17-19 вересня, етнокультурний фестиваль «Двара», Дніпропетровськ

17-19 вересня 2010 року

Тільки на фестивалі Двара у вас є унікальна можливість відкрити таємниці плетіння оберегів і створення тотемного тваринного, розфарбувати свою реальність петриківським розписом і заповнити її смішними іграшками з тканини або вовни, посидіти за гончарним кругом і дізнатися про філософію айкідо, познайомитися з основами класичної йоги і тонкощами тантри, зануритися в атмосферу скомороський хитрощів і мудрість суфійських практик, потрапити в світ сновидінь і захопитися психотерапевтичними практиками, закрутитися в латиноамериканських ритмах і східній мелодиці, навчитися радіти життю і подивитися на себе з абсолютно іншого боку!

У давнину вважалося, що людина без минулого, як дерево без коріння. Саме така ситуація склалася на землях Центральної та Східної України. Ми, її жителі, виросли загадковими рослинами без коренів. Ми мало що знаємо і пам'ятаємо про свою землю, і фактично ніяк з нею не пов'язані. Багато сімей переселилися сюди за радянських часів, та до того ж ще пережили дві війни і не злічити, скільки революцій.

Все це відриває нас від історії, позбавляє минулого, і ми поступово втрачаємо опору. Ми дерево, якому не зрозуміло, куди рости, куди рухатися, де верх, а де низ.

Але ж насправді, наша земля багата історіями і легендами. Ще збереглися майстри, які продовжують традиції наших предків. Ще є люди, які пам'ятають, знають і, найголовніше, хочуть розповісти нам про історію нашого краю, самобутню культуру, народних знаннях і уміннях. Саме вони і допоможуть вам знайти свою двері в завтра.

Де їх зустріти? Як знайти?

У кожного свій шлях, але у вас є можливість зустрітися з ними в вересні під Дніпропетровськом на березі річки Самара. Адже саме тут розгортала свій біг скіфська кіннота, саме тут сармати вихваляли своїх богів, тут половці розбивали свої намети і зводили кургани, тут є коріння козацьких магів-характерників і поселення первісної людини.

Адже саме тут розгортала свій біг скіфська кіннота, саме тут сармати вихваляли своїх богів, тут половці розбивали свої намети і зводили кургани, тут є коріння козацьких магів-характерників і поселення первісної людини

Етнокультурний фестиваль Двара, що в перекладі з скіфського мови означає двері, врата, пропонує вам через традицію і усвідомленням себе відкрити Двері Минулого і увійти у Врата Майбутнього.

Фестиваль має на меті: реконструкція етнічних практик, ритуалів і ремесел народів Землі, їх повернення і адаптація в сучасному житті.

17-19 вересня 2010 під Дніпропетровськом в просторі радості і сміху, творчості і свободи, ритмів і мелодій, в яке ви потрапите на фестивалі Двара, можна розкрити себе в різних напрямках:

Етнічні традиції і ремесла. Майстри різних традицій і ремесел проводитимуть для вас майстер-класи, на яких ви зможете навчитися основам їх майстерності: перейняти деякі вміння та навички гончарної справи, створення мандал та тотемний тварин, витинанки і ляльок-мотанок, Петриківського розпису та авторської ляльки, познайомитися з правилами орнаментной вишивки і миловаріння, основами валяння вовни і ковальської справи, а так само багатьма іншими традиціями, з якими ви ще не стикалися в повсякденному житті.

Етнічна музика. Протягом усього фестивалю Двара дл вас виступатимуть етноколективи з Росії та України: БУГОТАК (Новосибірськ), Ян Бедерман і Оркестр інтуїтивної музики (м.Москва), ILLARIA (м.Київ), Іванна Нечай і група FOLKLAND (м.Одеса ), Серце всех рік (м.Запоріжжя), групи Теярем і Sangam (м.Дніпропетровськ), троїстих музик (м Червоненськ).

Цілительство та оздоровлення. Народні цілителі різних шкіл і традицій розкажуть і покажуть, як наші предки зцілювали і оздоравливали один одного. Ви зможете навчитися практикам цілительства, дізнатися про травах, банної традиції, масажі, йоги класичної та тантре, ароматерапії, практиках цигун і суглобової гімнастики, і інших різноманітних світових традиціях цілительства і оздоровлення.

Психологія і духовні практики. З давніх часів найважливішим питанням, яке ставив перед собою людина, було питання Хто я? �� Яке моє місце в цьому світі ?. Пройти в Двері духовності і таємниць психології вам допоможуть майстри арт-терапії, казкотерапії, шаманських практик, езотеричного скоморошества, суфійської школи, астрології, рунологов, трансперсональної психотерапії і багатьох інших захоплюючих шкіл.

Танці народів світу. На фестивалі Двара буде діяти постійна танцювальний майданчик, де ви зможете перетворитися в танцюристів різних етносів: від кельтського до індійського і від слов'янського до арабського. Майстри етнічних танців закрутять з вами російські народні хороводи, відведуть в вогонь африканської танці, посвятять у тонкощі танцю живота і познайомлять з танцювальними традиціями народів світу.

Бойові мистецтва. Мистецтво війни завжди було частиною нашої землі, і в наших венах тече кров багатьох великих воїнів минулого: від амазонок до козаків, від кулака до цибулі. Майстри бойових мистецтв навчатимуть на майстер-класах традиціям таких стилів, як айкідо, врятував, бойовий гопак, слов'яно-горицкая боротьба, ушу, любки, Сідзен, капоейра і стрільба з лука.

Етнофільми. На фестивалі Двара буде проходити показ робіт молодих режисерів на етнічну тематику. Також в рамках фестивалю пройде кінофестиваль етнічного кіно під егідою Кіномайстерня ой CinemaHall.

Театр. Театральне мистецтво завжди було невід'ємною частиною культур минулого, тому голос зі сцени все так само важливий в теперішньому часі. На фестивалі Двара ви зможете побачити і взяти участь в театральних дійствах, як етнічних традиційних театрів, так і сучасних постановок. Вертепи, класичні уявлення, плейбек-театр, театр шаманських містерій все це ви зможете побачити на фестивалі.

Облаштування будинку. Екологічне будівництво, етнічні стилі в дизайні, фен-шуй, ландшафтний дизайн всі ці теми будуть розкриті майстрами. Також ви зможете дізнатися, як облаштовували своє житло наші предки і яке значення вони надавали пристрою рідного вогнища.

Ігри та забави. Як давнину, так і сучасності. Гра це те, що зовсім часи допомагало проявити свою спритність і кмітливість, супроводжуючись при цьому радістю і азартом. На фестивалі Двара забави та ігри будуть розгортатися повсюдно як спонтанно, так і заплановано.

Умови для учасників фестивалю

Вартість перебування на фестивалі за три дні 200 грн. до 17 вересня.

Вартість перебування на фестивалі за три дні 250 грн. в день фестивалю.

Для студентів і пенсіонерів 150 грн.

Випускникам і студентам Української академії тренінгу 150 грн.

Вартість перебування на фестивалі за один день 100 грн.

Групові заявки:

Кожен сьомий учасник БЕЗКОШТОВНО !!!

Кожен 20-й їде за рахунок фестивалю (Участь, проїзд, проживання).

Для дітей будуть організовані дитячі групи різного віку від 1 року до 14 років.

На фестивалі будуть професійні психологи і педагоги. Забезпечено організацію дитячого дозвілля, розвиваючі заняття, розваги, малювання, музика і т.д.

Вартість дитячого квитка 50 грн. на всі три дні.

Умови для майстрів

1. Фото.

2. Прізвище Ім'я.

3. Назва майстер-класу, їх кількість (не більше двох). Умови та матеріали, необхідні для проведення майстер-класу (розетка, фліп-чарт, каремат і т.д).

4. Про себе (освіта, контактна інформація).

5. Чим учасникам буде корисний Ваш майстер-клас.

6. Який день (п'ятниця, субота або неділя) для вас більш зручний, в яку паралель вас ставити (ранок, день, вечір).

Заявку надсилайте за адресою [email protected]

Заявка розглядається протягом трьох днів. Кожен майстер затверджується оргкомітетом.

Майстри беруть участь у фестивалі безкоштовно.

Проживання та проїзд

Фестиваль буде проходити на території дитячого табору ім. Олега Кошового на річці Дніпро, смт Любимівка, Дніпропетровська область.

проживання:

Економ 60 грн. добу.

Стандарт 70 грн. добу.

Екстрім в своєму наметі 25 грн. за місце. Кількість місць в наметі не обмежена.

Організація спеціальних автобусів з виїздом з Дніпропетровська. Слідкуйте за інформацією на сайті фестивалю, а також на сторінках груп і зустрічей фестивалю Вконтакте.

Детальніше про фестиваль Дваро, придбанні квитків, майстрів, умови участі, проживання та проїзд можна дізнатися за адресою:

, За телефонами: 050-342-78-22, 098-090-35-36, 096-810-96-53, а також на сторінках

і

фестивалю Вконтакте.

У нашому регіоні давно вже не було такої події, як фестиваль Дваро. Ще не збиралося в одному місці стільки майстрів і нас, жителів цієї землі, яким цікаво доторкнутися до її минулим, щоб зрозуміти сьогодення і увійти в майбутнє. Сподіваємося на швидку зустріч!

І нехай нам відкриються Двері!

Де їх зустріти?
Як знайти?
З давніх часів найважливішим питанням, яке ставив перед собою людина, було питання Хто я?
? Яке моє місце в цьому світі ?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация