачала неділю на те, щоб прикупити нові дрібнички або сходити в салон краси ... А в Німеччині ... У неділю німецьке місто вимирає

Пустельні вулиці Німеччини в недільний ранок

Неділю в Німеччині: де і що купити?

У неділю магазини Німеччині закриті. Шопінг? Будьте ласкаві ... приходьте завтра.

У свій вихідний вирішили змінити зачіску і пофарбувати відросло коріння? Взагалі то перукарі теж люди, і теж хочуть в неділю відпочити.


Чи не закупилися продуктами? Треба було раніше думати ... Людині, яка живе в Німеччині не так давно треба і до цього звикати. Якщо все-таки зовсім нічого їсти і ви раптом згадали, що сьогодні неділя, то доведеться зарезервувати місце в ресторані. Ресторани працюють - правда, за своїм дивним графіком. (За яким саме - читайте тут ).

Або ж рано вранці добігти до відкритої на пару годин пекарні. У неділю зазвичай працює одна булочна в окрузі, але тільки з 7 до 11. У пів на одинадцяту можете вже не намагатися, все кренделі і булочки розібрали.

Тоді можна сходити в кондитерську і наїстися тістечок. Ось кондитерські по неділях відкриті - без тортиків в недільний день німець обійтися не може.

Ах, да ... магазини у заправних станцій адже теж працюють. Тому завжди можна купити там печенюшок, чіпсів або шоколаду і чекати настання понеділка.

Не шуміти!

А ще будьте ласкаві і не галасуйте в недільний день - це день відпочинку, це святий день для душі і тіла. Не дай бог вам прийде в голову щось свердлити, ремонтувати, пилососити, а вашим дітям сильно кричати. А якщо ваша пральна машина стоїть в загальному підвальному приміщенні - і до неї в неділю краще не торкатися! Ваша пральна варто у вашій ванній? Вам пощастило. А сушити білизну ви будете в своєму саду? Побійтеся Бога, такий неестетичний вигляд в святий день може глибоко образити вашого сусіда. Ах ... ви ще й яму в своєму саду вирішили викопати? Тоді точно чекайте звісточку.

Нє-нє ... Я не перебільшую. Були й такі випадки, коли за перераховані похибки люди мали як мінімум неприємна розмова з сусідом.

Закону, що забороняє вивішувати випрану білизну або включати пилосос - немає. Але господар квартири або ж комуна, якій належить будинок, можуть самі прописати в статуті та договорі такі порядки. Тому: краще ретельно читайте умови договору про оренду житла. А ще краще знати всіх сусідів в обличчя, щоб не нариватися.

До речі, дійсно дуже сильний дратівливий шум може вам коштувати п'ять тисяч євро - що, погодьтеся, не мало ...

Воскресіння і німці

Раніше в неділю в Німеччині все ходили до церкви - чисті й ошатні, потім чоловіки відправлялися пити пиво, а жінки - готувати м'ясо. Після обіду друзі і родичі відвідували один одного за чашкою кави з пирогами і тортиками. У кожному будинку було святе місце, де завжди було прибрано і куди не допускалися члени сім'ї в будній день. Тільки в неділю вся сім'я і гості збиралися в цьому місці, де накривали маленький столик для кави-й чаювання.

Кажуть, що в деяких селах така традиція (коли чоловіки збираються разом і п'ють пиво, а жінки біжать на кухню) зберігається і донині. Фемінізм якимось чарівним чином обійшов ці селища - віриться насилу.

Зараз лише 10% католиків ходять до церкви по неділях. Решта намагаються виспатися і проводять недільний день з родиною.

У неділю німці йдуть гуляти. Вони дуже люблять піші прогулянки. Вони гуляють і гуляють, йдуть і йдуть - з дітьми, з колясками, з собаками, з старими батьками. У парку, в лісі, просто по вулицях. Якщо німці в неділю не гуляють, то значить їздять на велосипедах.

Але все одно на вулицях тихо-тихо, нібито кожен боїться порушити спокій іншого ... Здається, що всі німці, які за своєю вдачею гучні, в недільний день раптом стають тихіше води і нижче трави.

АЛЕ !!!! Один раз в квартал в кожному місті - в якому є пристойна кількість речових магазинів - проводяться недільні продажу. У такі дні магазини відкриваються до полудня (нехай продавці відіспляться хоча б!) І залишаються відкритими до вечора. У такі воскресіння здається, що абсолютно всі жителі міста і найближчих сіл приїхали на шопінг. Яблуку ніде впасти:

Яблуку ніде впасти:

Ось як люблять німці пошоппіться в недільний день, а можливість така випадає тільки чотири рази на рік.

І ще бувають гучні недільні дні - якщо раптом німецька футбольна команда в цей день бореться в якомусь серйозному матчі - в чемпіонаті світу , Наприклад. Ось тоді німці забувають про святий недільний день, тому що футбол - особлива німецька релігія.

І ще бувають гучні неділі - в дні вуличних свят. А такі трапляються по кілька разів за літо і збирають пристойну натовп німців, які п'ють, шумлять і веселяться. Тому, мені здається, що ставлення німця до неділі як до святого дня вже давно пережиток минулого.

А як ви проводите своє неділю в Німеччині?

Рекомендую також подивитися:

Неділю в Німеччині: де і що купити?
Шопінг?
У свій вихідний вирішили змінити зачіску і пофарбувати відросло коріння?
Чи не закупилися продуктами?
Ваша пральна варто у вашій ванній?
А сушити білизну ви будете в своєму саду?
Ви ще й яму в своєму саду вирішили викопати?
А як ви проводите своє неділю в Німеччині?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация