5 найбідніших країн Європи на 2013 рік.

  1. Румунія
  2. Албанія
  3. Латвія
  4. Греція
  5. Україна

Фото представлені до заголовків-це не скільки спеціально підібрані фото, що б показати всю печаль положення, а скоріше ідеальне відображення того, як часто наші очі бачать в наших країнах такий стан речей.

Румунія

Румунія

У минулому соціалістична країна, економічному розвитку якої дуже допомагав Радянський Союз. На початку вісімдесятих через зниження цін на нафту, у країни утворився величезний державний борг. Ніколає Чаушеску, який був на той момент Президентом Республіки Румунія, прекрасно розумів проблеми, які стоять перед державою. Він прийняв реформи, спрямовані на тотальне зміна економічної моделі. При цьому він продовжував підтримувати соціальні програми.

Але варто було Чаушеску розплатитися з державним боргом, як невідомі снайпери влаштували обстріл «мирної» демонстрації. Миколу і його сім'ю схопили, а пізніше розкрутили міф про «кривавому диктаторові». Країна взяла курс на «демократизацію» і зараз є «щасливою» володаркою величезного державного боргу.

Албанія

Економічні проблеми Албанія відчуває вже давно: рівень освіти вкрай низький, відсутність роботи і перспектив змушують людей масово емігрувати
Економічні проблеми Албанія відчуває вже давно: рівень освіти вкрай низький, відсутність роботи і перспектив змушують людей масово емігрувати.

Крім того, країна за підтримки США і НАТО проводить політику, спрямовану на приєднання Косово - історично сербської території. Албанці руйнують найдавніші християнські святині, вбивають мирне сербське населення.

Такий стан справ, також не зраджує країні іміджу і не сприяє економічному процвітанню.

Латвія

Колись багата пострадянська республіка, нині являє собою жалюгідну подобу Європейської країни
Колись багата пострадянська республіка, нині являє собою жалюгідну подобу Європейської країни. Вся справа в тому, що всі дев'яності роки Латвія (як і всі Прибалтійські держави) продавала багатства, залишені їй після радянського часу.

Після вступу в ЄС у країни закінчилися експортні ресурси, а згідно з договором, вона зобов'язана припинити поставки риби і цукру - своїх традиційні експортних позицій. Тепер в країні високий державний борг, відзначається високий рівень трудової еміграції.

Греція

Сучасна Еллада, на жаль, також не може вразити нас своїм високим рівнем життя
Сучасна Еллада, на жаль, також не може вразити нас своїм високим рівнем життя. Ставши членом Європейського Союзу, державі довелося піти на масу поступок, в тому числі і на відмову від національної валюти драхми на користь євро.

На даний момент, борг Греції становить майже 15 млрд. Євро. Щоб його погасити, країні доводиться відмовлятися від численних державних програм.

Україна

Змушені визнати, що і Україна опинилася в списку найбідніших країн
Змушені визнати, що і Україна опинилася в списку найбідніших країн.

Основна проблема цього регіону - крайня роз'єднаність населення. Східна Україна - вважає себе частиною Росії. В цей час західна частина - Галичина, наполягає на тому, що Україна - це окреме, незалежна держава.

Також високий рівень корупції: хабарництво і злодійство проникли в усі сфери діяльності держави, що призводить до катастрофічних втрат в економіці.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация