Теорема доведена: Бог є!

Бог є? Як це довести? У чому його прояви? Саме такими питаннями мучать атеїсти і агностики своїх близьких і рідних з числа тих, що повірили. Але, не дивлячись на те, що Іслам називається вірою, заснована ця релігія на досить ясних положеннях.

Мені ж хотілося поговорити не стільки про істинності Ісламу, скільки взагалі про існування Бога. Адже перш ніж міркувати про те, який Він, потрібно повірити, власне кажучи, в Його існування.

Давайте почнемо з звичайних міркувань, про які говорили ще в давнину. У природі відбувається рух всього, що існує. Навіть, здавалося б, застиглі гори рухаються - це доведено наукою. Відповідно, ніщо не може почати рух сам по собі, для цього потрібне зовнішнє джерело впливу. Нескінченний пошук джерела попередньої дії безглуздий і неможливий. Отже, має існувати щось, що є початком всякого руху.

В цьому нас переконує і закон Ньютона, який говорить, що для зсуву фізичного тіла до нього потрібно обов'язково прикласти сторонню силу. Що рухає всім, що є в світі? Природа, вищий розум, небесна сила? Упертості людей, що винаходять подібні визначення, немає меж. У Творця досить імен, навіщо придумувати нові? Тепер спробуємо розглянути питання створення Землі з точки зору еволюціоністів і матеріалістів. На їхню думку, все сталося само собою: планета утворилася в результаті вибуху, життя на ній з'явилася в процесі розвитку якогось згустку, що зародився в воді в формі водорості ... Подібних версій десятки.

Але давайте запитаємо у людей, які дотримуються саме цієї точки зору: якщо поява чогось з нічого просто неможливо згідно із законами фізики, то звідки виникла та сама точка сингулярності, з розширенням якої утворився Всесвіт, і звідки з'явився перший живий організм?

Але давайте запитаємо у людей, які дотримуються саме цієї точки зору: якщо поява чогось з нічого просто неможливо згідно із законами фізики, то звідки виникла та сама точка сингулярності, з розширенням якої утворився Всесвіт, і звідки з'явився перший живий організм

Отримання живої матерії з неживої неможливо - це доведено численними науковими дослідженнями. Навіть якщо йти методом виключення і відкинути всі інші докази існування Творця, ми не знайдемо інший причини виникнення перших живих істот, крім як могутність Бога. А хто може - нехай знайде і запропонує.

Усвідомлює людина свою кінцівку, обмеженість і смертність? Думаю, тільки нерозумний скаже, що він безсмертний. А звідки приходить усвідомлення кінцівки і смертності? Бог постійно нагадує людям про це через свою нескінченність, безмежність і безсмертя.

Тобто кінцівку людини сама по собі є доказом існування нескінченного Бога. Адже якби Він був чимось обмежений, то люди просто перестали б існувати без Його могутності. Але ми існували, існуємо і будемо існувати до тих пір, поки на те є воля Бога. А якщо наше життя залежить від Божого промислу, значить, Він є і Він - Творець.

Існування Бога підтверджували такі найбільші люди, як Аристотель, Ейнштейн, Ісаак Ньютон, Майкл Фарадей, Вольтер, Дідро, Іммануїл Кант, Роберт Бойль, Вільям Шекспір, Йоганн Гете, Віктор Гюго, М. В. Ломоносов, А. С. Пушкін і інші.

Я навмисно не став перераховувати ісламських вчених, щоб кожен міг об'єктивно оцінити позицію і форму мислення людей, що не мають ніякого відношення до умми Пророка (мир йому і благословення Аллаха) . Навіть немусульмани не могли заперечувати існування вищої сили, яку ми називаємо Аллах.

І останнє. Давайте замислимося, перед яким вибором стоїть не хто вірує в Бога людина: або вибрати невіра, яке йому при будь-якому варіанті нічого не дає, або вірити в Бога, який обіцяє за віру в Нього райські блага. То чи не краще повірити, якщо «нічого втрачати»? В священному Корані неодноразово говориться, що мирське життя - гра, в якій є що виграли і ті, хто програв (6:32; 29:64; 47:36; 57:20). Увіруй або програєш!

Бог є?
Як це довести?
У чому його прояви?
Що рухає всім, що є в світі?
Природа, вищий розум, небесна сила?
У Творця досить імен, навіщо придумувати нові?
Усвідомлює людина свою кінцівку, обмеженість і смертність?
А звідки приходить усвідомлення кінцівки і смертності?
То чи не краще повірити, якщо «нічого втрачати»?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация