Святослав Володимирович Логінов

  1. перекладач

біографія
біографія   Святослав Володимирович Вітман (більш відомий під псевдонімом Святослав Логінов; рід

Святослав Володимирович Вітман (більш відомий під псевдонімом Святослав Логінов; рід. 9 жовтня 1951) - російський письменник, який працює в жанрах фентезі та наукової фантастики, лауреат премій «Аеліта», «Мандрівник», «Інтерпрескон».

Стаття у Вікіпедії
бібліографія (Фантлаб)
сайт учасника


Сортувати по: Показувати:
розкрити все

перекладач


Автор


редактор


перекладач


Автор


Книги на інших мовах


fixx

про терін : Загублений дозор. Краща фантастика 2017 [litres] ( бойова фантастика , Соціальна фантастика ) 16 01
я думав. буде щось в стилі "Денного / Нічного Дозору"
а тут про "дозорах" і "інших" тільки три розповіді
Сергій Лук'яненко. "Сніговий король"
Алекс де Клемешев. «Загублений Дозор»
Карина Шаінян. «Що ти знаєш про любов»
збірка вийшла досить непоганим
багато - просто відмінних оповідань =
Олег Дивов. «Холод, голод, інтелект»
Євген Лукін. «Дідок на лавочці»
Євген Лукін. «На рахунок три»
Сергій Лук'яненко. «Вітя СОЛНИШКІН і Йосип Сталін»
Сергій Лук'яненко. "Сніговий король"
Володимир Васильєв. «Іж Планета Спорт»
Людмила і Олександр Білаш. «Бачила я країну добру, світлу»
.
кілька дуже навіть непоганих =
Святослав Логінов. «Дорога, багата водою»
Дар'я Зарубіна. «Тиша під мостинами»
.
пара / трійка посередній і зовсім невдалих =
Дмитро Казаков. «Пекельний черв'як»
Антон Первушин. «Червоне йде»
Олександр Громов. «Пухнастий, як цвіль» R. Norkind про Логінов : Баби-дури ( Соціальна фантастика ) 18 11
Прочитав. Захотілося помити очі з милом. Щось таке споконвічно-плоскінь, пахне хатою, личаками, немитими ногами, онучами і "Домостроем". Так і хочеться перефразувати класика: "Інду упрів озимі. Понюхав старий Вітман свою онучу, почухав бородіщщу, розчавив пару вошей і аж заколдобілся. Біда у старого Витмана спіткало: немає у нього, хвороби, баби. Не люблять вони діда, тікають від нього, затиснувши ніс. Чому? Ось так загадка. думав, думав старий, а потім поскрёб головёнку немиту і вирішив: тому що дурепи. і написав оповідання. і виклав його в енторнет. і вирішив: баби прочитають, посоромлені і самі до нього прибіжать. так тільки не поспішають вони щось. І сидить старий самотньо в жежешечке своєї, бороди щу поскрёбивая. І сиплеться з неї на клавіатуру пісок ". Joel про Логінов : Страж перевалу ( фентезі ) 21 07
Вкрай сумне видовище - замість розрекламованої сильної речі я бачу картон і трохи фарби, та ще самотнього слабо промальовані героя з штучними проблемами. Незадовільно. Книжка згодиться для молодшого шкільного віку, не більше.
-
ps Особливо вбив туманний образ дами серця. Чисто чоловічий околорицарскій ідіотизм такі малювати.
-
З почуття людинолюбства (і ностальгії по журналу "Бійцівський Кіт" і тодішнім наївним зарисовкам про гордих і чесних воїнів) я ставлю даному творінню не «два", а цілих "два з плюсом".
Оцінка: погано Joel про Логінов : Велика дорога ( Наукова фантастика ) 21 07
Мабуть, добре. Тільки оперативно-розшукова діяльність ловців перевертнів (перевертень - по стандартам інквізиції - це малефік. А як працюють люди з Ордо Маллеус, тобто мисливці на відьом, думаю, розповідати не треба. Трохи більше доказів, трохи більше влади - і горіти шинкар разом з дружиною і дочкою на багатті посеред площі) показана не дуже, але, в принципі, Логінову можна пробачити.
-
Четвірка.
Оцінка: добре Joel про Логінов : на вістрі ( Наукова фантастика , розповідь ) 21 07
Разочаровивающе. По-перше, підміна понять - це наріжний камінь латинінской "Вейска імперії", коли нормальні якості людей підміняються їх святенницької або корупційної трактуванням (Латиніну не можна дорікати, тому що вона всього лише працьовито описувала російську дійсність), але для Логінова, який, по ідеї, закликає до всього хорошого проти всього поганого, це можна пробачити. Другий момент - це горезвісна схоластика і словесні хитрощі типу "все пойменоване існує і навпаки". На жаль, це теж працює не так, як собі це уявляє автор і інші представники великої російської та африканської культур. Нещодавно був досить кумедний випадок. коли довго молився і постив африканський християнський священик спробував перейти по воді аки посуху річку з крокодилами. На жаль, об'єктивна реальність виявилася сильнішою і крокодили його з'їли. Те ж саме і з даним випадком - ніякі камлання, шаманські заклинання і самопереконання не можуть скасувати об'єктивні фізичні закони. Так, можна назвати зореліт "Голкою", скласти з цього приводу акт з десятком печаток і навіть розстрілювати з цього приводу всіх незгодних - але від цього він голкою не стане і вишивати їм не вийде. Ну і так далі ...
-
Погано. Я так розумію, для Логінова це була гумористична розминка. А взагалі, досить безглузде твір.
Оцінка: погано Joel про Логінов : Статуя богині ( Наукова фантастика ) 02 05
Фентезюха в логіновском (хоча вона з таким же успіхом могла б бути в макс-Далінскі) стилі і космічному антуражі. Рассказец проповідує Велике Добро, а герой виступає за все хороше проти всього поганого. В цілому, для Логінова слабенько, хоча він і сам ІМХО не так сильний, скільки типово російський письменник - тим його популярність і пояснюється. Але цей твір - суто Амеріканщіна, так що згадок берізок і душевного тепла там не буде.
-
Так собі.
Оцінка: непогано Joel про Логінов : Багаторукий бог далайна ( фентезі ) 19 03
Збирався прочитати цю книгу ще з часів її реклами в книгах видавництва "Азбука" (були там посеред тексту 2 кольорові сторінки глянцевого паперу з захоплюючими анонсами і прекрасними ілюстраціями обкладинок), але весь час відволікався на щось інше (20 років відволікався, ага) . Нарешті прочитав.
Скажу чесно - книжка не особливо вразила, хоча я не виключаю тієї можливості, що 20 років тому вона пішла б у мене на ура. Матеріал поданий дивно, є логічні ляпи, окрема пісня - використання дивних термінів стосовно предметів фентезійного світу (далайна). Сама історія в принципі нормальна, кінцівка теж нічого, але фінальне перетворення ГГ в того самого багаторукого бога - одна з самих великих дурниць, які я коли-небудь бачив у серйозній фентезійної літератури (ЖЛФ чіпати не будемо). Європейська міфологія дійсно допускає такий фінал, але тільки в суворо визначених умовах (як, наприклад, Кадм Фиванский), але це явно не те, що представлено на суд читача в тексті даної книги. Загальний принцип вічного руху по колу і світової матрьошки у будь-якого європейця викликає нерозуміння - ми все виховані на лінійності історії, прогрес і торжество справедливості. Тієї самої справедливості заради, скажу, що інші твори Логінова ( "Світло у віконці", "Росія за хмарою", "Ліс пана графа" і т.д.) не гірше і не краще "багаторукий бога ..." - вони своєрідні і цим все сказано. Фантастика Логінова - це як фантастика тих же Олді, Дяченок або Валентинова: її можна або приймати, чи не приймати, але якість тексту у них на висоті, хоча, повторюся, моральний посил, сюжети, ідеї та їх втілення - суто і тільки на любителя .
-
Чотири з мінусом.
Оцінка: добре monya0202 про Логінов : Про графах і графоманів, або Чому я не люблю Льва Толстого ( критика ) 17 01
Да блін. Я нажаль (щастя?) Не читав літературних робіт автора цієї статейки. Видать з титанів. Иш як замахнувся. На графа Льва Ніклоіча ить. Хороший. Значить король у нього голий .... Ну да, ну да. Мене завжди радував юнацький нігелізм в пани не првой молодості. Видать Логінов теж з літніх вьюношей .... armt про Логінов : Про графах і графоманів, або Чому я не люблю Льва Толстого ( критика ) 16 01
Севастопольські оповідання - це класика, супер! Анна Кареніна - лавсторі (ніж до речі грішив навіть Драйзер, видать без цього книги не продавалися) Про історичний дуб, згадую з мурашками по шкірі. Перечитував Пушкіна - отримав море задоволення, але Толстой - це похмурий ппц. Красивість забиває красу. Думка моє, я читаю СІ в тому числі, тому можна в мене кидати камінням. В процесі етго захоплюючого заняття, хочу повідомити, що Чехова прочитав із задоволенням, захопився фантастикою, фентезі і т.д. Школу закінчив у СРСР. cat2 про Логінов : Про графах і графоманів, або Чому я не люблю Льва Толстого ( критика ) 16 01
А я за Логінова. Можна ходити з бубном і повторювати мантру "Толстой Великий, Толстой Великий", але я в дитинстві і юності із захватом читав Гончарова, Купріна, Чехова, Гріна, Салтикова-Щедріна і багатьох інших, в тому числі і іноземних класиків.
І тільки Лбва Толстого я прочитав по обов'язки. Свого часу прочитав згадані дитячі розповіді, Війну і Мир, Анну Кареніну, Крейцерову сонату. Цього достатньо, щоб зрозуміти, що Толстой був просто працездатним тролем того часу. Хоча ні. "Севастопольські оповідання" у нього відмінні. Краще б цей графоман на них і закінчив.
Оцінка відмінно! snovaya про Логінов : Про графах і графоманів, або Чому я не люблю Льва Толстого ( критика ) 16 01
Ув. malabu, якби в школі д про лжним чином викладали Л.Н. Толстого, то всякі Логінова проходили б по розряду курйозів, не більше.
Що стосується даної замітки, то вона розглядає лише мізерну, не показова частина написаного великим письменником, при цьому абсолютно не враховуючи час написання, тодішні лексику і манеру розповідати дітям, багато-багато іншого.
Скільки таких Логінових було, є і буде - нічого від них не залишиться, навіть Геростратова пам'яті, бо нічим вони не ризикували. А ось Толстой - залишиться.
Оцінка: погано Stanislaw Wartownik про Логінов : Про графах і графоманів, або Чому я не люблю Льва Толстого ( критика ) 15 01
Забавно як люди малюються своїм недоумкуватістю і невіглаством. Раніше не подужали Толстого, ну й добре, тихо б промовчали. Ніяково якось.
----
А тепер ось просто хваляться своїм тугоуміем! І свою нездатність сприймати серйозну літератури звалюють на Толстого - мовляв писати він не вмів, граф безглуздий, і ми, самі безграмотні плебеї і нетерплячі поглиначі всякого г ** на, тобто швидкого чтива і смачною макулатури, комп'ютерних іграшок і криваво-вбивчих тупих і галасливих кіношек, ми його з літераторів виганяємо! а пальми першості віддаємо Головачова, Донцовим і іншим дещо какерам!
Оцінка: погано A4o про Логінов : Багаторукий бог далайна ( фентезі ) 12 10
Років 15 тому прочитав перший раз ... Дуже зачепила книжка. В принципі вона одна з тих книг, які вплинули на мої книжкові переваги сьогодні :)
Оцінка відмінно! ECAD про Логінов : Багаторукий бог далайна ( фентезі ) 01 10
Хороша самобутня книга. Читав давно. Пам'ятаю йшла книга не дуже легко, але в тому-то був і весь кайф. Так, написана вона була ще в ті світлі часи, коли фантастика змушувала думати.
Оцінка відмінно! lil50 про Логінов : Багаторукий бог далайна ( фентезі ) 01 10
Твір сильне, написане ще в ті часи, коли навіть фантастичні книги змушували думати.
А мораль проста - переміг чудовисько дуже часто сам займає його місце.

Чому?
Астя?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация