Життя в Борисполі

  1. Дорога з Києва до Борисполя
  2. Як доїхати з Києва до Борисполя громадським транспортом
  3. Трішки історії
  4. Аеропорт і його роль в міській інфраструктурі
  5. Архітектура і зовнішній вигляд міста
  6. інфраструктура Борисполя

На схід від Києва, на лівому березі Дніпра знаходиться ще одне велике місто-супутник столиці - Бориспіль. Тут є аеропорт, який, однак, розташований в стороні від самого міста. У Борисполі, згідно Вікіпедії, проживає трохи більше 56 000 жителів. Дорога з Києва до Борисполя займає близько години.

Дорога з Києва до Борисполя

Автомобілем з Києва до Борисполя можна доїхати по ділянці європейської траси Е40, яка проходить від французького міста Кале до міста Ріддер, розташованого в Казахстані. Ділянку траси від Києва до Борисполя відрізняється хорошим покриттям.

Центральна вулиця Борисполя називається Київський шлях, вона є частиною магістралі «Київ - Харків». У районі Київського шляху зосереджена інфраструктура міста. Траса тут чотирьохсмугова, що, на думку місцевих жителів, явно недостатньо для величезної кількості проїжджаючого по ній транспорту.

Через Київський шлях проходить траса на Полтаву. Об'їзні шляхи не дуже зручні, тому основний трафік проходить по головній вулиці Борисполя. Відгуки про місто на місцевому форумі неоднозначні, але все-таки позитивних відгуків більше, ніж негативних.

Через перевантаженість центральної магістралі екологічна обстановка в центрі міста залишає бажати кращого. Київський шлях називають «вулицею світлофорів». Їх тут дійсно багато. Світлофори ускладнюють рух, тому пробки в Борисполі - поширене явище.

Світлофори ускладнюють рух, тому пробки в Борисполі - поширене явище

Як доїхати з Києва до Борисполя громадським транспортом

Доїхати до Борисполя маршруткою можна від станцій метро Лівобережна, Харківська і Бориспільська. Від метро Лівобережна до Борисполя їздить маршрутка № 316, а від станції метро Харківська - маршрутка № 317. Від метро Бориспільська йде маршрутка № 318. Від метро Харківська можна виїхати в Бориспіль на попутці.

З Борисполя до столиці можна дістатися електричкою. До Київського центрального вокзалу ходять транзитні електропоїзди з райцентру Яготин і села Гребінка. З Яготина можна доїхати електричкою також до станції столичної електрички Караваєві Дачі. Через Бориспіль курсують два потяги далекого прямування: Київ - Харків і Київ - Костянтинівка.

Трішки історії

Бориспіль - одне з найдавніших міст Київської області. Місто було названо по імені княжича Бориса - сина князя Володимира, який загинув тут у міжусобній битві початку 11 століття. На місці загибелі Бориса була побудована кам'яна церква, навколо якої виросло поселення. Дане поселення було повністю зруйновано через сто років в період монголо-татарської навали.

В період панування Речі Посполитої майбутній Бориспіль перебував під владою поляків, а в результаті Переяславських угод відійшов до Російської імперії.

Аеропорт і його роль в міській інфраструктурі

Бориспіль вважається повітряними воротами України. Тут розташований найбільший в країні аеропорт. Він знаходиться за вісімнадцять кілометрів від київської станції метро Бориспільська. Точніше, аеропорт розташований трохи осторонь від самого міста. Частина величезної майданчика аеропорту знаходиться в адміністративних межах Борисполя, а частина - на території розташованого поруч села Гора.

Завдяки близькості аеропорту, в Борисполі розвинена система служб таксі, а також готельний бізнес. За даними найбільшого сайту з бронювання готелів Booking, в Борисполі більше двадцяти готелів з високим рівнем сервісу. Аеропорт дає місцевим жителям робочі місця, хоча більшість з них працюють усе-таки в столиці. Іноді місцеві жителі на форумах скаржаться на шум від злітають літаків. Однак вони ж і стверджують, що до цього шуму швидко звикаєш.

Однак вони ж і стверджують, що до цього шуму швидко звикаєш

Архітектура і зовнішній вигляд міста

За зовнішнім виглядом Бориспіль - типовий радянський місто, побудований в 1970-х роках. Велика частина будівель виглядає саме так. Однак місто росте і розвивається. Сьогодні Бориспіль прикрашають яскраві і елегантні фасади новобудов.

Однак і сьогодні значну частину міста складає приватний сектор з малолюдними, погано освітленими вулицями. В таких районах практично немає інфраструктури - всього лише кілька маленьких продуктових магазинів, а до школи або дитячого садка треба досить довго йти пішки.

інфраструктура Борисполя

Чи добре жити в Борисполі? Тут багато можливостей для розваги і відпочинку. Тут є невеликий центральний парк і красива центральна площа, а також доглянутий стадіон. У ТРЦ Аеромол знаходиться боулінг-клуб, дитяча ігрова кімната, безліч кафе. Однак за більш ексклюзивними розвагами доводиться їхати в столицю. Це зовсім не складно, адже на лівому березі Дніпра в Києві - прекрасна розважальна інфраструктура: театри, ресторани і нічні клуби.

Це зовсім не складно, адже на лівому березі Дніпра в Києві - прекрасна розважальна інфраструктура: театри, ресторани і нічні клуби

ТРЦ Аеромол

Досить комфортна життя в Борисполі. Відгуки про місто ясно про це свідчать. Бориспіль - досить велике місто Київської області. Тут є сім загальноосвітніх шкіл, безліч дитячих садків. Є також ліцей і гімназія. Місцеві жителі не дуже високо оцінюють районну лікарню, проте вона тут є, як і поліклініки. Великої приватної медичної клініки в Борисполі немає, є тільки окремі лікарські кабінети.

Житло в Борисполі краще придбати тим, хто працює на Лівому Березі. Інакше дорога до столиці буде віднімати занадто багато часу і грошей.

Схожі статті

Чи добре жити в Броварах

Як живеться в Бучі

Ірпінь

Петропавлівська Борщагівка - найближчий столичне передмістя

Село Мила на Житомирському шосе - транспорт, інфраструктура, новобудови

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация