8 порад дієтолога для зачаття здорового малюка

Марина Назарова

Діти в будинку - це велике щастя. На жаль, не у всіх пар виходить зачати дитину так швидко, як хотілося б. Як показують дослідження, пари, які вносять коректування в свою дієту і спосіб життя, збільшують свої шанси на здорову вагітність на 80%.

Британський експерт з питань харчування Генрієтта Нортон розповіла, чим необхідно збагатити свій раціон, щоб збільшити шанси зачати дитину.

Британський експерт з питань харчування Генрієтта Нортон розповіла, чим необхідно збагатити свій раціон, щоб збільшити шанси зачати дитину

Вживайте білок з кожним прийомом їжі. Білок виконує будівельну функцію в організмі і особливо важливий для вироблення гормонів, правильного обміну речовин і розвитку клітин. Багато протеїну міститься в яйцях, м'ясі, йогуртах, рибі, сочевиці, горіхах і насінні. Якщо ви вегетаріанець, зверніть увагу на бобові та зернові культури, які зможуть забезпечити організм рослинним білком.

Не відмовляйтеся від здорових жирів. Жири також необхідні для вироблення гормонів і зміцнення клітин організму. Правильні жирні кислоти можна знайти в авокадо, лляній олії, горіхах, зернових і свіжої жирній рибі. Також ці продукти містять багато вітамінів Е і D і мінерали хром і селен. При цьому дієтолог радить обмежити споживання риби максимум до 3 разів на тиждень.

Зробіть свій раціон різноманітним. Не зловживайте одним і тим же продуктом. Наприклад, якщо ви вирішили збільшити вживання зернових - нехай це будуть і нешліфований рис, і дикий рис, і не смажена гречка, пшенична та вівсяна крупи. У цих продуктах багато вітамінів В і В12, магній і залізо.

Збільште споживання овочів і фруктів. Збільшити кількість антиоксидантів в організмі допоможуть свіжі овочі, фрукти і ягоди. Особливу увагу приділіть моркви і кабачків. Також Нортон радить додавати в овочеві страви імбир і куркуму.

Не забувайте про зелень. Зелень - джерело фолієвої кислоти, а також корисна для травлення і перешкоджає появі гормонального дисбалансу. Дієтолог радить додавати зелень в фреші і супи, підкреслюючи, що корисні властивості вона зберігає в свіжому вигляді або після парової обробки.

Не поспішайте. Травлення починається з моменту потрапляння їжі в рот, тому якщо людина їсть занадто швидко, він зменшує здатність організму засвоювати корисні речовини. Також, той, хто їсть повільно, рідше переїдає.

Звертайте увагу на сезон. Найбільш корисні ті овочі і фрукти, які вживаються в їжу під час їх дозрівання. У них міститься найбільша кількість вітамінів і мінералів. Також краще віддавати перевагу місцевим овочам, фруктам і ягодам, а не привезеним здалеку.

Приймайте натуральні вітаміни. Якщо відчуваєте, що ваш раціон не покриває потреб організму у вітамінах і мінеральних речовинах, порадьтеся з лікарем і придбайте натуральний вітамінно-мінеральний комплекс. Особливо часто це необхідно майбутнім батькам.

А ще не забудьте дізнатися про 5 способах запланувати стать дитини.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация