Адмірал

Фільм, що розповідає про життя і любов видатного бойового офіцера військово-морського флоту, полярного дослідника, а потім став адміралом, верховного правителя Росії - Олександра Васильовича Колчака і Анни Тімірьової. Події розгортаються в період 1916-1920 років на тлі краху Російської імперії, двох революцій та Громадянської війни.

Рейтинг кінокритиків в Росії -

0 + 1 = 1

про рейтинг критиків

трейлери Чи знаєте ви, що...

  • Деякі сцени фільму знімалися на крейсері «Аврора» в Петербурзі. У батальних сценах брали участь справжні матроси, солдати строкової служби, близько 200 чоловік.
  • На роль Колчака спочатку планувався Олександр Домогаров, на роль Каппеля - Владислав Галкін.
  • Для масових сцен було зшито близько 300 костюмів - мундири російської, японської, німецької, китайської та чеської армії і все відзнаки. Також було зшито кілька мундирів Адмірала Колчака, як сухопутному, так і морському офіцеру і відповідні відзнаки.
  • Фільм знімався 210 знімальних днів, робота над картиною зайняла 4 роки, самі зйомки 1,5 року, з перервою на 2-3 місяці.
  • Ліза Боярська стала екранної партнеркою Костянтина Хабенського ще до того, як почалася робота над продовженням «Іронії долі». Тільки потім актриса була затверджена в фільм Тимура Бекмамбетова.
  • Фільм вийшов рекордним на той момент накладом - 1 247 копій.
  • Анна Ковальчук до «Адмірала» вже грала дружину Хабенського в «Годині піку», а Ліза Боярська вже грала кохану Хабенського в «Іронії долі. продовження »
  • Деякі сцени знімалися в Естонії, в Балтійському морі.
  • У Росії не збереглося історичних кораблів, і знімальній групі довелося споруджувати справжню модель корабля Колчака. Для сцен морського бою каскадери і піротехніки придумали унікальну технологію. Бій, який на екрані триває 12 хвилин, знімали близько місяця.
  • Фахівці зі спецефектів і комп'ютерних технологій створили більше 24 тисяч комп'ютерних кадрів.
  • Анна Тімірьова, головна героїня, в 1964 році брала участь в зйомці фільму С. Бондарчука «Війна і мир» в епізодичній ролі і була консультантом з етикету.
  • Епізод на станції Нижнеудинск, знімали на станції Підмосковна Ризького напрямки МЗ. Прибуття поїзда на вокзал Омська, знімали на Ризькому вокзалі Москви.
  • Головну пісню фільму «Анна» виконала Вікторія Дайнеко. Композитор Ігор Матвієнко написав музику до вірша Анни Тімірьової про Колчака. Валерій Меладзе також записав саундтрек до фільму (пісня «Всупереч»).
  • У початковому і фінальних епізодах «Адмірала» показує зйомки фільму «Війна і мир», роль С. Бондарчука зіграв його син Ф. Бондарчук.
  • ще 11 фактів
Помилки у фільмі
  • Увага! Список помилок у фільмі може містити спойлери. Будьте уважні.
  • На 59 хвилині фільму, коли адмірал вимовляє свою промову, на задньому плані чітко видно американські прапори, причому вони сучасні, тобто з 50 зірками, проте в той час на американському прапорі їх було 48, і розташовані вони в іншому порядку.
  • У фільмі присутня наступна фактична помилка: нам показують, що поїзди тягнуть локомотиви серії Л, хоча їх будували набагато пізніше, з 1945 по 1955 роки. Друга фактична помилка - всі вагони показані у фільмі, оснащені автозчепами СА-3, однак оснащувати вагони автозчепами почали тільки в 1935 році.
Якщо вам сподобався цей, не пропустіть ... розгорнути

Якщо вам сподобався цей, не пропустіть Знаєте схожі фільми? Запропонуйте їх ... всі рекомендації до фільм у (20) приховані оцінені фільми (5) збори

35

68

КиноПоиск

960

Відгуки та рецензії глядачів

ще випадкові

«Адмірал», напевно, найбільше досягнення і одночасно найбільше розчарування кінороку-2008. Цей фільм чекали задовго до його початку. Він набув статусу культового, ще не вийшовши на екрани. Таке кіно було дуже необхідно і очікувано. Уже давно не знімали російські режисери масштабних історичних епопей. Хоча, може, і краще, що не знімали ...
«Адмірал» залишає дуже двоїсте враження. З одного боку - це в будь-якому випадку знакова роль для Костянтина Хабенського, якому просто необхідно було зіграти знакову особистість в російській історії, так само як і Михалкову царя. З іншого боку знімати масштабне історичне кіно - справа невдячна. Знімати фільм про білому адмірала Колчака - невдячна подвійно. Завжди найдутатся люди, які будуть на повний голос дорікати фільм в тому, що він розходиться з документально підтвердженими історичними фактами і офіційної біографією Колчака, як ніби забуваючи, що кіно не документальне і не науково-популярне, а художнє. З іншого боку недолік «Адмірала» - його незавершеність, не в сенсі кінцівки, а в сенсі сюжету. Незрозуміло, чого саме авторам не вистачило: майстерності, часу, фантазії, грошей ... але «Адмірал» - це незакінчена історія.
Фільм сирої, як ніби дивишся довгий трейлер. І коли йдуть титри, то залишається враження, що фільму і не було, що при монтажі вирізали щось важливе, ключове. Костянтин Хабенський і Сергій Безруков зіграли блискуче. Оператори фільму Ігор Грінякін і Олексій Родіонов - вище усіляких похвал, але ж на одній грі акторів і на великих планах георгіївських хрестів на білогвардійському мундирі далеко не заїдеш. Якщо у фільму недопрацьований сценарій, його ніхто і ніщо не врятує.
Можливо, авторам варто було відразу запустити фільм, розбивши його на кілька серій на ТБ, а не пускати в кінотеатри кіно, яке більше схоже вижимки з серіалу. Колчак обходить міни в море, потім грає в фанти, а ще пару хвилин побачення з Боярської, розбирання з дружиною і знову війна. Фільм схожий на колаж на тему: «З життя адмірала Колчака» ...
І все-таки режисер Андрій Кравчук зважився на подвиг. Замахнувся на історичне кіноплотно і довів справу до кінця, і випустив на екрани, а сподобається це глядачам чи ні, питання друге.

пряме посилання

Я скажу однозначно «Адмірал» - відмінний патріотичний фільм про кохання з чудовими історичними персонажами.
Не варто пред'являти творцям претензії з приводу історичних невідповідностей не варто. Все-таки головне у фільмі - розвивається мелодрама на тлі жорсткого кризового часу.
Шкода звичайно, що творці не врахували деякий історичний факт - перед розстрілом адмірал Колчак командував своїм власним розстрілом, тому що в Царській армії, якщо розстрілювали офіцера, то командувати розстрілом повинен був офіцер чином не нижче, ніж у розстрілювали. У передсмертному бажанні адміралу відмовлено не було, і Колчак сам віддав накази: «Готуйсь», «Вогонь» ...
Ще один відомий факт - безпосередньо перед розстрілом Олександр Колчак виконав відомий романс «Гори, гори, моя звезда». Даремно, на мій погляд, це б посилило враження.
В роду Олександра Колчака, були турки. Взагалі, в біографії адмірала Колчака дуже багато цікавих моментів. І аж ніяк не прості.
9 з 10

пряме посилання

Ivan N. Bandurin

Адмірал Колчак - герой чи вбивця?

Що хочу сказати про фільм. Фільм набагато краще багатьох сучасних кінотворів про революцію і громадянську війну хоча б тим, що червоні тут не показані звірами, мета яких лише знищення. На цьому спасибі.
В цілому фільм мені сподобався. Видовищний, красиві спецефекти, цікава історія ... Багато моментів просто беруть за душу (особливо запам'яталися три: коли розстрілюють офіцерів, вони обертаються і бачать трупи інших офіцерів; коли розстріляних в Севастополі офіцерів топлять і під водою видно безліч трупів, прив'язаних до каменів; коли солдати йдуть в штикову).
Однак є одне але ...
Фільм в цілому історично достовірний: багато фактів показані правильно. Наприклад, коли Колчак викидає шашку за борт. Але є, на мій погляд, одна велика помилка. У цьому фільмі Колчак показаний героєм, лицарем без страху і докору, борцем за справедливість. Однак якщо звернути свій погляд в історію, він постає перед нами в іншому світлі. Чого тільки варті розстріли тисяч людей. А викрадення золотого запасу? Однак творці фільму ніби забувають про це ...
Ще раз повторю - в цілому фільм непоганий. Однак судити по ньому, хто такий був Колчак - щонайменше, нерозумно ...

пряме посилання

Як взагалі могли зняти таке? Або історію не читали, або взагалі нічого не читали і фільмів хороших не бачили ... Маячня повна. Взагалі перероблення історії у фільмах у нас увійшло в моду, згадується той же «1612»! М-да! У фільмі мені не сподобалося нічого, та й що там може сподобатися, якщо там нічого немає: ні сюжету, ні сенсу, ні правди! Зате багато спецефектів і вигадок. Так, відомо, що у Колчака була коханка Анна, але вона ніколи не працювала медсестрою! Чи не ходила за ним, ховаючись, цілий рік! Фільм так довго і нудно йшов до розв'язки заради того, щоб Колчака якось безглуздо вбили. А то, що Колчак сам командував своїм розстрілом, взагалі не показали. Хоча саме ця сцена могла б стати найефектнішою! Протягом усього фільму мене не покидало відчуття, що улюблений фільм режисера «Титанік», саме звідти він здер добру половину сцен. Якщо не помітили, подивіться обидва фільми ще раз! Мені навіть соромно стало за наше сучасне кіно! «Титанік» дивилися майже всі, хто дивився «Адмірала». Кравчук же мабуть сподівався, що «Титанік» ніхто не бачив або бачили фільм, але давно забули ... А може йому було лінь щось самому вигадувати? Не знаю, але плагіат на обличчя! Самі що придумати нічого не може? Можемо, і «Острів» Лунгіна тому найкращий доказ. Можуть, коли хочуть показати глядачеві свою філософію, своє бачення світу, яким він повинен бути. На жаль, велика частина фільмів знімається заради касових зборів.
Може в «Адміралі» і є романтика, але я її не вгледів за спецефектами. Зате почуття відрази було - пити з чужою дружиною шампанське, в той час як власна сидить з твоїм же хворим сином - це гидко, підло і бридко. Якщо хтось побачив в цьому красиву, романтичну історію ... Пардон, я - ні! Крім легкого почуття нудоти я не зазнала нічого. Хоча ні, зазнала! Образу! У цьому фільмі «потонули» хороші актори! Такі як Хабенський, Безруков і т. Д. Лізу Боярську хорошою актрисою назвати не можу. Одна і та ж міміка, одні і ті ж погляди у всіх фільмах. Голос вона чесно намагалася поміняти в цьому «шедеврі», але краще б вона цього не робила! Вийшов якийсь невиразний напівшепіт дівиці будує з себе благородну даму. Невдало якось ... Не підходить Лизавете Михайлівні ролі шляхетних дам. Не той у неї типаж. Безруков зіграв непогано, але в загальній картині двогодинного ідіотизму якось потьмянів. Скажіть, хто-небудь хто читав підручник з історії (до фільму), уявляв собі Колчака хоч віддалено схожим на Хабенського? Навряд чи. Ця роль підійшла б більше Олегу Фоміну, що зіграв в цьому фільмі зовсім маленьку роль. У мене складається враження, що єдиний хто цим фільмом не забруднити так це Беров. Зіграв на заслужену «п'ятірку» і, навіть тупуватий сюжет, не зіпсував враження про це актора.
Фільм вражає затягнуте-занудним в одних місцях і відсутністю зв'язку в інших. Про розвиток роману Колчака і Анни, про те чому матроси перейшли на сторону ВП, про французьку армію і багато чого іншого не сказано толком нічого (я так і не зрозуміла з чого головні герої один одного полюбили!), Зате традиційні для нашого сучасного кіно сцени з спецефектами, бої, рассусоліваніе дурнуватих діалогів зайняли більшу частину фільму.
Але найбільше дратувало відсутність режисури як такої. Як подумаю, що цей фільм дивився Кіану Рівз під час поїздки в Москву, та ще укупі з «Іронією-2». Уявляю, як він був здивований тим, що в Росії все три актори ...

пряме посилання

пряме посилання

leovasek

"Не все так погано…"

Перед переглядом стрічки я прочитав безліч негативних відгуків і рецензій, майже кожен лаяв стрічку - хтось через не масштабність, хтось через не історичну достовірність, хтось за бездарний акторський склад і так далі. Навіть були ті, хто порівнював «Адмірала» з «Титаніком», мовляв,-решт дуже схожа, мовляв, режисер вирішив створити історію кохання на тлі бойових дій. Але, коли подивився стрічку, я прийшов до висновку, що російський народ збожеволів, називаючи «Адмірал» не професійний. придатним «Титаніком»!
Мабуть, почну з того, що я повністю беру на себе відповідальність (хоча після цих слів мене чекає «розстріл» у вигляді поганих оцінок / «проти»), що фільм не такий поганий, як багато про нього висловлюються, а цілком якісна військова мелодрама , яка повністю передала дух того часу, коли в країні було беззаконня, який привела до тяжким наслідком, а точніше до громадянської війни. Коли близькі родичі і друзі, воювали один проти одного, борючись за свої переконання і за своє думки.
Це фільм не тільки про життя Колчака, а про мужність і відвагу, про гордість і честь, про зраду і віри, про патріотизм. І звичайно, про вічну любов, до своєї дружини і до своїх близьких і рідних, які зігрівали серця багатьох людей, які боролися за світле майбутнє нашої країни. Колчака зігрівали і оберега кохання всього його життя Анна, у виконанні Єлизаветою Боярської, яка давала йому силу боротися далі за те майбутнє, в яке він вірив ...
Розумію, що зараз вже багато хто почне мене кидати тухлі помідори, але давайте відкинемо наш вічний кіноманську снобізм, з приводу мелодраматичності і «не історичність» фільму, і вже тим більше відкинув думки про «Титаніку». Те ви побачите потужну і напружену військову драму, де Костянтин Хабенський зіграв свою кращу роль. Де наші киношники, створили по істині масштабну стрічку, з приголомшливими декорація, костюмами і спецефектами, які вас занурять в страшні дні того часу, де твій друг міг впустити, тобі кулю в весок, де любов, була цінніше, ніж секс. Де, наші прадіди і діди гинули за ...
Безумовно, один з кращих «розважальних» російських фільмів за цей рік!

пряме посилання

James Ford

Російський кінематограф не помер.

Коли я йшов на цей фільм, думав що знову хтось подумав що він великий режисер і вміє знімати кіно. Ішов на черговий російський сміття. І ось коли побачив першу сцену, вже почав розуміти що фільм не безнадійний. Сам сюжет вже не викликає відрази. Побільше б фільмів про історію.
Батальні сцени тут дуже драматичні. Як би ви тут хотіли знайти те, щоб обов'язково принизити фільм - не знайдете.
Фільм про людей боргу. Вони дали присягу Імператору. Вони билися до кінця за Імперію.
Гра Хабенського на 5 +. Хабенський в цілому добре себе зарекомендував в «Дозор», і в «Іронії Долі».
10 з 10

пряме посилання

Мені особисто фільм сподобався. За всіма параметрами: актори, спецефекти, музика. Фільм не просто якісний, його дійсно ЦІКАВО дивитися, адже він про нашу історію, про людину, яка боролася за Росію і життя віддав за неї.
У нас там модно лаяти фільми, режисерів і акторів після прем'єри, завжди знаходяться незадоволені і ті, хто все знає краще. По-моєму, йти в кінотеатр навмисно шукати неточності і ляпи - низько. Люди, спробуйте розслабитися і отримати задоволення, тому, що фільм цього дійсно гідний.
Я не дивилася «Іронію долі-2», не знаю, як там грала Ліза Боярська та мені нема з чим порівняти, але на мій погляд, в «Адміралі» вона була такою не тому, що «бездарна актриса» з «застиглою мімікою» і «мертвими очима», а тому, що саме такою і повинна бути жінка благородного походження на початку 20-го століття - стримана, статечна, без особливих емоційних сплесків - чай, не селянка, щоб дозволяти собі зайве, виховання не те.
І не зрозумію причіпок до її голосу, нормальний голос, не соловей, але і не такий кошмар, як кажуть деякі. До речі, низькі жіночі голоси набагато приємніше для слуху, ніж пискляві.
У загальному і цілому фільм - відмінний, особливо радісно, ​​що він наш, російський. Думаю, що він міг би цілком гідно представити нашу країну на «Оскарі».

пряме посилання

GlamourGenri

«З усіх мистецтв для нас найважливішим є кіно»

Цікаво, чи много хто з нас знають Історію своєї країни? І Яким чином степень ціх знань впліває на патріотизм? Яка людина піде на явну смерть заради порятунку Батьківщини: тієї, хто рокамі Вивчай чісленні історичні довідники або ж тієї, Який и не чув Нічого ні про Жовтневий революцію сімнадцятого року, ні про події 1918-1921 років? А Аджея самє цею период в жітті Нашої країни ставши много в чому визначальності у «віборі» нашого Подальшого шляху (втім, думка це суто суб'єктивне І, Звичайно ж, підлягає Дискусії). Саме тоді на історічніх підмостках чітко булу видно фігура Олександра Васильовича Колчака - людини дівовіжної долі и непотопляемой Волі.
В останні роки наш кінематограф не ті, щоб прийшов до тями від трівалої сплячки, но Виглядає, прямо скажемо, набагато краще. Нарешті наші улюблені авторизованого Згадаю и про жанрове кіно. Та й Взагалі ситуация стала змінюватіся. Так, нам пропонувалі на суд и добрі романтичні картини ( «Пітер FM», «В очікуванні дива»), и патріотичні стрічки ( «12», «1814», що что «Ми з майбутнього»), и блокбастери новой Хвилі ( «денний дозор »,« Вовкодав »,« Турецький гамбіт »). Новий фільм Андрія Кравчука «Адмірал» формально будучи блокбастером, зачіпає и патріотічну тему, не гребуючі згадуваті и про романтику. Аджея головний герой стрічки - Колчак.
Маючі Досить солідній за російськімі міркамі бюджет, «Адмірал» зібрав и дуже представніцькій акторська склад. Так, головну роль - роль Колчака взявши на себе Костянтин Хабенській. Его дружину Софію Федорівну Омірова зіграла Анна Ковальчук, а образ Анни Тімірьової втіліла на екрані Єлизавета Боярська. Такоже в картині взяли участь Сергій Безруков (генерал Каппель), Володимир Вєтров (Сергій Миколайович Тімер), Рішар Боринже (генерал Жанен), Віктор Вержбіцькій (Керенський) и Федір Бондарчук, Який виконан роль свого батька.
Отже, «Адмірал» - це в першу чергу історія кохання, розказана на тлі кровопролитних воєн початку минулого століття. Перша світова війна, повалення імператорської влади, протистояння червоних і білих - все тут не більше ніж фон для зворушливою і красивою історії двох закоханих. Режисер і його команда в більшій мірі зосереджені на героях Хабенського і Боярської, ніж на інших персонажів і події фільму. Спочатку совість і відповідальність за свої сім'ї не дали цим людям бути разом. Потім об'єктивні обставини, зокрема неспокійний стан справ в країні, змусили їх розлучитися. Але в останні, самі вирішальні хвилини їх долі, нарешті, переплелися.
Цікава позиція авторів художнього фільму. Вони вважали за краще зробити своїх героїв «лицарями без страху і докору». Хоча, цілком очевидним є той факт, що і червоні і білі не цуралися використання і «брудних» методів ведення війни. Та й сама революція сімнадцятого року сприймається багатьма істориками не настільки однозначно. Але у фільмі Колчак і інші представники білих представлені з найсприятливішою точки зору. Колчак Хабенського - це, перш за все людина, шалено відданий своїй Батьківщині, своїй сім'ї і своєї любові (що в даному контексті не одне і те ж). Одним словом Адмірал. Варто підкреслити, що Кравчук не прагне розібратися в тому, хто мав рацію, а хто винен. Просто Олександр Колчак - головний герой стрічки. Атак як «Адмірал» - фільм патріотичного спрямування (та й піар-компанію, що мав дуже широку), то шлях, обраний авторами, видається єдино вірним. Доблесть, честь, відвага бравих захисників Вітчизни підкріплюється якийсь позамежної внутрішньої светлотой і ніжністю панянок (Боярська!). Відрадно, що Кравчук співтовариші надійшли саме таким чином. Адже ніяк не можна не врахувати і виховний момент в мистецтві.
Відтворення епохи також слід визнати успішним. Елегантна парадна форма морських офіцерів, витончені наряди милих дам, чемність, навмисна ввічливість в спілкуванні, культура поведінки - мені здається в цьому нам, сучасному суспільству, варто було б взяти приклад з людей того часу (хоча, звичайно, в стрічці представлений так званий «вищий світло », але все ж ...).
Крім костюмів і декорацій важливим, а можливо і необхідним, етапом була постановка морських і наземних боїв. І цим треба зайнятися фахівцям з комп'ютерної графіки. В цілому про їхню роботу можна говорити в найвищому ступені. Хіба що сцен на воді не так багато. Але фільму більш і не треба, тому що говорить він, перш за все про людські долі. А ефектні сцени бойових дій ви можете побачити в якомусь ефемерне «Перл-Харборі». Головне, що потрібно від батальних сцен, вони виконують. Динамічність і градус картини миттєво підвищуються. Снаряди буквально рвуться поруч з ураженим глядачем (особливо варто відзначити роботу звукорежисера), кулі нібито смертоносні кліщі вгризаються в свої жертви, тут і там чути передсмертні крики.
Багато перед виходом «Адмірала» згадували про те, що вітчизняні блокбастери ніяк не хочуть обзавестися чіткої і продуманої ліричної складової. Побоювання, однак, виявилися марними. Звичайно, більшість сюжетних ходів були зумовлені самим життям. Але необхідно було дотримати баланс: показати історію кохання Олександра Колчака і Анни Тімірьова красиво, але без зайвої «Цукровий». І це зробити вдалося. Заслуга режисера безсумнівна, але і виконавцям головних ролей варто сказати за це величезне спасибі.
Костянтин Хабенський вдало увійшов в образ. Так іншого від нього і чекати не доводилося! Він як завжди спрацював на своєму звично високому рівні. Приємно радує око і Єлизавета Боярська. Причому, як зазначалося вище, не тільки зовнішня краса її полонить погляд, але і дивовижна чистота, душевність, що йде зсередини. А от у Сергія Безрукова екранного часу відчутно менше. Але це саме той рідкісний випадок, коли краще менше, та краще. Безруков навіть у своїй, в общем-то, невеликій ролі примудряється проявити свої найкращі акторські якості. Владислав Вєтров і Анна Ковальчук органічно вписуються в цей злагоджений ансамбль.
Ну і без сумніву варто виділити деякі сцени фільму, які врізалися в підсвідомість особливо чітко. По-перше, це сцени морських битв (романтика військового флоту показана тут як не можна краще). По-друге, хороший епізод атаки обеззброєного полку ... на грізного суперника (та й як! Під музику!). Також вражають сцени за участю Боярської і Хабенського, пронизані романтикою. Заключна частина постановки запам'ятовується завдяки роботі сценаристів, які створили небанальну кінцівку.
Кравчуку і компанії без будь-яких застережень вдався хороший фільм. Фільм, тісно пов'язаний з російською історією. Фільм, підносить перед наші очі світлу історію кохання. Фільм, всі компоненти якого наведені до узгодження між собою, наче це ordre de bataille. Картина, посили якої в рівній мірі призначені для нашої голови, так і для нашого серця.
Як здорово, що такі фільми з'являються в нашій країні. У нас на Батьківщині!

Пряме ПОСИЛАННЯ

На мене фільм справив величезне враження, знаєте, навіть якийсь переворот у свідомості. Адже про Колчака я знав дуже мало і тільки з негативного боку. У фільмі я побачив те, що хотіла побачити: чи не спецефекти, які не слізну історію кохання. Я побачив історію про один із найстрашніших і неоднозначних періодів в житті Росії, я побачив велику масштабну особистість, патріота, до кінчиків нігтів відданого Батьківщині, порядну і навіть романтичного чоловіка, я побачив людей, гранично чесних і гідних офіцерських звань. Ну і любов, звичайно, зворушлива і чиста, якась ... справжня. І зараз мені хочеться прочитати про Колчака і тому часу в цілому в історичних хроніках. А якщо глядачеві після перегляду фільму захотілося ближче познайомитися з героєм або тією епохою, це вже великий плюс картині і її творцям.
А що стосується акторських робіт, то можу сказати, що під час перегляду фільму я не бачив на екрані акторів Костянтина Хабенського і Сергія Безрукова, я бачив тільки їх героїв. А Боярська ... при всій моїй ну ... так скажімо недовіру до її акторському таланту, виявилася дійсно глибокої актрисою, на такій кількості великих планів не можна приховати ніякі вади акторської гри.
І ще скажу, що після сеансу люди виходили з кінотеатру мовчки ... це теж багато про що говорить.
10 з 10

Пряме ПОСИЛАННЯ

Mari_Meri

Чому ж нас вчили багато років?

На свій сором фільм подивилася тільки тиждень тому. Але ... Враження, яке залишила у мене дана стрічка - дуже двоїсте.
Відразу хочу обмовитися - любовна лінія не зачепила зовсім. Банально просто - жінка за коханого і в вогонь і в воду, чоловік - справжній зразок шляхетності, незважаючи на те, що любов до дружини охолола.
А ось, що стосується історичної частини фільму - пронизала до мозку кісток і змусила задуматися багато про що, але особливо про те «Чому ж мене все-таки вчили в школі 15 років тому?» Тому, що кілька десятків років Великої Імперією управляла п'яна матросня? Що бути інтелігентом і справжнім патріотом своєї держави - це зрада ідеології? Ходити в начищеної взуття і соромитися відірвалася гудзики на камзолі - це перші ознаки деградації пролетарської особистості? Хочеться сказати словами Верещагіна з «Білого сонця пустелі» - «Мені за державу обидно».
В епізоді, коли Колчак кидає свою зброю за борт - не допустивши наруги честі і гідності - на очі навернулися сльози ...
Мій син (незважаючи на те, що йому 11 років) дивився фільм від початку до кінця затамувавши подих. Рада батькам - обов'язково умовте своїх дітлахів подивитися цю картину.
І ще - мені дуже шкода, що у мене на батьківщині (Україна) не знімають таких кінострічок, а тільки багато говорять про відродження національної ідеї.
Відродження та прищеплення патріотизму потрібно починати не з полум'яних промов, а з наочних прикладів з історії (причому показувати обидві сторони медалі).

Пряме ПОСИЛАННЯ

ще віпадкові

А викрадення золотого запасу?
А може йому було лінь щось самому вигадувати?
Самі що придумати нічого не може?
Скажіть, хто-небудь хто читав підручник з історії (до фільму), уявляв собі Колчака хоч віддалено схожим на Хабенського?
І Яким чином степень ціх знань впліває на патріотизм?
А ось, що стосується історичної частини фільму - пронизала до мозку кісток і змусила задуматися багато про що, але особливо про те «Чому ж мене все-таки вчили в школі 15 років тому?
» Тому, що кілька десятків років Великої Імперією управляла п'яна матросня?
Що бути інтелігентом і справжнім патріотом своєї держави - це зрада ідеології?
Ходити в начищеної взуття і соромитися відірвалася гудзики на камзолі - це перші ознаки деградації пролетарської особистості?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация