10 цікавих фактів про фільм «Висоцький. Спасибі, що живий »

До дня народження кумира мільйонів До дня народження кумира мільйонів   Володимир Висоцький

Володимир Висоцький. фото 7info.ru

У цей день, 25 січня 1938 року народився поет, актор і автор пісень Володимир Семенович Висоцький. На його концерти і спектаклі приходило дуже багато людей, фільми з його участю миттєво ставали популярними, а пісні не втрачають актуальності і сьогодні. Він прожив нехай і недовге (помер Володимир Семенович в 1980 році), але дуже яскраву і насичене життя.

Помер Висоцький 25 липня 1980 року, в самий розпал Олімпійських ігор, які проходили в той час в Москві. Щоб не затьмарювати атмосферу спортивного свята , Влада всіляко намагалися приховати факт смерті великого барда. Лише в «Вечірньої Москві» і в «Радянській Росії» вийшли невеликі некрологи, та й у віконці каси Театру на Таганці з'явився напис «Помер актор Володимир Висоцький ». Через кілька днів за публікацію некролога був знятий з посади головний редактор «Вечірньої Москви», а ніхто з глядачів не здав в касу заздалегідь придбані квитки на спектакль чудового артиста, залишивши їх у себе як реліквію.

Незважаючи на всі обережності, попрощатися з артистом прийшли понад сорока тисяч чоловік, люди стояли навіть на дахах будинків.

Під час похорону Володимира Висоцького. фото ucrazy.ru

Мені менше півстоліття - сорок з гаком, -
Я живий тобою і Господом зберігаємо.
Мені є що заспівати, поставши перед Всевишнім,
Мені буде, чим відповісти перед Ним.

Ці рядки Володимир Семенович написав за п'ять днів до своєї смерті ...

На віршах, ролях і піснях Володимира Висоцького виросло не одне покоління, тому не дивно, що вийшов на екрани в 2011 році фільм «Висоцький. Спасибі, що живий », викликав величезний ажіотаж і в той же час породив чимало чуток. Ми ж в честь дня народження Володимира Семеновича підібрали 10 цікавих фактів про цей фільм.

1 .Сценарій до фільму написав старший син Володимира Висоцького - Микита, запропонував йому роботу сценариста сам Костянтин Ернст.

2 Серед знятих в 2011 році в Росії 69 кінофільмів цей фільм зібрав найбільшу касу - 27,5 млн доларів, з них більше 11 мільйонів в перші чотири дні прокату (один з кращих стартових показників в історії вітчизняного кінематографа). При цьому бюджет фільму склав 12 мільйонів доларів.

3 Довго час трималося в таємниці ім'я актора, який зіграв головну роль. Причому, багато колег-актори навіть самі не знали, хто виходив на знімальний майданчик в ролі Висоцького. Він з'являвся тільки в гримі і в викличної аркуші було написано як «Висоцький». З усією знімальною групи взяли підписку про нерозголошення. Тому, навіть після виходу фільму на екрани, не відразу стало ясно, що Висоцького зіграв Сергій Безруков.

Тому, навіть після   виходу фільму   на екрани, не відразу стало ясно, що Висоцького зіграв Сергій Безруков

Деякі телеглядачі стверджують, що Безрукова можна дізнатися по вухах. фото see2me.ru

4. Образ Висоцького відтворений з використанням високотехнологічного силіконово-пластикового гриму і комп'ютерних технологій. Маску-робот особи створювали більше півроку, працювали над цим 250 художників. Грим Безрукову наносили протягом 4-6 годин (18 шарів) щодня, а знімали за півтори години.

5 .Робота над фільмом тривала в цілому п'ять років.

У нас було більше ста знімальних днів, це кожна зміна по 12 годин і більше. У команді приблизно 850 чоловік, не рахуючи акторів, які були зайняті в масових сценах »- зазначив в одному з інтерв'ю Микита Висоцький.

6 .Первоначально фільм повинен був ставити Олександр Мітта, який запропонував виконати головну роль Микиті Висоцькому. Потім картину очолив Ігор Волошин, який планував оживити Висоцького комп'ютерною графікою. Але на екрани вийшов фільм Петра Буслова.

7 .Прем'єра фільму «Висоцький. Спасибі, що живий »відбулася в кінотеатрі« Жовтень », перший поверх якого був стилізований під зал аеропорту зразка кінця 70-х, а другий з переглядовими залами - під борт літака. Зустрічали гостей усміхнені стюардеси. До речі, в кінотеатрі прийшли на прем'єру глядачі могли побачити і блакитний мерседес - точну копію знаменитого авто Володимира Висоцького.

У сімдесятих роках блакитний мерседес був тільки у Висоцького і у Леоніда Брежнєва. фото youklip.ru

8. Білі концертні штани Висоцького купили в бутіку Gucci, а малинове поло (в ньому Безруков знімався в сцені клінічної смерті) пошили за лекалами Prada в кількості 10 штук. Мерседес для фільму знайшли в Німеччині, Будинок культури - в узбецької Бухарі, а відповідний аеропорт - в Бресті (в картині він представлений як Ташкентський).

9. Фільм викликав чимало розмов і неоднозначну реакцію телеглядачів. І, природно, багато кинулися відразу ж шукати в фільмі кіноляпи. Найбільш обговорюваною у шанувальників стала сцена, коли після клінічної смерті, яка тривала вісім хвилин, Висоцький зміг «ожити», покурити сигарету і піти в душ.

10. Висловила своє негативне ставлення до фільму остання дружина Висоцького Марина Владі:

Я отримую з усіх країн світу велику кількість запитань про мою реакції на фільм «Висоцький. Спасибі, що живий », уривок з якого є в Інтернеті. До сих пір я відмовлялася про це говорити, бо вважаю, що ця картина ображає Висоцького, його мистецтво, його пам'ять, а також наше спільне життя. Вона була створена за допомогою його старшого сина. Це вже мене шокувало. І я бачила, як син хвалиться тим, що, домагаючись для актора найбільшої схожості з Висоцьким, вони зробили копію з силікону з посмертної маски Володі, яку я сама зняла. Це не тільки скандально, а навіть страшно. Це аморально і неетично. І якби я була віруючою, я б сказала, що це гріх. Я в розпачі і в печалі ».

Я в розпачі і в печалі »

Володимир Висоцький з Мариною Владі. фото protv.ua

Нагадаємо , Що Марина Владі є автором спогадів про свого чоловіка «Володимир, або перерваний політ ...».

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация