Військова техніка Другої світової

Опубліковано: 13 марта 2019 Переглядів: 443

Опубліковано: 13 марта 2019 Переглядів: 443

Розробка торпедоносця / пікіруючого бомбардувальника була розпочата на підприємстві Gerhard Fieseler Werke в 1937-му році, згідно специфікацій, спущених міністерством авіації. Від фірми було потрібно створити суцільнометалевий біплан зі швидкістю польоту до 300 км / год, дальність польоту до 1 000 км і здатний нести авіаційну торпеду. Паралельно з Fieseler, роботами над палубним торпедоносцем зайнялася і фірма Arado, створюючи свій Ar.195. Перспективні торпедоносці призначалися для озброєння авіаносців типу Graf Zeppelin.

Детальніше...

Опубліковано: 24 февраля 2019 Переглядів: 456

Опубліковано: 24 февраля 2019 Переглядів: 456

Flettner Fl 282

До початку Другої світової війни відразу кілька країн світу встигли створити власні гелікоптери або мали перспективними проектами цих машин. Даний конфлікт став першим, в якому цей порівняно новий вид літальних апаратів встиг взяти участь. При цьому здебільшого все створені на той момент часу вертольоти призначалися для використання на флоті. Піонером у цій галузі на той момент часу була Німеччина, де талановитому конструктору Генріху Фокке вдалося створити кілька вдалих машин. Інтерес Німеччини до вертольотів був обумовлений в тому числі і відсутністю в складі флоту авіаносців, а також розумінням ролі протичовнової оборони і морської розвідки.

Детальніше...

Опубліковано: 07 лютого 2019 Переглядів: 934

Всі події в історії, безумовно, взаємопов'язані. Будь-яка дія тягне за собою наслідки, рішення і вчинки, і саме з таких дій і їх результатів полягає життя. Цілком можливо, якби після Першої світової війни Німеччини не заборонили мати власну військову авіацію, відома марка BMW ніколи б не почала випускати мотоцикли і не створила б знаменитого короля бездоріжжя - BMW R75.

Ще на початку 1930-х багато європейських армії всерйоз задумалися над поліпшенням мобільності своїх військ. Так до 1935 року склалася концепція військової мотоциклетної піхоти, згідно з якою мотоцикл з коляскою приносив трьох повністю екіпірованих солдатів на передову лінію фронту за максимально короткий термін.

Детальніше...

Опубліковано: 28 cічня 2019 Переглядів: 412

Опубліковано: 28 cічня 2019 Переглядів: 412

25 січня 1864 року, в Тифлісі народився видатний російський винахідник, інженер і один з піонерів в області електротранспорту, Іполит Володимирович Романов

XIX століття подарувало людству багато винаходів, один з яких - електричний автомобіль. Роботу в цьому напрямку проводили безліч винахідників. У 1828 році угорець Єдлик Аньош створив одну з перших версій електромотора і встановив його на модель рами з колесами.
Через 6 років американець Томас Девенпорт разом з дружиною розробив невелику модель електромобіля, здатну пересуватися по спеціальному електрифікованого треку. До 1841 року був побудований повнорозмірний електричний автомобіль, творцем якого був шотландський хімік Роберт Девідсон. Як джерело струму він використовував гальванічні осередки, при цьому дітище винахідника розвивало швидкість до 4 миль (6,5 км) на годину.

Детальніше...

Опубліковано: 10 грудень 2018 Переглядів: 414 Опубліковано: 10 листопада 2018 Переглядів: 915

9 листопада 1918 року, пішов у бій перший польський танк. В ті часи, коли на заході Європи ще гриміли останні залпи світової війни, на сході вже почалися розборки між спадкоємцями тільки що розпалася Австро-Угорської імперії. 2 листопада спалахнули запеклі бої поляків з українцями за Львів, а через тиждень польські ополченці виклали на стіл свою козирну карту - саморобний танк "Кресовец" (Kresowiez - "прикордонник"), зроблений в майстернях міського залізничного депо.

Детальніше...

Опубліковано: 02 жовтня 2018 Переглядів: 988

Німці, на рубежі XIX і XXвеков буквально за два десятиліття перетворилися на морську націю, бачили в будівництві вінджаммеров не тільки економічну вигоду, а й можливість затвердити свій престиж, оскаржити пріоритет англійців на океанських торгових трасах.

До 1913 року німецький сталевий вітрильний флот зміг обігнати англійську якщо не кількісно, ​​то якісно. Тільки гамбурзький і Бременські судновласники мали флотом з 130 вінджаммеров. Найбільш великими будівельниками були верфі «Блом унд Фосс» в Хамбурго і «Текленборг» в Гестемюнде. Вітрильники менших розмірів будувалися на верфі «Рікмерс» в Бремерхафені.

Детальніше...

Опубліковано: 09 вересня 2018 Переглядів: 885

Опубліковано: 09 вересня 2018 Переглядів: 885

Історія автомобілів буде неповною без екскурсу в паралельну гілку еволюції машин - розвиток електромобілів.
Екіпажу на електричній тязі, до речі кажучи, вже майже стукнуло 180 років, і якби не відкриття безлічі багатих нафтових родовищ, що трапилося в певний ключовий момент часу, то, можливо, історія автотранспорту склалася б інакше. Адже навіть перші рекорди швидкості були встановлені на машинах з електродвигуном.

Детальніше...

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация