18 друзів Путіна. Хто висунув свою кандидатуру на пост президента РФ?

18 березня в Росії відбудуться чергові вибори президента країни. Виборча кампанія офіційно стартувала ще минулого місяця. Всього свою кандидатуру висунули 19 осіб. До вечора 12 січня - останнього дня подачі документів в ЦВК - офіційно зареєстровані лише два кандидати - Павло Грудінін і Володимир Жириновський.

ЮГА.ру розповідають про 18 людей крім Володимира Путіна, які можливо будуть брати участь у виборах президента Росії. Серед них - крановщица, психолог «Дому-2», оперна співачка, колишня дружина Олександра Гордона і Ксенія Собчак.

Серед них - крановщица, психолог «Дому-2», оперна співачка, колишня дружина Олександра Гордона і Ксенія Собчак

Ельвіра Агурбаш

Перший віце-президент фірми «Мортадель». Висунуто партією «Альянс зелених»

Ельвіра Агурбаш, перший віце-президент фірми «Мортадель». Висунуто партією «Альянс зелених».

Народилася в 1975 році в Кумшагале Казахської РСР. Здобула вищу юридичну освіту в Москві. Працювала молодшим науковим співробітником в Центральному науково-дослідному інституті «Атомінформ», менеджером в російської компанії Mercury, що володіє мережею елітних бутіків в Москві, і на м'ясопереробному заводі - спочатку в відділі маркетингу, а потім на посаді комерційного директора.

З 2013 року працює топ-менеджером в агропромисловому комплексі «Фірма« Мортадель », що спеціалізується на виробництві ковбасних виробів та м'ясних напівфабрикатів. У 2015 році вийшла заміж за власника фірми Миколи Агурбаш. З 2016 року - перший віце-президент компанії.

Навесні 2017 року на парламентських слуханнях у Раді Федерації виступила з критикою цінової політики торговельних мереж, звинувативши їх в тому, що вони наживаються на населенні в кризу «продуктового ембарго».

Сергій Бабурін

Голова партії «Російський загальнонародний союз». Висунутий від своєї партії

Сергій Бабурін, голова партії «Російський загальнонародний союз». Висунутий від своєї партії.

Народився в 1959 році в Семипалатинську Казахської РСР. Здобув вищу юридичну освіту в Омську. У 1998 році став доктором юридичних наук.

Працював деканом юридичного факультету ОмГУ, народним депутатом Російської Федерації, членом Ради Республіки Верховної Ради Російської Федерації, депутатом Держдуми I, II і IV скликань. З 2002 по 2012 рік - ректор Російського державного торгово-економічного університету.

Лідер суспільно-політичного руху, а потім політичної партії «Російський загальнонародний союз», котра сповідує націонал-патріотичну ідеологію.

У 2015 році обраний президентом Міжнародної слов'янської академії наук, освіти, мистецтв і культури (МСА). З травня 2017 року - голова Міжнародного слов'янського ради.

З травня 2017 року - голова Міжнародного слов'янського ради

Антон Баків

Голова «монархічної партії Росії». Висунутий від своєї партії

Антон Баків, голова «монархічної партії Росії». Висунутий від своєї партії.

Народився в 1965 році в Свердловську. Там же здобув вищу металургійна освіта. У 1999 році став кандидатом технічних наук.

З кінця 1980-х років займається підприємницькою діяльністю, мільярдер.

Був депутатом Державної Думи IV скликання, брав участь у виборах мера Єкатеринбурга в 1995 році і в виборах губернатора Свердловської області в 2003 році. Обидва рази посів друге місце.

У 2011 році Баків заснував віртуальну державу «Російська Імперія». Спочатку позиціонувалася як «єдиний правонаступник Російської імперії», пізніше - як «всесвітній центр консолідації християнських монархістів». У 2014 році держава очолив член імператорського дому Романових принц Карл-Еміхо Лейнінгенскій, прямий нащадок російського імператора Олександра II. Сам Баків в державі обіймає посаду ерцканцлера, йому надали титул «ясновельможний князь». У 2017 році «Російська імперія» була перейменована в «Романівське імперію». На даний момент Баків домовляється з владою Гамбії про створення насипних островів на території держави, де буде розташована «Романівська імперія». Національною валютою нової держави Баків збирається зробити біткоіни.

У 2012 році під час роботи над книгою «Ідоли влади: від Хеопса до Путіна» приходить до висновку про історичну зв'язку влади з релігією, в результаті чого, спираючись на концепцію «царя - Божого помазаника», створює «монархічна партія Росії». Мета партії - встановлення в Росії конституційної монархії і висунення претендента на престол.

У березні 2015 року під час панахиди за вбитим в центрі Москви Борису Нємцову Баків повідомив , Що збирається емігрувати з Росії разом з родиною: «Все, що відбувається зараз в країні, - це дуже серйозно. Потрібно їхати. Я не ворог своїм дітям ».

Я не ворог своїм дітям »

Олег Булаев

Член політради «Комуністичної партії соціальної справедливості». Висунутий від своєї партії

Олег Булаев, член політради «Комуністичної партії соціальної справедливості». Висунутий від своєї партії.

Народився в 1976 році в Москві. Закінчив Інститут загальної генетики і Фінансову академію. У 2006 році став кандидатом біологічних наук.

Був членом Демократичної партії Росії (ДПР). У 2012 році балотувався від партії на місцевих виборах в Ярославлі і Петропавловську-Камчатському.

У 2013 році обійняв посаду секретаря ЦК КПРС. В якості кандидата від КПРС брав участь у виборах мера в підмосковному Жуковському і в Законодавчі Збори Забайкальського краю. Крім того, балотувався на виборах в міські збори в Красноярську, Рязані і Архангельську. Брав участь у виборах в органи місцевого самоврядування в Якутії. Скрізь отримував менше 5% голосів.

З вересня 2013 року Булаев - депутат Волгоградської міської думи. Обраний за партійним списком від КПРС. Член двох комітетів - по землекористуванню та містобудування, а також з охорони здоров'я та житлової політики.

У 2014 році Булаев був кандидатом на посаду губернатора Волгоградської області від КПРС. За підсумками виборів набрав 2,21% голосів виборців і посів останнє місце.

Ірина Волинець

Громадський діяч. Висунуто від «Народної партії Росії».

Ірина Волинець, громадський діяч. Висунуто від «Народної партії Росії».

Народилася в 1978 році в Казані. Там же у 2000 році отримала вищу гуманітарну освіту. Після навчання працювала журналісткою та ведучою на радіо і телебаченні.

У 2005 році відкрила компанію «Президент», що спеціалізується на виробництві і розміщенні зовнішньої реклами. У 2014 та 2017 років роках висувалася кандидатом в члени Громадської палати Російської Федерації від некомерційної організації «Багатодітні сім'ї Республіки Татарстан». Перемогла на виборах в депутати Чистопільської району республіки в 2015 році.

З 2016 року є генеральним директором ТОВ «Центр соціальної підтримки».

Ірина Гагіте

Голова «Російської соціалістичної партії». Висунуто від своєї партії

Ірина Гагіте, голова «Російської соціалістичної партії». Висунуто від своєї партії.

Інформація про висунення Ірини Гагіте не з'являлася в ЗМІ, однак на сайті ЦВК на дану хвилину її статус - «висунутий кандидат». У прес-службі ЦВК нам повідомили, що вчора вона подала документи, але їх ще не розглянули.

Народилася в 1971 році в Магадані. У 1998 році закінчила Санкт-Петербурзьку державну консерваторію ім. Н.А. Римського-Корсакова. Гагіте виступала на сценах провідних оперних театрів світу - Метрополітен-опера, Ла Скала, Ковент-Гарден, Альберт-хол.

У 2012 році створила Російську соціалістичну партію, ідеологія якої - це «не комуністичний соціалізм, а прогресивний, сучасний». За словами Гагіте, «ми прийшли до капіталізму, і треба облагородити його соціалізмом, щоб країна розвивалася стрибками і падіннями».

Катерина Гордон

Глава юридичної компанії «Гордон і сини». Висунуто «Партією добрих справ»

Катерина Гордон, глава юридичної компанії «Гордон і сини». Висунуто від «Партії добрих справ».

Народилася в 1980 році в Москві. Там же в 2003 році отримала вищу психологічну освіту. Працювала журналісткою, теле- і радіоведучій, знімала рекламні ролики та відеокліпи, автор одного документального фільму.

У 2010 році створила музичну поп-групу Blondrock. Автор понад двохсот пісень, в тому числі і для Ані Лорак, Дмитра Колдуна, Анжеліки Агурбаш. У 2015 році у видавництві «АСТ» вийшла збірка віршів Гордон.

З 2000 по 2006 рік була дружиною телеведучого Олександра Гордона.

У 2010 році брала участь у мітингу-концерті на захист Хімкинського лісу. Також брала участь в акціях «Стратегії 31».

У 2015 році створила юридичну компанію «Агентство Оптимальних Юридичних Рішень». У 2017 році перейменувала компанію в «Гордон і сини».

«Я вирішила йти на вибори з самої доброї партією Росії - Партія добрих справ, захисту дітей, жінок, свободи, природи і пенсіонерів. Ця партія не влаштовує провокацій, не прив'язана до політичної ідеології, а просто робить системно хороші справи на адресу жінок, дітей і пенсіонерів », - так Гордон прокоментувала своє висунення від «Партії добрих справ».

Ця партія не влаштовує провокацій, не прив'язана до політичної ідеології, а просто робить системно хороші справи на адресу жінок, дітей і пенсіонерів », - так Гордон   прокоментувала   своє висунення від «Партії добрих справ»

Павло Грудінін

Директор «Радгоспу імені Леніна». Висунутий від КПРФ

Павло Грудінін, директор Радгоспу імені Леніна. Висунутий від КПРФ.

Народився в 1960 році в Москві. У 1982 році здобув вищу інженерну освіту. У 2001 році - юридична.

З 1982 року працює в Радгоспі імені Леніна, завідує технічної майстерні. З 1989 року - заступник директора радгоспу. У 1995 році очолив компанію.

Тричі обирався депутатом в Московську обласну думу. Член експертної ради при уряді РФ і заступник голови Комітету з розвитку агропромислового комплексу Торгово-промислової палати РФ.

З 2014 по 2017 рік сума держконтрактів Радгоспу імені Леніна зросла більш ніж в 16 разів - з 3,6 млн до 57,9 млн руб.

У листопаді 2017 переміг на інтернет-праймеріз «Лівого фронту». У грудні глава КПРФ Геннадій Зюганов запропонував Грудінін як кандидата на пост президента від КПРФ. Його ідею одноголосно підтримав центральний комітет партії, а сам Зюганов очолив передвиборний штаб Грудінін.

Володимир Жириновський

Голова ЛДПР. Висунутий від своєї партії

Володимир Жириновський, голова ЛДПР. Висунутий від своєї партії.

Народився в 1946 році в Алма-Аті Казахської РСР. У 1970 році отримав в Москві вищу філологічну освіту, в 1977-му - юридична. З 1982 року працював в Радянському комітеті захисту миру в секторі Західної Європи, Інюрколегії, а також керував юридичним відділом видавництва «Світ».

Політикою Жириновський став займатися з 1988 року. У 1989 році створив ЛДПР - Ліберально-демократичну партію Росії, що сповідує правопопулістського, етатистського і націоналістичну ідеологію.

З 1993 року - депутат Держдуми. П'ять разів брав участь у виборах президента Росії. Найбільший відсоток голосів (9,35%) отримав в 2008 році. Не брав участі у виборах президента Росії тільки в 2004 році. Тоді від ЛДПР на вибори пішов охоронець Жириновського Олег Малишкін.

Жириновський відомий як постійний учасник скандалів і як автор провокаційних заяв. Так, наприклад, в різний час він говорив про необхідність входження України і Білорусії до складу Росії, про заборону всіх політичних партій в Росії, про заміну нинішнього гімну Росії на «Боже, царя храни», про узаконення багатоженства в Росії.

Так, наприклад, в різний час він говорив про необхідність входження України і Білорусії до складу Росії, про заборону всіх політичних партій в Росії, про заміну нинішнього гімну Росії на «Боже, царя храни», про узаконення багатоженства в Росії

Михайло Козлов

Автор тренінгів особистісного зростання. Висунутий від партії «Соціальний захист»

Михайло Козлов, автор тренінгів особистісного зростання. Висунутий від партії «Соціальний захист».

Народився в 1972 році в Алма-Аті Казахської РСР. У 2005 році здобув вищу юридичну освіту в Москві.

Козлов відомий як експерт-психолог на телевізійних проектах «Дом-2», «Канікули в Мексиці», «Фабрика зірок», «Пусть говорят» і «Прямий ефір». Також є експертом Громадської палати РФ. Також проводить платні тренінги особистісного зростання. За його словами, він провів більше 500 тренінгів для більш ніж 60 тис. Осіб.

У 2011 році Козлов створив партію, яка захищає права позичальників. У своїй передвиборчій кампанії він має намір зробити ставку на кредитну амністію для 70 млн росіян, які позичили гроші у банків.

«Гасло популістський, але здійсненний. Щорічно Росія списує мільярди доларів боргу третім країнам, а громадянам Росії - не хоче », - так свою позицію прокоментував Козлов.

Також він заявляв, що в 2018 році підсумки виборів визначатиме «покоління Y»: «Потрібно розділяти їх цінності, взаємодіяти з блогерами. Молодь проголосує за того, хто є в Instagram ».

Наталія Лісіцина

Кранівниця. Висунуто партією «РОТ Фронт»

Наталія Лісіцина, крановщица. Висунуто партією «РОТ Фронт».

Народилася в 1952 році в селищі Хапчеранга Читинської області. У 1992 році отримала вищу технічну освіту в Санкт-Петербурзі.

З 1978 року почала працювати на заводі «Електросила» в Ленінграді, спочатку як крановщица, потім - як інженер-випробувач. Після скорочення на заводі в 1998 році знову влаштувалася працювати машиністом крана. На початку 2010-х років очолювала організацію робочого профспілки «Захист» на підприємстві. Була звільнена в 2013 році після конфлікту з керівництвом заводу.

З середини 2010-х років - крановщица на металургійному заводі «Петросталь» в Санкт-Петербурзі.

Володимир Михайлов

Директор ТОВ «Підприємство" ФЕСТ "». самовисуванець

Володимир Михайлов, директор ТОВ «Підприємство" ФЕСТ "». Самовисуванець.

Народився в 1964 році в Костромі. У 2000 році здобув вищу економічну освіту в Санкт-Петербурзі.

У 1990 році Михайлов організував кооператив «Пульс», через два роки заснував ТОВ «Підприємство" ФЕСТ "», що спеціалізується на випуску виробів медичного призначення.

З 1996 року займається політикою. Депутат Костромської обласної думи III, IV, V і VI скликань.

З 2005 по 2007 рік керував політичною партією «Єдина Росія» в Костромській обласній думі. З 2007 по 2011 рік - заступник голови регіонального відділення «Єдиної Росії».

З 2007 по 2011 рік - заступник голови регіонального відділення «Єдиної Росії»

Станіслав Поліщук

Голова «Партії соціальних реформ». Висунутий від своєї партії

Станіслав Поліщук, голова «Партії соціальних реформ». Висунутий від своєї партії.

Народився в 1982 році в Кемерові. Там же в 2004 році отримав вищу юридичну освіту. У 2006 році став кандидатом економічних наук.

У 2013 році заснував «Партію Соціальних Реформ - Прибуток від природних ресурсів - Народу». Пізніше партія увійшла до виборчого блоку «Третя сила».

«Бізнес повинен бути соціально орієнтований. Надра і корисні копалини повинні належати народу. Пам'ятайте, як це було прописано в радянській конституції? А з сучасної версії Основного Закону цей пункт прибрали. Уже 26 років ніхто з нас не отримує частку доходів від продажу нафти і газу », - заявляв Поліщук, висунувши свою кандидатуру на пост президента.

Ксенія Собчак

Журналістка. Висунуто партією «Громадянська ініціатива»

Ксенія Собчак, журналістка. Висунуто партією «Громадянська ініціатива».

Народилася в 1981 році в Ленінграді. Дочка колишнього мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака і депутата Держдуми Людмили Нарусова. У 2004 році здобула вищу політологічна освіта в Москві.

Працювала теле- і радіоведучій, журналісткою, знімалася в багатьох художніх фільмах.

В кінці 2011 року Собчак підтримала рух проти фальсифікації виборів. Після цього часто виступала на протестних акціях, входила до Координаційної ради опозиції.

Можлива участь Собчак в президентських виборах зазнало критики з боку опозиціонера Олексія Навального, який назвав Собчак «карикатурним лібералом з людожерськими позиціями», а також «спойлером» і «ліберальним посміховиськом».

Можлива участь Собчак в президентських виборах зазнало критики з боку опозиціонера Олексія Навального, який   назвав   Собчак «карикатурним лібералом з людожерськими позиціями», а також «спойлером» і «ліберальним посміховиськом»

Максим Сурайкін

Голова партії «Комуністи Росії». Висунутий від своєї партії

Максим Сурайкін, голова партії «Комуністи Росії». Висунутий від своєї партії.

Народився в 1978 році в Москві. Там же у 2000 році отримав вищу інженерну освіту. У 2003 році став кандидатом історичних наук.

Працював керівником фірми по ремонту комп'ютерної техніки, радником районного зборів району Тверської в Москві, в комісії у справах неповнолітніх.

У 2012 році очолив центральний комітет партії «Комуністи Росії». У 2014 році брав участь у виборах губернатора Нижегородської області. Зайняв четверте місце.

Є співголовою Всеросійського ленінської комуністичної спілки молоді.

Є співголовою Всеросійського ленінської комуністичної спілки молоді

Борис Титов

Голова «Партії Роста». Висунутий від своєї партії

Борис Титов, голова «Партії Роста». Висунутий від своєї партії.

Народився в 1960 році. Там же в 1983 році здобув вищу економічну освіту. У 1991 році почав займатися бізнесом, відкривши власну компанію Solvalub. У 1992 році їде жити в Лондон. У 1999 році створює Фінансово-промислової групи «Інтерхімпром», яка стала управляти активами Solvalub в Росії. Сумарний оборот групи в 2008 році Титов оцінював на рівні 2 млрд доларів.

В кінці 2006 року SVL Group Титова придбала 58 відсотків компанії ВАТ «Абрау-Дюрсо». У 2011 SVL Group стала власником всіх ста відсотків акцій компанії. Сума угоди, про яку розповів в пресі Титов, не розголошувалася, деякі експерти оцінювали її в 5-10 мільйонів євро.

З 2006 по 2014 рік продажі компанії збільшилися в п'ять разів.

26 червня 2012 рада директорів ВАТ «Абрау-Дюрсо» достроково припинив повноваження Титова як гендиректора компанії, в зв'язку з переходом на держслужбу і обрав його головою ради директорів.

У жовтні 2007 року був обраний членом Вищої ради партії «Єдина Росія».

У 2008 році очолив Вищу раду партії «Громадянська сила», приступивши до створення нової правої партії в Росії. У листопаді 2018 року була заснована партія «Правое дело», одним з трьох співголів якої став Титов

У 2011 року через розбіжності з іншими керівниками партії, Титов покинув пост голови «Правого дела». У 2012 році Путін призначив Титова уповноваженим при президенті Росії щодо захисту прав підприємців.

На початку 2016 року у VII з'їзді партії «Правое дело» Титов знову був обраний її головою. У березні 2016 року партія була перейменована в «Партію Роста».

У березні 2016 року партія була перейменована в «Партію Роста»

Роман Худяков

Безробітний. Висунутий від партії «Чесно»

Роман Худяков, безробітний. Висунутий від партії «Чесно».

Народився в 1977 році в молдавському Тирасполі. У 2011 році в Москві здобув вищу економічну освіту.

У 2006 році був обраний головою політичної партії «ЛДПР Придністров'я». В цьому ж році обраний депутатом міської ради народних депутатів міста Тирасполя і призначений заступником голови депутатської комісії з народної освіти, соціальної політики, роботі з громадськими організаціями та засобами масової інформації.

З 2004 року неодноразово призначався довіреною особою, радником, помічником депутата Держдуми і кандидата в президенти Володимира Жириновського. У 2004 році Худяков призначений уповноваженим Вищої ради ЛДПР міста Москва по Калузької області.

З 2012 по 2016 рік був депутатом Державної Думи VI скликання. З вересня 2016 року по квітень 2017 го - депутатом Тамбовської обласної думи VI скликання.

На початку квітня 2016 року Романа Худяков вийшов з ЛДПР через небажання парткерівництва висувати його на прийдешні вибори в Держдуму. Після цього намагався зареєструватися учасником праймеріз «Єдиної Росії», але його документи не прийняли через звинувачення партійців у фальсифікаціях на парламентських виборах 2011 року і місцевих 2012 року. 13 квітня офіційний сайт ЛДПР повідомив про рішення верховної ради партії виключити з неї Романа Худякова «через його дурості і участі в праймеріз політичних конкурентів».

Григорій Явлінський

Голова Федерального політичного комітету партії «Яблуко». Висунутий від своєї партії

Григорій Явлінський, голова Федерального політичного комітету партії «Яблуко». Висунутий від своєї партії.

Народився в 1952 році у Львові. У 1973 році здобув вищу економічну освіту в Москві. Працював старшим співробітником і старшим інженером у ВНДІ вугілля, завідуючим сектором важкої промисловості і начальником управління соціального розвитку і народонаселення в Госкомтрудом.

У 1989 році перейшов в апарат Ради міністрів СРСР на посаду начальника зведеного економічного відділу. Влітку 1989 року Явлінський очолював групу економістів, які розробили програму радикальних економічних реформ в СРСР «400 днів довіри».

У січні 1991 року Явлінський був призначений економічним радником голови Ради міністрів Української РСР. Тоді ж очолив організований ним Міжреспубліканський центр економічних і політичних досліджень (Епіцентр).

28 серпня 1991 року стало заступником голови Комітету з оперативного управління народним господарством СРСР в ранзі віце-прем'єра, відповідальним за економічну реформу.

З жовтня по грудень 1991-го Григорій Явлінський також був членом Політичного консультативного комітету при Президентові СРСР.

У жовтні 1993 року Явлінський став одним із засновників виборчого об'єднання «Яблуко». З 2001 по 2008 рік був головою однойменної партії.

Депутат Держдуми I, II і III скликань. Явлінський двічі балотувався в президенти Росії - в 1996 і 2000 роках. Також він збирався взяти участь у президентських виборах 2012 року, проте ЦВК відмовила йому в реєстрації. Явлінський - єдиний, хто був кандидатом в президенти Росії від партії «Яблуко».

Пам'ятайте, як це було прописано в радянській конституції?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация