5 незвичайних способів зав'язати краватку - традиції класичного жанру

Найчастіше чоловіки зав'язують краватку самими традиційними вузлами, іноді класичним повним вузлом «Віндзор», а іноді звичайним простим і «напів-Віндзором». Однак крім цих традиційних відомих всім вузлам існує і ряд інших, дуже оригінальних і незвичайних способів зав'язати краватку.

Освоївши хоча б один їх нових і складних вузлів, цілком можливо спробувати створити свій власний спосіб зав'язування вузлів відповідно до ситуації і настроєм.

Вузол «Крістенсен»

Вузол «Крістенсен» - оригінальний вузол незвичайної хрестоподібної форми. За технікою зав'язування він у чомусь схожий на простий вузол (four-in hand, як називають його англійці), але в кінцевому результаті повчає вузол з ідеально рівними сторонами. Цей вузол був неймовірно популярний в кінці ХIX - початку XX століття і автором цього способу зав'язування краватки вважається шведка Аманда Крістенсен. Таким вузлом можна зав'язати краватку будь-якої довжини, хоча спочатку таким вузлом зав'язували тільки краватки однакової ширини по всій довжині. Для вузла «Крістенсен» краще за все підходять краватки з тонкої тканини, на такій краватці виходить красивий подовжений вузол.

Вузол «Бальтус»

Вузол «Бальтус» нерідко називають «молодшим братом« Віндзора ». «Бальтус» зав'язується в 9 етапів і є одним з найбільших і широких узлов.Етот вузол був названий на честь польсько-французького художника Бальтазара Колоссовскі, якого також називали Бальтусом. Якщо ви хочете зав'язати краватку таким вузлом, то вам знадобиться дійсно довгий галстук, тому що досить значна його частина піде саме в вузол. Ще одна відмінна риса цього вузла в тому, що спочатку краватку розташовується виворотом назовні. В кінцевому підсумку, у вас виходить широкий трикутний вузол, який найбільш виграшно виглядає з відкладним коміром типу акулячий плавник.

Вузол «Кавендіш»

У створенні вузла «Кавендіш» 8 етапів, це широкий, кілька асиметричний двуцентровой вузол. Вважається, що цей вузол винайшли фізики з Кембриджського університету Томас Фінк і Йонг Мао, але вирішили назвати його «Кавендіш». Цей вузол схожий з простим вузлом «four-in-hand», в цілому, «Кавендіш» є дзеркальним відображенням простого вузла. Для створення такого вузла підійде краватка будь-якої довжини і ширини і з будь-якої тканини.

Вузол «Онассіс»

Вузол «Онассіс» по техніці виконання абсолютно не відрізняється від простого вузла «four-in-hand», проте кінцевий результат кардинально відрізняється від простого вузла. У «Онассіс» широкий кінець краватки просто перекинуть через вузол, а не пропущений через нього. Таким вузлом часто зав'язував краватку грецький магнат-судновласник Аристотель Онассіс, і як не дивно, подібний вузол популярний і в наші дні. Носити краватку з таким вузлом можна по-різному, з широким кінцем, просто перекинутим через вузол, або закріпленим затискачем ззаду. Під час останньої зустрічі Віллі Майєра з президентом Обамою в Білому домі, Маейр був помічений в краватці, зав'язаному саме таким вузлом.

Вузол «Меровінген» або Поперечний

Якщо ви великий шанувальник кінематографа, можливо, ви без зусиль дізнаєтеся цей вузол. Краватка, зав'язана таким вузлом, носив один з персонажів трилогії «Матриця».

Звичайно, цей вузол не був винайдений спеціально для фільму і спочатку він називався поперечним вузлом, проте в звичайному житті цей вузол практично не використовується і тому найчастіше його називають «Меровінген», ім'ям, яке знайоме кожному прихильнику «Матриці». Цей вузол не схожий ні на один інший, і, зав'язавши краватку подібним чином, ви точно не залишитеся непоміченим.


Статті по темі

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация