5 порад щодо виховання кошеня

  1. 1. Здоров'я кошеня
  2. 2. Кошеня стрибає на стіл
  3. 3. Вечорами кошеня влаштовує гонки
  4. 4. Покарання
  5. 5. Кішка і туалет

Кішки - розумні істоти, вони легко привчаються до туалету, і до порядку в будинку, і до правил поведінки, але починати виховання треба з перших днів появи тварини в будинку. Якщо Ви з самого початку спільного існування ізбалуете кошеня, то, ставши дорослим котом, він стане господарем в будинку, а Ви будете приходити туди для того, щоб виконувати його бажання. Як кожному вихователю, Вам знадобиться терпіння, наполегливість і послідовність у вимозі виконання кошеням «правил співжиття». Вам допоможуть поради з виховання кошеня.

Вам допоможуть поради з виховання кошеня

1. Здоров'я кошеня

Не дозволяйте кошеняті грати з бродячими кішками та собаками, від яких він може заразитися різними інфекційними хворобами, а також блохами і глистами .

Щоб дряпання одягу, що висить на стільцях, не увійшло у кошеняти в звичку, просто не давайте йому приводу для хуліганства - прибирайте одяг в закривається шафа.

2. Кошеня стрибає на стіл

Спробуйте заповнити всю поверхню столу порожніми консервними банками (або іншими «гучними» небиткими предметами), встановивши їх пірамідою. Жах, який зазнає тварина, коли банки з гуркотом впадуть з нього, «розбійник» запам'ятає надовго.

3. Вечорами кошеня влаштовує гонки

Це закладено в його генах. Не забувайте, що кішки - хижаки, а значить, ввечері у них настає час полювання. Влаштовуючи «біг з перешкодами», маленький мисливець просто підкоряється генетично закладеному в ньому інстинкту. Щоб скинути накопичену за день енергію, пограйте з «дитиною»: прив'яжіть на ниточку або гумку бантик з паперу, шарудить фольги або яскравою ганчірочки - відволікаючи його від непотрібної гонки за дичиною, адже він все одно її у Вашій квартирі не знайде. Зате Ви зможете розвинути якісь його якості - наприклад, стрибучість.

4. Покарання

Ні в якому разі не бийте кошеня, щоб він не накоїв. Він прекрасно розуміє інтонації людської мови, і за проступок його досить просто посварити, але відразу ж, як тільки він нашкодив. Вже через 10 хвилин він не згадає, чим завинив, і може серйозно образитися, а кішки не тільки ображаються, але і мстять.

5. Кішка і туалет

Напевно кожна господиня хотіла б, щоб її кішка ходила на унітаз, але чомусь багато хто вважає, що це непосильне завдання. Насправді це не так вже й складно. Але не варто ризикувати через свій егоїзм здоров'ям вихованця, для початку привчите малюка до коробки з піском або тирсою. Нехай все дитинство для нього служить туалетом саме це місце. Коли тварина досить підросте, можете потихеньку привчати до унітазу. В інтернеті є достатня кількість технік, як можна це зробити швидше за все.

І, як будь-якій дитині, йому необхідна Ваша ласка. Але, пестячи кошеня, розмовляйте з ним, і тоді він не тільки навчиться розуміти Вас, а й сам буде намагатися «розмовляти» c Вами. По-своєму, звичайно, на своєму котячому мовою міміки, рухів тіла і «мяу». І не забувайте, що Ви тепер у відповіді за жива істота, яке приручили.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация