Тупі американці. Обговорення на LiveInternet

Вираз Тупі американці з легкої руки Задорнова міцно увійшло в свідомість російських і стало стереотипом Вираз "Тупі американці" з легкої руки Задорнова міцно увійшло в свідомість російських і стало стереотипом. Над ними сміються, над ними знущаються, про них розповідають нісенітниці, потішаючи своє хворе честолюбство, побудоване на приниженні іншого. Легко вважати себе розумнішими або культурніше, опускаючи іншого до рівня плінтуса. Дивишся, і себе поважати почнеш.

Мені завжди соромно за тих, хто дивиться цей нескінченний серіал з трьома дійовими особами: Задорновим, американцем і російським. Неприємно і соромно - за Задорнова, за нас, за телебачення. Якийсь сміх крізь сльози, сміх на потребу в нас нижчого і самому бридкому.

До американцям не ставлюся з підлесливістю, тим більше після останніх подій з санкціями і іншим, але і принижуватися до рівня задорновскіх сюжетів - теж не хочу. Тим більше, що Америка приймає наших колишніх співвітчизників з набагато більшою теплотою і щедрістю, ніж ми своїх колишніх з азіатських республік.

Російські старообрядці з американського міста Сейлем (Salem), столиці Орігон

Наталя Резник , Поет, про яку вже писала, народилася в Ленінграді, але поїхала в Америку двадцять років тому і там добре бачить наших "просунутих" співвітчизників як то кажуть, віч-на-віч. Їх рівень культури - теж бачить, а її рівно стільки, скільки у "тупих" американців.

Та й в рідній Вітчизні її не більш. Від колишньої слави залишилося дуже небагато: дев'яності і нульові катком пройшлися по російській культурі: одні виїхали, колишні дисидент и не поспішають повертатися , Хоча люблять гастролювати в Росії і писати для неї.

Молодь, захоплена комп'ютерами і гаджетами, мало тягнеться до культури, досить подивитися на бал ЄДІ з російської та кількості годин з літератури і історії в школах. Або подивитися на кількість лауреатів Нобелівської премії з Росії та США, особливо за останні двадцять п'ять років.

Ось і Григорій Перельман, той, що відмовився від трьох найпрестижніших премій з математики, поїхав до Швеції. Дуже шкода, що потік еміграції не бракує і кращі уми продовжують залишати Росію, потім стаючи там Нобелівськими лауреатами.

Закривати на це очі, звичайно, можна, але відвертатися від дзеркала, в якому рожа крива - все-таки негоже. Отже, два коротеньких розповіді Наталії Рєзнік про "тупих" американців і "культурних" росіян.

Господа і пані

Чомусь продавець в російській магазині звертається до покупців саме так: «пан» або «пані». Наприклад: «Вам що, пан?» Або: «Беріть, пані, сало! Найсвіжіше. Сам я сала не їм, але інші панове говорили ... "

Спочатку я від такого звернення здригалася, а потім звикла. Головне - зрозуміти, що продавець всього лише намагається здаватися культурним. А що ж в цьому поганого? Навпаки, приємно бачити, як люди тягнуться до культури. Кожен по своєму.

Тяга до культури спостерігається і в манері складання цінників. Наприклад, на ціннику пишуть не «київська ковбаса», а «ковбаса з міста-героя Києва». Знають, що Київ місто-герой, а знання ховати ні до чого.

Над фісташками написано «пісташкі». Теж культурно, на англійський манер, тобто майже pistachios. Мій чоловік, прочитавши «пісташкі», звернувся до продавця: «У вас помилка в ціннику. Це слово пишеться через букву «д» »

Думаю, виправлять.

Думаю, виправлять

Брайтон Біч

Тупі американці

Те, що американці тупі і сірі, відомо всім і кожному. Сірість їх перевіряється легко: «Драйзера читали? Ні ?! Кошмар! »Тим, що вони читали в ті часи, коли ми читали Драйзера, зазвичай ніхто не цікавиться. Знову ж, всім відомо, що американці не просто неосвічені, а неосвічені в порівнянні з нами.

Ми всі, на відміну від американців, дуже розумні і освічені. Щоб в цьому переконатися, достатньо прийти на концерт Віллі Токарєва або Олександра Малініна в Денвері і послухати розмови в фойє.

«Ти не знаєш, Ізраїль де знаходиться, в Африці чи в Азії? Вчора дивилася, дивилася на цю їх карту - нічого не розібрати! »

«Концерти - це все-таки не дуже ... Ось що я люблю, так це хороше кіно! А у них тут один Голлівуд. Мабуть про нашого Ейнштейна вони і не чули ».

«Вам три квитка по 40 доларів? Так куди ти зі своїм кешем! Дайте я дістану калькулятор і порахую як слід ».

Нещодавно я розповіла своїм американським співробітникам, що в школі нас учили збирати і розбирати автомат Калашникова, а також стріляти з гвинтівки. Вони повірили не відразу, але, з тих пір, як повірили, дивляться на мене з побоюванням.

Тупі, що з них взяти! А ми, якщо що, можемо відстояти власну освіченість і зі зброєю в руках.

Тіна Гай

Наприклад: «Вам що, пан?
А що ж в цьому поганого?
Сірість їх перевіряється легко: «Драйзера читали?
Ні ?
«Ти не знаєш, Ізраїль де знаходиться, в Африці чи в Азії?
«Вам три квитка по 40 доларів?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация