Adidas, Puma і DHL: Україна звинуватила німецькі компанії в незаконній роботі в включеному Криму

У включеному Росією Криму зафіксована незаконна діяльність ряду міжнародних компаній

Про це повідомило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

"У ході моніторингу дотримання правового режиму тимчасово окупованій території, МВОТ виявлені факти здійснення діяльності німецьких компаній DHL Express, Adidas AG, Puma SE на території Кримського півострова", - йдеться в повідомленні.

При цьому міністерство відзначає, що робота зазначених компаній в Криму суперечить політиці невизнання, передбаченої резолюцією Генеральної Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України, а також порушує встановлені Європейським союзом санкції проти Російської Федерації, визначені рішенням Ради Європи у зв'язку з незаконною анексією Криму і Севастополя.

Так, на російському сайті компанії DHL Express були вказані адреси офіційних представництв (сервісних відділень) в Криму. Однак, станом на 10:00 10 листопада 2017 року інформацію була видалена з сайту.

Однак, станом на 10:00 10 листопада 2017 року інформацію була видалена з сайту

На початку листопада повідомлялося, що DHL продовжує роботу в Криму через мережу партнерських пунктів обслуговування. Пізніше цю інформацію підтвердив офіційний представник головної компанії DHL Клаус Корфмахер.

Також на сайті компанії Adidas AG вказані адреси офіційних магазинів Adidas в Сімферополі, Севастополі та Ялті.

Крім того, на російському сайті компанії Puma SE адреса був призначений додатковий офіційного магазину в Сімферополі.

У зв'язку з цим міністерство звернулося до відповідних органів влади щодо необхідності вжиття передбачених законодавством заходів, спрямованих на захист незалежності, державного суверенітету, безпеки, територіальної цілісності і непорушності державного кордону та національних інтересів України.

Нагадаємо, що Росія анексувала Крим в березні 2014 року. 16 березня 2014 року окупаційною владою було проведено так званий "референдум про незалежність АР Крим". Самопроголошені кримські власті заявили, що 96% тих, хто в ньому участь, висловилися за приєднання Криму до Росії. 18 березня в Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.

Міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Проти РФ були застосовані економічні санкції.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация