7 магічних властивостей грошей

На думку одних гроші це всього лише паперові купюри, а хтось упевнений що вони наділені магічною силою і для того щоб вийшло їх накопичити необхідно дотримуватися деяких ритуали. Ми постаралися проаналізувати найпопулярніші таємничі особливості грошей.
1. Копійка гривню береже
Це твердження - одне з найпоширеніших і багато хто знає про нього з дитинства. Розумна економія грошей навряд чи здатна комусь нашкодити. Ще древні греки стверджували, що гроші притягуються до грошей. І дотримуючись цього правила, вважається, що після покупок необхідно залишати в гаманці хоча б якусь дрібницю. Те ж саме можна сказати і про одяг, прибираючи в шафу одяг на час теплого сезону - залиште в кишенях кілька дрібних купюр: «Одна купюра буде залучати іншу», - в цьому і полягає магія грошей.
З приводу того як навчиться накопичувати хоч якісь суми грошей теж існують певні поради. Наприклад: потрібно від кожного щомісячного доходу відкладати хоча б 20%. Це не тільки вчить нас економити, але і служить своєрідною «приманкою для грошей». Є навіть такий вислів: «зекономлені гроші - це гроші зароблені ». Але у цього виразу існує й інша сторона медалі - «скупий платить двічі». Не забувайте про те, що надмірна ощадливість не приносить користі і навіть навпаки може нашкодити.
2. Гроші люблять рахунок
Так стверджують не тільки забобонні і недовірливі люди, а й цілком досвідчені фахівці в області економіки і це не тільки твердження - це можна вважати законом! На думку більшості людей, систематичний перерахунок грошей - одна із запорук багатства. При цьому свої гроші необхідно вважати не тільки усно, але ще і письмово. Для цього слід вести щомісячний облік всіх ваших або сімейних доходів і витрат. Коли ви будете підводити фінансові підсумки місяця зовсім не обов'язково шукати «непотрібні витрати», важливо - просто підраховувати ті грошові кошти, які пройшли через ваші руки протягом місяця. Народні прикмети нам підказують: перерахунок грошей увечері після заходу сонця призведе до фінансового розорення і вже тим більше не можна вважати ще не отримані гроші, а так само чужі. Всі купюри потрібно розкладати згідно їх гідності, великі з великими, а дрібні до дрібних. І не забувайте, що гроші слід любити, тільки в тому випадку вони будуть відповідати вам взаємністю.
3. Чим більше грошей віддаєш, тим більше отримуєш
Народна мудрість говорить: «отримувати гроші потрібно з задоволенням, а віддавати без жалю». Благодійність - має до цього закону безпосереднє відношення. І не дарма ж багато відомих людей постійно жертвують свої гроші в різні благодійні фонди. Найбільші суми серед світових зірок жертвують Бред Пітт і Анджеліна Джолі, Джордж Клуні і Джоні Депп. Трохи рідше їх приклад наслідують Дрю Берімор, Джастін Тімберлейк, Мадонна і багато інших.
В першу чергу потрібно позбавлятися від шалених грошей - знайдених, виграних, подарованих їх можна віддати на благодійність або витратити так як вважається, що вони не можуть принести щастя. Якщо вам вдалося зібрати велику суму грошей , Її неодмінно слід вкласти в будь-яку справу. Якщо ж в вас не закладена комерційна жилка, можна покласти гроші, які накопичив в банк, там вони обов'язково виявляться в обороті, і будуть приносити вам додатковий дохід.
4. Давати гроші в борг можна не всім
Дотримуючись цієї прикмети в борг не можна давати гроші невдачливий і бідним людям, а за деякими відомостями і друзям. Вважається, що коли ми позичаємо гроші тим людям, у яких вони водяться рідко або не затримуються довго, то ризикуємо власним розоренням. А вся справа в тому, що коли бідна людина повертає вам борг, він передає з грошима частину свого фінансової невдачливості і негативної енергії. А ось позичання грошей багатіям навпаки вітається, так як вони навпаки, повертаючи вам гроші, вкладають в них позитивний заряд багатої людини. Ще одну погану прикмету: давати гроші в борг друзям пояснити не складно. Так як неповернені борги можуть стати причиною сварок між близькими людьми. І це не дурне марновірство, а закон життя.
З приводу того як правильно давати в борг гроші теж існують прикмети.
Віддавати гроші потрібно правою рукою, а брати лівою. Не можна позичати гроші у вівторок інакше все життя не зможете розплатитися з боргами. Якщо будете позичати гроші в понеділок, а віддавати борги в п'ятницю - належить багато витрат. Займати і давати гроші в борг намагайтеся в першій половині дня, але ніяк не ввечері. Якщо все-таки берете або віддаєте гроші ввечері, то не передавайте їх з рук в руки, а покладіть купюри на стіл або на підлогу.
5. Гроші ніколи не водяться у тих, хто був народжений в бідній родині
Діти багатих батьків живуть заможно, навряд чи це твердження вимагає додаткових доказів, так як для більшості забезпечених сімей - це закономірність. Так чому ж тоді вважається, що діти бідних людей не зможуть себе забезпечити в майбутньому? Виявляється цього переконання знайдено навіть наукове пояснення. Кілька років тому американською дослідницею Мартою Фарах було доведено, що бідність може передаватися у спадок. Причому основну роль в цьому плані відіграє саме дитинство: якщо дитина від свого народження до періоду повноліття постійно відчував потребу, то в майбутньому він навряд чи зможе повноцінно себе забезпечувати. Причина цієї закономірності - зв'язок бідності з інтелектуальним розвитком дітей: численні позбавлення в дитинстві можуть надавати нездорове вплив на розвиток дитячого мозку. Але в будь-яких правилах є винятки! При бажанні з будь-яких навіть самих безнадійних ситуацій завжди можна знайти вихід - в історії є безліч прикладів того як народилися в злиднях люди ставали багатіями або хоча б людьми з гідним заробітком. Такі приклади напевно можна знайти й серед ваших знайомих. adultdubai
6. Гроші, можливо, накопичити тільки в молодості
Народна мудрість говорить про те що: «В 40 років грошей немає, і не може бути». Якщо вам до 40 років не вдалося забезпечити себе грошима, то після це вам навряд чи вдасться. Це твердження має під собою і точні факти. Згідно всесвітньої статистикою більше 70% людей сколотили свої статки до 40 років. Справа тут в тому що до такого віку професійна кар'єра людини як правило наближається до завершення і шансів забезпечити собі на майбутнє матеріальну незалежність залишається все менше. Однак і до цього твердження не варто ставитися надто серйозно. Згадаймо, наприклад Авраама лінкольна який сколотив свій величезний статок тільки після 40 років.

7. Гроші треба знати в обличчя
Для того щоб у вас водилися гроші їх потрібно «знати в обличчя». Для цього детально вивчіть купюри кожного гідності, - якого вони кольору, що на них зображено, щоб поліпшити свої навички пробуйте розрізняти грошові знаки з закритими очима. Це не тільки допоможе вам ретельно вивчити кожну купюру, а й краще розвине тактильность.
Якщо ви дотримуєтеся всі ці правила і до того ж ретельно працюєте, а грошей накопичити так і не вдається, необхідно перевірити, чи немає на ваших грошах «наговору». Сідлати це можна за допомогою срібної монети. Покладіть срібну монету в жменьку своєї дрібниці опівночі. Якщо сутра ви виявите, що срібло стало чорним, значить що ви не зовсім правильно, ставитеся до ваших грошей і потрібно міняти свої погляди на цей рахунок. Якщо почернеют і інші монети значить, на вас виявляється негативний вплив ззовні. Якщо колір всіх монет залишився колишнім, значить все в порядку. У нашому прагненні до фінансової незалежності немає рішуче нічого поганого. Забезпечувати себе і свою сім'ю всім необхідним, не відчувати потреби і ще мати при цьому гроші на відпочинок - природне бажання кожної людини. Але в гонитві за грошима не забувайте про сьогодення - людське ставлення. Адже не дарма ж кажуть: «Не в грошах щастя» і «Всіх грошей не заробиш».

Так чому ж тоді вважається, що діти бідних людей не зможуть себе забезпечити в майбутньому?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация