Валерій Синельников - Молитва Преображення

Валерій Володимирович Синельников

молитва Преображення

У вересні 2008 року одна з учасниць наших великих семінарів, які ми щорічно проводимо в Криму, принесла мені дуже цікаву статтю. У ній розповідалося про одне дивовижну людину і його методі лікування. Ця людина - доктор Іхаліакала Х'ю Лін з Гавайських островів.

На початку вісімдесятих років уже минулого століття він вступив на роботу в державну лікарню у відділення, де містилися душевнохворі злочинці. Обстановка в цьому відділенні була дуже напруженою. Хворих іноді доводилося прикувати в наручники в зв'язку з їх буйним і некерованим характером. Медичний персонал не відчував особливої ​​радості і натхнення від цієї роботи. Була сильна текучка кадрів: психотерапевти звільнялися щомісяця.

І ось через деякий час після того, як доктор Х'ю Лін приступив до своїх обов'язків, у відділенні стали відбуватися дивні події. Всі без винятку пацієнти стали поступово приходити в нормальний стан. Багатьом з них взагалі скасували сильнодіючі ліки, а іншим дозволили по вихідним йти додому. Співробітники стали з радістю ходити на роботу, припинилися пропуски і звільнення. А через три роки це відділення вимушено закрили, так як подібних хворих більше не було.

Далі в статті говорилося, що цей цілитель використовував дуже незвичайний метод для лікування хворих. Він ніколи не оглядав їх як звичайний лікар, не проводив консультацій, а просто брав історію хвороби якогось пацієнта, закривався в своєму кабінеті і ... просив у нього вибачення. І що найдивніше - пацієнти стали одужувати.

Його метод називається «Досягнення самоаутентічності допомогою Хо'опонопоно».

Назва методу мені практично ні про що не говорило, але моя душа відразу відгукнулася на цю статтю. Мені, звичайно, захотілося більше дізнатися про це цілителя. І я, як зазвичай, склав намір, що в найкращий час і в самому кращому місці я отримую детальну інформацію про доктора Іхаліакале Х'ю Ліні і його методі лікування.

В глибині підсвідомості я знав, яким чином цей цілитель допомагав своїм пацієнтам, так як подібне вже давно практикував сам.

Випадок з гавайських доктором нагадав мені про те, як мій наставник, отець Михайло, навчав мене відповідальності.

Ми познайомилися з батьком Михайлом у вересні 1994 року в вагоні поїзда Сімферополь - Горький. Я тоді тільки закінчив інтернатуру і поїхав в місто Володимир облаштовувати своє життя. Я збирався вести там приватну практику, як лікар-гомеопат. Мої родичі допомогли мені з пропискою і з орендою приміщення під кабінет. Мені потрібно було зняти квартиру для сім'ї і оформити всі необхідні документи для ведення приватної лікарської практики. І вже до зими я збирався перевезти у Володимир свою сім'ю.

Починався новий і дуже цікавий період у моєму житті. Я був сповнений сил і ентузіазму. Я жадав нових знань і відкриттів. І вони прийшли до мене. Прийшли несподівано через старця, який проживає у володимирській глибинці.

Сьогодні я розумію, що зустріч з цією людиною була не випадкова. Я підійшов у своєму розвитку до певного рубежу, і мені потрібно було зробити черговий крок на моєму шляху. Воістину: «Коли учень дозрів - приходить учитель».

Він відкрив мені очі не тільки на причини хвороб, а й на причини взагалі всіх проблем людських. Але найголовніше - він навчив мене працювати над собою. Він чітко і ясно дав мені зрозуміти, що якщо я хочу щось змінити в своєму житті, то я повинен взяти на себе відповідальність за все, що в ній відбувається. І це, я вважаю, головний урок, який я витягнув зі спілкування з ним.

Отець Михайло круто змінив моє життя. На сьогоднішній день я написав ряд книг, створив свою школу, є не тільки лікарем, але і вчителем для багатьох. Але я завжди з теплотою в серці згадую про моє вчителя, отця Михаїла.

уроки відповідальності

Ми з батьком Михайлом сиділи біля вогнища на березі невеликої річки. Був пізній червневий вечір, і на небосхилі починали проявлятися самотні зірки.

- Ну що ж, Валерій, - сказав отець Михайло, підкидаючи у вогонь хмиз, - ось і закінчився перший круг твого навчання.

Він зробив невелику паузу, напевно для того, щоб я осмислив сказане ним, і продовжив:

- Я розповів тобі про причини хвороб людей, про силу думки і наміри. За час нашого знайомства ти навчився багато чому. Але знаєш, що є найціннішим з усього того, чого ти досяг?

Я запитально подивився на батька Михайла.

- Ти навчився працювати над собою, - сказав він. - Ти навчився відповідальності. Звичайно, ті знання, які ти отримав, читаючи книги і навчаючись на курсах і тренінгах, дуже важливі і потрібні в твоїй практиці, як лікаря-гомеопата і психотерапевта. Але не це головне. Є щось набагато важливіше.

Він знову зробив паузу, явно чекаючи питання з мого боку, і я тут же запитав:

- І що ж це?

- Ти в першу чергу навчився застосовувати ці знання у своєму житті. Скажи, що щось змінилося в твоєму житті з моменту нашого знайомства?

Я був готовий до такого питання, так як вже багато разів думав про це.

- Звичайно змінилося, отець Михайло. Я став більш зібраним і упевненим в собі, більш відповідальним, покращився моє здоров'я. Я вже не кажу про мої професійні успіхи. Розповідаючи людям про причини їхніх хвороб і проблем, я відкриваю для них новий світ. І вони безконечно вдячні мені за це. Я навіть вирішив написати книгу про приховані підсвідомих причини хвороб, щоб кожен, хто її прочитає, зміг змінити себе і свій світогляд.

- Хороша ідея, - схвалив батько Михайло.

- Але я не знаю, як це у мене вийде, адже я ніколи не писав книг.

- Це не має значення, Валерій. Старайся, щоб в книзі було більше позитивних образів і почуттів, і у тебе все вийде.

- Мені вже й назва прийшла - «Возлюби болезнь свою».

- Чудова назва. Я бачу у твоїй книги велике майбутнє. Її будуть читати в кожній родині. І вийде вона на багатьох мовах. Тільки коли редактори у видавництві будуть пропонувати тобі змінити назву книги - не міняйте його ні в якому разі.

- Чому?

- Тому що воно прийшло тобі зверху, в момент творчого натхнення. Валерій, - запитав мене батько Михайло, - а що ще істотного сталося в твоєму житті?

- Я дійсно глибоко усвідомив, що всі проблеми в своєму житті я створював собі сам. І навчився не тільки вирішувати ці проблеми, але навіть передбачати їх. За цей час я зумів запобігти кілька неприємних ситуацій. І все це завдяки тим знанням, які ви мені дали.

- Не тільки знань, - сказав отець Михайло, помішуючи вугілля паличкою. - Вони могли залишитися просто на рівні інформації для тебе, на рівні порожнього звуку. Але ти став діяти, проявивши волю. І це допомогло тобі. Без твого вольового зусилля нічого б не сталося.

В тобі, - продовжував він, - є два дуже важливих якості, без яких успішне навчання неможливо в принципі: це смирення і воля. Учень повинен смиренно слухати свого вчителя і прагнути зробити отримані знання частиною свого життя.

Тепер прийшов час познайомити тебе з наступним рівнем знань, наступним колом.

- А скільки всього таких рівнів або кіл? - запитав я.

- Їх багато. Тут на Землі їх три. Передбачаючи моє запитання, батько Михайло підняв руку і розгорнув долоню в мою сторону, не даючи вимовити мені слово.

- беззмістовність говорити про наступні, що не освоївши попередніх, - сказав він з посмішкою. - Тому давай почнемо з того, що для тебе просто і зрозуміло.

Отець Михайло взяв паличку і намалював на піску три кола: спочатку маленький коло в центрі, потім обвів його навкруги побільше і в кінці намалював найбільший коло, який об'єднав в собі два попередніх.

- Як ти вже знаєш, - сказав він, - існує три підходи в лікуванні хворих.

Перший - це коли пацієнт і лікар шукають зовнішню причину виникнення хвороби. У даній ситуації пацієнт - нещасна жертва обставин. І ти, як ніхто інший, знаєш, чим загрожує таке ставлення до себе і Життя в цілому. У цій ситуації лікар лише полегшує страждання хворого, нічого не змінюючи ні в його житті, ні в своїй. Мало того, така позиція і хворого і лікаря часто чревата негативними наслідками для обох.

Другий підхід, висловлюючись сучасною мовою, більш просунутий. На цій стадії свого розвитку лікар починає усвідомлювати, що хвороби з'являються не просто так, а як наслідок неправильних думок і вчинків хворого. Доктор виходить за рамки звичайних станів. Він починає бачити зв'язок подій і явищ в житті. У цьому стані він тільки торкається до глибокого розуміння єдності з навколишнім світом. Поступово відходить від старих моделей поведінки (в тому числі і в медицині) і починає більше просвіщати своїх пацієнтів, вчить їх брати на себе відповідальність за свої хвороби. І себе він уже сприймає не тільки як доктора, але і як вчителя. Це досить високий рівень розвитку розуму, але це далеко не межа.

Кінець ознайомчого уривка

СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

Валерій Володимирович Синельников   молитва Преображення   У вересні 2008 року одна з учасниць наших великих семінарів, які ми щорічно проводимо в Криму, принесла мені дуже цікаву статтю
Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

Але знаєш, що є найціннішим з усього того, чого ти досяг?
Скажи, що щось змінилося в твоєму житті з моменту нашого знайомства?
Чому?
Валерій, - запитав мене батько Михайло, - а що ще істотного сталося в твоєму житті?
А скільки всього таких рівнів або кіл?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация