Вибори до Верховної Ради: хто є хто?

Олена Нефедова, інфографіка Олександра Сиделева

26 жовтня в Україні пройдуть позачергові парламентські вибори. У Миколаївській області, за остаточними даними ЦВК, в них братиме участь 77 кандидатів. Кожен з них балотується по одному з округів - 127, 128, 129, 130, 131 і 132-му.

До 127-му округу відносяться м.Очаків, Заводський район м.Миколаєва, Миколаївський і Очаківський райони, 128-го - Ленінський, Корабельний райони Миколаєва, 129-го - Центральний район м.Миколаєва та Жовтневий район, 130-го - Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Новоодеський і Снігурівський райони; 131-го - м Вознесенськ, Южноукраїнськ, Березанський, Веселинівський, Вознесенський, Доманівський та Єланецький райони; 132-го - м Первомайськ, Арбузинський, Братський, Врадіївський, Кривоозерський та Первомайський райони.

За кількістю виборців лідирує 128-й округ, 2-е місце займає 131-й, 3-е місце - 127-й, 4-е місце - 129-й, 5-е - 132, 6-е - 130.

Найбільше кандидатів балотується на окрузі № 127 (16), найменше - на округах № 128 і 130.

При цьому наибольшое кількість самовисуванців по 129 округу (10), тоді як найбільше кандидатів виявили бажання йти на вибори в ВР від партій по 131 округу (9).

Всього ж в Миколаївській області з 55 партій - суб'єктів виборчого процесу - на виборах представлені 11. Так, у всіх округах є кандидати від Радикальної партії Олега Ляшка, партії «Блок Петра Порошенка», політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", від партії «Народний фронт ». Відзначимо, що в регіоні чотирма кандидатами представлена ​​політична партія «Опозиційний блок».

Розглянемо кожен округ більш детально.

127-й округ

На 127-му окрузі своїм пасивним виборчим правом (право громадян бути обраними до органів державної влади) вирішили скористатися 16 осіб.

Гаврилюк Василь Васильович (нар. 1 липня 1970 г.) - тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві, суб'єкт висування - Радикальна партія Олега Ляшка.

На сьогодні Василь Васильович - безпартійний, але коли був депутатом ВР VI скликання в період 2002-2006 рр. (В парламент пройшов по 147-му округу Полтавської області), встиг поміняти 6 фракцій - від «Єдиної України» до «Відродження». За час перебування в ВР подав 10 депутатських запитів і підготував 52 законопроекти.

Задирко Геннадій Олександрович (нар. 13 вересня 1967 г.) - журналіст телерадіокомпанії "НІС-ТВ", член партії "Справедливість", проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

За його плечима чималий досвід зміни політичних сил, в які він вступав і незабаром виходив. Наприклад, він був членом партій «Реформи і порядок», Соціалістичної партії, ВО «Батьківщина», «Народна влада».

Засідаючи в ВР VI скликання, 3 рази переходив з однієї фракції в іншу. Він підготував 30 законопроектів, подав 58 депутатських запитів.

ЗМІ повідомляють про його категоричну незгоду продавати за безцінь міські землі (У 2012 році він був депутатом Миколаївської міської ради) під забудову чергових супермаркетів. Також ЗМІ висвітлюють його активну громадянську позицію в ВР, коли він виступав проти позбавлення пільг афганців та інших соціально незахищених верств населення: чорнобильців, учасників, бойових дій, учителів, лікарів.

Кінах Анатолій Кирилович (рід. 4 серпня 1954 г.) - народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, член Партії промисловців і підприємців України, проживає в Києві, самовисуванець.

Інфографіка до матеріалу:

Примітно, що у Анатолія Кінаха одним з довірених осіб є Іванюк Василь Володимирович, начальник миколаївської філії ДП «Адміністрація морських портів України» Примітно, що у Анатолія Кінаха одним з довірених осіб є Іванюк Василь Володимирович, начальник миколаївської філії ДП «Адміністрація морських портів України». На нинішніх виборах Іванюк зареєструвався як кандидат в народні депутати раніше Кінаха, але вже 3 жовтня зняв свою кандидатуру на користь Кінаха.

Відзначимо, що Кінах Анатолій Кирилович складався в одній політичній фракції Партії регіонів з 12.12.2012 до 22. 02. 2014 року, потім 24 лютого перейшов до групи «Економічний розвиток».

Як народний депутат ВР VII скликання підготував 30 законопроектів.

Нагадаємо, що він разом з іншими «регіоналами» голосував за «диктаторські закони», які призвели до кровопролиття в січні нинішнього року на вул. Грушевського. Пізніше разом з усіма Кінах проголосував за скасування цих законів.

Відзначимо, що разом з ним на вибори подався і явний його двійник, метою якого є відтягування голосів виборців - Кінаш Олена Анатоліївна (рід. 26 січня 1974 г.) - освіта середня, тимчасово не працює, беспартійнaя, проживає в Грейгове Жовтневого району Миколаївської області . Вона, як і Анатолій Кінах, - самовисуванець.

По округу йдуть і ті, хто став відомий з часу євромайдан, а також брали участь в антитерористичній операції. До них можна віднести Захаренко Ярослава Анатолійовича (рід. 23 жовтня 1974 г.) - головний спеціаліст АТ «Райффайзен Банк Аваль», член політичної партії "Демократичний альянс", від якої і йде в парламент.

Мурлян Гелена Володимирівна (нар. 28 червня 1975 г.) - підприємець, проживає в місті Миколаєві, член політичної партії "Народний фронт", від якої і балотується в ВР.

Гелена Мурлян є активістом руху «Патріот» і бере безпосередню участь в інспектуванні та прибирання бомбосховищ м.Миколаєва.

Також на вибори йде Паламарюк Петро Миколайович (нар. 23 червня 1965 г.) - безробітний, безпартійний, проживає в г.Очакове Миколаївської області, самовисуванець.

Нагадаємо, що він - "люструвати" екс-начальник Миколаївського обласного управління лісового господарства. За час управління лісовим господарством сприяв незаконній роздачі земель в рекреаційних і зелених зонах міста та області , Зокрема, в Корабельному районі м. Миколаєва В даний час міська і обласна прокуратури намагаються в судовому порядку повернути землі в державну власність.

Також по округу йдуть на вибори:

Дмитрук Віктор Миронович (рід. 14 серпня 1971 г.) - директор ТОВ "ця-траксервіс", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - політична партія «Блок лівих сил України».

Козир Борис Юрійович (нар. 6 березня 1975 г.) - заступник голови з економіки та інвестицій ДП "Адміністрація морських портів України", проживає в Києві, член партії «Блок Петра Порошенка» і її висуванець.

І у нього є очевидний «двійник» - Козирєв Андрій Валерійович (нар. 14 лютого 1978 г.) - провідний юрисконсульт ПАТ "Миколаївгаз", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Малиновський Віктор Петрович (нар. 1 січня 1960 року) - Матіясовскій сільський голова, проживає в смт Березанка Миколаївської області, висуванець політичної партії "Ми - українці", членом якої він є.

Орел Василь Миколайович (нар. 2 червня 1959 г.) керівник ПП "Миколаїв менеджмент консалт", проживає в місті Миколаєві, член політичної партії ВО "Батьківщина", від якої і був висунутий.

Пономаренко Павло Вікторович (нар. 5 вересня 1962 г.) - директор ТОВ "Пиво-Води", безпартійний, проживає в селі Полігон Жовтневого району Миколаївської області, суб'єкт висування - Ліберальна партія України.

Баланчук Олексій Петрович (нар. 12 червня 1951 г.) - пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, самовисування.

Зозуля Ігор Вікторович (нар. 2 вересня 1980 г.) - начальник Миколаївського районного управління юстиції Миколаївської області, проходить військову службу під час мобілізації, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Красуля Євген Сергійович (нар. 11 січня 1989 г.) - оператор ТОВ "Альянс-холдинг", член Партії розвитку України, проживає в селі Баловне Новоодеського району Миколаївської області, самовисуванець.

128-й округ

За 128 м округу своїм виборчим правом вирішили скористатися 9 осіб.

Герасимчук Олена Андріївна (рід. 5 лютого 1962 г.) - директор ТОВ "Центр підтримки та правозахисту підприємництва", проживає в місті Миколаєві, член політичної партії "Народний фронт", від якої і йде на вибори до ВР.

Головченко Гліб Олександрович (нар. 6 березня 1974 г.) - директор телеканалу «так-ТВ», Коледжу преси та телебачення, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - Ліберальна партія України.

Кабашна Олена Миколаївна (нар. 5 січня 1953 г.) - пенсіонер, беспартійнaя, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - політична партія ВО "Батьківщина".

Вона багато років являляются правозахисницею Української Гельсінської групи в Миколаївській області. Під час судових розглядів у справі Оксани Макар обурено висловлювалася про її матері - Тетяні Суровицької .

Майборода Сергій Федотович (рід. 24 квітня 1959 г.) - тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, суб'єкт висування - політична партія «Опозиційний блок».

Майбороди вже двічі ставав народним депутатом Верховної Ради України: 2-го скликання від Комуністичної партії України і 5-го скликання від Партії регіонів. При цьому на момент виборів він був членом цих партій. Якщо аналізувати кількість депутатських запитів і законопроектів, то його продуктивність в ВР 5-го скликання була нульова. Про другому скликанні говорити не доводиться, оскільки на офіційному сайті ВР відсутні додаткові дані про депутата.

Опришко Володимир Олексійович (нар. 17 жовтня 1973 г.) - голова наглядової ради ВАТ "Миколаївський комбінат хлібопродуктів", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - Партія "Блок Петра Порошенко".

Володимир Опришко йде на вибори до ВР від пропрезидентської партії, але ЗМІ пов'язують його з Сергієм Льовочкіним, наближеним до Віктора Януковича. Так, Льовочкін очолював до прийняття «диктаторських законів» Адміністрацію Президента Януковича.

так, Преступности.НЕТ писали, що серед засновників ВАТ «НКХП», де Опришко працює, числиться компанія з юридичною адресою на Кіпрі (іншими словами - в офшорі) «BANTA AGRICULTURAL INVESMENTS LIMITED» (87.5253% акцій) і ДП «Миколаївський морський торговельний порт» (11.9993% акцій). Компанію-офшор пов'язують з сестрою глави АП Сергія Льовочкіна Юлією. При цьому, як відомо, в 2006-2007 роках Льовочкіна була головою наглядової ради ВАТ «Миколаївський комбінат хлібопродуктів».

Янцен Олександр Юрійович (нар. 20 травня 1969 г.) - тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - Радикальна партія Олега Ляшка.

Олександр Янцен став відомим за часів євромайдан. Також є засновником громадської організації «Миколаївське народне ополчення».

Самовисуванці (4):

Іллюк Артем Олександрович (нар. 17 квітня 1979 г.) - народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Відзначимо, що Артем Олександрович Іллюк - діючий народний депутат Верховної Ради VII, куди був обраний від Партії регіонів. Однак у квітні перейшов до групи «Економічний розвиток», а напередодні виборів 7 жовтня. вийшов і з неї. Будучи нардепом, він встиг підготувати 9 законопроектів і 1 запит.

Артем Олександрович був одним з тих, хто голосував 16 січня за прийняття «диктаторських» законів Віктора Януковича, а незабаром проголосував за їх скасування.

Відзначимо, що по округу Ішел його «двійник» Артем Миколайович Іллюк (рід. 2 березня 1992 p), але зняв свою кандидатуру 13 жовтня. У нього середню освіту, працює начальником зміни охорони ТОВ "Європласт", безпартійний, проживає в м Каховка Херсонської області.

Никора Веніамін Сергійович (нар. 23 грудня 1969 г.) - освіта середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Безробітний Веніамін Никора є астрологом і експертом в картах Таро. У травні цього року пробував свої сили на виборах мера Миколаєва.

Також по цьому округу в ВР йде самовисуванцем і Сюрченко Віктор Миколайович (нар. 23 жовтня 1980 г.) - консультант Корабельного районного суду

м.Миколаєва, який проходить військову службу за призовом під час мобілізації, безпартійний, проживає в місті Миколаєві.

129 -й округ

За 129-м округом, до якого входять Центральний район м.Миколаєва та Жовтневий район, йдуть на вибори 14 осіб.

Від партій (4):

Жолобецький Олександр Олександрович (нар. 24 квітня 1966 г.) - заступник директора з регіонального розвитку ТОВ "Реган-Юг", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - партія "Блок Петра Порошенко".

Олександр Жолобецький є чинним депутатом Миколаївської міської ради, куди обирався від політичної партії «Фронт змін». Однак напередодні парламентських виборів вийшов з партії.

Загалом, Олександр Олександрович тричі змінював свою партійну приналежність, побувавши і в Партії промисловців і підприємців, і в Партії Зелених, і у «Фронті змін».

Також Олександр Жолобецький відомий своїми яскравими виступами в міськраді проти виділення земельних ділянок в оренду приватним підприємцем. Хоча і сам був помічений в сомінітельних угодах. як пишуть в ЗМІ, фірма «Авентін», акціонером якої є Жолобецький, в 2007 році перекупила у ТОВ «Нивен» землі на косі в Південному Бузі. Підприємство ж «Нивен» отримало настільки ласі землі в 2004 р після прийняття міськрадою рішення про продаж земельної ділянки площею в 222 тис. 900 кв. м. за адресою м Миколаїв, вул. Проектна, 6 (та сама коса).

Корсак Оксана Григорівна (нар. 17 червня 1974 г.) - освіта середня, тимчасово не працює, беспартійнaя, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - політична партія "Блок лівих сил України".

Кравченко Сергій Віталійович (рід. 17 лютого 1967 г.) - пенсіонер, проживає в смт. Велика Корениха м.Миколаєва, член політичної партії ВО "Батьківщина", від якої і балотувався на вибори в ВР, але відкликав свою заяву 13 жовтня.

Курілкін Володимир Михайлович (нар. 4 вересня 1981 г.) - підприємець, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - радикальна Партія Олега Ляшка.

Ясинський Олександр Миколайович (нар. 12 вересня 1982 г.) - адвокат Миколаївської обласної колегії адвокатів, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - Політична партія "Опозиційний блок".

Самовисуванці (10):

Ващіленко Артем Миколайович (нар. 17 травня 1970 г.) - голова експертно-економічної ради, виконавчий директор Центру підтримки бізнесу, член Партії розвитку України, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Жук Микола Васильович (нар. 26 листопада 1979 г.) - народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Миколаєві.

Як відомо, Микола Жук за час депутатства у ВР VII скликання встиг побувати і в політичній фракції Партії регіонів (12.12.2012 - 22. 02. 2014 року), і в групі «Економічний розвиток» (з 24.02.2014).

За цей період він підготував 30 законопроектів і подав 1 запит.

У січні 2014 року голосував за «диктаторські закони» Віктора Януковича.

Зубенко Роман Вікторович (нар. 26 квітня 1980 г.) - мобілізований, безпартійний, проживає в місті Миколаєві.

Іванова Надія Валеріївна (рід. 30 вересня 1979р.) - директор ТОВ "Золотий Колос", беспартійнaя, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Ісаков Сергій Михайлович (нар. 26 травня 1954 г.) - директор ВАТ "Суднобудівний завод" Лиман ", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Незважаючи на те, що С.М. Ісаков - безпартійний зараз, в 2010 р був членом партії «Третя сила», від якої був обраний депутатом Миколаївської міськради.

Казакова Тетяна Вікторівна (рід. 27 грудня 1965 р.) - підприємець, беспартійнaя, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня.

Ніжніковська Катерина Євгенівна (рід. 5 серпня 1981 г.) - керівник-викладач гуртка Клубу юних моряків з флотилією, член політичної партії Українська платформа "СОБОР", проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Романишин Олександр Вікторович (нар. 17 жовтня 1979 г.) - директор з корпоративних фінансів міжнародної аудиторської компанії "Ернст енд Янг", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Також по 129 округу йдуть в ВР два «двійника»: Жук Володимир Васильович і Ісаков Олександр Миколайович.

Жук Володимир Васильович (нар. 19 квітня 1958 г.) - пенсіонер, член політичної партії "Робоча партія України", проживає в місті Миколаєві.

Ісаков Олександр Миколайович (нар. 7 травня 1977 г.) - інженер - маркетолог ТОВ "Авантехсервіс", безпартійний, проживає в смт. Воскресенськ Жовтневого району Миколаївської області.

130-й округ

За 130-м округом іде на вибори 8 осіб.

Від партій (4):

Вадатурський Андрій Олексійович (нар. 11 квітня 1973 г.) - голова наглядової ради ТОВ «СП« НІБУЛОН », проживає в місті Миколаєві, член Партії" Блок Петра Порошенко ", від якої і балотується в ВР.

Онищук Володимир Іванович (нар. 4 березня 1967 р.) - директор ПСП "Корона", член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в м Баштанка Миколаївської області. Балотувався на вибори від політичної партії "Народний фронт", але зняв свою кандидатуру 13 жовтня.

Шкляр Володимир Борисович (нар. 16 вересня 1960 року) - науковий директор ТОВ "Таргет Сервіс-Агро", безпартійний, проживає в Києві, балотується від Радикальної Партії Олега Ляшка.

Шокун Валерій Олексійович (нар. 28 червня 1962 г.) - керівник відділу маркетингу, збуту та сертифікації апарату управління КП "Південукргеологія", безпартійний, проживає в смт. Кіровське Дніпропетровського району Дніпропетровської області, висуванець політичної партії ВО "Батьківщина".

Самовисуванці (6):

Ольшевський Фелікс Вікторович (нар. 1 березня 1970 г.), директор ТОВ "Ян Марк-Термінал", депутат Миколаївської обласної ради. Цікаво, що, залишаючись лідером обласної організації Партії регіонів, на сайті ЦВК значиться як безпартійний.

На 130-му окрузі балотується на парламентські вибори, найімовірніше, «двійник» Ольшевського Фелікса Вікторовича Альшевський Володимир Миколайович (нар. 25 грудня 1954 г.) - пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня.

Блошко Ігор Вікторович (нар. 9 листопада 1969 г.) - помічник начальника відділу Єланецького РВ УМВС України в Миколаївській області, безпартійний, проживає в місті Миколаєві.

Раніше І.В. Блошко керував відділом по боротьбі з торгівлею людьми в Миколаївському обласному управлінні міліції. У 2011 році на нього було відкрито кримінальне провадження за статтею «Сутенерство». Підозрюваний був затриманий і провів в СІЗО більше року.

Як писали в ЗМІ, Блошко протегував занять громадянок проституцією, співпрацюючи з якимись Дмитром Дубівського і Оксаною Кривенко. У свою черга, Ігор Блошко заявляв про причетність співробітників СБУ і ОВД обласної міліції до процвітання проституції в Миколаївській області. Зусиллями адвоката Олени Переверзєвої підполковник був випущений на свободу.

Драмаренко Кирило Борисович (нар. 4 липня 1973 г.) - тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Миколаєві.

Єропунов Микола Леонтійович (рід. 14 вересня 1948 г.) - безпартійний, проживає в с. Костичі Баштанського району Миколаївської області. Хоч і на пенсії, продовжує панувати в Федерації футболу Миколаївської області, також є депутатом Миколаївської міськради. Свого часу був членом Соціал-демократичної партії України (СДПУ), яку змінив на Партію регіонів. Однак після подій на Евромайдане, подій на Сході і падіння рівня довіри населення до «регіоналів», вийшов з партії. А перед виборами увійшов до депутатської групи «Солідарність і розвиток», що підтримує Президента Петра Порошенка.

Маляренко Олена Маркіянівна (рід. 30 березня 1979 г.) - підприємець, безпартійна, проживає в сел. Весняне Миколаївського району Миколаївської області.

131-й округ

За 131-му округу балотуються на вибори в ВР 14 осіб.

Від партій (8):

Біланенко Валерій Анатолійович (нар. 2 жовтня 1968 р) - підприємець, безпартійний, проживає в м Вознесенську Миколаївської області, суб'єкт висування - політична партія "Опозиційний блок".

Борсук Михайло Сергійович (нар. 27 червня 1986 р) - директор ТОВ "В-С КОМПАНІЯ", проживає в м Вознесенську Миколаївської області, йде в ВР від політичної партії "Правий сектор", членом якої є.

Нагадаємо, что представники «Правого сектора» в червні намагалися повалити мера Первомайська, що складається в Партії регіонів. Для цього активісти задіяли БРДМ (броньовану розвідувально-дозорну машину).

Григорян Ерік Юрійович (нар. 20 травня 1967 р) - юрист ПП "УКРІНТЕРПОСТАЧА", депутат Миколаївської облради, член політичної партії "Батьківщина", проживає в м Вознесенську Миколаївської області, суб'єкт висування - політична партія ВО "Батьківщина".

Жосан Василь Петрович (нар. 26 лютого 1963 г.) - заступник генерального директора ТОВ "Земля і воля", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - політична партія "Ми - українці".

Також В.П. Жосан є екс-головою Березанської РДА. Його, коли він очолюючи РДА, звинувачували у продажу землі на території зони відпочинку «Коблево». Про це, принаймні, свідчить ряд документів, вилучених в райдержадміністрації співробітниками спецвідділу по боротьбі з корупцією.

Лівік Олександр Петрович (нар. 30 червня 1970 г.) - заступник голови правління ВАТ "Зелений Гай", депутат Миколаївської облради. Примітно, що Олександр Лівік забезпечував «тітушек» автобусами для розгону активістів євромайдан. Зате зараз балотується на вибори в ВР від президентського блоку.

Новосадова Тетяна Петрівна (нар. 17 жовтня 1959 р) - сімейний лікар, беспартійнaя, живе в м Вознесенську Миколаївської області, суб'єкт висування - політична партія «Блок лівих сил України».

Ольховський Сергій Анатолійович (нар. 12 грудня 1972 г.) - підприємець, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - Ліберальна партія України. У 2012 році він балотувався до Верховної Ради, але по 129-му округу і від партії УДАР, членом якої був.

Чорноморець Іван Іванович (нар. 11 квітня 1985 г.) - заступник голови фермерського господарства "Чорноморець І.В. і сини", безпартійний, проживає в

с. Воронівка Вознесенського району Миколаївської області, суб'єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка.

Самовисуванці (6):

Гержов Юрій Іванович (нар. 29 вересня 1950 г.) - народний депутат України, екс-регіонал, мер Вознесенська протягом 25 років, самовисуванець.

Він, будучи в ВР депутатом, разом з Миколою Жуком, Артем Ільюк, Анатолієм Кінахом складався в політичній фракції Партії регіонів з 12.12.2012 до 22. 02. 2014 року, потім 24 лютого перейшов до групи «Економічний розвиток». Також в січні 2014 року голосував за «диктаторські закони» Віктора Януковича.

Володіючи мандатом нардепа, Юрій Гержов підготував 13 законопроектів і лише 1 запит.

Карпенко Віталій Віталійович (рід. 12 серпня 1964 р) - підприємець, член політичної партії "Свобода", проживає в м Вознесенську Миколаївської області, самовисуванець.

Ковальський Валентин Каземирович (рід. 20 березня 1949 р) - пенсіонер, колишній керівник Миколаївської митниці (в 2010 р удостоєний звання державного радника митної служби II рангу), безпартійний, проживає в м.Одесі, самовисуванець.

Нехімчук Кирило Борисович (нар. 26 березня 1973 р) - приватний нотаріус, член політичної партії "Національно - Демократична партія України", проживає в м Вознесенську Миколаївської області, самовисуванець.

Пляка Сергій Валерійович (нар. 22 липня 1980 г.) - арбітражний керуючий, викладач кафедри менеджменту організацій та права Миколаївського національного аграрного університету, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, самовисуванець.

Стулін Андрій Миколайович (нар. 18 лютого 1968 р) - заступник директора ТОВ "Схід", колишній мер Южноукраїнська, член партії "Блок Петра Порошенко", проживає в м Южноукраїнську Миколаївської області.

Відзначимо, що Андрій Миколайович притягувався до суду за ведення нечесної підприємницької діяльності.

132-й округ

За 132-му округу йдуть на вибори 11 осіб.

Від партій (7):

Васильєв Володимир Анатолійович (нар. 9 січня 1969 р) - тимчасово не працює, проживає в м Первомайську Миколаївської області, на вибори в ВР йде від політичної партії "Правий сектор", членом якої є.

Камінський Віталій Віталійович (рід. 29 травня 1962) р - комерційний директор ПП "Зевс", член політичної партії "Народний фронт", проживає в м Первомайську Миколаївської області. Суб'єкт висування - політична партія «Народний фронт». Карпенко Олександр Олександрович (рід. 24 июня 1980 р.) - провідний інженер ТОВ "Авто-Лайф Плюс", проживає в м Ірпені Київської області, член політичної партії «Нова політика», від якої і йде на вибори.

Корнацький Аркадій Олексійович (нар. 7 липня 1953 г.) - голова громадської організації "Селянський фронт", член партії «Блок Петра Порошенка», проживає в с. Чаусове-2 Первомайського району Миколаївської області. Суб'єкт висування - партія «Блок Петра Порошенка».

Нагадаємо, що в 2012 році викликала резонанс скупка Корнацьких за безцінь землі у селян, а, також її незаконна приватизація його батьками . Зокрема, це проходило в рамках діяльності ТОВ «Агрофірма Корнацьких», яка користувалася землею, йдучи від податків, в с. Чаусове Первомайського району Миколаївської області.

Соколов Михайло Володимирович (рід. 9 червня 1963 г.) - тимчасово не працює, проживає в місті Миколаєві, йде на вибори до ВР висуванцем від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", членом якої є.

Михайло Володимирович був народним депутатом ВР VI скликання. За цей час він підготував 13 законопроектів і 2 депутатські запити.

Нагадаємо, Соколов пов'язували з земельними аферами . Так, в 2007 році його фірма «ІКП Київ-1» зуміла отримати під оренду ділянку в центрі Дніпропетровська під будівництво підземного торгового комплексу. На перевиборах в 2013 році за найбільш скандальному 130-му округу, де в 2012 році так і не визначили переможця, Михайло Соколов розглядався як резервний кандидат на випадок не реєстрації Аркадія Корнацького. Відзначимо, що на позачергових парламентських виборах у М.В. Соколова був двійник Михайло Юрійович Соколов, який зняв свою кандидатуру 3 жовтня.

Туманіка Андрій Анатолійович (нар. 13 липня 1963 г.) - голова правління ради директорів Миколаївської птахофабрики, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка. За даними ЦВК, А.А. Туманіка - безпартійний, проте свого часу встиг побувати в партіях від різних політичних, фактично, протиборчих сил - «Наша Україна», Партія регіонів, «УДАР». Також Андрій Туманіка працював віце - губернатором Миколаївської області при Олександра Садикова.

Шевченко Ілля Володимирович (рід. 30 вересня 1980 г.) - помічник голови Ради адвокатів Миколаївської області, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, суб'єкт висування - Ліберальна партія України.

Самовисуванці (3):

Капацина Василь Миколайович (нар. 13 січня 1956 г.) - голова наглядової ради ТОВ "Компанія" Український Будівельник ", безпартійний, проживає в місті Миколаєві.

Кисіль Юрій Іванович (нар. 12 березня 1965 г.) - електрик ТОВ "АВР", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, самовисуванець.

Найда Олег Володимирович (рід. 19 квітня 1964 г.) - підприємець, член Радикальної партії Олега Ляшка, проживає в місті Миколаєві, самовидвідженец.

Кандидат в народні депутати України по скандально відомому виборчому округу № 132 йде до Верховної Ради як самовисуванець тому, що у нього склалися напружені відносини з керівництвом Радикальної партії Олега Ляшка .

Ясенчук Олександр Анатолійович (нар. 7 жовтня 1983 г.) - підприємець, безпартійний, проживає в місті Чернігові, Ішел на вибори в ВР самовисуванцем, але 14 жовтня зняв свою кандидатуру.

У Миколаївських округах кандидати використовують адмінресурс - експерти

Для об'єктивності в описі виборчої кампанії по округах Миколаївської області ми звернулися до експертів.

Зокрема, Дмитро Баштовий, координатор громадянської мережі «Опора» в Миколаївській області, зазначив такі особливості виборчої кампанії в Миколаївській області: «Адміністративним ресурсом зловживають кандидати від Блоку Петра Порошенка. До того ж, вони зареєструвалися в ЦВК в останні дні, відведені для них законом про вибори, тим самим продовживши термін, коли в пресі могло висвітлюватися їх особисту участь у різних благодійних акціях ».

На 129-му окрузі користується адмінресурсом Олександр Жолобецький, на 127-му окрузі - Борис Козир, який працює на держпідприємстві.

Кандидат Василь Капацина за 3 місяці до своєї реєстрації в ЦВК створила благодійний фонд імені самого себе. Такий метод самопіару свого часу користувалися «регіонали».

На думку Дмитра Баштового, є велика ймовірність того, що хтось із кандидатів по 132-му округу зніме свою кандидатуру на користь іншого: висуванець від партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Петрович Лівік або самовисуванець Юрій Іванович Гержов. Вони проводять спільні виїзні зустрічі з виборцями.

За словами Дмитра Баштового, мажоритарна виборча система не є найкращою для проведення виборів, так як переможцем, як правило, виявляється той кандидат, у якого більше грошей. В якості альтернативи експерт бачить пропорційну систему на основі відкритих регіональних списків, яка надає можливість виборцям розглядати конкретних кандидатів в списках партій, тобто виборці можуть відзначати не тільки бажані ними партії, а й вказувати кандидата з партійного списку. На майбутніх виборах до парламенту виборці будуть голосувати за кандидатів, які йдуть під номером, яке визначає для них партія.

Координатор програм КВУ (Комітету виборців України) в Миколаївській області Олександр Ухмановскій основну проблему в проведенні виборчої кампанії бачить в непрямому підкупі виборців. Він, як і Дмитро Баштовий, повідомив про використання адмінресурсу. За його оцінкою, найбільше зловживають саме цим важелем кандидати по 129-му і 132-му округах.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация