. Чому дистильована вода -. діелектрик?

  1. Пристрій для обробки повітря паливно-повітряної суміші
  2. Чому небо блакитне,. а швидкість світла - різна?
  3. Рух зі швидкістю 60 ... 70 км / год. і числом оберти 2000 ... 2500 об / хв

ефективність енергетики

Дистильована вода, як відомо, погано проводить електричний струм, по суті - є ізолятором. Щоб проводити струм в рідкому середовищі потрібні носії цього струму: позитивні і негативні іони. У водяних розчинах - це іони солей і домішок, тому розчини добре проводять електричний струм, а чиста дистильована вода, або бідистилят або вода високої чистоти (ВВч) - немає, не проводить струм.

Для того, щоб не проводити струм вода повинна бути нейтральною, тобто мати взаємно компенсовані заряди окремих її частин і - в цілому. Оскільки відомо, що молекули води полярні, то їх полярні заряди теж повинні бути компенсовані. І, нарешті, структурні утворення рідкої води повинні мати який-небудь один заряд (плюс або мінус), а не два одночасно: тоді, внаслідок відсутності одного з полярних носіїв струму, його і не буде (це якщо вода не зовсім нейтральна).

З простого рівняння хімічної реакції утворення води 2Н2 + О2 = 2Н2О слід, що в лівій частині маємо двома електронами зв'язку в кожній молекулі водню і одним електроном зв'язку в молекулі кисню - всього п'ятьма електронами 2 х 2е + 1е = 5е. Оскільки кожна з сукупності молекула води повинна бути однаковою, то на одну молекулу води має припадати два цілих електрона зв'язку кисню з воднем, а оскільки молекул (в реакції) - дві, то вони асимілюють чотири електрона, а п'ятий наявний по реакції електрон стає електроном зв'язку отриманих двох молекул води. Тоді ланцюжок молекул води вибудовується в наступному вигляді:

і т і т.д.

Всього монокристал води містить 3761 молекулу Н2О. Отже, в рідкій воді все молекули Н2О - однакові, кожна має по два електрона зв'язку водню з киснем, і кожна попередня з'єднана з наступною в монокристалі одним електроном зв'язку самих молекул води. В принципі можна вважати, що молекул води Н2О з двома і трьома електронами - порівну, але в такому міркуванні суть все ж втрачається, так як молекули повинні бути однакові і з'єднані між собою електронами зв'язку.

Перевіримо баланс електричних зарядів ланцюжка молекул води. Не повторюючи розрахунків, даних в книзі / 6 /, запишемо результат: кожна молекула води з двома електронами зв'язку має надмірне зарядження Перевіримо баланс електричних зарядів ланцюжка молекул води . У той же час електрон зв'язку двох сусідніх молекул має заряд . У ланцюжку монокристалла води на один електрон зв'язку молекул води доводиться по половині заряду з'єднуються їм двох молекул, так як інші половинки зарядів цих молекул віддані іншим електронам зв'язку (праворуч і ліворуч від розглянутих двох молекул води). Як видно, виходить майже баланс зарядів , що становить від заряду однієї молекули води.

Як видно, рідка дистильована вода є майже нейтральною і має слабкий позитивний надлишковий електричний заряд, що становить всього 0, 025% від заряду молекули води: цього достатньо, щоб вода була діелектриком і погано проводила електричний струм.

Пристрій для обробки повітря паливно-повітряної суміші

Заявка 2002124489 від 06.09.2002 F 02 M 27/00 (Отримано патент РФ №2229620) Винахід відноситься до енергетики, теплосилового установок і двигунів, в тому числі, внутрішнього згоряння. Відомий спосіб підвищення енергії робочої ...

Чому небо блакитне,. а швидкість світла - різна?

Небо блакитне тому, що в земній атмосфері відстань між елементами електріно газу дорівнює довжині хвилі блакитного світла. Атмосфера є потужним природним світловим фільтром блакитного кольору, що ми і спостерігаємо візуально. ...

Рух зі швидкістю 60 ... 70 км / год. і числом оберти 2000 ... 2500 об / хв

Після настройки холостого ходу треба їздити. Зазначений в найменуванні параграфа режим руху характерний для переміщення по місту, причому, в основному, при роботі головного ходу первинної камери карбюратора. При натисканні педалі ...

А швидкість світла - різна?
А швидкість світла - різна?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация