10 шкіл ближнього бою з надр YouTube

  1. «Стиль дракона, орла і змії» Віктора Матвєєва
  2. Київський майстер Доброслав Пономаренко
  3. Система усипляння ножем Михайла Рябко
  4. Светояр - російський вільний боєць
  5. Сенсей СІНР-рю нінпо Олексій Астаф'єв
  6. Козаки-характерники Анатолія Білоусова
  7. Ерегований гармонія Миколи Кудряшова
  8. Бойовий практик Вадим Шлахтер
  9. Секція бойового православ'я Олександра Шевцова
  10. Надлюдина Вадим Старов

Сьогодні ми зосередилися на найбільш неоднозначних школах ближнього бою і спробували розібратися, чого чекати від того чи іншого перебігу

Системи рукоапашного бою в наш час не стоять на місці, а вдосконалюються з кожним днем, часом доходячи до крайнощів і відвертого фарсу. Сьогодні ми вирішили зосередиться на найбільш божевільних авторських школах ближнього бою, представлених в YouTube - від ерегований гармонії до секції козаків-характерників.

«Стиль дракона, орла і змії» Віктора Матвєєва

Віктор Матвєєв - особистість, за його ж власним думку, легендарна: справжній професіонал бойових мистецтв, сходознавець, «ключник таємницею скарбниці знань». Матвєєв стверджує, що володіє навиком ведення бою, який можуть пізнати лише підготовлені бійці, службовці в «елітних диверсійних підрозділах». Свою техніку Віктор якнайкраще коментує в назві одного з навчальних відео - «Китайський бовдур в бойовому мистецтві».

Київський майстер Доброслав Пономаренко

Доброслав Пономаренко - український боєць № 1, майстер безконтактного бою і імпульсно-хвильової нокаутер. Техніку «хвильового самопізнання» Доброслав відпрацьовує на сірникових коробках і порожніх тетрапаках з-під соку. Йому ж приписують авторство спіральної хвилі - удару-млини, яким можна вразити відразу декількох супротивників.

Система усипляння ножем Михайла Рябко

У своїй бойовій системі Михайло Рябко навчає адептів, як управляти вагою людини, зв'язати опонента палицею і відірватися від реальності. Один з найбільш показових роликів - інструкція, як приспати ворога ножем: недоброзичливця потрібно поставити до стіни і почати водити вістрям леза по пузу. На відео, правда, ніж пластиковий, ну і що. Потім лезо клинка потрібно прикладати до різних місць на тілі, після чого противник почне розслаблятися, захоче спати і повільно сповзе вниз. Рябко стверджує, що ніякий це не гіпноз і не обман, а «незбагненна сила ножа».

Светояр - російський вільний боєць

Майстер чергового «російського бойового мистецтва». Схожий на Ісуса Христа в камуфляжі, Светояр показує досить ефективні на вигляд кидки. При цьому бій проходить в кілька разів повільніше, ніж реальна бійка, а опоненти майстра більше нагадують повітряних ляльок вагою не більше п'яти кілограмів.

Сенсей СІНР-рю нінпо Олексій Астаф'єв

Олексій Астаф'єв на прізвисько «людина-скеля» вирішує всі питання за допомогою медитації і маси. Сенсей, одягнений в чохол від танка, розробив цілу систему ударів для суперників, які важать менше свого вчителя приблизно на сотню кілограмів. Дивовижний стиль Астаф'єва зводиться до болісно повільним захопленням і техніці ведення бою на прямих ногах.

Козаки-характерники Анатолія Білоусова

Анатолій Бєлоусов, будучи козаком, заснував власну Школу виживання. Раніше характерниками називали відунів і цілителів Запорізької січі, що володіли магічними здібностями. Займаючись безконтактним козацьким боєм, Бєлоусов вчить своїх послідовників не боятись перед лицем небезпеки: відображення атак поліном і обеззброєння ворога з автоматом в руках - все це під силу справжнім козакам. Одна умова - нікуди не поспішати. Самою ж цікавою тактикою є «бій на бігу» - мистецтво наносити удари противнику, не зменшуючи наступального темпу. Як запевняє сам Анатолій, система безконтактного бою з давніх-давен використовувалася козаками: не знає ж про неї ніхто тому, що була вона надсекретної.

Ерегований гармонія Миколи Кудряшова

В общем-то, Микола Кудряшов - нічим не примітний воїн безконтактного бою. Але є, проте, одна деталь, яка виділяє його школу серед представників інших безконтактних течій: «цілюща сила вібрацій». У цій книзі автор розписав філософію свого вчення, згадавши, як ходив до Ермітажу: помітивши в музеї лицарські лати, він звернув увагу на те, що командир «лицарського підрозділу» вів на бій своїх воїнів з ерегированним членом. Згідно з версією Кудряшова, чим більше був «потенціал» головнокомандуючого, тим частіше армія здобувала перемогу. Додати до цього нічого.

Бойовий практик Вадим Шлахтер

Крім знання досконало тактик ближнього бою і оборони від ножа, Шлахтер також пише книги: «Як поиметь весь світ», «Книга надлюдини» і все в такому дусі. Унікальна (і даремна) тактика небойового гопака, хороводи і танці з деревом - учитель Вадим знає, як прибрати противника зі свого шляху. Він же дає майстер-класи з «домінуючим позам» і підвищенню рівня лібідо у протилежної статі.

Секція бойового православ'я Олександра Шевцова

Олександр Шевцов заснував власну секцію бойового православ'я - школу безконтактних єдиноборств, де головною зброєю є православний животворящий хрест. Будучи засновником Академії самопізнання і рідновірів, Шевцов влаштовує своїм майбутнім учням жорстокий відбір: цілком «контактно» лупить їх скалками і дерев'яними стукалками, після чого починає курс хрестових махів.

Надлюдина Вадим Старов

Про Вадима Старова навіть був сюжет на «Рен-ТВ» - той самий, де майстер досить жорстко звалив журналістку на землю, застосувавши звичайний і дуже контактний захоплення. Старов прославився завдяки викладанню «психотехнік» і курсів стресостійкості, а на YouTube можна знайти унікальні відео, де вчитель долає противника, «російського Майка Тайсона» Олександра Колесникова.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация