Адвокат Київ - надійний захисник. Консультація юриста безкоштовна

  1. Без юридичної консультації адвоката не варто йти в суд!
  2. Послуги адвоката в правильному розумінні тими, хто в них потребує
  3. Консультація юриста - вірне умова на шляху до бажаного справедливому рішенню!
  4. Адвокат Київ і його головний інструмент - процесуальний закон
  5. медіація
  6. Європейська інтеграція та адвокатура
  7. Безоплатна правова послуга адвокат Київ
  8. Історія виникнення професійних захисників

Адвокат Київ - надійний правовий захист і допомогу!

Вам потрібна допомога Адвоката Вам потрібна допомога Адвоката ?! Ви прийшли до мене на сайт і цим забезпечили собі надійну юридичну підтримку на майбутнє. Я понад двадцять років практикую Адвокатом в Києві та Київській області. Наша столиця Київ це великий мегаполіс, де виникає безліч складних завдань в життя і в бізнесі. Для їх вирішення необхідно в першу чергу захистити себе, заручившись юридичною допомогою. Адвокат Київ, вирішуючи життєво важливі, складні і доленосні правові проблеми, відстоїть ваші права, повністю захистить вас від зовнішньої, агресивного середовища. Основним завданням моїх юридичних послуг, це соціальний захист громадян від свавілля і неадекватних дій третіх осіб, вирішення спорів з органами державної влади, банками, правоохоронними органами. Єдиний критерій моїх правових послуг - професійна і якісний захист.

Будь-яка справа, як і доля по-своєму є унікальними. За зовнішнім виглядом простоти спору ховається велика складність і заплутаність. Десятки, сотні, а часом і тисячі нюансів. Противна сторона постарається використовувати всілякі хитрощі матеріального і процесуального права. Докладе можливі, в тому числі і фінансові зусилля, щоб викрутити суперечка, таким чином, коли проста справа буде неможливо довести до очікуваного результату. Або затягнути процес до нескінченності. Я завжди допоможу вам вийти переможцем з таких ситуацій. Консультація у мене безкоштовна.

Найменування послуги Вартість грн. Консультація безкоштовно Підготовка договору 500 Позовна заява 400 Участь в судовому засіданні (судодень) 200

Без юридичної консультації адвоката не варто йти в суд!

Без юридичної консультації адвоката не варто йти в суд

У життєвій практиці багато прикладів, коли люди самостійно намагаються вирішити свої проблеми в суді у цивільних або адміністративних спорів, а також на досудовому слідстві, при цьому маючи лише поверхневі знання в юриспруденції. Кривдник зрозумівши, що вами не отримана професійна консультація, відразу починає грати на нюансах (тонкощах). Законів, підзаконних і нормативних актів, прямо або побічно впливають на рішення - тисячі. Багато всім відомі факти, які на перший погляд здаються «залізобетонними», можуть бути вашими противниками перекручені до невпізнання. І ось діючи самостійно, самі того не розуміючи, яким чином, з позивача ви стаєте винними і відповідачами, а далі програєте справу. Тепер уявіть, яке виявитися з програною справою на руках ?!

Звернувшись до мене за вказаними в заголовку і на сторінці «Контакти» номерами мобільних телефонів, Ви отримаєте всебічний захист, а головне - позитивний результат. Звертайтеся або приходьте в офіс. Якщо попередньо, перед зверненням до мене, ви захочете самостійно розібратися в галузі права, де виникла проблема, тоді перегляньте сторінку «Послуги». Вибравши, галузь, де вам потрібен адвокат Київ, натисніть на заголовок і перейдіть на потрібну вам сторінку. Телефонуйте, так як проблема, якщо її не вирішувати, тільки розростається і погіршується. Я допоможу вам вирішити найскладніші суперечки і вийти з поганих ситуацій з гідністю і бездоганною репутацією.

Послуги адвоката в правильному розумінні тими, хто в них потребує

Цілком очевидно, що проблема професіоналізму і якості послуг є надзвичайно своєчасною та актуальною в світлі Європейської інтеграції Цілком очевидно, що проблема професіоналізму і якості послуг є надзвичайно своєчасною та актуальною в світлі Європейської інтеграції. Це завдання охопила різні напрямки життя нашого суспільства, в тому числі такі з них, як законність і правосуддя. Інтеграція в цивілізацію, що стала головною справою і символом останніх подій, передбачає широку прозорість судової системи і правоохоронних органів. Набувають пріоритет загальнолюдські цінності, посилюється увага до процесуальним гарантіям і цивільним правам.

У зв'язку з цим зміцнення авторитету правосуддя і адвокатури, розширення процесуальних можливостей набуває великого значення як своєчасна і вельми актуальна тема. Вищесказане має велику професійну і педагогічну значущість в процесі надання юридичної допомоги. За останні роки адвокатура відчутно поповнилася молодими адвокатами. Які не мають достатнього досвіду і практики роботи, зазнають серйозних труднощів в суді. Тому робота адвоката, що має ряд наукових робіт, учасника багатьох найбільших судових справ за останні роки відчутно актуальна для всіх стражденних.

В оцінці якості роботи адвокат Київ необхідно намітити деякі принципові моменти, позначити найбільш характерні риси професійної індивідуальності, в тій чи іншій мірі проявилися у всіх відбулися судових засіданнях. Правильно відзначити велику значимість і серйозність послуг, що надаються, їх професіоналізм, глибоке розуміння громадського та соціального значення. Їх головній ролі в правосудді, в реальному здійсненні наданих гарантій. Особливо тих, які надавалися з принципових, значним і особливо складним судових справах. Незмінно відчути глибину і широту в розумінні розгляду, його аспекти, чи була усвідомлена і зрозуміла сама функція правосуддя, вся важливість і серйозність поставлених перед нею завдань.

Консультація юриста - вірне умова на шляху до бажаного справедливому рішенню!

Консультація юриста - вірне умова на шляху до бажаного справедливому рішенню

Можна було б привести в зв'язку з цим чимало переконливих і яскравих прикладів. Наприклад, де захисник виявляється перед важким завданням, коли є повний зал потерпілих. Підкреслюється вся складність і важливість що стоять в такій справі завдань, де необхідно зрозуміти труднощі процесуальної місії. Не всі завжди розуміють роль захисника, можливо, не бачать необхідність морального на те права. Не всіма, допускається, що правова допомога буде морально прийнятною, переконливою і доречною. Для більшості людей, навіть для більшості потерпілих, консультація юриста повинна стати зрозумілою, важливою і доступною.

Необхідно усвідомити, що допомога включає в себе не тільки виправдання, або, утруднення з'ясування справжніх причин скоєного. Адвокат Київ у всіх випадках досконально вивчає подробиці справи, проводить скрупульозний аналіз всього, що сталося, об'єктивно вивчає ситуацію і вказує суду ступінь винності і головне невинності. Відмітна особливість консультації юриста це ґрунтовне і доказове з'ясування фактичних мотивів, висока професійна культура. Важливим також буде підведення правосуддя до максимальної точності в дозволі важливих питань, показати значення в зв'язку з цим основоположних принципів і засад наукових і теоретичних розробок актуальних проблем процесу.

Адвокат Київ і його головний інструмент - процесуальний закон

Головною передумовою досягнення судової істини і забезпечення справедливості судових рішень є точне і неухильне дотримання процесу, послідовне здійснення його головних принципів Головною передумовою досягнення судової істини і забезпечення справедливості судових рішень є точне і неухильне дотримання процесу, послідовне здійснення його головних принципів. Як приклад дуже точним буде висловлювання, яке прозвучало в захисній промові по одному багатоепізодні справі. Де було сказано: «Уже висловлені міркування звинувачення, захисників, досліджені матеріали, допитані свідки. Запам'ятати, усвідомити і правильно розібратися в подробицях, коли вже висловлені різноманітні, іноді повністю суперечать одна одній думки, розібратися у всьому точно і безпомилково. В яку програму комп'ютера можна закласти всю цю багатогранну інформацію і отримати точний компроміс, який задовольнить ідеали правосуддя? Поки немає такого комп'ютера, а може і не буде, адже складність наших людських взаємин, внутрішніх роздумів і почуттів, виключає можливість створення такої техніки ».

У адвоката в Києві є інструмент, який дає можливість у всьому розібратися, допомагає об'єктивно вирішити правові питання. Це процесуальне законодавство як основне начало правосуддя. Керуючись яким суд вирішує які стоять перед ним складні питання.

медіація

медіація

У періоди глибоких якісних трансформацій - а саме такий етап розвитку переживає зараз Україна - особливо зростає запит суспільства на традиційні і нові інструменти врегулювання життєвих конфліктів і примирення соціального середовища. Одним з таких ефективних інструментів в розвинених країнах світу, перш за все в країнах Європейського Союзу, Сполучених Штатах Америки та Канаді, є медіація.

З метою імплементації досвіду зазначених держав в вітчизняну практику в 2017 році були внесені необхідні зміни до процесуального законодавства України, в результаті чого значну частину прогресивних світових практик медіації визнано обов'язковим і для відповідних вітчизняних суб'єктів.

Це відразу ж породило ряд світоглядних і теоретико-методологічних проблем для професіоналів і широкої громадськості.

Одна з них виникла як необхідність з'ясування правової природи медіації, без чого неможливо адекватно визначитися з суб'єктами, здатними здійснювати її ефективно, і оптимальними процедурами медіації.

Метою дослідження є обґрунтування понад фундаментальних і властивих людині правових детермінант медіації, що конкретизується в таких її завдання: переосмислити з цієї точки зору основні побутові властивості людини і їх функціональну роль в людському бутті, розкрити відміну спонтанного (безумовного) і умовного обміну між людьми благами і показати, як це призводить до необхідності медіації.

Предмет, мета і завдання дослідження визначили методологію, а саме: практичну філософію і матеріальну феноменологію, які є найбільш ефективними способами пізнання такого "незримого", за свідченням М. Анрі, "як сфера інтер суб'єктивності".

Доповнено загальноприйнятий перелік людських проявів в побуті положенням про атрибутивної приналежності до них людських потреб у благах. Доведено, що безумовний обмін з неминучістю трансформує надлишок людської автономії з потенційного в реальний стан.

Ця нова якість медіації, реалізуючись в комунікативної солідарності людей, породжує внутрішньоособистісні та міжособистісні протиріччя і конфлікти.

Обмін благами, зі свого боку, робить такі конфлікти тотальними і вкрай небезпечними для буття індивідів.

Обгрунтовано висновок, що саме останні і являють собою саму - атрибутивную людині групу детермінант, що обумовлюють її необхідність як одного з ефективних засобів вирішення конфліктів, що виникають зусиллями самих же індивідів.

Доведено, що медіація має подвійну правову природу, оскільки вона, по-перше, є породженням основоположного (споживчого) способу співіснування індивідів в соціумі, а по-друге, - системою взаємозалежних правових зобов'язань між ними, за допомогою яких утворюється міра суспільного середовища. Медіацію можна визначити як взаємну правову самозахист індивідуумів.

Міжнародним торговим правом за 2002 рік, ст. 1 Типового закону ЮНСІТРАЛ, передбачено, що Медіація забезпечує сторонам можливість відновити або іноді взагалі почати переговори. Центр ефективного вирішення спорів визначає медіацію як гнучкий конфіденційний процес, під час якого нейтральний учасник активно допомагає зацікавленим контрагентам досягти згоди щодо врегулювання конфлікту. При цьому останнє слово для прийняття рішення або умов угоди по врегулюванню розбіжностей залишається за ним.

Медіація це особливий засіб, що дозволяє сторонам, не втрачати контроль, як над самим процесом, так і результатом спору. Учасники є «власниками спору» і на свій розсуд шукають вихід з лабіринту. Один з найважливіших аспектів медіації полягає в тому, що визнання відповідальності одним з контрагентів не буде обов'язковим для залагодження розбіжностей. Зазвичай проведення медіації починається шляхом обміну письмовими повідомленнями. Оскільки медіатор не оцінює змісту конфлікту, листи направляються в стислій формі, за винятком випадків, коли учасники вважають за необхідне проінформувати один одного про свою позицію. Як правило, наступний крок це організація спільного засідання / зустрічі. Після короткої процедури відкриття медіатор як адвокат Київ часто зустрічається з кожним учасником. Ці зустрічі можуть проводитися методом «човникової дипломатії» (тобто переговорів, пов'язаних з поперемінним відвідуванням учасників).

Медіатор ставить відкриті питання (тобто питання, які допускають різні варіанти відповіді) враховує інтереси учасників. Медіатора стає відома інформація, яку, одна сторона, не хотіла б доводити до відома іншої. Ця інформація зазвичай стосується пріоритетів і преференцій, які могли б допомогти виробити варіант вирішення конфлікту. Отримавши таку інформацію, медіатор може згодом розглядати контури оптимального варіанту врегулювання протилежних думок. Цей варіант ніколи не прийшов би в голову одному з контрагентів при звичайних переговорах з-за їх (цілком зрозуміло) небажання ділитися інформацією через острах, що її може використовувати в своїх цілях інша сторона. Медіатор поступово переходить від «діагностики» споруд переговорів. Переговори проводяться в присутності обох контрагентів або у вигляді приватних зустрічей з кожним з них. Під час переговорів медіатор, будучи адвокатом в Києві відстежує процес комунікації і намагається усунути практичні і психологічні труднощі.

Висновки. У політичних, економічних і в інших сферах, перетворення суспільного і державного розвитку України, неможливі без значних змін у правовій системі, що є запорукою стабільності і незалежності будь-якої держави. Тому, злободенним сьогодні буде точне законодавче визначення статусу адвоката, забезпечення його незалежності в професійній діяльності, створення умов для стимулювання здійснення адвокатської діяльності на добровільних, а не примусових засобах. Також виникла нагальна необхідність прийняття Закону «Про медіацію».

На даний момент розвитку української адвокатури значно актуальніші проблеми доступності правових послуг для широкого кола споживачів, ніж питання якості їх надання. Однак, незважаючи на важливість і винятковість професії в суспільстві, необхідно брати до уваги питання, як престижу, так і ефективності юридичної роботи, які були б гарантовані не тільки залученням адвокатів до юридичної відповідальності, а й вихованням у всіх юристів відповідального ставлення до виконання професійних обов'язків .

Якщо з протилежною стороною спору у вас немає бажання ставати ворогами, я з метою припинення спору, завжди виступлю об'єктивним і лояльним Медіатором.

Європейська інтеграція та адвокатура

Європейська інтеграція та адвокатура

Після розпаду радянської імперії новостворені країни задумалися над питанням зближення з Європейським союзом, будівництва та конвергенції суспільства з прогресивними стандартами.

Україна одна з перших поставила перед собою завдання інтеграції в міжнародний простір, входження в систему глобального правопорядку, який об'єднує усю світову правове поле.

З моменту проголошення незалежності питання реалізації цивілізованого вибору стали одними з основних курсів держави, темою для багатьох наукових досліджень теоретиків і практиків, небайдужих до долі країни, молодий і недостатньо досвідченою в питаннях загальних цінностей.

Факт, що співпраця з сучасними організаціями, налаштованість на інтеграцію в ЄС відкривають для нас великі можливості. Необхідною умовою такого входження є зближення за всім спектром функціональності до загальноєвропейських стандартів, що і передбачає інтеграцію в цивілізовані правові інститути.

Україна, вступивши 9 листопада 1995 року в Раду Європи і ставши суб'єктом міжнародного права, взяла на себе зобов'язання дотримуватися його принципи, сприяти подальшому розвитку і привести національне законодавство, в тому числі і в сфері організації і діяльності адвокат Київ, відповідно до передових стандартів. Одним з головних пріоритетів буде побудова належної системи захисту свобод людини. Західні експерти досить часто називають зближення країн Центральної та Східної Європи «приєднанням до європеїзації».

Отже, з огляду на геополітичне становище нашої батьківщини і з огляду на її євроінтеграційні прагнення, можемо констатувати, що наша держава знаходиться в стані такого приєднання.

Будучи країною-кандидатом в члени ЄС Україна перебудовується на новий лад в усіх напрямках свого існування - політичного і соціального. Необхідно і далі дотримуватися положень, встановлених Копенгагенським критерієм як важливою умовою членства в Європейському Союзі. Така вимога в Копенгагенському документі підкріплюється посиланням на статтю Договору про Союз, в якій закріплено, що ЄС базується на засадах свободи, демократії, поваги громадянина і його першочергових свобод, верховенства закону. Європейська Комісія залишає за собою можливість аналізу відповідності реформ, що проводяться країнами кандидатами.

Таким чином, дотримання нашою батьківщиною критеріїв, які виступають основними серед членів ЄС, наблизить національну законодавчу систему до сучасної системи правосуддя.

Сьогодні правова робота проходить певний шлях формування, становлення і розвитку під впливом історичних подій і залежить від традицій, звичаїв, особливостей ставлення до них держави і специфіки механізмів управління. Таким чином, інститут адвокат Київ в Україні сформувався з певними специфічними вимогами.

Спираючись на аналіз поняття професії захисника з лексичної точки зору, виходячи з доктринальних підходів до розуміння рівня юридичної професії, враховуючи особливості представництва, визначимо всесвітній стереотип адвокат Київ, як сформоване судовою практикою поняття, з яким повинна відповідати вся наша юриспруденція.

Такий еталон однаково охоплює як організаційну сторону функціонування, так і аспекти професійної ініціативи. В рамках єдиної думки про «стандартах» виділяють дві доктрини взаємопов'язаних з цією категорією, які в сукупності розкривають повністю аспекти сутності та призначення захисту.

Отже, аналізуючи вищенаведені доктрини, можемо зробити висновок, що світове поняття представництва це загальновизнаний, еталонний рівень законодавчого напрямки, який сформувався під впливом історії і вже вжитих заходів.

Ще одним міжнародно-правовим актом, який відображає людські цінності і виступає орієнтиром для держав, що стоять на шляху демократичного розвитку, вважається Паризька хартія, підписана в 1990 році. Прийняті світовою спільнотою міжнародно-правові документи на нормативному рівні закріпили людини як основну цінність будь-якої держави.

Тому стає зрозумілим, що головним завданням для держав на шляху до цивілізації, виступає пріоритетом дотримання права, побудова державних органів, організацій і установ, основне завдання яких - підтримка принципу свободи.

Таким чином, до загальновизнаним основним світовим моделям організації і функціонування захисту відносяться:

1) недержавний характер адвокатури;

2) незалежність;

3) добровільність;

4) самоврядування;

5) верховенство права;

6) законність;

7) відсутність дискримінації можливості займатися правовою діяльністю;

8) конфіденційність;

9) демократизм;

10) особиста порядність і професійна етика.

Зазначене має служити орієнтиром для адвокатської спільноти бути повсякденному ініціативою, а національний законодавець повинен враховувати положення даного рівня при розробці законопроектів.

Що стосується національного законодавства в сфері представництва, то воно має свою специфіку. З часів самостійності адвокат Київ як важливий інститут цивільної системи знаходиться в положенні реформування. На частку української захисту випало чимало випробувань, адже законодавство постійно видозмінюється і залежить від індивідуальних особливостей осіб керуючих державою.

Закон «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» здійснив важливий крок на шляху європеїзації нашої батьківщини в цілому. В контексті схожості з цивілізованими стандартами варто відзначити, що прагнення країни до членства в ЄС суттєво сприяло створенню подібності з глобальною моделлю. Але набуття членства неможливо без підтримки всієї спільноти, в рамках цивілізованої політики сусідства і відкриває нові перспективи для партнерства, допомагає адаптувати вітчизняне законодавство до норм загальновизнаної моделі.

Отже, інституційна схожість можлива за умови загальної допомоги в пошуку і обліку схожих елементів дії вітчизняних законодавчих інститутів.

Таку підтримку і «пакет довіри» батьківщина вперше отримала після Революції Переваги, коли ЄС спільно з українським урядом провели ряд реформ. Революція чітко показала потенціал країни і народу, готовність прийняти фундаментальні цінності. Але цього виявилося недостатньо для членства. Реформи виявилися не настільки глибинними для добросусідства, а досягнення мінімального інституційного рівня - не надто переконливими. Ми зараз знаходимося на шляху удосконалення та демократизації, а процеси, що відбуваються, звичайно, викликають інтерес світових експертів.

Всесвітнє співтовариство зацікавлене в просуванні демократії в світі, особливо серед держав, що розвиваються. Тому в основі принципів міжнародної системи основне місце займають права людини.

Нарешті підсумуємо, що, сьогодні, з метою демократизації впроваджуються загальноприйняті легітимні моделі, які формувалися протягом десятиліть. З огляду на, що процес побудови юриспруденції був запізнілим, в результаті чого українське адвокатська "громада" є однією з наймолодших в світі, відповідно вимагає і певного орієнтиру.

Безоплатна правова послуга адвокат Київ

Громадян, по ряду причин соціального стану, цікавлять питання, як отримати необхідну правову допомогу безоплатно Громадян, по ряду причин соціального стану, цікавлять питання, як отримати необхідну правову допомогу безоплатно. В даний момент завершено формування нормативної бази, необхідної для реалізації вимог закону і процедури відбору адвокатів в Києві для надання такої послуги.

Для цього створюється комісія, члени якої здійснюють свої повноваження на громадських засадах і не мають право брати участь в конкурсі як претенденти.

Комісія: забезпечує розгляд документів, поданих претендентами, проведення їх анонімного письмового тестування та індивідуальних співбесід з ними. Проводить оцінку за критеріями та методикою, визначеними спеціальним Порядком і умовами. Забезпечує формування, стверджує і являє Координаційному центру списки Київських адвокатів для включення їх до Реєстру адвокатів. Забезпечує відкритість і прозорість відбору, захист персональних даних і конфіденційність результатів оцінки, виконує обов'язки організатора.

Засідання є правомочним у разі присутності не менше двох третин її складу. Рішення приймається більшістю голосів і оформляється протоколом, який підписується протягом трьох робочих днів після зборів всіх присутніх. У разі рівного розподілу голосів вирішальним буде голос голови.

Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в спрямованих документах, відповідають особисто самі номінанти. Головне управління юстиції з метою перевірки достовірності даних, може звернутися із запитом до легітимні кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури.

пре   які доставили недостовірні відомості про себе не допускається до участі пре які доставили недостовірні відомості про себе не допускається до участі. Обов'язковими умовами змагання є повна відкритість, а також збереження конфіденційності інформації про конкурсанта.

Під час конкурсу членами журі забезпечуються: дотримання принципу змагальності, і створення можливості участі в ньому кожного хто відповідає встановленим вимогам; рівний доступ до інформації про проведення відбору. Перед початком оцінки учасниками підписуються заяви про відсутність конфлікту інтересів та зобов'язання щодо нерозголошення результатів. При наявності такої ситуації, зазначеною особою підписується відповідна визнання, і воно вже не бере участі в зборах. Форми зазначених заяв встановлюються Мін'юстом.

Приклади тестового завдання, для адвокатів в Києві прошиваються, вкладаються в конверти і опечатуються (окремо для кожного конкурсанта). На пакетах розміщується напис «Увага! Не відкривати без спеціального вказівки секретаря конкурсного журі ». Примірники, що містять завдання, разом з правильними відповідями запечатуються для кожного окремо.

У день тестування секретар всіх реєструє і кожному особисто під розписку видає опечатаний пакет з завданнями, привласнює індивідуальний порядковий номер і повідомляє про дату персонального співбесіди.

Після завершення реєстрації в присутності всіх зареєстрованих оголошується про початок іспиту, яке відбувається в присутності більшості складу, після чого учасники відкривають конверти, відзначають на примірнику такого завдання її номер, присвоєний при реєстрації, і починають її виконання.

Після тестування відповідальний збирає все письмові відповіді, а список всіх зареєстрованих упаковується в конверт і опечатується, після чого розкривається вміст з питаннями і вірними відповідями.

За клопотанням осіб, які з поважних причин не можуть взяти участь в інтерв'ю з графіком, журі має можливість призначити проведення в інший день в межах певного періоду. В день здійснення співбесіди секретар відкриває пакет зі списком учасників і ідентифікує їх.

За результатами другого етапу конкурсу оцінювання проводиться членами, що не відбирали відповідного претендента, крім випадків, коли це проводилося в повному складі. У разі виявлення помилок, допущених журі, вони негайно виправляються. Факт виправлення таких помилок фіксується в протоколі засідання.

Історія виникнення професійних захисників

Слово «адвокат» походить від латинського слова, що в перекладі означає «запрошений» Слово «адвокат» походить від латинського слова, що в перекладі означає «запрошений». Адвокатура існує як особлива юридична організація, починаючи з давніх часів. Стародавні автори навіть зраджують нашу професію божественного походження. Стверджують, що адвокатська професія бере початок від Божого Слова, яким захищалося потомство Адама. За часів стародавнього Риму адвокатами іменувалися родичі або друзі того хто був позивачем у суді. Вони супроводжували його під час розгляду справи. Могли давати поради, висловлювалися на підтримку і висловлювали співчуття. Згодом всіх, кого зараз називають адвокат Київ, було прийнято назвати тих, хто допомагав в суді, був представником, підшукував відповідні документи і засоби захисту.

Далі термін адвокат почав застосовуватися в понятті «Захисник». Поява адвокатів як особливої ​​групи осіб, що надають юридичну допомогу, можна пояснити процесом ускладнення судового регулювання. Виникненням потреби в спеціальних юридичних знаннях для успішного ведення судових процесів. Протягом дев'ятнадцятого і двадцятого століття в Європейські суди поступово набувають вигляду, який ми бачимо сьогодні. Стає більшою мірою незалежною і головне професійною організацією, до головних функцій якої належить захист в кримінальному процесі, представництво за цивільними позовами, надання юридичної консультації.

В Україні інститут адвокатури на професійному рівні виник в результаті проведеної реформи законодавства в 1864 році. До незалежності в недавні часи наша структура в значній мірі не мала риси самоврядної організації і перебувала під істотним пресом влади. Сьогодні діють визнані світовим цивілізованим співтовариством вихідні принципи нашої діяльності. Вони містяться в Основних положеннях, які були прийняті на VIII Конгресі ООН. Де розглядалося питання, як попередити злочинність (серпень 1990 року Нью-Йорк).

Світові стандарти роботи адвоката передбачає в першу чергу його незалежність, законність і функціональність. Перш за все, від впливу та будь-яких спроб управління органами влади. Величезне значення має компетентність чесність і гідність захисника.

Відзначається, що головним чином діяльність спрямована на адекватне забезпечення прав і свобод потребують, шляхом надання якісної та ефективної юридичної допомоги. Українське законодавство в основному відповідає зазначеним міжнародним стандартам. Так п'ятдесят дев'ята стаття Конституції проголошує найважливішу з соціальних функцій це надання можливості відбитися від звинувачень в суді і всіх структурах державної влади. Ми маємо сили самостійно надавати юридичні послуги в Києві. За законодавством України, адвокатом може бути будь-який громадянин України, який має на те можливості і головне бажання.

Наша професія благородна і ми керуємося піднесеними ідеалами. Істинна велич адвоката полягає в невпинному пошуку справедливості. Ми захищаємо всі законне. Як кажуть самі адвокати, вони оцінюються за ціною самої справедливості, якої служать. Покинути цей принцип означає знищити свою сутність, а зрадити - зганьбити себе! Кожен адвокат Київ повинен, постійно пам'ятати про небезпеку перетворення благороднейшего справи, в нікчемне ремесло, яке підпорядковується тільки недостойному бажанням простого збагачення.

Особливістю професії адвоката є її висока моральність. Ж.Фабр відзначав: адвокат лікар душі на нього покладена особлива роль: вирішити всі труднощі, вирішити складну проблему: вселити і порадувати надією. Ще у вісімнадцятому столітті Фио-де-ля-Марш говорив, що ця професія не маючи зброї, долає переважаючі сили, без тих, хто пишається зусиль припиняє рух всього поганого. Для життя це спосіб збереження. Стосується духовного у тих, кому все одно; надихає, у кого немає сил; зупиняє господарів життя.

Судді в більшості своїй цінують і люблять нас!

Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час,
телефон мобільний: (063) 867 90 15; (098) 883 70 90; (095) 111 89 01
З повагою, Адвокат Максимов Валентин Вікторович.

адвокат Київ | Контакти | на гору

Вам потрібна допомога Адвоката ?
Тепер уявіть, яке виявитися з програною справою на руках ?
В яку програму комп'ютера можна закласти всю цю багатогранну інформацію і отримати точний компроміс, який задовольнить ідеали правосуддя?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация