20 правил при оренді житла

Ці правила важливо знати кожному! І якщо ви ознайомилися, то не полінуйтеся, порадьте цю статтю почитати своїм знайомим, друзям і близьким, тому-що практично кожен з нас шукав або шукає житло для знімання в місті, і багато потрапляли на виверти шахраїв! І щоб хоч якось уникнути цього, просимо ознайомиться вас з нижче написаними правилами. Сподіваємося вони вас хоч якось убезпечать.

Сподіваємося вони вас хоч якось убезпечать

20 правил, які повинен знати кожен, щоб не потрапити в руки шахраїв!

1. Халяви не існує! Запам'ятайте це правило - безкоштовний сир буває тільки в мишоловці!
2. Якщо «власник» пропонує вам віддати гроші сьогодні, а заїхати через два дні, то шукайте новий варіант. Тим більше, що зараз це не проблема.
3. ВАЖЛИВО! Якщо «НЕ АГЕНТ» запросив вас в офіс (для перевірки документів / оформлення квартири / ячейки в готелі з комендантом і т. Д.), А ви поквапилися, і приїхали ...
І перед вами «розігрується» картина:
- розмова по телефону з «власником» (комендантом / «якимсь» агентом), якого ви не бачите, не чуєте і не знаєте ...
- і гроші треба заплатити тут і зараз, а жити десь ТАМ, і ПОТІМ!
Те це 1000% шахрайство !!!
4. Якщо ви приїхали в такий офіс, зрозуміли що це обман, але вас не випускають, поки ви не заплатите - сміливо загрожуйте статтею 127 КК і телефонуйте в міліцію! Ніхто не має права, утримувати вас насильно ні за яких обставин! Подробиці в статті 127 КК «Незаконне позбавлення волі».
5. Довіртеся інтуїції, але не варто впадати в крайнощі. Не треба впадати у відчай завчасно! Ми знаємо - ви обов'язково знайдете для себе гарне житло!
6. Будьте готові до запитань від власника. Правильні відповіді ... Ви приблизний громадянин з хорошою роботою, ви не курите і до сих пір не знаєте, що таке бар ...
7. Не намагайтеся прочитати договір відразу цілком. Читайте частинами, розділивши на смислові розділи. Так зручніше засвоїти його ГОЛОВНІ частини.

8. Три ключові моменти договору - оплата, відповідальність, письмове підтвердження внесених Вами готівки.
9. Якщо ви подзвонили «власнику» і запитали: «Квартиру здаєте?» «А вам яку?». То в 90% випадків перед вами агент! Сміливо кладіть трубку! Який сенс витрачати гроші на телефоні?
10. Не соромтеся перевіряти Свідоцтво про власність на квартиру і паспорт. На додачу перевірте квитанції з ЖЕК- там вказано справжній власник.
11. Не вірте нікому, поки не заселені і не проживете тиждень на новому місці.
12. Показуйте документи одночасно з власником.
13. Якщо ви дівчина, що не приїжджайте на зустріч одна. Покличте друзів.
14. Не беріть з собою всі гроші. Тримайте на руках лише малу їх частину - завдаток. А решта - на банківській картці. Обов'язково повідомте власнику, що ви зніміть їх за 5 хвилин.
15. Не дозволяйте тиснути на вас! Не дозволяйте запудрити вам мозок!
16. Навчіться за секунду ставати упертим, туго думаючими і допитливими «неврастеніком»!
17. Якщо власник не знає подробиці (розмір кухні, ванній, і т.д.) у своїй квартири, то не варто навіть витрачати свій час! Людина, яка не знає подробиці, швидше за все «агент» під виглядом власника.
18. Оголошення, розклеєні на вулиці, нехай дістаються двірникам! Якщо ви приїхали з провінції, то це не означає, що вас можна обдурити!
19. Якщо у власника виникли труднощі з документами, то у вас повинні виникнути труднощі з оплатою! І це основне правило!
20. Читай пункт 1.

Також рекомендуємо ознайомиться з даним текстом, щоб не потрапити на різного роду афери.

1. Зустрічаємося в офісі!

Якщо ріелтор наполягає на тому, щоб перед переглядом квартир вам необхідно під'їхати в офіс - це лже-ріелтор Якщо ріелтор наполягає на тому, щоб перед переглядом квартир вам необхідно під'їхати в офіс - це лже-ріелтор. Не дивлячись на те, що в Харкові існує безліч агентств з нерухомості, дуже маленький відсоток ріелторів запрошує в офіс. Якщо міркувати логічно, то потреби в цьому ніякої немає.

2. Гроші вперед!

Ніколи ніяких грошей вперед платити не потрібно! Вам будуть розповідати різні повісті, жалісливі історії і ви можете з розумінням поставитися до ситуації, але ніколи не вносите передоплату. Якщо ви відчуваєте себе ніяково або ще що, скажіть, що грошей з собою у вас немає, або вам необхідно зняти їх з картки, що завгодно, лише б просто розвернутися і піти по-англійськи.

3. Вибачте, але документів немає.

Людина, яка здає квартиру або кімнату зобов'язаний надати документи де прописано ПІБ господаря. Це ПІБ має збігатися з даними в паспорті. Буває таке, що з вами спілкується син або чоловік господині. У такому випадку він повинен надати свій паспорт, паспорт власника квартири і знову ж оригінал договору про купівлю-продаж нерухомості. Якщо вам з якоїсь причини не хочуть надавати дані документи, сміливо можете сказати «до побачення» і йти.

4. Ключі потім!

Ключі потім, значить і оплата потім Ключі потім, значить і оплата потім. Все чесно і справедливо. Після того як ви внесли орендну плату ви можете заселятися в квартиру цю ж секунду. Тому ключі повинні надаватися відразу. Господар повинен вам показати, як відкривати і закривати квартиру. Після оплати - відразу отримуєте ключі! Ніяких "ввечері занесемо", або "завтра вранці"!

5. Складайте договір!

Ми радимо заповнювати його і підписувати в двох копіях. На жаль, даний договір не має юридичної сили, але він також може діяти як розписка, адже там вказуються всі паспортні дані обох сторін і сума орендної плати передана в момент підписання договору. Без нього, звертатися в правоохоронні органи не має сенсу взагалі. Письмово підтвердження - це елементарна річ, яка зможе вас захистити. На худий кінець, можна написати розписку в двох примірниках.

6. Квартира з євроремонтом в центрі за копійки!

Не хочеться вас засмучувати, але не намагайтеся себе ілюзіями про те, який ви щасливчик і вам попався мега супер варіант житла Не хочеться вас засмучувати, але не намагайтеся себе ілюзіями про те, який ви щасливчик і вам попався мега супер варіант житла. Люди місяцями працюють з ріелторами, щоб почекати гарненьку квартирку за доступною ціною. І то, не завжди їх очікування виправдовуються. Дуже мало людей, які їдуть за кордон на тривалий термін, наприклад, і залишають свою троячку в центрі якогось студенту за божеські гроші. Ну не буває так, а якщо і буває, то тільки по знайомству. Порівнюйте реальні ціни на ринку нерухомості. Поспілкуйтеся з декількома ріелторами і подивіться що і по чому вони можуть запропонувати вам.

8. Я - субхозяін!

Схема дій шахраїв з житлом, що перебуває в суборенді, наступна: зловмисник знімає квартиру, найчастіше економ-класу, пропонує її в оренду за заниженою ціною відразу декільком орендарям, видаючи себе за власника за допомогою підроблених документів. Клієнт вносить плату за місяць проживання або заставну вартість, а «липовий» власник в свою чергу просить кілька днів відстрочки під різними приводами: щоб вивезти особисті речі, прибрати квартиру і т.д. Підсумок очевидний: кілька обдурених сімей у закритих дверей квартири і здивований справжній власник житла.

Правило: Необхідно ретельно і спокійно перевіряти всі документи при укладанні договору, особливо сфокусувати свою увагу на паперах, що засвідчують права власності. Власник зобов'язаний пред'явити оригінал паспорта та документів на квартиру, ніяких копій або ламінованих паперів бути не повинно. У разі, якщо власник просить відстрочки вселення, не варто вносити відразу всю суму місячної оплати і заставну вартість, а заплатити, наприклад, тільки третина орендної ставки за місяць, а решту коштів віддати вже при передачі ключів.

Стаття люб'язно надана проектом Харків Rent .

Сторінка в фб: https://www.facebook.com/arenda057

Продаж і купівля квартир в Харкові: https://www.facebook.com/dom057

Який сенс витрачати гроші на телефоні?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация