Адвокат: Підтвердження, що Рубан перетинав лінію розмежування, немає

5280 переглядів

Захист керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана просить суд обрати для нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту і заявляє, що немає ніяких даних, що він перетинав лінію розмежування або причетний до підготовки теракту.

Про це під час засідання Шевченківського райсуду 9 березня заявив адвокат Рубана Віталій Погосян.

За його словами, версія Рубана , Озвучена під час суду має право на існування.

"Чим підтверджується те, що він придбав зброю на окупованих територіях? ... На думку звинувачення, зброя повинна знаходитися в Хмельницькому, як вона повинна була потрапити до Києва? Ні навіть натяку на терористичний акт в діях обвинуваченого", - заявив Погосян.

У свою чергу адвокат Андрій Смирнов заявив, що 24 листопада 2017 року машину з таким же держномером, яка фігурує в справі Рубана, вже обшукували.

"У ній вже знаходили зброю. Питання - що з власником машини? Він в складі групи. Чому машина не була заарештована? ... Власник машини значиться як співучасник, але невідомо де він", - зазначив Смирнов.

Також, на його думку, зацікавленість Рубаном виникла 3 дні тому, після чого була сформована група слідчих.

Адвокати відзначають, що запобіжний захід Рубану не повинна бути пов'язана з триманням під вартою.

"Є важелі, як не дати Рубану втекти з країни і як зробити, щоб він не впливав на свідків - забрати паспорт і обмежити в спілкуванні. Для цього не треба тримати під вартою", - заявив Смирнов.

Сторона захисту і Рубан просять суд про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

5280 переглядів   Захист керівника Центру звільнення полонених Офіцерський корпус Володимира Рубана просить суд обрати для нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту і заявляє, що немає ніяких даних, що він перетинав лінію розмежування або причетний до підготовки теракту

Фото - Ельдар Сарахман, УП

Як відомо, керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан був затриманий 8 березня на КПВВ "Майорське" з арсеналом зброї . Інформацію про його затримання підтвердив генпрокурор Юрій Луценко. Рубан знаходився в СІЗО в Маріуполі.

9 березня Рубану було повідомлено про підозру по ч.1 ст. 263 КК "Незаконне поводження зі зброєю", і ч.1 ст.14 "Підготовка до злочину", ч.3 ст.258 "Терористичний акт".

Близько 12:00 9 березня Рубана привезли до Шевченківського райсуду Києва для обрання запобіжного заходу. Його підозрюють в підготовці теракту в урядовому кварталі, атаки на Верховну Раду і вбивства депутатів та інших державних діячів.

Прокуратура просить для Рубана запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави терміном на 60 діб .

Чим підтверджується те, що він придбав зброю на окупованих територіях?
На думку звинувачення, зброя повинна знаходитися в Хмельницькому, як вона повинна була потрапити до Києва?
Питання - що з власником машини?
Чому машина не була заарештована?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация