Енциклопедія грибів

Все те, що ви хотіли дізнатися про грибах!

Ласкаво просимо в «Енциклопедію грибів», де зібрана найбільш повна і цікава інформація про різні види грибів, з якими стикається людина.

Гриби (лат. Fungi або Mycota) являють собою особливу форму життя, і окреме царство, всередині якого об'єднані еукаріотичні організми, в яких виявляються ознаки не тільки рослин, але і тварин.

В енциклопедії грибів міститься:

  • 967 грибів
    з описом і фотографіями;
  • 200 статей
    про гриби;
  • 22419 фото
    для розпізнавання, від користувачів.

Наша енциклопедія орієнтована, перш за все, на ті види грибів, які ростуть на території СНД і можуть представляти харчову цінність для людини, а так-же ті, серед них, вживання яких може бути небезпечно (отруйні гриби).

Наша енциклопедія орієнтована, перш за все, на ті види грибів, які ростуть на території СНД і можуть представляти харчову цінність для людини, а так-же ті, серед них, вживання яких може бути небезпечно (отруйні гриби)

Загальна чисельність грибів на Землі знаходиться біля позначки в 100 тисяч видів. Гриби знаходяться всюди - не лише на суші і в воді, але навіть і в повітрі.

Займаючись розкладанням всіляких органічних матеріалів, гриби виконують серйозну роль у функціонуванні біосфери.

Людство давно використовує безліч видів грибів, як в їжу, так і для різних медичних і господарських потреб. У даній енциклопедії ми постараємося докладно розібрати ці види.

І звичайно, не можна не виділити, самі збираються грибні види на території СНД: білі , лисички , маслюки , підберезники , опеньки , свинушки , грузді , вовнянки , рижики і багато багато інших ...

Протягом багатьох століть питання про час появи грибів на нашій планеті залишався відкритим.

Існувало безліч версій, деякі з яких намагалися пояснити появу грибів після різних природних явищ. Також побутували дві протилежні версії.

Прихильники однієї вважали гриби дітьми богів, інші ж називали їх дітьми самого диявола. Однак після тривалих суперечок гриби були віднесені вченими до класу рослин. Згодом вчені прийшли до висновку, що у грибів є певні відмінності, властиві і для тварин. Крім того, гриби в своєму складі не мають хлорофілу - пігменту, які характерний для всіх без винятку рослин.

На сучасному етапі вчені прийшли до висновку, що прабатьками грибів були найпростіші (одноклітинні), що жили колись у воді. Вихваляння грибів характерно для початку нашої ери. В результаті наявності в деяких видах наркотичних властивостей, гриби, що викликають галюцинації, особливо цінувалися древніми індіанцями. Коли люди прийшли до того, що з'їдений гриб призводить до розслаблення організму і екстазу, вони почали масово вживати гриби, не думаючи про те, що їх може спіткати смерть від передозування.

Більш-менш детальне вивчення грибів почалося в епоху Відродження. У той час були видані перші книги, в яких вчені намагалися класифікувати різновиди грибів. У книгах навіть застосовувалися ілюстрації, що показують точний зовнішній вигляд гриба.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация