Закінчилася Ніч Сварога і настав Ранок Сварога - епоха Вовка .. Обговорення на LiveInternet

В даний час ми користуємося датуванням років від Різдва Христового і Григоріанським календарем. Не забутий і Юліанський календар, так званий «старий стиль».
Щорічно в січні ми згадуємо про нього, коли відзначаємо «старий» Новий рік.
Також засоби масової інформації дбайливо нагадують про зміну років за Китайським, Японському, тайського і інших календарях. Тільки ось найдавнішу традицію літочислення Слов'янських народів - Даарійскій Круголета Числобога, по якому ще не так давно жили наші Предки, абсолютно не згадують.
Чи знаєте ви, що, незважаючи на повсюдне наступ громадянського нового, 2012 року, ми продовжували жити в
- 143 Літо Небесного Дельфіна Круголета Числобога
- в 7520 Літо від Створення Світу в Зоряному Храмі
- в досвітніх сутінках Епохи Лисиці Марени Сварожого Кола
- напередодні світанкової епохи Вовка Велеса, яка почнеться в 2012 році і триватиме до 3632 року у цивільній календарем.
З 22-23 вересня 2012 року почалася епоха Вовка
ЕПОХА ВОЛКА В даний час ми користуємося датуванням років від Різдва Христового і Григоріанським календарем


Відповідно до слов'яно - арійський астрологією, що прийшла до нас з найдавніших часів, наша Мідгард - Земля (слов'яно - арійський назва нашої планети) не тільки рухається навколо сонця, а й обертається навколо своєї осі, а вісь у свою чергу, повільно рухається по круговому конусу.
При цьому північний полюс описує в просторі еліпс, який є підставою цього конуса, а південний полюс є відповідно його вершиною. Ось цього конуса перпендикулярна площині земної орбіти, а кут між віссю і утворює конуса дорівнює приблизно 23 °. Це рух осі обертання землі по круговому конусу називається прецесією.
І в результаті цього повний (візуально спостережуваний з Землі) оборот зоряного неба відбувається за 25920 років.
Наші предки цей небесний цикл називали - Сварожий Коло.
Протягом Сварожого Кола (для земного спостерігача) наше Ярило - Сонце перемішається по небесному склепіння із сузір'я в сузір'я (чертог) в протилежному напрямку від звичайного річного циклу.
ЧеРТ0Г - Ділянка всесвіту, в якому зібрані Сонця, Зірки і Зоряні скупчення.
Зірка - це небесні світила, навколо яких існує система, що має до 7-ми Земель (планет), навколо яких в свою чергу теж обертаються небесні Об'єкти (місяця, супутники).
Сонце - центральне світило, навколо якого по своїх орбітах обертається більше 7-ми Земель.
3емлі - це небесні Об'єкти, що рухаються по своїх орбітах навколо зірок (або сонць).
МІСЯЦЯ - небесні Об'єкти, що обертаються навколо Земель.
ЯРИЛО - назва нашого Сонця (Зірки), навколо якої оберталися 27 великих і малих Земель (звідси вираз - "за три дев'ять Земель, в три десяті Царство", тобто за межі сонячної системи).
Система Ярила-Сонця мала 27 Земель (Земля Деі - зруйнована, на її орбіті зараз перебуває пояс астероїдів. Або, як казали раніше: «тридев'ять земель»).
Мидгард-Земля - ​​в давнину Слов'яни - Арії називали так нашу Землю. Навколо неї "оберталися три Місяця (про цей період Трьох 'Лун" є згадка у багатьох народів)
Леля - сама Найближча Місяць, була зруйнована через кощіїв (сірих). Період обертання 7 діб. Саме тому у багатьох народів зберігся календар, в якому тиждень - 7
днів.
Фаттах - період обертання 13 діб. Була зруйнована жерцями Атлантиди. З тих з'явився вираз фатальність, і число 13 несе негативний сенс.
Місяці - період обертання 29,5 діб. Наша сьогоднішня Місяць, яку ми звемо ще й Місяць. Життя у Всесвіті підпорядкована єдиним законом, і вони непорушні.
Положення Сонця на небосхилі визначається під час сонцестояння, т. Е. В якому сузір'ї (чертозі) знаходиться сонце 22 березня (латинський, західний стиль) або 22 сентября (арійський, російський стиль) - у ту епоху ми і живемо.
Тому система з 12 зодіакальних сузір'їв для аріїв є неповною і чужої, а значима тільки для південних народів.
Потім у аріїв йшов Коло Життя, що складається з 16 × 9 = 144 років.
Далі - Сварожий коло (добу Сварога) складався з 180 Кіл Життя - 144 × 180 =
25920 років.
Так як, на відміну від західної і китайської астрології, слов'яно-арійці на небосхилі розрізняють не 12, а 16 зодіакальних сузір'їв (тобто знання наших предків дозволяли це зробити), то, відповідно, і зодіакальна епоха триває 1620 років. Тобто точка осіннього сонцестояння Ярила - Сонця кожні 1620 років переходить в новий чертог.
Рунічні Літопису Давньоруської Інгліістіческой церкви Православних старовірів - Інглінгов кажуть, що наше Ярило-Сонце знаходиться в галактичної структурі Зоряною Системи Сват (немає аналогів в сучасних сузір'ях), іменованої також Перунів Шлях або Небесний Ірій.
Сват представлена ​​у вигляді лівосторонньої свастики.
У нижній частині одного з Свастичний рукавів Сват розташовується Ярило-Сонце. Воно є Трисвітлого, тому що висвітлює три Миру: Яв, Нав і Прав. Ярило-Сонце входить до складу сузір'я Богині Зімун (Небесна Корова або, по-сучасному, Мала Ведмедиця) і є восьмою зіркою.
Також в свастична рукаві галактики знаходиться сонячна система Дажбог-Сонця (суч. Назва: Бета-Льва).
Його називають Яровелікім Злата Сонцем, воно більш яскраве по випромінюванню світлового потоку, за розміром і масою, ніж Ярило-Сонце.
Навколо Злата Сонця обертається Інґарден - Земля, період обертання становить 576 діб. Інґарден - Земля має два місяці: Велика Місяць з періодом обертання 36 днів, і Мала Місяць - 9 днів.
Система Злата Сонця знаходиться у палати Раси на Сварожому Колі (один з Слов'яно-Арійських знаків зодіаку). В Системі Злата Сонця, на Інґарден - Землі, існує біологічне життя, схожа з життям на Мідгард-Землі. Ця земля є прабатьківщиною багатьох Слов'яно-Арійських Пологів.
Стародавні слов'яно-арійські писання стверджують, що періодичні коливання осі обертання нашої Землі надзвичайно важливі для свідомого життя людей - вони безпосередньо пов'язані з певними подіями і з часом, коли вони відбуваються.
Правий кінець довгої осі еліпса, який описує північний полюс нашої Землі в результаті прецесії, називається апогеєм і звернений до центру галактики. При видаленні полюса від центру галактики свідомість жителів землі «впадає в сплячку» і настає галактична ніч для нашої планети, а при наближенні до центру галактики нашу свідомість починає «прокидатися» (маються на увазі різні рівні свідомості) і настає галактичний день. Цей цикл наші предки назвали добою Сварога.

Звичайні добу у Слов'яно - Арийцев починалися о 18 годині вечора, були розбиті на шістнадцять частин, і закінчувалися о 18 годині наступного дня
Звичайні добу у Слов'яно - Арийцев починалися о 18 годині вечора, були розбиті на шістнадцять частин, і закінчувалися о 18 годині наступного дня.
Тиждень складалася з 9 днів (найвище просте число),
місяць складався з 40 - 41 дня,
і в році було 9 місяців.
Далі йшов Коло Років, який включав в себе 16 років, а кожне шістнадцяте літо було священним.
Потім йшов Коло Життя, що складається з 144 років, а вже Сварожий коло (добу Сварога) складався з 180 Кіл Життя.
Попередні добу Сварога закінчилися близько 13000 років тому. Вісь обертання нашої Землі перейшла на сторону еліпса, віддалену від центру галактики.
Настав галактичний вечір і стався Великий потоп, в якому загинула Атлантида і практично все населення планети (індіанці Америки ведуть свій календар від настання даних подій - у них на календарі зараз 13653 рік), змістилися магнітні полюси (щодо кори Землі, а не орієнтації в космосі ).
Врятуватися вдалося лише небагатьом праведним людям, які зберегли частину стародавніх ведичних Знань.
Так, в 10948 році до нашої ери (плюс 2003 року нашої ери), з епохи Діви, почалися наступну добу Сварога, настав галактичний вечір і свідомість людства початок «засипати».
А з 4468 р до нашої ери, з епохи Фініст, почалася галактична ніч Сварога, яка триває по теперішній час.
Початок ночі Сварога ознаменувалося такими подіями, як прибуття на нашу Землю нащадків Адама і Єви 5672 роки тому [за календарем держави Ізраїлю настав 5672 рік у Адама, а у Слов'яно-Арийцев - 7521 Літо від створення світу між расою Великої (Слов'яно-арійські народами ) і Аріманом (китайцями)].
Також стався найсильніший землетрус в IV столітті до нашої ери, яке призвело до знаменитого, описаного навіть в християнській біблії, потопу і до утворення Дарданового протоки.
У 392 році нашої ери настала епоха Лисиці (заступництво Богині смерті Марени), що супроводжується розквітом брехні і обману, її символом є хрест. Це самий темний час, яке настає завжди перед світанком.
Про це Слов'яно-Арійці були попереджені в «Книзі мудрості Перуна», в якій Бог Перун дав потаємну Мудрість Жерцям і Старійшинам Пологів Свята Раси, - як підготуватися до темним тяжким часи, коли рукав нашої свастична Галактики буде проходити через простору, підвладні силам з Темних Міров Пекла, а північний полюс нашої Землі віддалиться від центру галактики.
В цей час Світлі Боги перестають відвідувати свої народи, тому що вони, відповідно до законів Небесної Етики, не порушують меж простору, підвладного силам Темних Міров Пекла.
Але з виходом нашої галактики з просторів Темних Міров Пекла, Світлі Боги знову почнуть відвідувати Пологи Раси Великої.
В "Книзі Мудрості Перуна" сказано, що багато людей загинуть від металу і вогню. На сім кіл життя (1008 років від хрещення Русі і до наших днів) огорне темрява землі Пологів Раси Великої. В індійських джерелах зазначено період лихоліть в 900 років. Це час воєн і занепаду Віри Предків, влада над Землею безроздільно належить Чернобогу і Богині Марені.
Про настання даного лютого часу говориться і в книзі «Велеса»:
«Множаться там гріхи. Немає пошани старцям від юних, і батька не слухають діти, брати б'ються між собою, вдаються до все жадане, віддаються тяжким порокам, все змішалися сословья, шанують в тих землях мощі і не славлять Світлих Богів, відкидають Всевишнього ».
Початок Світлих часів, тобто світанку, почнеться в Святе Літо 7521 від С.М.З.Х. або в 2012 р від Р.Х. (У індіанців майя календар ночі Сварога теж закінчується 22 грудня 2012 року) - Вже ПОЧАЛОСЯ!
І як сказано в стародавніх писаннях, нам треба чекати неймовірних змін, пов'язаних з переходом осі обертання Землі на сторону еліпса, звернену до центру галактики (як і при переході на іншу сторону).
Настав Світанок, Ранок Сварога - епоха Вовка, санітара Природи, під заступництвом одного з прабатьків Слов'яно Арийцев - Бога Велеса (передбачена також і в Едді):
«Хлинуть води на Землю і очистять її від скверни». Для темних людей настане кінець світу, а для світлих - кінець пітьми, і наступ цих подій може статися в строк не далі одного кола життя (144 року).


Прецессия - це повільне пересування осі обертового тіла (в даному випадку - земної кулі) так, що її кінці (у Землі - полюса) повільно повертаються по колу на зразок обертання осі крутиться дзиги, якщо її відхилити від вертикалі. При цьому кут нахилу осі від вертикальної лінії в будь-якій позиції прецесійного зміщення однаковий. Швидкість прецесії земної осі дуже повільна - на 1 ° за кожні 71,6 року. А повне коло полюса пройдуть за 25 776 років (360 ° х 71,6).

Але крім повільного обертання по конусу, земна вісь здійснює ще один рух - нутационнимі, що означає зміну кута її нахилу до вертикалі - від 22,1 ° (мінімальний) до 24,5 ° (максимальний). Нагадаю, зараз його значення дорівнює 23 ° 27 і продовжує збільшуватися.

Отже, в результаті прецесії, повний оборот земна вісь робить за 25 776 років .Однак в Ведических релігіях на 360 множилося нема на 71,6 (кількістю років, за яке земна вісь зсувається на 1 градус), а 72 і виходив термін - 25 920 років.
Число 72 зустрічається в багатьох стародавніх релігіях .. Це і 72 змовника в міфі про Осіріса, це і 72 нитки, з яких робили пояса служителям іранської віри і т.д.
. Інформація про Процесійний зсуві, інші астрономічні знання зустрічаються в міфах багатьох народів. Велике коло Сварога визначається в «близько 26 тисяч років".

Коло Свароже ділиться на 12 епох, кожна з яких дорівнює 2160 років. У 2012 році закінчується епоха християнства (ера Риб), яка відповідає в слов'янському календарі місяця лютні і починається епоха, відповідна місяця Березного. У 2012 році замикається коло Сварога і починається нове Свароже коло.

У 2012 році замикається коло Сварога і починається нове Свароже коло

Древній Слов'янський Календар заснований на шістнадцятковій системі числення і утворює тривалі проміжки часу, звані Свароже Колами, в кожному з яких Сонце проходить послідовно всі 16 Чертогів за 180 Кіл Життя. Це і є добу Сварога. (До речі, 180 Кіл Життя х 144 Літа = 25 920 Років - це відомий період обертання сонячної системи нашого Ярила-сонця навколо центру нашої галактики).

Коло Життя містить 144 Літа.

Літо - три сезони: Оусень, Зима і Весна - це одне літо (звідси в російській мові поняття: літопис, літочислення, скільки Вам років? І т. Д.)

Літо - 9 місяців,

місяць - 41 або 40 днів (в залежності від того непарний або парний),

день - 16 годин,

годину - 144 частини,

частина - 1 296 часток,

частка - 72 миті,

мить - 760 Мигово,

мить - 160 сигів (звідси в російській мові «стрибнути», т. е. швидко переміститися)

сиг - 14 000 сантігов.

Така точність недосяжна навіть сучасними атомними хронометрами.

Нова доба Сварога раніше починалися в момент заходу Ярила-Сонця в день рівнодення - дуже просто і наочно.

Раніше (коли не було повсюдного використання годин) нова доба починалися з заходом Сонця.

Термін «добу» з'явився трохи більше 110 тис. Років тому. Причому слово «добу» є тільки в слов'янських мовах. Ні в англ., Ні в франц., Ні в ньому., Ні в інших мовах цього слова немає. А етимологія його проста: виткати, стикувати - тобто з'єднувати разом (ТК). Про - У - перехідні голосні. Тобто ДОБУ - виткані, зістиковано разом день і ніч.

Зараз доба починається вночі, коли всі сплять. Але навіть якщо б і не спали, то все одно зафіксувати початок нової доби неможливо, так як спостерігати в цей момент на небосхилі нічого.

Тиждень складалася з дев'яти днів: понеділок, вівторок, трітейнік, четвер, п'ятниця, шестіца, седьмица, осьміца і тиждень. Згадайте фрази з невиправлених «істориками» казок: «і на першу седмицю він поїхав в Град-столицю» (Коник-Горбоконик), «ось осьміца вже минуло і тижня підійшла» (Кам'яна чаша).

Всі місяці починалися в строго певні дні тижня. Наприклад, якщо перший місяць року починається у вівторок, то і всі інші непарні місяці будуть починатися у вівторок, а парні - в седмицю. Тому той календарик, який ми сьогодні носимо з собою і який містить 12 різних табличок-місяців, раніше містив всього дві таблички: одну - для непарних місяців, іншу - для парних.

Всі роки Круголета Числобога завжди починалися в строго певні дні тижня.

Багато елементів Слов'янського Календаря дійшли до наших днів у вигляді приказок і звичаїв, витоки яких, на жаль, вже забулися. Наприклад, Велика тризна, тобто поминання померлого родича, відбувається через тиждень (9 днів) і через місяць (40 днів), тобто на дев'ятий і сороковий день.

Сім місяців виношує мати чадо в утробі своїй і сорок сороков (сорок місяців) потім годує його грудним молоком.

А через сорок сороков (або чотири літа і чотири місяці) після народження першої дитини у жінок настає період життєвого вдосконалення, в результаті чого вона стає відав Матір'ю або відьми.

Через 369 тижнів після народження людини починається період його Духовного Навчання, бо в дев'ять років відбувається перше Велике прилучення до Стародавньої Мудрості Богів і Предків.

Коли ж дітям з Слов'янських Родів виповнювалося 12 років (108 місяців) і вони досягали зростання 7 п'ядей во лбу (124 см), для дітей починався новий етап в житті. У 108 місяців (або в 12 років) настає повноліття людини, і він проходить обряди повноліття і Ім'янаречення, після чого хлопчиків починають навчати родовим ремеслам і військовому мистецтву.

А ще через 108 місяців, тобто в 24 літо, він, приймаючи Духовне освячення Святим Вогнем, пізнає справжній сенс буття свого Роду і справжнє значення Родового імені.

У 33 літо настає час Духовного вдосконалення.

А в 369 місяців або в 41 літо починається епоха Духовного Осяяння.

Дівчина могла виходити заміж тільки після 16 років або 144 місяців, що становить Єдиний Коло Круголета. До цього терміну вона вести - пізнає Звістка, тобто навчається ведення домашнього господарства, догляду за дітьми, рукоділля, а в 16 років - закінчує вестовать і стає наречена.

Повсюдне використання стародавнього Слов'янського Календаря припинилося, на жаль, коли Петро I ввів іноземний календар.

Відповідно сучасний календар був ускладнений на догоду політичним інтересам.

Тиждень вкоротити до семи днів, на Догода шанувальник місячного культу. Кількість місяців в році зросла і їх назви змінилися.

В даний час, якщо ми користуємося сучасним календарем, то правильніше буде його застосовувати тільки для подій останніх трьохсот років. А давніші події, для ясного розуміння їх суті, повинні бути датовані в тій системі літочислення, яка вживалася до 1700 року. Інакше можливо неправильне тлумачення нашої літописі, культури, традицій і звичаїв.

іст. Слов'яно - Арійські Веди

Звідси в російській мові поняття: літопис, літочислення, скільки Вам років?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация