В Брест привезли частинку мощей блаженної Матрони Московської

  1. Схожі статті:

Реальний Брест відправився сьогодні в село Вістичі Брестського району, для того щоб перевірити, чи не користуючись службовим становищем, для чистоти експерименту, скільки часу буде потрібно відстояти в живій черзі, щоб схилитися перед іконою і часткою святих мощей блаженної Матрони Московської.

Реальний Брест відправився сьогодні в село Вістичі Брестського району, для того щоб перевірити, чи не користуючись службовим становищем, для чистоти експерименту, скільки часу буде потрібно відстояти в живій черзі, щоб схилитися перед іконою і часткою святих мощей блаженної Матрони Московської

Стоячи в черзі три години, я дізнався багато цікавого від терплячих православних християн, що вони думають про 6-9 дорослих, які одночасно можуть супроводжувати, наприклад, одну дитину. Нагадаємо, що з дітьми зайти в Свято-Хрестовоздвиженську церкву можна без черги.

Нагадаємо, що з дітьми зайти в Свято-Хрестовоздвиженську церкву можна без черги

Через свою більш-менш віддаленості від Бреста у Свято-Хрестовоздвиженської церкви сьогодні зібралося хоч і багато людей, але, як я дізнався з тієї ж черги, люди, поспішаючи сюди в останній день, вважають, що в Бресті це буде зробити набагато скрутне .

Через свою більш-менш віддаленості від Бреста у Свято-Хрестовоздвиженської церкви сьогодні зібралося хоч і багато людей, але, як я дізнався з тієї ж черги, люди, поспішаючи сюди в останній день, вважають, що в Бресті це буде зробити набагато скрутне

Святині будуть знаходитися в цьому храмі до 8.00 22 листопада, а вже 22-24 листопада святинь можна буде вклонитися в приході в честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в селищі Біловезький Кам'янецького району.

00 22 листопада, а вже 22-24 листопада святинь можна буде вклонитися в приході в честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в селищі Біловезький Кам'янецького району

Для того, щоб бажаючі схилитися перед іконою і часткою святих мощей блаженної Матрони Московської не переїхали один одного на дорозі, біля Свято-Хрестовоздвиженської церквою чергував автомобіль Державтоінспекції, іноді перекриваючи під'їзд до церкви.

Для того, щоб бажаючі схилитися перед іконою і часткою святих мощей блаженної Матрони Московської не переїхали один одного на дорозі, біля Свято-Хрестовоздвиженської церквою чергував автомобіль Державтоінспекції, іноді перекриваючи під'їзд до церкви

Ікона і ковчег з часткою святих мощей блаженної Матрони Московської прибули на Брестщиною з Республіки Карелія. Постійне ж місце знаходження святині - храм святого преподобного Серафима Саровського в селищі Меліоративний Прионежський району.

Постійне ж місце знаходження святині - храм святого преподобного Серафима Саровського в селищі Меліоративний Прионежський району

25 - 28 листопада ікона і ковчег будуть знаходитися в Свято-Троїцькому приході Бреста, в мікрорайоні "Річиця" (вул. Сонячна, 82Б), тут доступ до святині буде можливий лише з 8.00 до 21.00

29 листопада - 2 грудня святині переїдуть в Свято-Покровської храм, в місто Жабинка.

3 - 5 грудня ікону і ковчег з мощами чекають в приході в честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» у селі Піски-2 Кобринського району, 6 8 грудня - в приході на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини в селі Сігневічі Березовського району.

3 - 5 грудня ікону і ковчег з мощами чекають в приході в честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» у селі Піски-2 Кобринського району, 6 8 грудня - в приході на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини в селі Сігневічі Березовського району

Матрона Дмитрівна Никонова народилася в 1881 році в селі Себине Епифанские повіту (нині Кимовського району) Тульської губернії, вона була четвертою дитиною в сім'ї. Згідно з житієм святої Матрони, батьки, Наталя і Дмитро Ніконова, спочатку хотіли залишити сліпу доньку в притулку, але мати передумала після того, як їй приснився незвичайний сон: білий птах надзвичайної краси, але сліпа, села на її грудях. Наталя Ніконова вирішила, що сон був віщий. Житіє повідомляє, що вже з 8 років Матрона лікувала хворих і пророкувала майбутнє. У 18 років у неї віднялися ноги.

Після революції 1917 року Матрона і її подруга Лідія Янкова залишилися без даху над головою і пішли шукати роботу і їжу в місті. Близько 1925 року Матрона перебралася до Москви, можливо, слідуючи за своїми братами. Жила де доведеться - у друзів і знайомих, але не у своїх братів.

Існує версія, що коли з'явилася загроза взяття німцями Москви до Матрони приїжджав Сталін і вона сказала йому: «Російський народ переможе, перемога буде за тобою. З начальства один ти не виїдеш з Москви ». Ця зустріч зображена на іконі «Матрона і Сталін».

Крім усього іншого, Матрона передбачила свою смерть за три дні, продовжуючи приймати людей в свої останні дні. Померла 2 травня 1952 року. Похована на Даниловському кладовищі в Москві; могила стала місцем неофіційного паломництва.

8 березня 1998 року ексгумувати; останки доставлені в московський Данилов монастир, потім перенесені в храм на території Покровського монастиря і поміщені в спеціальну гробницю (раку). Налагоджена робота з транспортування часток мощей Матрони Московської по містах Росії: тільки в 2012 році їх доставляли для поклоніння в Вологду, Красноярськ, Липецьк, Новокузнецьк, Перм і т. Д.

Про життя Матрони відомо насамперед з книги Зінаїди Володимирівни Жданової (1917-2007), дочки односельчанки Матрони, «Сказання про житіє блаженної стариці Матрони». Синодальна комісія з канонізації святих відхилила цю книгу як джерело для канонізації Матрони. Комісією була призначена експертна група, яка склала канонічний текст житія блаженної Матрони, прибравши недостовірні, на погляд експертів, і невідповідні офіційному богослов'я відомості. Ця версія житія в даний час розміщена на православних сайтах: «Православие.ру», «Седмица.Ру», сайті Покровського монастиря.

У 1999 році Матрона канонізована як місцевошанованих московська свята; визначення Священного Синоду від 17 серпня 2004 року свідчила: «Включити до порядку денного майбутнього Архієрейського Собору питання про загальноцерковному прославлянні святої блаженної Матрони Московської (Никоновій; 1881-1952)». У жовтні того ж року відбулася загальноцерковна канонізація.

У жовтні того ж року відбулася загальноцерковна канонізація

реальний Брест

Схожі статті:

Як самому встановити Септик Танк?

Під час суботника Олександр Рогачук виявив поруч з легендарним садом стародавній автентичний каналізаційний люк

У Бресті може з'явитися «госпіталь» для бездомних травмованих і хворих тварин

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация