Закон Про охорону навколишнього середовища. Стаття 50. Охорона навколишнього середовища від негативного біологічного впливу 2016-2019г. ЮрІнспекція

1. Забороняються виробництво, розведення і використання рослин, тварин та інших організмів, не властивих природним екологічним системам, а також створених штучним шляхом, без розробки ефективних заходів щодо запобігання їх неконтрольованого розмноження, позитивного висновку державної екологічної експертизи, дозволу федеральних органів виконавчої влади, які здійснюють державне управління в галузі охорони навколишнього середовища, інших федеральних органів виконавчої влади відповідно до їх компетенцією і законодавством Російської Федерації.

2. При розміщенні, проектуванні, будівництві, реконструкції, введенні в експлуатацію, експлуатації та виведення з експлуатації небезпечних виробничих об'єктів, застосуванні технологій, пов'язаних з негативним впливом мікроорганізмів на навколишнє середовище, повинні дотримуватися вимоги в галузі охорони навколишнього середовища, природоохоронні нормативи, в тому числі нормативи гранично допустимих концентрацій мікроорганізмів і інші нормативні документи в галузі охорони навколишнього середовища.

3. Юридичні та фізичні особи, які здійснюють діяльність, пов'язану з можливістю негативного впливу мікроорганізмів на навколишнє середовище, зобов'язані забезпечувати екологічно безпечне виробництво, транспортування, використання, зберігання, розміщення та знешкодження мікроорганізмів, розробляти і здійснювати заходи щодо запобігання аваріям і катастроф, попередження і ліквідації наслідків негативного впливу мікроорганізмів на навколишнє середовище.

  • Наталія Михайлова

    Наталія Михайлова

    Чи потрібно отримувати ліміти по відходам установам охорони здоров'я?

    • Відповідь юриста:

      Відповідь: Статтею 16 Федерального закону від 10.01.2002 р N 7-ФЗ (в ред. Від 05.02.2007 р) "Про охорону навколишнього середовища" встановлено, що негативний вплив на навколишнє середовище є платним.
      До видів негативного впливу на навколишнє середовище відносяться:
      - викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин та інших речовин;
      - скиди забруднюючих речовин, інших речовин і мікроорганізмів в поверхневі водні об'єкти, підземні водні об'єкти і на водозбірні площі;
      - забруднення надр, грунтів;
      - розміщення відходів виробництва та споживання;
      - забруднення навколишнього середовища шумом, теплом, електромагнітними, іонізуючими і іншими видами фізичних впливів;
      - інші види негативного впливу на навколишнє середовище.
      Постановою Уряду Російської Федерації від 28.08.1992 р N 632 (в ред. Від 12.02.2003 р) затверджено Порядок визначення плати і її граничних розмірів за забруднення навколишнього природного середовища, розміщення відходів, інших видів шкідливого впливу.
      Платниками плати за негативний вплив на навколишнє середовище є підприємства, установи, організації, іноземні юридичні та фізичні особи, які здійснюють такі види шкідливого впливу на навколишнє природне середовище:
      - викид в атмосферу забруднюючих речовин від стаціонарних джерел (зазвичай це організації, які мають якесь виробництво);
      - викид в атмосферу забруднюючих речовин від пересувних джерел (організації, у яких на балансі є будь-який транспорт);
      - скидання забруднюючих речовин у поверхневі і підземні водні об'єкти (це також організації, у яких є виробництво);
      - розміщення відходів виробництва та споживання.
      Звертаємо Вашу увагу на те, що Мінфін РФ і Ростехнагляд (лист Ростехнагляду від 27.04.2007 р N 04-09 / 455 "Про плату за негативний вплив на навколишнє середовище") вважають, що за розміщення відходів повинна вносити плату і подавати розрахунок практично будь-яка організація, навіть торгова організація, у якій завжди будуть відходи.
      У вищезгаданому листі чиновники пояснюють, що при укладанні договору зі спеціалізованою організацією на вивіз відходів, що має ліцензію на поводження з відходами, і договір, який передбачає перехід права власності на відходи, всі права на дані відходи і обов'язки по внесенню плати виникають у нового власника відходів, тобто у спеціалізованій організації.
      Також в цьому листі зазначено, що платники плати за негативний вплив на навколишнє середовище ставляться на облік відповідно до Наказами Ростехнагляду від 02.08.2005 р N 545 "Про затвердження порядку взяття на облік платників плати за негативний вплив на навколишнє середовище в територіальних органах Федеральної служби з екологічного, технологічного і атомного нагляду "і від 24.11.2005 р N 867" Про ведення територіальними органами Федеральної служби з екологічного, технологічного і атомного нагляду державного обліку об'єктів , Що роблять негативний вплив на навколишнє середовище "по кожному об'єкту, який надає негативний вплив на навколишнє середовище: стаціонарному та / або пересувного (транспортні засоби та ін., Що працюють на бензині, дизельному паливі, гасі, зрідженому (стислому) нафтовому або природному газі).
      Отже, якщо Ви торгова організація і на вашому балансі немає ніяких транспортних засобів і у Вас не оформлений договір на передачу прав власності на побутові відходи спеціалізованої організації, то для того, щоб вносити плату, потрібно:
      - стати на облік в територіальному відділенні Федеральної служби з екологічного, технологічного і атомного нагляду;
      - отримати в територіальному відділенні Ростехнагляду або регіональному екологічному комітеті дозволу на розміщення відходів виробництва та споживання (в межах лімітів) і ліміти розміщення відходів;
      - на підставі отриманого дозволу та лімітів самостійно виконати розрахунок плати за негативний вплив на навколишнє середовище.
      Якщо на балансі є транспортні засоби, то згідно із законодавством Укра

  • Василь Вася

    Василь Вася

    що забороняє, стимулює і регламентує екологічне право

    • Відповідь юриста: Законодавство в галузі охорони навколишнього середовища визначає правові основи державної політики в цій галузі, що забезпечують збалансоване вирішення соціально - економічних завдань, збереження сприятливого навколишнього середовища, біологічного різноманіття та природних ресурсів з метою задоволення потреб нинішнього і майбутніх поколінь, зміцнення правопорядку в області охорони навколишнього середовища і забезпечення екологічної безпеки. Екологічне право регулює відносини в сфері взаємодії суспільства і природи, що виникають при здійсненні господарської та іншої діяльності, пов'язаної з впливом на природне середовище як найважливішу складову навколишнього середовища, що є основою життя на Землі, в межах території РФ, а також на континентальному шельфі та у виключній економічній зоні РФ. Кожен громадянин має право на сприятливе навколишнє середовище, на її захист від негативного впливу, викликаного господарської та іншою діяльністю, надзвичайними ситуаціями природного та техногенного характеру, на достовірну інформацію про стан навколишнього середовища і на відшкодування шкоди навколишньому середовищу. Об'єктами охорони навколишнього середовища від забруднення, виснаження, деградації, псування, знищення та іншого негативного впливу господарської та іншої діяльності є: 1) землі, надра, грунту; 2) поверхневі і підземні води; 3) ліси та інша рослинність, тварини та інші організми і їх генетичний фонд; 4) атмосферне повітря, озоновий шари атмосфери і навколоземний космічний простір. Громадяни мають право: 1) створювати громадські об'єднання, фонди й інші некомерційні організації, що здійснюють діяльність в галузі охорони навколишнього середовища; 2) направляти звернення до органів державної влади та посадових осіб щодо отримання своєчасної, повної та достовірної інформації про стан навколишнього середовища в місцях свого проживання, заходи щодо її охорони; 3) брати участь у зборах, мітингах, демонстраціях, ходах і пікетуванні, зборах підписів під петиціями, референдумах з питань охорони навколишнього середовища і в інших акціях; 4) вносити пропозиції про проведення громадської екологічної експертизи й брати участь в її проведенні в установленому порядку; 5) сприяти органам державної влади у вирішенні питань охорони навколишнього середовища; 6) звертатися до органів державної влади та інші організації зі скаргами, заявами та пропозиціями з питань, що стосуються охорони навколишнього середовища, негативного впливу на навколишнє середовище, і отримувати своєчасні і обґрунтовані відповіді; 7) подавати до суду позови про відшкодування шкоди, заподіяної навколишньому середовищу.
  • Валерія Пугачова

    Валерія Пугачова

    Чи вірно, що ГСК звільнені від сплати податку за негативний вплив на навколишнє середовище? Якщо можна, то підстава

    • Відповідь юриста: Не вірно! Повинні платити, як і все !!! Тільки це не податок. Це плата за негативний вплив. Правда, якщо платити її не хочете, то підстави, в принципі у Вас є. Справа в тому, що постанова Уряду РФ, яке регламентує ці платежі, було визнано недійсним ще в 2002 році. І нічого нового прийнято не було. Федеральний закон від 10 січня 2002 N 7- ФЗ "Про охорону навколишнього середовища" Стаття 16. Плата за негативний вплив на навколишнє середовище Федеральним законом від 7 грудня 2011 N 417-ФЗ до пункту 1 статті 16 цього Закону внесені зміни, що вступають в силу з 1 січня 2013 р Див. Текст пункту в майбутньої редакції 1. Негативний вплив на навколишнє середовище є платним. Форми плати за негативний вплив на навколишнє середовище визначаються цим Законом, іншими федеральними законами. 2. До видів негативного впливу на навколишнє середовище відносяться: викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин та інших речовин; скиди забруднюючих речовин, інших речовин і мікроорганізмів в поверхневі водні об'єкти, підземні водні об'єкти і на водозбірні площі; забруднення надр, грунтів; розміщення відходів виробництва та споживання; забруднення навколишнього середовища шумом, теплом, електромагнітними, іонізуючими і іншими видами фізичних впливів; інші види негативного впливу на навколишнє середовище. 3. Порядок обчислення і справляння плати за негативний вплив на навколишнє середовище встановлюється Урядом Російської Федерації. 4. Внесення плати, визначеної пунктом 1 цієї статті, не звільняє суб'єктів господарської та іншої діяльності від виконання заходів з охорони навколишнього середовища та відшкодування шкоди навколишньому середовищу. Рішення Верховного Суду РФ від 28 березня 2002 N ГКПІ02-178 ... Керуючись ст. 191 - 197, 231, 232, 239-7 ЦПК РРФСР, Верховний Суд Російської Федерації вирішив: заяву ВАТ "Кольська гірничо-Металургійна Компанія" - задовольнити. Постанова Уряду Російської Федерації від 28 серпня 1992 р N 632 "Про затвердження Порядку визначення плати і її граничних розмірів за забруднення навколишнього природного середовища, розміщення відходів, інші види шкідливого впливу", в редакції від 14 червня 2001 N 463, визнати незаконним (недійсним). Рішення може бути оскаржене в Касаційну колегію Верховного Суду Російської Федерації протягом десяти днів.
  • Лілія Комарова

    Лілія Комарова

    який штраф за спалювання сміття на ділянці

    • від 1000 до 1500 рублів відповідно до Федерального Закону про охорону навколишнього середовища 7-ФЗ від 10.01.2002 року, стаття 11, кожен громадянин має право на сприятливе навколишнє середовище. Кожен має право на її захист від негативного ...

  • Анатолій Диев

    Анатолій Диев

    Як формуються в Конституції РФ права і обов'язки громадян у сфері охорони навколишнього середовища

  • Сергій Черемисов

    Сергій Черемисов

    • Цілком можливо!

  • Михайло Смагін

    Михайло Смагін

    Фіз особа спиляли крону 20 депевьев у дворі, це законно?

    • Некерований випадок, який вважається рушійною силою еволюції, створити людини розумної не міг.

  • Андрій Яйчіков

    Андрій Яйчіков

    Міфи про натуральність (+) (+)

    • Відповідь: Статтею 16 Федерального закону від 10.01.2002 р N 7-ФЗ (в ред. Від 05.02.2007 р) "Про охорону навколишнього середовища" встановлено, що негативний вплив на навколишнє середовище є платним. До видів негативного впливу на ...

  • Клавдія Александрова

    Клавдія Александрова

    Яка відповідальність загрожує підприємству за приховування реальної кількості утворених відходів за квартал,

    • В останні десятиліття в зв'язку з швидким розвитком автомобільного транспорту істотно загострилися проблеми впливу його на навколишнє середовище. Автомобілі спалюють величезну кількість нафтопродуктів, завдаючи одночасно відчутної шкоди ...

  • Валерія Пономарьова

    Валерія Пономарьова

    Ви серйозно вірите в бога? Хаха, де він? Покажіть мені його) Ех .. Релігії давно забути потрібно, наукою займатися треба.

    • Відповідь: Статтею 16 Федерального закону від 10.01.2002 р N 7-ФЗ (в ред. Від 05.02.2007 р) "Про охорону навколишнього середовища" встановлено, що негативний вплив на навколишнє середовище є платним. До видів негативного впливу на ...

  • Наталія Петрова

    Наталія Петрова

    Ось працює, припустимо, завод ... Виходить він теж випускає гази?

    • Відповідь: Статтею 16 Федерального закону від 10.01.2002 р N 7-ФЗ (в ред. Від 05.02.2007 р) "Про охорону навколишнього середовища" встановлено, що негативний вплив на навколишнє середовище є платним. До видів негативного впливу на ...

  • Ілля Аверинцев

    Ілля Аверинцев

    Якщо американці не бояться зізнаватися у своїй орієнтації, то чому в РФ такого немає?

    • Відповідь: Статтею 16 Федерального закону від 10.01.2002 р N 7-ФЗ (в ред. Від 05.02.2007 р) "Про охорону навколишнього середовища" встановлено, що негативний вплив на навколишнє середовище є платним. До видів негативного впливу на ...

Хаха, де він?
Виходить він теж випускає гази?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация